Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

OLIMPIA ATHÉNBAN

csupim
Létrehozva: 2004. július 18. 20:40
Remek. De ha már ilyen címmel topicot indítottál, akkor folytathatnánk is. SPORTBARÁTOK IDE!
Hány érmünk lesz szerintetek?????
  1. 2004. augusztus 3. 03:2751.
    Negy evvel ezelott eloben reszese lehettem az olympiai jatekoknak /csak mint nezo/, tobb olimpikonnal talakoztam, a regi nagyok kozul Darnyi, Zsivotcky, Karpati Gyuri es egy ujdonsulttel Nagy Timeaval. Nagy elmeny volt az utolso nap az egesz csalad a magyar-orosz vizilabdadonton lobogtatta a magyar zaszlot a stadionban a magyarok oromamorban usztak a fiuk kitettek magukert. Maradando elmeny !Csak setalgatva az olympiai parkban a piros feher zoldet viselok ismeroskent udvozoltek egymast, tajekoztattak a kajak-kenu "aranyeso"-rol. Fantasztikus volt. Sajna a Duna TV kulfoldre sugarzott /Ausztralia/ musoraban csak egy rovid olympiai osszefoglalot latok ezert nagyon szomoru vagyok. Bar az austral TV kozvetiti az esemenyeket, de foleg azokat amikben ok erdekeltek. Nem baj azert csak sikerul egy egy magyar gyozelmet talan elcsipnunk. Fiuk, lanyok mindent bele, Hajra Magyarok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. augusztus 3. 01:3750.
    Mi a helyzet Athenban az epitkezesekkel? Mert ugy ket-harom honapja meg nagyon csehul alltak a stadionok, stb. Gondolom, a tv ontja az informaciokat a temaban. Feltoltenetek engem is? Koszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. augusztus 2. 23:2549.
    Háááát, őszintén sajnálom, de nagyon ritkán vannak megérzéseim, és teljesen rakoncátlanok, soha nem tudni, mikor jönnek, és még azt sem mindig tudom, hogy megérzés vagy tipp az illető:(((. . . Ha nem így lenne, most nem írnék ide, hanem a Bahamákon süttetném a hasam a lottóötösömből. :)
    A bulit viszont irigylem, és nagyon szorítok, hogy legyen miért ünnepelni!!

    Tippem még nincs konkrét, várok valamiféle olimpiás újságot, ami múltkor volt, ahol össze van gyűjtve mindenki (jelent meg már ilyesmi????), de én azt mondom, lesz aranyunk valamelyik meglepi-sportágból is, amelyik nem tartozik a legnépszerűbbek közé (pl. lövészet, vagy ilyenek).
    előzmény:
    csupim (47)
     
  4. 2004. augusztus 2. 20:4148.
    Gázos a ruha nagyon, én is láttam!!!!!!!!!!!!!!!! Ráadásul itt varrták mifelénk. . . . . . Szerintem simán meg lehetne szavaztatni az országgal, elvégre minket képviselnek, nem? A szegény sportolónak meg ígyis, úgyis mindegy, h. mit aggatnak rá!!!!
    Hernyóselyem ruha a csajoknak! Őrület, ki ette ezt meg!
    előzmény:
    Piperr (46)
     
  5. 2004. augusztus 2. 20:3847.
    Helló! Nem is tudtam, h. boszorkányok szabadon kószálhatnak a neten! Légyszí jósold meg a mi fiúnk eredményét is!!!!!! Nagy buli lesz nálunk a kertben, projektorral, meg 50 emberrel és teli gatyával!!!!!!!!!!!!!!! Már csak 11 nap a kezdésig!!!!!!!!!!!!! Tippeket kérek!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (44)
     
  6. 2004. augusztus 2. 19:1546.
    Jo eg! Rozsaszin ing a fiuknak?!?!?!??!!! Ki as banat talalta ezt ki?!? Lehet, hogy hulye vagyok, de ez az egyetlen szin, amit ki nem allhatok ferfiakon. Csak a hosszu hajuaknak ne felejtsenek el masnit is rakni a hajukba, lehetoleg rozsaszint!
    Tudom, hogy nem ezen mulnak az eredmenyek, csak eppen tobb millio ember latja, es ha nem muszaj, nem kene egetni oket. Egyebkent, talan egyetlen olimpiara tudok visszaemlekezni, amikor sikerult csinos ruhat krealni nekik.
    Mindegy! Legyen rozsaszin, v. barmi: Hajra Magyarok!
    Koszi a Petofi radio tippet, elni fogok vele!
    előzmény:
    panda80 (40)
     
