Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magas Fehérvérsejtszám

Diana01
Létrehozva: 2017. augusztus 9. 13:34

Sziasztok!   Nemrég voltam vérvételen,és még nincs meg a teljes vérkép eredményem,de már annyira aggódtam,hogy telefonon érdeklődtem.Azt mondták a fehérvérsejtszámom magas pontosabban  13 ezer. Ez extrém magasnak számít? Sajnos nagyon aggódós vagyok,és nagyon nem értek hozzá,ezért már a leukémiától kezdve minden rossz eszembe jutott. Aki tisztában van ezekkel az értékekkel , az legyen kedves segítsen értelmezni.

  1. 2017. augusztus 11. 21:4127.

    Megkaptad ma az eredményed? Legközelebb ha mész vérvételre, kérdezd meg mire lesz kész és menj el érte magad.Aztán látod, hogy van-e benne kicsit magas, , arra meg rá lehet keresni, ha izgulós vagy.


    Legutóbb nekem is mondták, hogy á, nem kell érte menni, átküldik az eredményt a beküldő orvosnak. Én meg mondtam, hogy bocsi, szükségem van rá. Ki kell adniuk, mert  a lelet a beteg tulajdona. (Az orvos meg úgysem bánja, hogy nem neki kell kinyomtatni...))))

    előzmény:
    Diana01 (25)
    2017-08-10  14:56

Címlap

top