Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Öreg barátnők

natasax2
Létrehozva: 2017. szeptember 28. 19:24

A topic jelenlegi tagjai több mint 10 éve, naponta beszélik meg a nyugdíjas élet mindennapjait, családot, unokákat, egészséget, a napi elfoglaltságainkat, egyszóval szinte mindent. Amíg a "ráncfelvarrás" tart és visszatérhetünk a régi topicunkba, addig sem szeretnénk elveszíteni az eddig kialakult kapcsolatokat, barátságokat, ezért itt szeretnénk megbeszélni az életünket.

  1. 2017. október 10. 17:44101.

    HURRÁ,HURRÁ ÉS MÉG EGYSZER HURRÁ!!!!!!!!Nati annyira örülök ennek a hírnek!Megsúgom,hogy én el sem tudtam képzelni,hogy más legyen az eredmény.Nem csodálom,hogy a föld fölött jársz.Az volt a jó,hogy azonnal mentél,megoldották a bajt.Most szépen eresszél le és élvezd az életet!!!

    előzmény:
    natasax2 (100)
    2017-10-10  16:26
  2. 2017. október 10. 16:26100.

    Sziasztok !


    Megígértem, hogy ma még jövök. Azt szeretném elmesélni nektek, hogy milyen furcsa szerzet az ember. Mikor kijöttem a kórházból, azt mondták, hogy a szövettan eredménye 2, de inkább 3 hét. Ahelyett, hogy már másnap elkezdtem volna fúrni a dolgokat, sürgetni az eredményt, mert megtehettem volna, hogy minél hamarabb túl legyek az izgalmakon, mert hiába voltam én biztos abban, hogy nem lehet semmi bajom, azért a kis ördög csak nem hagyott békén, minden nap végig gondoltam, hogy a februári vérvételemnél a rákkeresés (CEA) eredménye 1 volt, amikor a megengedett 4,9, jól vagyok, nem fogytam, van étvágyam, és a nőgyógyászati bakim miatt sem voltak fájdalmaim, én minden nap csak vártam, hogy majd közlik, hogy minden rendben, negatív az eredmény. Lehet, hogy más a helyemben úgy tett volna, ahogy én nem, én ilyen vagyok, szeretem később megtudni a rossz hírt, mintha ezzel tudnék javítani rajta. Végül is hála Istennek, minden rendben lett, akkor lett volna nagy pofára esésem, ha nem így lett volna.


    Ezt muszáj volt elmondanom, hogy nem vagyok én egy olyan bátor ember, mint amilyenek mutatom magam és azért ez több mint 3 hét, számomra elég izgalmas volt.

  3. 2017. október 10. 16:1099.

    Marika, azért nem kellene neked valamilyen vitamin kúrát tartanod ? mert az egy dolog, hogy a csontritkulás miatt fájdalmaid vannak, de ennek az általános gyengeségnek, amit te érzel,  más oka kell legyen. A csizés helyett, nem volna jobb egy szabad levegőn tett séta, minden nap meghosszabbítva 1-2 perccel. Én úgy szoktam, hogy az órát figyelve, elmegyek 15 percet és azon az útvonalon visszafelé a másik 15 perc, tehát meg van a fél óra.  Persze én is 3 perccel kezdtem, akkor nekem is sok volt ez. A bélösszenövéstől miért kell fáradtság érzésednek lenni? És azon nem lehet segíteni ? Na és a legfőbb okot ugye tudod, ismered? Én nem fogom leírni. Pedig, ha tudnád, hogy milyen más a világ cigaretta nélkül, kipróbálnád, akármilyen nehézségek árán is.  Hogy van a kis családod ? Valami vírusos hasmenés kapta el őket?


     

    előzmény:
    marika48 (90)
    2017-10-09  18:57
  4. 2017. október 10. 13:3298.

    Sziasztok lányok! Natasa! Én is örülök a jó eredményednek!!!Gondolom megnyugodtál !!!Marika! Gyógyulást a betegeknek! Vigyázz,te is el ne kapj valami vírust,mert az még jobban legyengítene!Ami a biztosítókat illeti,ők tudják,hogy szedjék a pénzt,de amikor nekik kellene fizetni,akkor találnak kifogásokat!Zsuzsa! Jól vannak az unokáid?Te hogy vagy?Mostanában nem írsz olyan rosszat,remélem már gyógyulgatsz!Szomorkás lett az idő,de nem esik az a lényeg!Kellemes délutánt kívánok mindenkinek!

