Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

OLIMPIA ATHÉNBAN

csupim
Létrehozva: 2004. július 18. 20:40
Remek. De ha már ilyen címmel topicot indítottál, akkor folytathatnánk is. SPORTBARÁTOK IDE!
Hány érmünk lesz szerintetek?????
  1. 2004. augusztus 30. 10:474373.
    Most könnyebb lelked?
    Milyen alapon jössz te itt igazságot osztani?
    előzmény:
    hus (4360)
     
  2. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. augusztus 30. 10:234372.
    A versenybíróknak és a doppingellenőröknek meg üzenem, hogy szálljanak magukba, mert nem leszünk így jóban!!!. . . . . . grrrr. . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. augusztus 30. 10:074371.
    MINDEN magyar sportolónak nagyon köszönöm a helytállást és a sok örömet, amit okoztak, és gratulálok a szereplésükhöz!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. augusztus 30. 10:054370.
    Hus! Tényleg nem fogok többször magyarázkodni, de szerintem alaposan félreértettél! Nekem semmi bajom nincs az amerikaiakal, valószínűleg jópár amerikait sokkal szimpatikusabbnak találnék, mint jópár magyart, hiszen ez nem nemzet-, hanem személyfüggő. De az igaz, hogy úgy általában a kisebb és esélytelenebb nemzeteknek szoktam drukkolni, és különösen örülök, ha egy abszolút meglepetés ember/csapat legyőz egy nagyobbat (és mondjuk beképzeltebbet). Csak nézd meg ott Amerikában a visszhangját a Dream Team szereplésének, szerintem sokan gondolják úgy ott is, hogy ideje volt lerántani őket a földre! És úgy általában az a véleményem, hogy rengeteg amerikai sportoló van túl nagyra magával (érdemes mondjuk egy-két sprintert megfigyelni a rajt előtt) és úgy érzem az egész amerikai nép ÚGY ÁLTALÁBAN azt gondolja, hogy ők a világ közepe (nem csak sportban). És ezért örülök, ha olyan nemzetek, akikről talán az amerikaiak még csak nem is hallottak, legyőzik őket. Mert ez talán ahhoz vezet, hogy kicsit lejjebb szállnak a földre és több alázattal közelítenek a sporthoz (is). De még egyszer mondom, ez nem személyeskedés, általában van így, amúgy meg van nagyon sok nagyon szimpatikus amcsi sportoló is.
    Még egy: mi a véleményed arról, hogy 200 háton nem zártak ki egy amerikai úszót, aki egyértelmű szabálytalanságot követett el a fordulónál? (illetve először kizárták, aztán meggondolták magukat és mégsem)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. augusztus 30. 09:014369.
    Sziasztok!!!
    Le a kalappal az eddig is mélyen tisztelt vizilabdás csapat előtt!!!!!!! Veretlenül, vesztes pozícióból győzelmet kovácsoltak!!!!!!
    És különben is, Kiss Gergő kedvenc étele a csülök pékné módra. Csak jó ember lehet!!!! :-)))
    előzmény:
    Vahúúúr (4363)
     
  6. Torolt_felhasznalo_447834
    Torolt_felhasznalo_447834
    2004. augusztus 30. 08:464368.
    a kajak és vizilabda csodi volt a végin és minden körmöm bánnya az utóbbit, de sebaj:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. augusztus 30. 08:004367.
    Jó reggelt!

    Szép volt az olimpiai záró ünnepség és nagyon európai, ami a számomra külön öröm volt.
    A vizilabdás fiúk is feltették a pontot az í-re.
    Most már csak méltón kell fogadnunk Őket:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. augusztus 30. 07:534366.
    Inkáb ne jó?
    előzmény:
    Vahúúúr (4365)
     
  9. 2004. augusztus 30. 07:524365.
    Csak vicc vóóót:-))) De végülis bármi megtörténhet, nem ?:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (4364)
     
  10. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. augusztus 30. 07:514364.
    Oksi, aztán mér nem élnéd meg?
    előzmény:
    Vahúúúr (4363)
     
