Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

No sex

Jenny65
Létrehozva: 2017. július 22. 16:30

Megpróbálom röviden:



51 éves vagyok, 27 éve házas, gyerekek kirepültek.



A férjemmel társként nagyon jól elvagyunk, minden működik, sosem veszekszünk, nagyon rendes. De szex nincs. Legutóbb 11 hónapja voltunk együtt, tavalyi évben összesen 3-szor. Nem beteg, állítja, hogy nincs szervi baja, hiába küldöm orvoshoz. Csak nem kíván, nem tud nőként tekinteni rám. Ha kezdeményezek, lefagy. 



Régebben már eljutottunk idáig, 2 év szex nélkül, akkor kiderült hogy szeretőm van, nagy botrány volt, végül megbocsájtott és szinte rögtön kellettem neki az ágyban! A kezdeti lelkesedés kb 2 év alatt megint a nullára csökkent. (megunta a kisgyerek az autóját, már nem játszik vele, de ha a szomszéd fiú akar játszani vele akkor újból kell?)



Elég rendesen bűntudatom van a régebbi eset miatt, nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Viszont szex nélkül sem szeretném leélni az életemet. 



Szerintetek mi zajlik le ilyenkor egy pasi fejében? Tényleg úgy gondolja, hogy ez így rendben van? Ha őt kérdezem, csak azt mondja, hogy nem tudja, miért van ez így, nem tehet róla, sajnálja. (gondoltam, hogy a megcsalás miatt, de ugyanitt tartottunk régebben is, amikor még nem volt képben a harmadik)



Nem, nincs szeretője. 



Vélemény? Hasonló tapasztalat? Egyáltalán ennyi idősen, ennyi év házasság után létezik még kielégítő, jó szex? Mondjuk a házastárssal... Vagy szükségszerű, hogy megunják az embert? Én mondjuk még mindig kívánom őt, bár most már egyre inkább neheztelek a dolog miatt..



Elég rendesen önbizalomromboló is a dolog, hiába mondogatom magamnak, hogy ettől még a nőiességemmel nincs gond.

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 23. 13:1451.

    Véleményem szerint csak azt lehet hülyére venni aki hagyja magát.


    A problémájuk ősrégi, mégis benne vannak a kapcsolatban - talán mert mégiscsak jó így mindkettőnek.

  2. 2017. július 23. 13:1250.

    Ráadásul nyugtató,antidepresszáns(!) szedésére akarja rábeszélni a feleségét,mert akkor ugye "asszony nyugton marad" és leszedálva nem akar majd szexelni sem a laposféreg férjével- és sztem ez a lényeg - hogy mással sem!


    Ilyen alattomos,szemét pasit!


    Amúgy számomra sem kerek ez a történet.


    Ha egy pasinak van igénye a szexre és egyébként képes is rá,akkor azt bizony megoldja,ha nem otthon,akkor máshol! Használja a jobbkezét,alkalmi vagy állandó titkos kapcsolata van,de hogy nem él remeteként,nem mond le a szexről,az tuti!


    Az is nagyon elképzelhető,hogy már nehezen áll a "cerka" és ötvenes pasiknál ez bizony igen gyakori(!),de házon kívül,a friss husi még azért könnyebben lázba hozza. Főleg,ha olyasmire is hajlandó és képes a friss husi,amire a megunt feleség nem.


    A "rémesen homofob" emberek - ahogy a felesége jellemezte - sokszor éppen ebbéli hajlamukat igyekeznek titkolni a külvilág felé.


     


    Itt a pasi sztem rémesen jól hazudik,báránybőrbe bújt farkasként hülyíti,pontosabban hülyére veszi a naív(?),jóhiszemű(?) feleségét évtizedek óta!


    A feleség - saját elmondása szerint - fiatalon "szende,csöndes kislány volt",szende kislányokból pedig a közhiedelem szerint "jó feleség,háziasszony és anya válik",a "rendes férfiak" pont ilyenre vágynak és a "rendes férjek" pedig nem szoktak tőlük olyasmit elvárni az ágyban,amit a végzet asszonya,belevaló típusú nőktől. Régebben sokan gondolták,cselekedtek,éltek így.


