Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Patentex oval

Moserif
Létrehozva: 2004. július 14. 13:27
Mit tudtok erről a "szerről"?
  1. 2017. Április 14. 10:3537.

    Útilap ut   k ö t n é k  12   db-ra.

  2. Rq
    Rq
    2005. augusztus 2. 19:0836.
    Sziasztok,
    én is az orális szex - patentex együttesre lennék kiváncsi!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_139000
    Torolt_felhasznalo_139000
    2005. augusztus 2. 15:0135.
    bocsi, valami baj volt a gépemmel, és többször sikerült bevinnem a szöveget. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_139000
    Torolt_felhasznalo_139000
    2005. augusztus 2. 15:0034.
    Sziasztok! Nekem a következő kérdésem lenne. Én egy olyan típusú lány vagyok, aki orgazmus közben egy kisebb mennyiségű folyadékot "ereszt ki" magából. Ezt ilyan női ejakulációnak hívják.
    Használhatom-e én is ezt a hüvelykúpot? Eme tulajdonságom nem mossa ki belőlem a habot? Remélem tud valaki segíteni!
    Nem merek úgy nekifogni, hogy nem győződöm meg efelől. . .
    köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_139000
    Torolt_felhasznalo_139000
    2005. augusztus 2. 15:0033.
    Sziasztok! Nekem a következő kérdésem lenne. Én egy olyan típusú lány vagyok, aki orgazmus közben egy kisebb mennyiségű folyadékot "ereszt ki" magából. Ezt ilyan női ejakulációnak hívják.
    Használhatom-e én is ezt a hüvelykúpot? Eme tulajdonságom nem mossa ki belőlem a habot? Remélem tud valaki segíteni!
    Nem merek úgy nekifogni, hogy nem győződöm meg efelől. . .
    köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_139000
    Torolt_felhasznalo_139000
    2005. augusztus 2. 14:4332.
    Sziasztok!
    Nekem egy speciális kérdésem lenne. Én egy olyan típusú lány vagyok, aki orgazmuskos egy kisebb mennyiségű folyadékot "ereszt ki" magából, ezt ilyen női ejakulációnak hívják.
    Tehát a kérdés az, hogy én használhatom-e ezt a készítményt?
    A hab elég stabil-e ahhoz, hogy ne jöjjön ki belőlem?
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_697169
    Torolt_felhasznalo_697169
    2005. július 14. 14:4231.
    sziasztok

    Lehet, hogy fura a kérdés, de az orális szexet nem zavarja az a rengeteg hab? Vagy csak az utolsó pillanatban teszitek fel, és karba tett kézzel vártok még 10 percet? :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. május 13. 11:5930.
    nem akarlak elkeseriteni de ez kb. 10%-os vedettseget nyujt. . . szoval ha szeretenl gyereket akkor hasznald, ha nem akkor semmikeppen ne!
    előzmény:
    videotip (29)
     
  9. 2005. május 13. 10:2329.
    Az eltelt több mint fél évben (mióta volt az utolsó hozzászólás) van valakinek valami újabb tapasztalata? Én most találtam rá erre a szerre, s igen kiváncsivá tett.
    Én műtét miatt nem szedhetek hormonális gyogyót, az óvszert meg nem bírom. Rosszul vagyok a szagától. Ha ez a szer tényleg beválna. . .
    Nekem furi, hogy 2 órán át hatásos (a leírás szerint) de tudtommal a spermák ennél tovább élnek. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_243388
    Torolt_felhasznalo_243388
    2004. december 5. 07:2428.
    Ár: 6 db-os: 1171 Ft, 12 db-os: 1845 Ft.
    A test melegének hatására a spermiumölő anyagot tartalmazó hüvelykúp megolvad, majd - függetlenül a hüvelyváladék mennyiségétől-, finom habbá válik. A hab a fogamzásgátló anyagot a hüvelyben optimálisan eloszlatja.
    Használata:
    1. A védő fóliát húzza szét a szélénél fogva, így most kényelmesen ki tudja
    venni a hüvelykúpot.
    2. Helyezze fel a hüvelybe ujjnyi mélyen. Ez olyan egyszerű, mintha egy
    tampont helyezne fel. Az aktus megismétlése előtt - az eltelt időtől
    függetlenül - mindig egy új hüvelykúpot kell behelyezni, majd várjon újra
    10 percet.
    3. 10 perc elteltével a fogamzásgátló anyag optimalisan eloszlik a
    hüvelyben. Ha a felhelyezéstől számított 1 órán belül nem történik
    magömlés, javasolt egy új hüvelykúp felhelyezése, noha a készítmény 2 órán
    keresztül megmarad.
    4. Így védi Önt a Patentex oval megbízhatóan:
    - a fogamzásgátló anyagának segítségével, és
    - e fogamzásgátló anyagnak az optimális szétosztásával a hüvelyi területen.

    Megbízhatóan véd, amennyiben pontosan betartja a használati útmutató minden pontját.
    A Pearl index - a termék fogamzásgátló hatását leírva - a kutatások során 0, 3 - 1, 6 között volt.
    (A Pharmatex termékek hatásfoka ha az alkalmazás szabályait szigorúan betartják, a Pearl-index 0, 74 (átlagérték). )
    Tehát matematikailag a Patentex valamivel hatásosabb (bár nem éri el a szájon át szedhető fogamzásgátlók hatékonyságát). A habképzés miatt nem tudod elszúrni a felhelyezéssel a hatásfokot.
    előzmény:
    trotter (27)
     
  11. 2004. december 4. 23:2227.
    Sziasztok!
    Nekem az orvos most ajánlotta a Patentex-et. Régebben a Pharmatextet akartam kipróbálni, de végül annyi kétes hírt olvastam róla, hogy nem tettem. Vajon a Patentex-nek jobb a hatásfoka? és esetleg valaki tud nekem egy kb-i árat mondnai hozzá?
    mennyire lehet 'elszúrni' a hatásfokát a felhelyezésnél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top