Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

No sex

Jenny65
Létrehozva: 2017. július 22. 16:30

Megpróbálom röviden:



51 éves vagyok, 27 éve házas, gyerekek kirepültek.



A férjemmel társként nagyon jól elvagyunk, minden működik, sosem veszekszünk, nagyon rendes. De szex nincs. Legutóbb 11 hónapja voltunk együtt, tavalyi évben összesen 3-szor. Nem beteg, állítja, hogy nincs szervi baja, hiába küldöm orvoshoz. Csak nem kíván, nem tud nőként tekinteni rám. Ha kezdeményezek, lefagy. 



Régebben már eljutottunk idáig, 2 év szex nélkül, akkor kiderült hogy szeretőm van, nagy botrány volt, végül megbocsájtott és szinte rögtön kellettem neki az ágyban! A kezdeti lelkesedés kb 2 év alatt megint a nullára csökkent. (megunta a kisgyerek az autóját, már nem játszik vele, de ha a szomszéd fiú akar játszani vele akkor újból kell?)



Elég rendesen bűntudatom van a régebbi eset miatt, nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Viszont szex nélkül sem szeretném leélni az életemet. 



Szerintetek mi zajlik le ilyenkor egy pasi fejében? Tényleg úgy gondolja, hogy ez így rendben van? Ha őt kérdezem, csak azt mondja, hogy nem tudja, miért van ez így, nem tehet róla, sajnálja. (gondoltam, hogy a megcsalás miatt, de ugyanitt tartottunk régebben is, amikor még nem volt képben a harmadik)



Nem, nincs szeretője. 



Vélemény? Hasonló tapasztalat? Egyáltalán ennyi idősen, ennyi év házasság után létezik még kielégítő, jó szex? Mondjuk a házastárssal... Vagy szükségszerű, hogy megunják az embert? Én mondjuk még mindig kívánom őt, bár most már egyre inkább neheztelek a dolog miatt..



Elég rendesen önbizalomromboló is a dolog, hiába mondogatom magamnak, hogy ettől még a nőiességemmel nincs gond.

  1. 2017. július 24. 05:5176.

    Amikor reggel 5-kor itt no-sex-potyogsz a Neten   , akkor mit csinal ? A jourad..

    előzmény:
    Jenny65 (75)
    2017-07-24  05:45
  2. 2017. július 24. 05:4575.

    Ez eléggé kézenfekvő lenne, hogy nem tud megbocsájtani, meg mindig eszébe jut, ha nem lenne az a tény, hogy a szerető előtt is eljutottunk egyszer már idáig, akkor 2 évig semmi nem volt, aztán amikor kiderült a szerető, akkor hirtelen minden jól működött. Azért itt van egy kis ellentmondás ebben az elméletben...


    De az mindenesetre bíztató, hogy nálatok 40 éve működik..!

    előzmény:
    Amarynda (73)
    2017-07-24  02:48
  3. 2017. július 24. 02:5474.

    az senkinek nem jut eszebe hogy azert nem kell neki a felesege mert nem birja elfelejteni azt hogy megcsalta. es megbocsajtani sem , csak nem akar rola beszelni. itt ugy tunik termeszetes hogy a holgy megcsalta a ferjet es kizarolag a ferfi hibas hogy ezek utan nem imadja a feleseget.


    sok ferfi egy flortot se bocsajt meg nem egy csalast.

    előzmény:
    Lédienn (54)
    2017-07-23  13:34
  4. 2017. július 24. 02:4873.

    Igen, van jo sex es mukodik is ha szeretik egymast a felek. mi 40 eve vagyunk hazasok es nagyon jol mukodik a dolog. azt gondolom a ferjed nem tudja belul megbocsajtani a csalast es valoszinuleg nem szeret mar. nem hiszem hogy mas kell neki (legalabbis abbol amit leirtal) de te se kellesz neki.