  5. 2017. október 10. 13:2097.

    De JÓ, HOGY BENÉZEM......mondtam én , Natasa látatlanban, hogy nincs baj....REPKEDJ CSAK A FÖLD FELETT!!!  Ennyi kijár ennyi izgalom után!  Most már suvickolhatsz kedvedre!!!


    Na - én pedig jól kipucoltam magam- a sok  petrezselyemmel. De muszáj volt, mert nagyon sajnálnám, ha tönkremenne. Nem tudunk tárolni semmit  - csak a hűtőládában! 

    előzmény:
    natasax2 (94)
    2017-10-10  10:45
  6. Torolt_felhasznalo_282805
    Torolt_felhasznalo_282805
    2017. október 10. 13:1796.

    Szép napot!


    Natasa nagyon örülök a jó hírnek, remélem már nem lesz semmi baj. 


    Marika jobbulást a családnak!


    Katka itt a dió fele jó lett. Ügyes kislány Rebeka!


    Ági ezzel a biztosítóval kapcsolatban egy kicsit bőbeszédű vagy nem? 


    Zsézse igazi öröm, hogy  az unokádnak jól megy a suli. 


    Szomorkás az idő, folyton változik, menni kéne vásárolni, de nem merek elindulni, hátha a nyakamba szakad at eső. 


    Ma mosás, kertezés, főzés volt a napirenden. 


     


     

  7. 2017. október 10. 11:4895.

    Natasa ez aztán a jó hír!!! Aki műtött, jól látta, hogy nincs gond!!! Nekem is így volt!!!!

    előzmény:
    natasax2 (94)
    2017-10-10  10:45
  8. 2017. október 10. 10:4594.

    Sziasztok !


    HURRÁ ! HURRÁ! HURRÁ! és még sokszor HURRÁ !!!!! Harminc centivel a föld felett járok, takarítottam ezerrel, most megyek el vásárolni.


    Nem elég, hogy reggel tele volt a topic a hsz.-aitokkal, igaz nem a legjobb hírekkel, de akkor is, gondolunk egymásra, bajban, örömben, ráadásul telefonált a lányom, hogy negatív a szövettanom, azt üzente a főo. hogy találkozunk egy év múlva kontrollon. Az első a dokim volt, akit értesítettem, nagyon köszönte a jó hírt, a második ti vagytok, drága barátnőim. Sok puszi Mindenkinek, délután, majd még jövök, ne örüljetek, hogy mára megszabadultatok tőlem.

  9. 2017. október 10. 10:3293.

    Hát igen - már csak a rosszabb, ha az embernek nincs biztosítása   - ha baj történik....Mi is mindig fizetjük a lakásbiztosítást....mert mi lesz HA!!!????   Milyen jó volt, mikor kifizették a terasztetőt, mikor leszakadt a hótól....Igaz , csak a felét....a másik felét nézzed...és örülj....,hogy az nem szakadt le....


    Ma megint befeketítettem a körmeimet!   Gezemüze levest főzök...saját zöldségből....aztán rájöttem, hogy jobb, ha megpucolom az összes petrezselymet, mielőtt tönkremegy....vagy 2-3kgnyi lehet....Lefagyasztva nem romlik.Meg túróstészta lesz a menü.    Délután TÁNC!!!

    előzmény:
    marika48 (92)
    2017-10-10  08:31
  10. 2017. október 10. 08:3192.

    Jó reggelt, kellemes napot kívánok!


    Mondtam a dokinak, a labor eredményeim jók, a csontritkulás, bélösszenövés az okozói. Már így kell élnem.


    Nincsenek sokkal jobban a betegek. Most elment gyalog Fruzsi Jankóékhoz, nem mer buszra szállni. Remélem bírja gyaloglást, 3 buszmegálló, de elég hosszú addig is.


    Dóri délután beszél a gyerekorvossal. Janika hangulata jobb, de nem sokat aludtak az éjjel, megy a hasa.


    Tomi dolgozott a biztosítónál amikor megszűnt a bánya. Nem volt hajlandó még lakásbiztosítást sem kötni, annyira belelátott a dolgokba. Nem ügynök volt!

  11. 2017. október 10. 07:5491.