    Aztán ha a szende,csöndes kis feleség megváltozik,netán jó és gyakori szexre volna igénye,akkor van a baj,mert a langyos posványban élő "rendes férjek" ezzel már nem tudnak mit kezdeni. Mert ők évtizedek alatt megszokták,hogy asszonnyal rutinból,kötelességből időnként szexelnek,teherbe ejtik és ennyi.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (34)
    2017-07-23  12:19
  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 23. 13:1249.

    Egyébként én is meghallgatnám, de persze nem működik úgy, hogy az orra alá dugom ezt a topikot :)


     


     


    Miért nem? A problémád nem csak a te problémád.Azonkívül lehet hogy ez hozná meg a megoldást számotokra.

    előzmény:
    Jenny65 (47)
    2017-07-23  13:04
  4. 2017. július 23. 13:0748.

    Szerintem igen, beszéltünk erről, és neki nincs hiányérzete e tekintetben. Tehát lehet, hogy nem viszem túlzásba, de ő elégedett ezen a téren. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (45)
    2017-07-23  13:03
  5. 2017. július 23. 13:0447.

    Azért szívesen meghallgatnám a papát is, ő hogy látja - pl ennek a topiknak a fényében - a kettőtök kapcsolatát!


     


    Hú, basszus, arra nem is gondoltam, hogy itt valszeg főleg gyerekeim korabeliek vannak, akiknek mi papa meg mama vagyunk, két öreg, akik nevetségesen görcsölnek a szexen...de gáz!


    Egyébként én is meghallgatnám, de persze nem működik úgy, hogy az orra alá dugom ezt a topikot :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (39)
    2017-07-23  12:56
  6. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. július 23. 13:0446.

    Persze, te még fiatal vagy, naná, hogy megalázónak éreznéd a potencianövelőt. De ebben a helyzetben a férj már megmondta, hogy nem érez vágyat. A miértre a választ csak ő tudja, valószínüleg az a helyzet, amit te is írtál. Önzés, érdektelenség és nem ártana kicsit felrázni ebből a bebábozódott állapotból. Egy kicsit kizökkenteni, mert túlságosan nyilvánvaló a számára, hogy a felesége ott van mellette, nagyon nem is nyilvánítja ki az igényét, bár eredménytelen kísérleteket tesz rá. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (37)
    2017-07-23  12:43
  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 23. 13:0345.

    Persze, hogy nem csak a szex hiánya a probléma. Hiányolom a szerelmet, rajongást, elismerést, szenvedélyt.


     


    Te ezeket a dolgokat mind érzed/teszed ahogy elvárod?

    előzmény:
    Jenny65 (42)
    2017-07-23  13:00
  8. 2017. július 23. 13:0344.

    A nőiességed szerintem aláásná, ha csak azért dugnának, mert muszáj. A bogyós verziótól megalázóbb nem is lenne. 


    Az teljesen más, amikor vki elveszíti az állóképességét, de alapvetően kívánja a párját és ezért kapkodja a bogyókat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (38)
    2017-07-23  12:43
  9. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 23. 13:0143.

    Na, pont hasonló felvetés miatt írtam egyszer  valamelyik topikban, hogy férfiember ne hivatkozzon  a női kielégítetlensége.


    Mert ez épp az ő dolguk volna, melynek  sikere igencsak tőlük függ és nagyon sok szerencsétlen nő issza ennek a levét.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (38)
    2017-07-23  12:43
  10. 2017. július 23. 13:0042.

    Persze, hogy nem csak a szex hiánya a probléma. Hiányolom a szerelmet, rajongást, elismerést, szenvedélyt. De ezek valahogy összefüggenek, nem? Igaz, hogy nem nagyon vannak közös programjaink, de munkán kívül leginkább otthon vagyunk, szépítjük a kertet, meg mindenféle közös otthoni "programunk" van. Az élet maga... 