    Talan az jatszodik le a fejeben (esetleg minden alkalommal amikor kezdemenyezel ) hogy hogyan szeretkeztel a volt szeretoddel. ezt egy baratunktol hallottamok 18 ev utan igy mentek szejjel. azt mondta minden alkalommal ha hozzanyult a felesege az jart az eszeben hogy vajon a masiknak is igy csinalta-e.


    ha nem akarod leelni igy az eletedet akkor vagy ujbol szeretot tartasz (esetleg le is buksz ujra) vagy szepen kulon mentek.


    neked kell eldonteni, de az is lehet hogy a ferjed elobb utobb elhagy mert ures igy az elete. se a sex nem mukodik szerelem sincs sot szeretet se minek igy egyutt elni? ahhoz nem vagytok eleg oregek hogy meg 25-30 evet igy eljetek le.

  5. 2017. július 23. 23:4872.

    Azt ígértem,hogy nem írok neked többet,de téged tovább olvasva nem tudom megállni.


    Nézz szembe azzal a ténnyel,hogy ez a "nagyon jó ember" évtizedek óta átvert,becsapott,kihasználta a naivitásodat,iránta érzett feltétel nélküli bizalmadat,jóhiszeműségedet is. Tudom,ez nagyon nehéz,de meg kell tenned saját önbecsülésed miatt is.


    Nézz szembe azzal a ténnyel,hogy ez az ember kétszínű és jellemtelen (féreg). Bocsi!


    Nézz szembe azzal a ténnyel,hogy évek óta kettős játékot játszik nagyon alattomos módon és bizony szeretője van!


    Nézz szembe azzal a ténnyel,hogy egy sportos,egészséges pasi nem képes arra,hogy hónapokig,évekig nem szexel ,sőt,megalázó módon rendszeresen visszautasítja az ágyban a feleségét,akit állítólag szeret! Akkor sem,ha az ötvenes éveiben jár!


    Ellenben tagadja,hogy szeretője lenne és átlátszó hazugsággal magyarázza a miért nem-et. Az pedig végképp kiverné a biztosítékot,ha az egészséges és normálisan működő (!!!) libidómat antidepresszánsokkal akarná elnyomni ahelyett,hogy szexelnénk.


     


    Ha engem,de bármelyik egészséges önbecsüléssel rendelkező feleséget ilyen megalázó,cinikus módon,hogy "na-na,csak semmi huncutkodás" utasítana vissza a férjem az ágyban csak egyszer is (főleg,ha már hónapok,sőt évek óta(!) nem szexeltetünk) az biztos,hogy azonnal szakítanék. Mondjuk,nem is tűrném évekig.


    Ráadásul megmondja(!) ,hogy csak veled nem,csak te nem hozod lázba. Sic!


    Persze válni nem akar és asszonyka szeretőt se tartson,de neki lehet? Ekkora szemét pasit!! Mert ez veled szemben végtelenül megalázó szemétség és nem őszinteség! 


    Ébresztő királylány,ez már a21. század,ahol a nőknek nem kell eltűrni mindent egy jellemtelen,kétszínű pasitól,mert van önbecsülésünk és nem alárendelt,csöndes,igénytelen szolgálók vagyunk!


    Már régen nem szégyen,nem illetlenség és nem is erkölcstelenség,ha egy nőnek egészséges ösztöneik,szexuális igényeik vannak! A te korodban sem,sőt!


    Keress ismét egy jó szeretőt,valódi társat magadnak,mert egészséges,normális igényeid vannak,amit az urad nem akar,nem fog teljesíteni! Ne add fel!  Dobd ki,vagy lépj le minél előbb és keress egy jó ügyvédet! Még a gatyáját is elperelném tőle.


     


     


     


     

    előzmény:
    Jenny65 (64)
    2017-07-23  14:47
  6. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 23. 16:0071.

    Ubi szezon,műbalhé.

  7. 2017. július 23. 15:5970.

    Nem mutatom meg :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (69)
    2017-07-23  15:55
  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 23. 15:5569.