  11. 2004. augusztus 30. 07:484363.
    Ha még élek akkor, és meg lesz az NLC is:-)))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (4357)
     
  12. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. augusztus 30. 07:464362.
    Nem konkrétan a politikára gondoltam, de az is van benne. . .
    előzmény:
    Lillaréka (4358)
     
  13. Torolt_felhasznalo_415794
    Torolt_felhasznalo_415794
    2004. augusztus 30. 07:404361.
    Olimpia Pekingben?
    előzmény:
    Lillaréka (4359)
     
  14. hus
    hus
    2004. augusztus 30. 07:394360.
    Csupim reszedre szeretnem ezt kuldeni, reg ota nem irtal mar be, de remelem meg be-be jarsz olvasni, ha az idod engedi. Biztos nagyon elfoglalt vagy, hiszen most lesz a nagy megvedes Szombathelyen es a sogorod elgge illetekes a dologban. Ilyenkor gondolom kell ide-oda szaladni, intezkedni, csaladot ellatni es vigasztalni, meg persze neked is megvan a magad problemaja.
    Arra szeretnek neked valaszolni, amikor azzal kezdted a mondokadat hozzam, hogy GIZI.
    Hat en hus vagyok, igaz nem szep nev, de vallalom.
    Vallalom azt is, hogy magyarnak erzem magam meg akkor is, ha regen eljottem a szulofoldemrol. Nem szeretem, amikor ki akarnak oktatni azzal, hogy a nagy magyarsagomat ne ebbe a topikba probaljam fitogtatni.
    Eleg lekezelo voltal. Ha jol emlekszem, vagy mar hallottam, akkor a Gizi nevet a " golyogizi"- miatt irhattad.
    Legyen ahogy akarod, neked lehetek mindig GIZI. Ez biztos neked jobban tetszik.

    Tudod LINA, igazad van, a magyarsagot nem ugy kell fitogtatni, ahogy en csinalom, hanem ugy, ahogy a sogorod csinalja. Ram senki nem fog emlekezni, de a sogorodra annal inkabb. O bezzeg felforgatja a fel magyarsagot hazajaba, a fel magyarsagot kulfoldon.
    Ez igen!
    Hat ebbol most ki kellene keverednie. Segits mar neki legyszives! Biztos sok ido es penz lesz felaldozva ra, de megeri, csak sikeruljon. Makacs ember lehet a te sogorod!
    Meg aki a pisilesnel vele volt vegig, az is megmondta!
    Te, mint sogorno, aki jol ismeri, szerinted nem tudta volna ezt az aranyat megkapni ugy, hogy nem kellett volna ilyen korulmenyek kozze keverednie? Meg Annus baratjat is magaval rantotta, mert ugy szep a baratsag?Joban es rosszban egyutt!
    Nem tudom mi lesz a vege, de ha veletlenul ugy dontenek, hogy nincs aranyerem a fellebbezes ellenere sem, akkor mondd meg neki legyszives, hogy tanulja meg, hogy szellel szemben nem lehet pisilni!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. augusztus 30. 07:294359.
    Csak akkor más lesz a cime!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (4357)
     
  16. 2004. augusztus 30. 07:284358.
    már rég benne van a politika. különösen a szubjektiv sportoknál torna, ritmikus sportgimnasztika. . . . .
    ahol meg a biro elfujhat meccset el is fujja. Köztük is alig van aki ne lenne részrehajló.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113845 (4355)
     
  17. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. augusztus 30. 07:244357.
    4 év mulva ujra itt?
    előzmény:
    Vahúúúr (4356)
     
  18. 2004. augusztus 30. 07:144356.
    O. K. , akkor megvan a vége is :-)))
    előzmény:
    hus (4352)
     
  19. Torolt_felhasznalo_113845
    Torolt_felhasznalo_113845
    2004. augusztus 30. 07:134355.
    Nem tudom, nekem valahogy furcsa volt az egész olimpia. És itt nemcsak arra gondolok, hogy két aranyat elvettek. Az egész már nem a sportról szól sajnos.
    előzmény:
    Lillaréka (4353)
     