  7. 2004. augusztus 2. 17:0745.
    The uniforms look awful, you could buy better at TESCO. Nonetheless good luck in Athens. I'll be watching as much as I can here in Japan.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. augusztus 2. 16:2044.
    Naaa, azonnal mondjátok meg, ki kit ismer, ne csigázzatok!!!!! Én nagyon jól tudok drukkolni!:))

    Például valószínűleg én voltam a világon az egyetlen, aki TUDTA, hogy a görögök nyerik a foci EB-t! Mármint még a legelső meccs előtt megmondtam (sok tanúm van rá:)), hogy görög-portugál döntő lesz görög győzelemmel, és végig ennek megfelelően drukkoltam. . . Csak a párom hitt nekem, és bíztatott, hogy tegyem meg tippmixen, de nem akartam, hogy emiatt esetleg elpártoljon a görögöktől a szerecse:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_568285 (43)
     
  9. Torolt_felhasznalo_568285
    Torolt_felhasznalo_568285
    2004. augusztus 2. 15:1943.
    Szia panda80!

    Milyen sportágban utazik a barátod?Az én kedves ismerősöm is vizes, de van lapátja!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. augusztus 2. 14:3742.
    Egyelőre csak annyit, hogy szintén vizes sportban utazik:), de többet babonából majd csak akkor, ha túl vannak legalább az elődöntőn (14 - én). . .

    Én is 6-7 aranyra számítok, persze alsó hangon, igazából 9-cel lennék igazán boldog!

    Kiváncsi vagyok, idén ki fog meglepetést okozni nekünk!
    Remélhetőleh kellemeset:))

    Ti amúgy hogy szervezitek meg, hogy lássátok versenyeket? Melóhely stb. . . Nekem már itt figyel az irodában a tv, a kedves ügyfelek meg lesznek szívesek kizárólag szünetben nyaggatni az ügyeikkel:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (41)
     
  11. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. augusztus 2. 14:2141.
    Sziasztok! Visszataláltam ide:)) Lassan közeleg a megnyitó, jöhetnek a tippek, hogy hány aranyat nyerünk, meg egyéb érmeket, és kik nyerik. . .
    Részemről:
    6 arany (10-et szeretnék), kajak-kenu főleg (3 db)

    Panda! Ki a párod???? Jöhet privibe is!!!

    Hol lehet megnézni a formaruhákat a neten?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2004. augusztus 2. 14:1440.
    Szia doran, a formaruhákat Vargas tervezte. Elég nagy tervező cégek elől nyerte el a jogot, h ők kreálják a ruhákat, de szerintem is eléggé ötlettelenre sikerült az összeállítás:( Mivel nekem is megy ki ismerősöm Athénba, ott lehettem múlt héten ezen a bizonyos ruhapróbán. . . A fő-fő tervező az egyik sportolónk egyébként igen udvarias megjegyzésére annyit vetett oda flegmán, hogy "ha vmi nem tetszik, lehet vásárolni helyette a kínain". . . Ez azért egy kicsit durva, nem?? (amúgy meg az én gyönyörű párom is borzasztóan néz ki abban a gusztustalan rózsaszín(!) ingben. . . de hát nincs kinek reklamálni. . . ahogy írtad, ebben "magasabb" érdekek döntöttek:(

    De bízom benne, hogy ezekben a csúfságokban is tarolni fognak fiaink-lányaink! Hajráááááá! :)))))
    előzmény:
    dorana (39)
     
  13. 2004. augusztus 1. 19:1439.
    Sziasztok!
    Épp az előbb olvastam a cikket az olimpiai formaruhákról. Mit mondjak, szívemből szólt. Ennyire ötlettelen, elavult, visszataszító összeállítást nem tudom kinek sikerült létrehozni és főleg elfogadni. Kifejezetten sajnálom érte a sportolókat. Nem tudja valaki, hogy ki volt a tervező? Nem is értem, hogy egy ilyen mindannyiunkat fölrázó téma nem hatott inspirálóan. Vagy megint nem a tehetség döntött, hanem egyéb érdekek.
    Azért szerencsére az eredmények nem ezen múlnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. július 30. 20:5138.
    Szerintem figyeld a netet, v. ha tudod, a Petöfi Rádiót, napi 16 órában élőben fognak sugározni!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Piperr (31)
     