    1,Ha maradsz, ne panaszkodj!


    2,Lépj le, vállald fel magad!


     


    Mit szólt a férjed a topikhoz?

  9. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 23. 15:4968.

    Ebben az esetben évtizedekig "hagyta magát" a feleség. Aztán megváltozott,kinyílt a csípája és amit nem tudott,nem akart a férje évtizedekig megadni,azt megadta neki más. Megcsalta apucit és jogosan! Ez pedig apucit csak a "férfiasságában" sértette,durcizott,megsértődött,de megbocsájtott.


    Ennek pedig az volt az ára,hogy asszonykát megeskette,hogy soha többet nem fog ilyet csinálni,maradjon csak az a csöndes,szerény kislány,akit feleségül vett. És,hogy ilyen többet eszébe se jusson,szedjen asszonyka nyugtatót és maradjon minden a megszokott posványban,mert apucinak így kényelmes.


    Hát basszus! 

    idézet:
    Lédienn (54)
    2017-07-23 13:34:17

    Ja! Anyucika meg vállalta, azaz megegyezés lett belőle.  Most meg már bánja az egészet mint a kutya aki 9-t kölykedzett.


     


     

    előzmény:
    Lédienn (54)
    2017-07-23  13:34
  10. 2017. július 23. 15:1867.

    Sosem volt egy szexmániás. Heti 2-3, de szerintem ez rendben volt. Aztán egyik gyerek, másik gyerek, de akkor sem volt gond. Azt szoktam mondogatni, hogy nem a mennyiségre, hanem a minőségre megyünk. Aztán kb 15 év után elkezdett ritkulni. Nem kezdeményezett, csak akkor volt szex, ha én kezdeményeztem. De ez sem volt túl nagy baj. Aztán pár év alatt lecsökkent mondjuk 1-2 havonta egyre, aztán az se, aztán a végén (házasság 21.-23. éve) 2 évig semmi. Aztán nagy lebukás, megint heti több, ami szép lassan lecsökkent mostanra a nullára. Hát így.


    Nincs kontraszt, nincs trauma. Szerinte ez normális, ő ilyen típus, ennyi.

    előzmény:
    E/JaM21 (66)
    2017-07-23  15:07
  11. 2017. július 23. 15:0766.

    Jaaaj,ez így nem túl jól hangzik.


    T.képpen ez egy 4-5 éves vagy még régebbi gond? Előtte lelkes volt,egyforma volt az igényetek? Nagyon nagy a kontraszt a mostani és régi természete között? Érte esetleg valami nagy trauma? 


    Az a baj,hogy a férjed esélyt sem ad neki,hogy megkívánjon Téged,ilyen elutasítást nem is tudom,hogy viselnék....


    Azért 50-55 évesen még ereje teljében van,írtad,hogy heti 3x edz,foglalkozik magával,vajon mitől lett ilyen aszexuális....

    előzmény:
    Jenny65 (64)
    2017-07-23  14:47
  12. 2017. július 23. 14:4865.

    Mindenben igazad van! :(

    előzmény:
    Lédienn (63)
    2017-07-23  14:37
  13. 2017. július 23. 14:4764.

    Igen, érintkezés, ölelés, puszi van, nem is kevés, este összebújás. Ebben nincs hiány. Viszont ha megérzi, hogy megkívántam, megváltozik a légzésem, akkor lehet érezni, hogy elhúzódna, ha konkrétan kikezdek vele, incselkedek, simogatom, akkor volt, hogy határozottan eltolt, vagy csak viccesen megjegyezte, hogy na-na, csak semmi huncutkodás. De egy ideje nem csinálok ilyeneket, mert nagyon szar, ha valakinek az ölében elkezded riszálni magad csábosan és megérzed az ellenkezést...


     

    előzmény:
    E/JaM21 (62)
    2017-07-23  14:34
  14. 2017. július 23. 14:3763.