    Hali Kislányok!    Marika - mondtad  orvosnak ezt a "gyengeséget"...nem tudom szükségszerű e , vagy tehetne tenni ellene.Mármint orvosi felügyelet alatt. Pl. a szaniban "sokféle torna "van....ki, mit bír...vérnyomást-pulzust mérnek...terhelnek...Jó lepukkant a család....benyeltek valami virust....igy van ez, ahol sok gyerek van...Megnőnek hamar!!!


    Nem tudom , mi lesz a fiam autós ügyének a vége....még nagyon új a helyzet, első ajánlat- első visszautasítás....tegnap...még nincs rá válasz, csak arra jó, hogy LÁSSÁK, HOGY ANNYIRA NEM BALEK....de tudjuk, hogy mindig a biztosító nyer....különben nem csinálnák..., de nem mindegy, hogy mennyit...

    előzmény:
    marika48 (90)
    2017-10-09  18:57
  12. 2017. október 9. 18:5790.

    Sziasztok!


    Gyönyörű idő volt ma! Elmentünk a temetőbe, rendbe tettük a sírt. Alig bírtam hazajönni! 2 háztömb. Lassan már sehova nem tudok elmenni, annyira fáj mindenem. Naponta chizek 12-13 percet.


    Fruzsi tegnap nem ment sehova, annyira gyenge. Ma Janika lett beteg!!!! 3-kor ebéd után hányt, amikor vitte haza Dóri, ahogy leszálltak a buszról összeesett!!!! Jaj, de sajnálom a Drágám!!! Holnap megy hozzájuk, mert konferencia hívás, és azt ott szereti lebonyolítani!!!


    Katka én is gratulálok, hogy Rebeka ilyen ügyes!


    Zsézse mi is mehettünk volna máskor is nyaralni, de mi így választottunk, hogy ne essen iskolaidőbe! Nem akarják, hogy a gyerekek hiányozzanak. Ha hétvége beleesik, akkor nem sok hiányzás lesz.


    Jaj, csak biztosítóval ne kelljen összejönni!! Mindenből ők jönnek ki győztesen. Jól el fog húzódni a káruk megfizetése Titiéknek!


    Natasa, nagyon visszajött az erőd, műtét után. Sokat bírsz fizikailag! Én nem tudok már. Nagyon el vagyok keseredve!!!!

  13. 2017. október 9. 17:4389.

    Sziasztok lányok! Én is próbálok ide is ,oda is írni. Nálunk felhős és napos idő volt. A gázszerelőt vártam, át szoktam nézetni a konvektorokat így a fűtés előtt.Meg is jött délután! Minden rendben,remélem a télen sem lesz gond velük.Natasa! Ritka az ilyen mesterember,szerencsétek van vele. Örülök,hogy jól érzed magad,biztos negatív lesz az eredményed is.Zsézse! Bizony merész dolog kivenni Lillát a suliból ennyi időre,de a szülők tudják mit csinálnak.Köszönöm a dícséretet Rebeka nevében is. Nagy húzóerők a lányok.Ők a példaképei. Nagyon szereti a lovakat,van lehetőség heti egyszer egy kicsit lovagolni. Rami munkatársának van lova.Zsuzsa! Használd ki a füstmentes napot,s akkor mossál stb. Ági! Remélem jól alakul a fiadék biztosítóval történő egyezsége!Marika! Fruzsinak jobbulást! Vigyázzatok magatokra!!!!

  14. 2017. október 9. 16:4488.

    Sziasztok !


    Nem emlékszem rá, hogy a nyáron írtam-e, de valószínű, hogy nem, mivel magammal voltam elfoglalva, hogy miután úgy nyár eleje, közepe táján elnyíltak az orchideáim, elkezdtek sárgulni és potyogni a levelei, míg teljesen megkopaszodtak. Nem volt sem kedvem, sem türelmem, hogy utána nézzek a bajnak, kiraktam egy tuja alá őket, hogy majd lesz,ami lesz. Hát nem lett velük semmi, maradtak kopaszok, levél nélkül. Ma reggel aztán gondoltam, hogy csak megérdemelnek valami extra gondoskodást, ha már egész télen nyíltak, örömet szereztek. Gondoltam, átültetem őket. Elmentem orchidea földet venni, ugyanaz a föld a virág üzletben 680 Ft. a kertészetben 380 Ft.  Aztán kiborítottam a régi cserepekből,a föld alatti gyökerek, szép egészséges zöldek, lemostuk a gyökereiket és átültettük tiszta cserépbe, földbe. Kopaszoknak kopaszok, de a közepén úgy néz ki, hogy még van élet és látszanak egy kis zöld levelecskék. Hátha megmaradnak, hátha újból szépek lesznek. Na, aztán ha már benne voltunk a kertészkedésben, összeszedtünk, rendbe tettünk, bevittünk  egy pár cserép virágot, amik bent szoktak telelni.


