Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csisztu Zsuzsa válik?

Juliette**
Létrehozva: 2004. július 15. 21:49
Sziasztok!

Tudtok valamit a Csisztu Zsuzsa körüli botrányról? Ma a tévében volt valami rövid bevágás, talán az Aktívban, és ott az volt, hogy válnak a férjével, mert kölcsönösen félreléptek... Hát meglepödtem, mikor meghallottam.
Megbolondult mindenki? Fonyó Barbara és Kósa L. Adolf is szétmentek.
Ennyit az álompárokról.
Bááár... a Zsuzsa férjét azért nem nevezném álomférjnek, csak egy jól szituált ürgének...

  1. 2005. február 5. 23:312950.
    100 folk
    előzmény:
    kis-mammy (2949)
     
  2. 2005. február 5. 23:312949.
    Sziszi VV és a '00 folk Celsiusos Orbán Józsi egy pár
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2948)
     
  3. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 20:432948.
    A Nagy Ő-s Laura (2. helyezett) összejött az rtl-es VV2-ős Lacival( ott ő volt a győztes, Anikót megelőzve):)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2947)
     
  4. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 14:522947.
    még a Bálint Toni meg a Rába Timi lehet egy nagy cva
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 14:482946.
    eccör CS Zs nyilatkozta, hogy őt kihasználja a bulvársajó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2945)
     
  6. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 14:482945.
    Woody Allen mondta, hogy hires az, aki évekig azon dolgozik, hogy megismerjék, aztán a legfőbb problémája az lesz, hogy ne ismerjék meg. . . . . . . . . . . . . . . .

    kiteregetik az összes cuccukat, aztán meg vágják a sértődöttettt. . . pedig nem muszáj, , vannak normális szinészek, tévések, akik nem pun. . iznak minden héten más pasimagazinban
    előzmény:
    Juliette** (2944)
     
  7. 2005. február 5. 14:432944.
    Amúgy meg nem cserélnék egy sztárocskával sem. Nehogy má azt bámulja mindenki, hogy épp milyen arccal, milyen nem létezö sminkkel, milyen frizurával és felemás cipöben indulok a közértbe. . .
    Jobb akkor már beolvadni a tömegbe, és csak annak kitünni, akinek akarunk. Arról nem is szólva, hogy nem jó mindig a felhajtás. Én legalábbis nem szeretem magam körül.
    előzmény:
    Juliette** (2943)
     
  8. 2005. február 5. 14:412943.
    Jól vagy? Nem rontom el ilyen látvánnyal a viszonylag jó közérzetemet! :-DDD
    előzmény:
    Sexyna (2942)
     
  9. 2005. február 5. 14:392942.
    hinnye a Bódyy szilvinek, meg a Gregor Bernusnak millyen lelakott feje van élőben. . . . . nézzétek meg egyszer::))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 01:092941.
    Sziszi Orbán Józsival jár

    [Mai Nap]
    február 4. 11:27

    A ValóVilág2-ből ismert Sziszi és a 100 Folk Celsiusból ismert Orbán Józsi állítólag már régóta járnak. A Mai Nap informátora szerint a furcsa pár kisebb szüneteket beleszámítva másfél éve boldogítja egymást. A bulvárlap magát megnevezni nem kívánó forrása azt állítja, egy ideig azért szünetelt a kapcsolat, mert Orbán egy partin szó nélkül otthagyta Sziszit, akinek már előző barátja, a birkózó Péter mellett is kijutott a jóból. Állítólag Orbán Józsi udvariatlan tettéért Sziszi úgy állt bosszút, hogy nem ment el a 100 Folk Celsius-koncertre, amiért cserébe a zenész két hónapig nem hívta fel szegény Sziszit.
    A két említett személy közös ismerőse által adott információkra Sziszi azt reagálta, hogy ők ketten csak barátok. Orbán Józsi pedig csak annyit mondott, hogy barátilag próbál segíteni a hölgynek, mert úgy érzi, Sziszit sokan ki akarják használni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 01:052940.
    A kliprendező hatásköre eldönteni, mit lássunk a videóban. A jelenetek megtervezését a stábra bíztam, egy kérésem volt csupán: hogy a képi anyag igényes legyen" - mondta az énekesnő, hozzátéve, a végeredménnyel elégedett. "A dal azokról a kapcsolatokról szól, amelyek anyagilag és egzisztenciálisan biztonságot jelentenek a lányoknak, akik ugyanakkor egyáltalán nem boldogok. Bizonyos szempontból a saját életemből merítettem, mert én is átéltem már ilyet. De fontosabb, hogy azt látom magam körül, hogy rengeteg nő él ebben a kettősségben. Szerintem merészebbnek kellene lenniük, és a boldogságot választaniuk" - tette hozzá az énekesnő, aki viszont elég merész volt. Legalábbis erről tanúskodnak azok az erotikus fotók, amelyek nemrég a CKM magazinban jelentek meg.