    Nem ezekkel a szavakkal írtad,de pont ez volt az értelme! Az is köztudott,hogy a nyugtatók,antidepresszánsok libidó,potenciacsökkentők is. Ez is csak tény.


    U. azokat fogalmaztad meg eddig te is,csak félve,becsomagolva,amiket én is és a többiek is.


    Az az érzésem,hogy te csak nem mered kimondani a dolgokat,nem mersz szembe nézni a valósággal. Ezzel sem bántani akarlak!


    Látod,tudod,hogy mi van,de mindig csak szépíted azt,amit már nem lehet. Önmagadat is becsapod,megalkuvásra kényszeríted és ez neked egyre kevésbé megy. Ha ezt így csinálod tovább,akkor tényleg dilibogyóra lesz szükséged!


    Menj inkább egy párterapeutához,pszichológushoz! Hidd el,segít!


    Nem írok neked többet,nyugi! Csak magadra lehetsz dühös!


     

    előzmény:
    Jenny65 (61)
    2017-07-23  14:19
  15. 2017. július 23. 14:3462.

    Szia!


    Akkor a gyakorlatban ez úgy néz ki,hogy szépen éldegéltek együtt ,mint a jó testvérek?


    Napközben puszik,ölelések ,érintések kertészkedés közben is :-),esti kis masszírozás ...... semmi nincs?


    Te sokat dícséred,cukkolod,bókolsz?Érezteted vele,hogy kívánatos?


    Ha Te kezdeményezed az együttlétet,fekszik és hagyja,hogy kényeztesd  és semmi hatás vagy eltol magától?


     

    előzmény:
    Jenny65 (42)
    2017-07-23  13:00
  16. 2017. július 23. 14:1961.

    Amúgy meg te írtad még az elején és nem az én fantáziám szüleménye,hogy szted azért is akarja a gyógyszert szedetni veled,hogy ne legyen kedved máshol sem szexelni!


    Ezt nem én írtam. Én nem így írtam..


     

    előzmény:
    Lédienn (60)
    2017-07-23  14:15
  17. 2017. július 23. 14:1560.

    Tudod,sok embernek,akiknek antidepresszánst írnak,ha összeakadnak egy klassz szeretővel,sokszor már nem is kell a dilibogyót szedniük. Sőt! Sok doki egy jó partnert,szexet ajánl inkább dilibogyók helyett!


    Ha valakinél csak a jó szex és ehhez csak a jó partner hiányzik,akkor NEM oldja meg a gyógyszer a problémát!! 


    Tényleg nem bántásból írom,de "egy valóban jó embernek,férjnek"  soha(!) nem jut eszébe az,hogy a párja szedjen dilibogyót ahelyett,hogy felvidítaná azzal,amivel egyértelműen lehet/ne/,a szex-el! (Ha pedig ő valamiért erre nem képes,akkor lehetne annyira nagyvonalú,hogy félre néz,ha asszonya mással szexel. Csak mert tényleg olyan jó ember és  hogy ne okozzon lelkiismeret fudalást neked(!) az ő tehetetlensége miatt).


    Majd ártatlan képpel,csupán szeretetből (mert olyan jó ember) azt magyarázná a szex hiánya miatt szomorú párjának,hogy azért szedjen gyógyszert,hogy ne legyen szomorú. Nem érzed a helyzet fonákságát? De te tudod!


    Amúgy meg te írtad még az elején és nem az én fantáziám szüleménye,hogy szted azért is akarja a gyógyszert szedetni veled,hogy ne legyen kedved máshol sem szexelni!


     

    előzmény:
    Jenny65 (55)
    2017-07-23  13:39
  18. 2017. július 23. 14:1559.

    Pffff..., dehogynem gondolkodtam... Fél éve nagyon keményen sportolok. Eredmény: sokkal jobban érzem magam a testemben, feszesebb vagyok, jobban kívánom a szexet ! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (58)
    2017-07-23  14:04
  19. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. július 23. 14:0458.

    Egyáltalán nem tűnik soknak, csaknem vagytok egyforma vérmérsékleten. 


