Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hetvenen túliak társasága.

*hama*
Létrehozva: 2017. szeptember 19. 12:07

Köszöntelek benneteket ebben az új topicban.Gondoltam addig tartsuk fenn, amíg a régi szeparéban lévő topicunk meg nem javul.

  1. 2017. november 12. 23:17555.

    .

  2. 2017. november 12. 23:17554.

    .

  3. Torolt_felhasznalo_698542
    Torolt_felhasznalo_698542
    2017. október 20. 07:27553.

    Sziasztok!


     


    Jó reggelt kívánok mindenkinek!


     


    Itt nálunk,de gondolom,hogy máshol is nagyon sűrű köd van és ködszitálás.A lépcső kicsit csúszik emiatt.Remélem,hogy délig megint feloszlik.Korán megjött ez a nem szeretem időszaka az ősznek.Lehet,hogy már novemberben fagy és havazás is lesz.Valamelyik népi időjós szerint.Itt olvastam a neten.Kapunk esőt,fagyot,havat.Még várhatna decemberig.Hűvös az nincsen kint annyira.Bent a lakásban még tart a 20.fok.Nem nagyon fűtök,csak ventilátoros hősugárzóval temperálom kicsit a benti levegőt.De azt is szakaszosan.Nem akarom túlfűteni a lakást,mert napközben dolgozunk és amúgyis mozgás lesz ki-be.Rétegesen felöltözöm.További kellemes napot mindenkinek!


     


    Zsuzsókának sikeres jó munkát kívánok a fóliával!

  4. Torolt_felhasznalo_698542
    Torolt_felhasznalo_698542
    2017. október 17. 12:47552.

    kiszellőztettem a lakást akartam írni az előző hsz- ben.

Címlap

top