    Erotikus fotózás
    "A fotózás legnagyobb próbatétele nem az volt, hogy képes vagyok-e olyan öltözetben modellt állni, amiben legfeljebb a barátom lát. Nagyobb nehézséget okozott, hogy a fotós stáb mellett néhány szerkesztőségből, még a televíziótól is kijöttek riportot készíteni. Zavarban voltam a jelenlétükről, de igyekeztem jól kezelni a helyzetet" - mondta az énekesnő, akinek nem volt túl sok ideje dönteni a fotózásról, ugyanis nem sokkal az őszi Loren-esküvő után keresték meg a magazin szerkesztői. Állítása szerint nem tudott arról, hogy a magazin idén jelenik meg, nem sokkal azelőtt, hogy a lemezét is piacra dobják.

    "Nem üzleti szempontból mérlegeltem, amikor felkértek, hiszen ahhoz nem is értek. Azt kérdeztem magamtól, az egyéniségemhez közel áll-e a fotózás, illetve hogy tudok-e önmagam lenni ezeken a fotókon. Az erotikus sorozatok ugyanis fordítva is elsülhetnek. Rengeteg olyan képet látok, amelyik nem áll jól a rajta szereplő modellnek. Nem hiteles, és láthatóan nem érzi jól magát abban a helyzetben" - mondta Erdőhegyi Brigitta, akit így azokról a helyzetekről kérdeztük, amelyekben jól érzi magát.

    "Ha jazzt énekelhetek, mindenképp. A fellépéseimet nem szoktam publikálni a honlapomon, mert nem az a fontos, hogy az esküvőnek köszönhető ismertségemet kihasználva közönséget toborozzak. Mindig elfogadom az ajánlatot, ha keresnek. Ha ugyanis néhány napig nem énekelhetek, akkor már a depresszió tüneteit fedezem fel magamon"- mondta a jazzénekesnő.

    A Kifutótól Sophia Lorenig
    Az egykori balettnövendék nem sokáig maradt a klasszikus táncnál. Musicalszínésznek készült, kedvenc tanára Schubert Éva volt. Később mégis az éneklés érdekelte komolyabban, 1999-ben jelentkezett a TV2 Kifutó című műsorába. Még abban az évben megismerkedett Makai Zoltán zeneszerzővel. Egy nem túl emlékezetes, Pozitív nevű együttes énekesnője lett, de Adj még egy esélyt című dalukat több rádió játszotta. Miután Makaival befejezte a munkakapcsolatot, Erdőhegyi Brigitta visszatért kedvenc irányzatához, a 20-as, 30-as évek jazz zenéjéhez. Folyamatos külföldi és hazai fellépések után a 2002-ben megalakult Cotton Club állandó fellépője lett. Ennek köszönhet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 01:052939.
    Szexi fotók és induló popkarrier

    dns

    2005. február 3. , csütörtök 17:24
    Erdőhegyi Brigitta néhány hete Miamiban énekelt egy nemzetközi válogatásalbum számára, miután Sophia Loren fiának esküvője után nemzetközi szinten is érdeklődni kezdtek utána. Itthon is reagáltak. Megkeresték a CKM magazintól, és az énekesnő szívesen vállalta a fotózást fehérneműben.