     


    Valamilyen mozgáson, sporton nem gondolkodtál? Tánc esetleg? Vagy jóga? A mozgás örömhormonokat szabadit fel, még ha nem is ér fel a szex-szel, de legalább kicsit segítene levezetni a feszültséget. 


    Valóban összetett a probléma és igazi megoldás sajnos nem születhet...

    előzmény:
    Jenny65 (55)
    2017-07-23  13:39
  20. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2017. július 23. 13:5757.

    Ha hazaértem, megkereslek. :-)

    előzmény:
    Jenny65 (56)
    2017-07-23  13:43
  21. 2017. július 23. 13:4356.

    Ó, igen, ezek a lehetőségek. Megszoksz vagy megszöksz. Szar ügy, egyik sem túl jó, mindegyik megalkuvás. De hát ilyen az élet, ezt dobta a gép... Beszélgessünk! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_178203 (53)
    2017-07-23  13:24
  22. 2017. július 23. 13:3955.

    Azért ez rendesen mellé tud menni így, hogy pár mondatból kell megismerni egy helyzetet, embereket, házasságot.


    Nem kimondottan azért akarja hogy szedjek antidepit, hogy leszedáljon, hanem mert látja, hogy boldogtalan vagyok a látszólag tökéletes életemben. Számára a szex egyáltalán nem központi kérdés, és hiába mondom, hogy nekem az, nem tudja ezt átérezni.


    Ő egy nagyon jó ember, csak szeretném ezt elmondani a sok negatív vélemény mellé.


    Én az élettől általában sokkal többet várok, ezért sokaknak (neki is) úgy tűnhet, hogy nyafogok a szuper jó életemben. Ő meg egy olyan ember, akinek tökéletesen elég, hogy nincs semmi gond, mennek a napok nyugalomban békességben.


    De persze ez az egész sokkal összetettebb, mint hogy itt és most megoldás szülessen rá...


    Azért kösz a diskurzust! :)

  23. 2017. július 23. 13:3454.

    Ebben az esetben évtizedekig "hagyta magát" a feleség. Aztán megváltozott,kinyílt a csípája és amit nem tudott,nem akart a férje évtizedekig megadni,azt megadta neki más. Megcsalta apucit és jogosan! Ez pedig apucit csak a "férfiasságában" sértette,durcizott,megsértődött,de megbocsájtott.


    Ennek pedig az volt az ára,hogy asszonykát megeskette,hogy soha többet nem fog ilyet csinálni,maradjon csak az a csöndes,szerény kislány,akit feleségül vett. És,hogy ilyen többet eszébe se jusson,szedjen asszonyka nyugtatót és maradjon minden a megszokott posványban,mert apucinak így kényelmes.


    Hát basszus! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (51)
    2017-07-23  13:14
  24. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2017. július 23. 13:2453.

    1. Keress magadnak valakit, csak csináld úgy, hogy ne tudja meg! (Nem lepne meg, ha neki is lenne valaki, akiről nem tudsz.)


    2. Váljatok el!


    3. Fogadd el ezt az életet, és reménykedj! (A remény is színesíti  az életet, főleg ha tenni is lehet/kell valamit.)


    Több lehetőség szerintem nincs, de ahogy korábban írtam, szívesen beszélgetek erről veled.

    előzmény:
    Jenny65 (42)
    2017-07-23  13:00
  25. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. július 23. 13:2452.

    Ezen még nem gondolkodtam. 


     


    De belegondolva valóban az a legszerencsésebb, ha azonos vérmérsékletű és azonos korosztályú párnál nagyjából azonos időben tűnik el a vágy.


    Ha nem így történik, akkor legalább a ténymegállapítás (ez van) és a megbeszélés lehetőségét adják meg egymásnak, ez így lenne korrekt és közösen valamilyen megoldást is találnának.  

    előzmény:
    Büdösbogár (44)
    2017-07-23  13:03

Címlap

top