  15. 2004. július 30. 20:3837.
    Hali! Megvagyok, csak kicsit elvesztem. . . (hosszúúúú)
    Na, jövő héten atlétáknak főpróba: Golden League, Zürich!!!!!! Figyeljétek az eredményeket! Aki ott arat, esélyes az olimpián is!
    Foci EB dettó nálunk is úgy zajlott, Apának gyerek- korától labdafóbiája van:))))) (Bár a kosárlabdát szereti. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728184 (35)
     
  16. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. július 27. 21:3736.
    Hát igen, szerintem még maguk a görögök se gondolták, hogy megnyerik az EB-t. De mivel sikerült nekik, és a nagy csapatok sorra elhulltak, csak gratulálni tudunk nekik.
    előzmény:
    Piperr (33)
     
  17. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. július 27. 21:3535.
    Hol vagy? Hogy vagy?
    előzmény:
    csupim (29)
     
  18. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. július 27. 21:3434.
    Sziasztok, Piperr nekem is ismerős ez a foci eb nézés. Én néztem a férjem meg jókat aludt melettem. Én meg izgultam és idegeskedtem, hogy mikor mi lesz. Lillaréka, te is sportrajongó vagy? Most már lélekben az olimpiára készülök. Sajnos egyelőre nekem se adódott az meg, hoyg egyre élőben is kijussak. Na de reméljük majd egyszer. Az olimpia első napjait le fogom késni, mert kirándulunk, de utánna gőzerővel szurkolok. Pipper, mit csinálsz az USA-ban? Tanulsz, dolgozol?
    előzmény:
    Piperr (31)
     
  19. 2004. július 25. 22:0933.
    Koszi szepen. Hihetetlen! Szerintem az elejen erre senki nem gondolt volna. Marmint, hogy a gorogok fognak nyerni.
    előzmény:
    Lillaréka (32)
     
  20. 2004. július 25. 18:2232.
    Az utolsó meccs a döntő Görögország -Portugália Az EU bajnok Görögország!
    előzmény:
    Piperr (31)
     
  21. 2004. július 25. 17:5931.
    Egyet ertek. Imadom a sportokat. A Foci EB-t is neztem (ferjem agyara mentem vele:))), de sajna a vegeredemenyt nem tudom, mert egy hettel a vege elott elutaztam. Vki homalyositson fel, legyen szives?!
    Az olimpiakert is rajongok. Almom vagya, hogy 1x ott lehessek egyen. Most kint vagyok az USA-ban, es attol tartok, megint le fogok egy csomo mindenrol maradni, mert itt altalaban csak azt adjak, amiben az amcsik is erdekeltek. (2000-ben megtapasztaltam, akkor is itt voltam. )
    Nem tudnek eremszamokat tippelni, de a vizisportokban biztos aratni fogunk. Hajra Magyarok!!!
    előzmény:
    csupim (23)
     
  22. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. július 25. 17:4130.
    Komolyan Mutolát? Én nem tudok Sport1-et nézni, ráadásul 3 napig nem ment az internetünk se. Mi volt Mutolával? Olyan volt az a nő mostanában, hogy olyan érzése volt az embernek, hogy egy darabig nem lehet megverni. Mesélj!! Köszi a privit, drukkolok és is nekii!
    előzmény:
    csupim (29)
     
  23. 2004. július 23. 21:3029.
    Hé, Csajok! Nem néztétek a Golden League-t? Most van a Sport1-en. Varga Judit 1500-on győzött!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))) Mutolát is legyőzte!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2004. július 22. 13:4428.
    Igen. Úgy jobb szurkolni, h. van vmi személyes kötődésed. Ha csak annyi, h. 1x láttad a "mekiben", már sokkal jobb, nem?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_728184 (27)
     
  25. Torolt_felhasznalo_728184
    Torolt_felhasznalo_728184
    2004. július 20. 21:3427.
    Makró ez isteni lehetett, ez tényleg egy életreszóló élmény. Van kedvenc sportod? Mióta vagy sportrajongó? Én pici korom óta sportközelben élek. Versenyszerűen nem sportolt senki a családban, de hallgattunk (amikor még csak rádió volt), majd néztünk követtünk mindent. Ez a mai napig tart. Nálam ez idővel kifinomult, és mára már egyre több sportág tartozik a kedvenceim közé. Azon szoktam kacagni, hogy veszélyes megtanulnom egy újabb sport szabályait mert rögtön megszeretem. Aztán nem lehet levakarni a tévéről. Az olimpia az persze teljesen más. 4 évente van, és a hangulata is szenzációs. Nagyon várom már. Ráadásul egyszerre nagyon sok minden van. Teljesen más területre kerültél? Jó éjszakát mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (26)
     

Címlap

top