    Még nem tudom pontosan megmondani, mit köszönhetek annak, hogy Sophia Loren fiának esküvőjén énekelhettem" - kezdte Erdőhegyi Brigitta a Cotton Club jazzénekesnője, majd történetét a tavaly ősz óta zajló események hosszú felsorolásával folytatta, kérésünkre fordított időrendi sorrendben. Az énekesnő ugyanis néhány napja tért vissza Miamiból, ahol egy jazzszerzeményt vett fel.

    Hollywood, jazz, Kuba
    "Egy nemzetközi válogatás albumra dolgoztunk amerikai zenészekkel. Egyértelműen az esküvői szereplésem miatt választottak éppen engem. Vicces volt, egy Hollywood nevű városban dolgoztunk. Nagyon kedvesek voltak, és segítőkészek. Gondolom egzotikumnak számítottam" - emlékezett vissza az énekesnő, akivel néhány nap alatt rögzítettek egy jazz standardet a floridai stúdióban. Arra egyelőre nem tud válaszolni, hosszú távú együttműködés lesz-e ebből a felkérésből.

    "A munka után átruccantunk Kubába. Hihetetlen volt, ahogyan eredeti latin hangzásvilágban szólaltak meg azok a dalok, amelyeket én is énekelek alkalmanként. Ezt az élményt szeretném majd a saját lemezemhez is felhasználni" - mondta Erdőhegyi Brigitta, aki első lemezének anyagát már nagy részben elkészítette. Az album még tavasz előtt megjelenik. Csak az a különös, hogy popalbum.

    Popkarrierre százszor nagyobb az esély
    Ön szerint melyik műfajban van Erdőhegyi Brigi helye?


    A jazzben 55
    A popban 17
    A modellpályán 73
    A gyors és gépírásban 464
    Nem tudom, ki ő 1574




    "Van egy vicc erről. Két jazz zenész beszélget. Az egyik mondja: megvettem az új albumodat. Erre a másik: szóval te voltál. Őszinte leszek. Százszor nagyobb esélyem van arra, hogy Magyarországon popalbumot adjak ki, mint egy jazz lemezt. Nem utolsósorban meg szeretnék élni a zenémből. Ehhez pedig ez az összes kompromisszum, amit vállalok. A zene igényességéből nem adok le" - mondta az énekesnő, akinek nemrég első, Engedj el című dalából készült klipjét is bemutatták. A klip egyik emlékezetes jelenete, amikor az énekesnő posztmodern angyalnak öltözve felsliccelt ruhában a Magyar Tudományos Akadémia tetejéről készül a mélybe ugrani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 00:572938.
    VVbe eleve ugy lehette bekerülni, ha nyilatkoztak, hogy vállalják a Camera előtt isexet, volt egy barátnőm, aki jelentkezett és ezért nem válogatták be, mert nem vállalta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2937)
     
  14. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 5. 00:452937.
    Bódi Sylvie sosem szexelt érdekből

    [velvet]
    február 4. 9:18

    Bódi Sylvie bevallotta, gyakran előfordult vele, hogy szexuális szolgáltatásokért cserébe kaphatott volna modellmunkát. A Playmate a Mai Napnak arról beszélt, ez többnyire akkor fordult elő, amikor még nem volt ismert.

    "Én ezeken az embereken csak nevetek, szánalmas vén kéjencek, akik így akarnak maguknak csajt megszerezni. Általában burkoltan fogalmaznak, hogy nem akarok-e elmenni velük ide vagy oda, szaunázni, vagy úszni. Ilyenkor felállok, odamegyek hozzájuk, és az arcukba hajolva nagyon komolyan megkérdezem: Te engem meg akarsz_. ? Ilyenkor nagyon meglepődnek és bocsánatot kérnek" - számolt be tapasztalatairól Bódi Sylvie, akit a lap annak kapcsán kérdezett, hogy a napokban egy új tinisorozathoz kerestek szereplőket az inteneten. A jelentkezőktől azonban már a válogatás előtt szexuális szolgáltatásokat kért a producer, és nyomatékosította, e nélkül esélyük sincs a szereplésre.