    Láttam én, hogy nagy a nyüzsgés a topikon, de ha a mai napot virágozásra szántam, nem akartam abbahagyni, amikor sütött a nap és kellemes őszi időnek mondható volt a mai nap.


    Ági, akkor, ha a fiadék és biztosító más állásponton vannak, akkor ennek pereskedés a vége ? Vagy van remény a meg- ill. a kiegyezésre ? Szerintem a biztosítónak is el kell fogadnia a lányodék által mondottakat, mert egy per sokáig elhúzódik és abban a bizt. sem lehet biztos, hogy az ő javára döntenek.


    Marika, hogy van Fruzsi ? Mi a baja ? És mit szól KisJani, hogy a drága barátnő nem megy hozzá ?


    Zsuzsika még ilyet sem hallottam, hogy van tűzgyújtási nap egy településen, akkor a tűzoltók felsorakozva várják, ha valami tüzet fog, közbe tudjanak lépni ?


    További szép napot !


     

  15. 2017. október 9. 10:1787.

    Hali Kislányok!  De szépen összegyűltünk!  Zsuzsika  - abban "egyeztünk" ...mindenki magában...., hogy oda ír, ahova akar...én  IDE is ODA is...., de itt bővebben....


    Marika - mi beteg Fruzsi...tegnap még gyalogolt????  


    Zsézse a- van CASCO , mert új autó....a balestet okozónak is  volt CASCOja..., a baj az, hogy a fiamé egy másfél éves új autó,felszerelve minden kütyüvel+munkaeszköz...., benne volt anno összvissz 4,5 millkába, most pedig csak 3,5millka körül akarnak fizetni, mert a biztosító - bár segítőnek tűnik, de nagyon nagyot akar  szakítani ezen az ügyön/meg mindegyiken/...Tehát  sok a veszteség a vétlenségért!  Na - erre talált a vőm jogszabályt...., hogy ekkora hátrány nem érheti....Na , de ez nem ilyen egyszerű....szóval most majd jön a jogi huza-vona....


    Natasa - örülök, hogy jó mestert kaptatok!  Meg , hogy jól érzed magad!  Majd megjön az eredmény....biztos  gyorsabb lenne, ha rossz hírt közölnének....


    Mit szóltok a híres emberek tragédiáihoz????Szinetár Dóra....Aradszky lászló  - szomorú vagyok miattuk!    

    előzmény:
    marika48 (86)
    2017-10-09  08:40
  16. 2017. október 9. 08:4086.

    Szép napot kívánok!!


    Én ide is, meg oda is írok!!!!


    Fruzsi beteg, nem ment Jankóékhoz, itthon dolgozik. Reméljük itt is jó lesz a net, nem lesz gubanc!!!


    Nagyon őszi idő van!!!

  17. Torolt_felhasznalo_282805
    Torolt_felhasznalo_282805
    2017. október 9. 08:0685.

    Jó reggelt mindenkinek!


    Mentem a facere, sehol senki. Most akkor ide írunk vagy oda, vagy mindkét helyre? 


    Hideg van, 6 fok, de süt a napocska. Takarítás, mosni kéne, de ma nem lehet, égetős nap hívatalosan is. Jó sokat írtatok, még nem olvastam végig, kivel, mi történt. 


    Kezdődjön jól a hetetek!

  18. 2017. október 8. 18:4784.

    Sziasztok !


    Délelőtt itt voltak a Telecomtól, javították a tv-ket, úgy látszik sikerrel, mert a tegnapi vételekhez képest, most sokkal jobb a vétel. Tegnap meg befejezte a kőműves a garázslejárónál a tavaly télen szétrepedt lépcsősort. Ritkán látni, így dolgozni szakembert. Ő hozott sódert, cementet, úgy képzeljétek el, mire befejezte, nem egészen 3 óra alatt 13 lépcsőt, egy szem beton sem maradt. Még be vannak  zsaluzva a lépcsőfokok, csütörtökön szedi le a zsalut, addig megszikkad a beton. Nekünk nagyon fontos ez a lépcsőlejáró, mert sokszor megyünk le a garázsba, nekünk ott vannak mélyhűtők, mosógép, szárító és már nagyon féltem, hogy valaki alatt letörik egy darab beton és legurul és  összetöri magát.