  20. 2004. augusztus 30. 07:124354.
    Sziasztok!! Korán van még!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. augusztus 30. 07:104353.
    szerintem. . . . tetsztt az utsó szó!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. hus
    hus
    2004. augusztus 30. 07:094352.
    Ami meg erdekes hozzaszolas volt es szinten nagyon tetszett, az egy orvose volt, aki elmagyarazta a doppingolas vizsgalati eredmenyei miert azok, amik.
    Olvastam arrol, hogy egy valaki mo. -rol jelentett fel 2 sportolot. Talan nem azert lehetett, mert neki fajt az, hogy o is nagyon sokat dolgozik az eredmenyeiert es nem nagyon tetszett neki, hogy egyesek hogy probaljak becsapni a fel vilagot, mert ugye a masik fele sosem fogja elhinni, hogy valoban csaltak. Nagyon kellemetlennek tartom a NOB elnokenek a helyzetet. Meg annak is, aki elment targyalni penteken, es probalta menteni a menthetetlent. Mostmar a nemeteket is meg kell utalni, mert elarultak, hogy volt valaki, aki meg le is rajzolta, hogy hogy szokott csalni. Nem volt eleg elmondani. Mar ugy tunik, nagyon a fejebe szallt a dicsoseg! Vissza verekedni a 2 aranyermet, az oriasi dolog lenne. Nem tudom miert, az az erzesem, hogy nehany beiro mar minden orszagot szidott, akik az elsok kozott voltak, hogy a magyarokat direkt, es utalatbol, meg feltekenysegbol pntoztak le. Az is elofordult, mar volt ilyen maskor is. De ennyire!
    Elegge meglepett, hogy elvettek egy jo par embertol az ermet, doppingolas miatt ezen az olimpian. Ez most ilyen volt, elvegre ez az olimpia is legyen mar emlekezetes a gorogoktol, ne csak az elso.

    De fel a fejjel, te a98-az EB-n voltal, mint szervezo, es legkozelebb majd ha mesz, mindenre fogsz visszaemlekezni, es nagyon fogsz vigyazni arra, hogy minden jol sikeruljon, elo ne forduljon semmi kihagas se a versenyzok, se a magyar sportert felelosok koreben.
    Kivanok neked nagyon sok sikert a jovoben.
    Megegyszer, nagyon tetszett a kozvetitesed, nekem nagyon sok oromet okoztal vele, de gondolom masoknak is, akiknek nem volt lehetosege latni a magyarok buszkesegeit, csak olvasni altalad.
    Ami meg tortent a ket barattal, az maradjon meg az o titkuk, mert lesz aki elhiszi , hogy csaltak, es lesz aki soha el nem fogja hinni, tortenjen akarmi is
    Udvozlet :hus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (4349)
     
  23. 2004. augusztus 30. 07:074351.
    elszállt a vége, pedig végigolvasnám. . .
    Én mindenkinek a véleményére kíváncsi vagyok. . . :-))
    előzmény:
    hus (4350)
     