    A magazin Gregor Bernadett színésznőt is a témával kapcsolatos tapasztalatairól faggatta. "Ilyeneket eddig csak filmekben láttam. Szerencsére nekem még sosem tettek ilyen ajánlatot. A művészvilágban egyáltalán nem találkoztam olyan esettel, hogy bizonyos szerepért, vagy munkáért szexuális szolgáltatásokat kellett volna nyújtani. A véleményem pedig az, hogy egy producer bukta, ha ez alapján választ színészt. " - mondta Gregor Bernadett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 23:102936.
    gyere a gyereket nem akarok topikba
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 23:052935.
    egy aktfotos ismerősöm. . . mesélt, milyen trükkök vannak fotozáskor, néha anyja se ismer rá a végtermékre
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (2942)
     
  17. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 22:292934.
    és a vetkőzés hirverés is meg a pénz is szerepet játszott
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2933)
     
  18. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 22:282933.
    mondta Fresh Andi a negativ reklám is reklám. . . . . ))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_404064 (2933)
     
  19. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 21:472932.
    G Dorina videóklipje van, megnézheted az előkészületeket a tv2 videóján
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2931)
     
  20. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 19:252931.
    édes volt GZita szulák showban: én háremben???én szexvideón???
    megasztár
    Dorina Pély Evelyne Pierro Trutykó

    Ibi novák Vera Novák
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2929)
     
  21. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 19:252930.
    Bálint Antónia: szőrpamacsos lányok voltunk
    Kezdés időpontja: Aktív
    Az utóbbi évtizedekben az aktfotózás is sokat változott, a lényeg viszont nem - címlapsztárok, avagy a férfivágyak titokzatos tárgyai
    (7 hozzászólás)

    Nők, akik mindig hozzák a formájukat. Amikor az volt a divat, egy vizes, testre simuló pólóban, redőnyszerű műszempillákkal, izgatónak szánt szőrpamacskákkal álltak a fotós kamerája elé. Ha pedig az erotikára éhes közönségnek ez már nem volt elég, ledobták a pólót, lekapatták a pamacsokat, finomabbra vették a sminket és mindent megmutattak. . .

    Egy dal, János bácsiról és a barackpálinkáról. Ezzel nyerte Karda Beáta az 1979-es rostocki táncdalfesztivált. A korszak viszont nem csak ettől volt szép.


    Ma már csak mosolygunk az akkori képeken: kártyanaptárak és poszterek a múltból, rajtuk a keblüket elővillantó, minősített jó nők, kis szőrpamaccsal a hónuk alatt. "A nyolcvanas években talán egy kicsit természetesebb volt minden, legalábbis én azt gondolom. Az akkori erotikus filmekben például még nagy szőrcsomókat lehetett látni a lányok hóna alatt. " - mondja Bálint Antónia.

    Jöjjön hát a nő, akit csak testnek hívtak, ő volt a korszak legjobb valutája! "Ime az egyik leghíresebb képem! Több szempontból is híres: ez volt az egyik olyan nagy poszterem, amit kivittek szerelőmunkások a Szovjetunióba, ugyanis két Bíró Ica poszterért egy Junoszty-tévét lehetett hazahozni. " - mondja Bíró Ica.

    Az 1950-es években a csípőbugyi és a nőiesség dominált. Az NDK-úszónő típusú lányokat messze elkerülték a fényképezőgépek. Tíz évvel később még mindig aratott a gömbölyded forma, minden téren. Hódított a nagy mell és a bukósisak-frizura. Az implantátumoknak pedig még se híre, se hamva. A fazongyanta kifejezést pedig még a hetvenes években sem ismerték.

    Viszont a szemérmes takargatás után kinyílt minden. Bár Karda Beánál csak a blúz: "A cicim egy jó része kilátszódott, és bizony-bizony ez meg is jelent. Tulajdonképpen büszke lehetek rá, mert huszonéves fiatalemberek szóltak oda a diszkóklubban, hogy fú, de jól nézel ki, de szuperbombázó vagy! Amikor viszont egy képes európás, kicsit kitevős címlapon ott voltam, idézőjelben kissé megszóltak, hogy hú, de kipakolta magát a művésznő. " - mondja Karda Beáta.