    Zsézse, én hála Istennek jól vagyok, úgy élek, mint a műtét előtt. A szövettan eredménye még nem jött meg, nem sürgetem, pedig megtehetném, mert elég lesz akkor megtudnom az eredményt, - amitől félek is egy kicsit - amikor majd megjön. Beszélt a doktorom a sebésszel, évfolyamtársak voltak, azt mondta, hogy ő nem látott semmi csúnyát, nem lesz semmi baj, persze ezt nem akarom elkiabálni, de nagyon reménykedek, hogy így lesz.


    Szép estét Mindenkinek !

  19. 2017. október 8. 18:1883.

    Sziasztok!


    Ma délelőtt a temetőben voltunk,rendeztük a sírokat.Én is vettem árvácskát azt ültettük el.Bementünk az Aldiba is,ott vettünk krumplit.Igen olcsó volt öt kiló 400 valamennyi.Vettünk két csomagot,egy darabig elég lesz.Kimentünk a Tescóba is ott is vettünk pár dolgot.Nálunk szép idő volt,de egy kicsit hűvös.Jövő héten Gáborék nem lesznek itthon.Kisújszállásra mennek egy szállodába.Ők is Erzsébet programba nyerték ezt a lehetőséget.Én mondjuk nem örülök,hogy Lillát kiveszik egy hétre a suliból.Szerintem nem igazán szerencsés ez most az elején,de megértem,hogy itthon se szeretnék hagyni.Ez is fájna Lillusnak.


    Ági elhiszem,hogy nem szívesen gondolsz az autó törésére.Nem volt cascójuk?Csak azért kérdezem,mert nekünk mikor betört a szélvédőnk simán kifizették cascóra.Mi is csak három éve kötöttük még az előző kocsira és vittük tovább erre az újra is.Előtte nekünk se volt,de ezeknek a mai kocsiknak horror összeg a javítása.


    Kati Rebekát én is csak dicsérni tudom.Nagyon ügyes kislány!Tényleg legyél büszke rá!Velembe mi is voltuk többször,de régen,mikor még nem is volt meg a villa park.Szép vidék nagyon.


    Marika olvastam ti is mentek Hajdúszoboszlóra Janiékkal.De jó lesz nektek!


    Nati hogy vagy?Erről nem írsz mostanában.Kell további kezelés,vagy a műtét elég volt?


    Manka néztem a képeket a tapétázásról.Igazán szép lett!Ügyesek vagytok!


    Zsuzsa nálatok minden rendben?Férjed jól van?

  20. 2017. október 8. 17:1482.

    Sziasztok lányok! itt egész nap esik az eső,most úgy látom,kisütött a nap is.Szerencsénk volt a tegnapi nappal,hogy akkor mentünk kirándulni!Ági! Szerencsére a szerencsétlenség mellett,hogy "csak az autónak lett baja! Nagy fazon a biztosító,ha nekik kell fizetni,akkor kitalálnak mindent,csak minél kevesebbet kelljen nekik fizetni.Natasa! Majd lassan megszokjátok,hogy Ádám ritkábban fog hazalátogatni!!!Felnőtt férfi!Zsuzsa! Jól vannak az unokák?Örülök és büszke is vagyok Rebekára. Szerencsére nagyon jó tanítónénit is kapott!A héten én kísérem reggelenként,a szülők délelőttösök!Vigyázzatok magatokra! 

  21. 2017. október 8. 16:2781.

    Mindenkinek kimenője van???   Nekem is  .....délelőtt ugyan még itt voltak , a lányom, Gerda és a vőm....A vőm fugázott, a lányomat itattam diólevél teával és 2x belediktáltam a szódabikarbónát is....Már jó régen köhög+prüszköl....már ugyan a múlt héten orvoshoz is ment....azóta javul....De - mikor ott voltam 10napja, már akkor beteg volt...Na - szóval kúráltam  - nagyon unhatja már, ha hagyta lenyeletni magával az én varázsszereimet....


    Már azóta otthon vannak  - biztosan...


