Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Női érzetek ejakuláió után

feketekiralylany
Létrehozva: 2017. augusztus 18. 12:38

Sziasztok!


Szeretném ha megosztanátok minden tudományotokat és/vagy tapasztalatotokat a sperma hüvelyben való felszívódásáról.


Az oka annak, hogy elkezdtem ez ügyben kutakodni az, hogy van egy olyan pasim (ez eddig az első és egyetlen ilyen) akinek érzete erősen bennem marad miután élvezett. Mintha még ott lenne bennem, érzem a spermáját felszívódni, sokáig megmaradnak folyamatosan ritkulva az összehúzódások is. Mivel másét nem éreztem így, gyanítom, hogy az összetételében van valami, ami másképp hat rám, mint a többi. Erős és nagyon feldobó érzés.


Itt egy tudományos cikk a sperma összetételésől és felszívódásáról:


http://paramed.shp.hu/hpc/web.php?azonosito=paramed&oldalkod=szex


Ezt gondolatébresztőnek szánom, nem vitaindítónak, mert a személyes érzésekre vagyok kíváncsi, nem csak a tudományos tényekre!


Éreztetek már ilyet? Rendszeres volt e?

  1. 2017. augusztus 19. 23:2228.

    Tedelni csak a templomban szabad..

    előzmény:
    ladybird65 (25)
    2017-08-19  15:54
  2. 2017. augusztus 19. 22:2627.


    és egyúttal: igyon belőle sokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (18)
    2017-08-18  18:41

Címlap

top