    Forradalmi változásokon estünk át, na és jött nyugatról az aerobic. Volt itt minden: fejpánt, bokazokni és a Bundesliga-frizura nőiesített változata. "Régen, a nyolcvanas években egyfajta utat követtek a lányok, általában mindenki mindig ugyanúgy nézett ki. " - mondja Bálint Antónia. Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy 1989 decemberében jelent meg az első színvonalas erotikus magazin: "Bálint Antóniát egy olasz lapból kaptuk, merő véletlen folytán. "

    Ó, igen! Ezen bukott meg anno Antónia. Viszlát korona! "Amikor megnyertem a szépségversenyt, akkor pattant ki, hogy meztelen a királynő, és jaj most mi lesz? Egy kicsit még prűd volt az ország!&q
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 19:232929.
    édes volt GZita szulák showban: én háremben???én szexvideón???
    megasztár
    Dorina Pély Evelyne Pierro Trutykó

    Ibi novák Vera Novák
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. február 4. 17:412928.
    Igen, tudjuk, mi lett az eredménye. Csöndben, depresszióban meghalt, mert mellözték. De hát az ilyen életre nem valóknak ez a sorsa. Ja, hogy halála után a nemzet nagy énekesnöje lett? Ehhez meg kellett halnia szerencsétlennek. Hányingerem van a posztumusz kitüntetésektöl. Életében nagyon keveseket becsülnek meg. Megint a társadalom képmutatása ez. Amíg ott van, kéznél van, nem kell. Helyette kellenek a nagycsöcsq, magyar Himnuszt elénekelni nem tudó Király Lindák. Bodlog vagyok, hogy ilyen csodálatos tehetségeket láthatok minden müsorban! Mit nekünk egy Cserháti! Míg fiatal volt és lehetett öt is használni, jól ment a szekér neki. Amikor már csak a tehetsége maradt, nem kellett a kutyának se.

    Szerintem túl sok a férfi a döntéshozók közt. Le velük! Csupa 70 éves öreglányt akarok ezentúl a döntéshozók közé! :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2925)
     
  24. Torolt_felhasznalo_784698
    Torolt_felhasznalo_784698
    2005. február 4. 17:382927.
    és G. zita, amikor megjelent, hogy valami szexhonlapja van Angliában és pesrze , mondta a Zita, hogy á nem is ő az. . . . . . . ja ,

    Kedvencem még C Zet-Jones, állítólag egy kis hárpia és mindenkit fúr-farag
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. február 4. 17:362926.
    Hát így van ez. Nem is lenne gond az egésszel, ha nem lenne ilyen képmutató és álszent minden társadalom. Mennyivel egyszerübb lenne kimondani, hogy aki jó az ágyban, válogatás nélkül, kiébe fekszik és érdekböl, az lesz az év sztárja. Nesztek, egyétek. Ez a müvészet. Müvészien tud *ni, már bocs.
    Ezért kár müködtetni olyan intézményeket, mint Film- és Színházmüvészeti EGyetem stb. Igaz, aki mégis ott tanul, megéri neki. Lehet belöle egy jó szinkronhang esetleg. De már azért is tenni kell.
    Vsizont egy igazi, profi, igen képzett technikus, értsd szextechnikus órákat is lehet a képernyön.
    Na látjátok, ezrét tart ott a világ, ahol tart. Hiteltelen pojácák, magamutogató, üres agyú libák. Ezek vannak a képernyön többségében.
    Ezért nem nézek tévét leginkább.
    Mondjuk a könyvpiac se sokkal jobb.
    Ma már boldog, boldogtalan könyvet ír. Nem baj, hogy nem tud, nem baj, hogy senkit se érdekel, de kiadják.
    Hasonlóak a mozgatórugók.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_784698 (2924)
     

Címlap

top