    Ó - nem mondtam, mert nem is szeretek rágondolni, hogy a múlt hét elején a fiam új autójába belement egy autós...Álltak többen, ez meg jött...koccanás elölről-hátulról...rendőr+biztositó.....csereautó....minden sínen, míg ki nem derült, hogy inkább totálkárosnak nyílvánítják az új autót...szoszo....mindenki nagyon kedvesen tette a dolgát, csak a végén a fiam bukott volna az ügyön vagy másfél milliót....HA! Jó a jogász+ a rendőr a háznál....a lányom + a vőm összeszedték amit tudnak, jogszabályok előkerítve....szóval nem hagyják annyiban a dolgot....majd kezdődik az iszapbírkózás a biztosítóval, hogy ne a vétlen járjon már CSAK rosszul...


    Rémes, hogy mindig történik valami!

    előzmény:
    Kövesdiági (80)
    2017-10-08  09:43
  22. 2017. október 8. 09:4380.

    Hali Kislányok!   Ma reggel korán keltünk....7kor, mert este már aludt Gerda 7kor...De otthon is korán kelnek, mert 7kor már indulnak otthonról iskolába+óvodába...., hogy az Apja beérjen 8ra dolgozni.A lányom már 6kor indul, 7kor kezd, hogy hamarabb végezzen, mert a gyerekösszeszedést Ő csinálja....Nehéz az élet a sok gyerekkel!


    Ahhoz képest  nagyon hideg van, nem süt a napocska....Gyuláék most "fugáznak"...a teraszon egy részen kijött, azt rakják vissza.A Vőm nagymester-ezermester...pedig informatikát meg jogot tanult az iskolában  - de mindenhez ért...gyerekkorában sok mindent eltanult-megtanult....Otthon is  falat festett-glettelt, villanyszerelt, padlót ragasztot....és nagyon szép lett a "felújítás"!!!Egy kosár pénzt megspóroltak!


    Semmi dolgom, kaja van....


    Igen , Natasa - örüljünk a Márk fejlődésének! Az "idegérésnek-betokosodásnak" IDŐ KELL! Most értett be az ÉVI MUNKA- a KORAI FEJLESZTÉS STRAPÁJA....És sokat kell kúszni -mászni.....van egy AERIS terápia, majd azt is biztos végigcsináltatják vele...majd később- nagyobb korában....az majd a tanulásban segíti az agyműködését....


    Katka - ügyes Rebeka  -jó, hogy olyan tanítója van, aki foglalkoztatja....

    előzmény:
    natasax2 (79)
    2017-10-07  19:42
  23. 2017. október 7. 19:4279.

    Sziasztok !


    Úgy örültem, hogy ilyen tolongás volt du. a topikon. Ez már régen történt meg. De aminek legjobban örültem, Zsézse jó hírének, hogy a KicsiMárk ilyen óriási fejlődésen ment át egy pár nap alatt. Csak igaza volt Áginak, én eddig sem kételkedtem a szavában, hogy nem kell sürgetni, majd ha beindul, akkor majd fogtok csodálkozni, hogy milyen kis ügyes ez a fiúcska.


    Zsuzsika, az esővel nem számoltam, igen,  sárban vizes levelet szedni nem számít egy népünnepélyen való részvételnek.


    Katka, hogy te eddig nem is dicsekedtél Rebekával, hogy magától tanult meg olvasni és hogy külön munkalapot kell neki írni, tessék nagyon büszke lenni erre a kislányra.


    Ági, lehet, hogy igazad van, lehet ha a lányom annak idején elköltözik nem esett volna annyira rosszul, mint most a pici, 191 cm magas, majdnem 29 éves unokám elköltözése.


    Legyen szép estétek !


     

  24. Torolt_felhasznalo_282805
    Torolt_felhasznalo_282805
    2017. október 7. 19:1378.

    Benéztem ide is, látom, hogy mindenki ide írogat. Hiába a megszokás!


    Délelőtt nagyon vacak idő volt, de délutánra elállt a szél, sütött a nap, lehetett kint dolgozgatni. 


    Natasa nem is rossz az ötleted, csak akkor van baj, ha ráesik az eső. 


    Katka örülök, hogy jól sikerült a kirándulás. 


    Zsézse ez nagyon jó hír, amit írtál a fiúcskáról!


    Legyen szép az estétek!

  25. 2017. október 7. 18:5477.

    Képet is küldtem,de nem vitte át!!!!!!

    előzmény:
    katka4250 (76)
    2017-10-07  18:53

Címlap

top