  24. hus
    hus
    2004. augusztus 30. 06:424350.
    Latom egyedul maradtal, jonnek megvigasztalni teged, ha tudnalak. Eloszor is gratulalok a kozvetitesedhez, ami nagyon hasznos volt nekem, mert mar senkit nem ismerek, es nagyon jo volt. Vissza tudtad idezni gyerekkoromat, amikor a vizilabda utolso aranyermet irtad le!Kulon koszonet erte. Gratulalok minden magyar sportolonak, akik reszt vettek az olimpian, es gratulalok azoknak, akik magyar szuletesuek, magyar szulok gyermekei, de mas orszag neve alatt ertek el jo eredmenyeket. Hianyolom, hogy meg csak meg sem emlitettetek oket, pedig ismeros lehetett amikor a nevuket mondtak. Na mindegy.
    Gondolom rettenetes erzes lehetett neked meg a barataidnak, hogy ezek az amerikaiak annyi ermet gyujtottek. Nem vagy felhaborodva?Nem akartam idaig beleszolni, mert egyszer mar kaptam erte. Vegig olvastam az egesz forumot azert, mert azt gondoltam, jobb informaciot nem kaphatok mastol csak toletek. Nagyon meglepodtem a rosszindulatodon az amerikai jatekosok irant. Tele volt karorommel es gunnyal. Meg akkor is, ha a Piperr tele van gyulolettel irantuk. Habar nem tudom miert teveszti ossze a sajat maga elegedetlenseget, amit amerikanak konyvel el, es rateszi belyeget mindig a hozzaszolasainal. Nem tudom miert csodalkozik, ha tobben felemlitik ezt neki. A 297-es hozzaszolasod is nagyon erdekes, meg ez az utolso is. Pihenj egy par napot, az jot fog tenni!Meg a baratnodnek is. Mar regen nem irt be. Mi lehet vele? Erdekesen iteled meg a helyzeteket. Vsszaterve az amerikaiakhoz, biztos mar el is felejtetted, hogy egy 13 tagu tarsulat januarban az USA-ban keszult fel egy 3 hetes edzotaborban. Biztos azert, mert szukseguk volt ra, hogy ilyen messzire utazzanak. Remelem jot tett nekik, habar a magyarok nagyon jok uszasban.
    Aztan mit szolsz ehhez a botrany sorozathoz! Magyarok, akik nagyon jo eredmenyeket ertek el, megkockaztatjak azzal az ermeiket, hogy - nem tudnak- nem akarnak - pisikelni. Semmi aron sem. Meg az arany aran sem. Kerul, amibe kerul. Inkabb egy fellebbezes jo sok penzeert, de elotte felegetni maguk korul mindent. Nem gondolva elore arra, hogy a szurkolok mit fognak erezni, vagy a sportszovetseg, de legelso sorban aki felkesziti oket erre a csodalatos esemenyre. Aztan egy kis ido mulva mit fognak magukrol gondolni. Megerte?Ma, amikor lattam a magyarok csoportjat unnepelni, orultek, es az az igazi boldogsag az arcukon, az felejthetetlen lesz nekem sokaig.
    Figyeltem a hozzaszolokat. tetszett egy par.
    - drandika - a "Doppingban " ezt irta valakinek. Miert haragszol arra, akit nem ismersz? Ez neked is szol, a 297-es hozzaszolasodhoz.
    Risztov Eva nyilatkozott: - valami baj van a hozzaallasunkkal, magyarorszagon irrealis az elvaras, csak az arany szamit valamit. Aztan kiderul, hogy meg volt eset, amikor az sem szamitott.
    Sherpa01 egyik hozzaszolasaban azt mondta, hogy a ferje azt mondta, amikor Fazekas megkapta az aranyat, " - hogy csak le ne bukjon" , vajon miert? Azonkivul, a hozzaszolasai nagyon realisak voltak nekem nagyon te
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_964764 (4349)
     
  25. Torolt_felhasznalo_964764
    Torolt_felhasznalo_964764
    2004. augusztus 30. 01:414349.
    Én továbbra is hiszek mindkettőjükben, amíg be nem bizonyítja valaki, hogy nem ártatlanok, addig nekem ők az olimpiai bajnokok!!!! Láttátok Fridit? Szegény Annus nagyon meggyötört volt:((((
    És nem tudom, a magyar média miért könyveli el őket bűnösnek:(( Nem szerepelnek a dicsőségtablón, a filmösszeállításban a nyertesekről, . . :((( Amíg nem bizonyítják rájuk, hogy vétkesek, nem kéne kiállni mellettük? Csak addig menő valaki, amíg a legnagyobbat dobja a világ összes sportolója közül? Utána mindenféle mendemonda és ellentmondó információ alapján azonnal ítélkezünk? :((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top