    Igen, úgy gondolom, hogy nem szabad elvárni, hogy valaki az akarata, kedve ellenére feküdjön le a másikkal. Se nő, se férfi. Nekem volt ilyen kapcsolatban részem, ha jót akartam, belementem, ha fájt is, és még jó képet is kellett vágni hozzá. (nyilván nem tartott már sokáig az a kapcsolat) Egy nővel meg lehet ezt tenni. Nagyon sok nő él így, tudom, és ezt szörnyűnek tartom, elfogadhatatlan. Az antidepresszáns itt is segít... De elfogadhatatlannak tartom egy férfi esetében is. Persze nála nem lehet kierőszakolni, mert ha nem megy, akkor nem megy, de ha lehetne, akkor sem tenném meg, hogy hisztivel, veszekedéssel elérjem, hogy együtt legyen velem. Tehát azt sem fogom kierőszakolni, hogy potencianövelőt vegyen be. Mint ahogy nem megoldás a szerepjáték sem, ha engem nem kíván, nem fogok beöltözni másnak. 


    Nem gondolom egyébként, hogy van univerzális megoldás, és igen, úgy gondolom, hogy egy ilyen szituban nem elvárható a hűség, de ő nem így gondolja...

  11. 2017. július 23. 12:5841.

    Igen, ez a leszedálós javaslat tényleg elég vérlázító, de ezzel is csak azt üzente, hogy az asszony higgadjon le, mert ő ugyan dugni nem fog vele, az tuti. A harmadiknak szóló átmeneti "fellángolás" is ugyanilyen egoista megmozdulás volt szerintem. Birtoklás, semmi több. Nem dugást kell erőltetni már ilyen esetben, hanem a megbeszélést, hogy hogyan lehet ezt kulturáltan helyére tenni egy kapcsolatban. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (37)
    2017-07-23  12:43
  12. 2017. július 23. 12:5840.

    Ez már nem is nemi kérdés szerintem. Egy férfinak ugyanolyan megalázó, frusztráló lehet, ha - bár ő mindent megtesz a kapcsolatuk összes területén a nőért - a nő egyszer csak mégsem kívánja már, és ezen nem tud változtatni. Egy nőnek is iszonyatos lehet ez, hiszen minket már kicsi korunktól arra nevelnek (helyesen vagy sem, abba most ne menjünk bele), hogy legyünk csábítóak, szépek, hogy tessünk a férfiaknak... és ha ez mégsincs így, az bizony nagyon összetörheti egy nő önbecsülését. De egy férfiét is, gondolom, csak más miatt, mert ott meg nem érzi magát akkor jó hódítónak... lényeg, hogy ez így már lelket mérgezővé fajulhat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (38)
    2017-07-23  12:43
  13. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. július 23. 12:5639.

    Amit az ismerőseid házasságából kívülállóként látsz, semmire sem lehet példa. Arról nem is beszélve, hogy harmad........../század kézből értesülve mennyire valós is amit előadnak pletyka szinten...


    Semmi belső dolgot nem tudunk és maga a probléma (még ha hasonló is akkor is más és más).


    Ezért a megoldás is ilyen, ez már csak így van.Vagy megalkuszol és  így tovább...


    Vagy olyat lépsz lépsz  ami ezt a problémád  megoldja - a te részedről csak ez ekek a  megoldási sémák lehetnek


     


    De! A helyedben elgondolkodnék a veszteségen is - mert  a nyereség esetleg nem éri meg -  ami egy radikálisabb lépés estén igen komolyan érintene....


    Ja, nem anyagi dolgokról beszéltem, de sok helyen ez még egy lapáttal rá is tesz ....


    Már ha igaz amit írsz....


    Azért szívesen meghallgatnám a papát is, ő hogy látja - pl ennek a topiknak a fényében - a kettőtök kapcsolatát!


     


     


     

    előzmény:
    Jenny65 (18)
    2017-07-23  07:18
  14. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. július 23. 12:4338.

    De akkor tképpen miért vesznek a férfiak potencianövelőt? Arra az esetre, ha szeretne, de nem megy. Az annyira felháborító dolog lenne, ha azért venne be bogyót, mert ugyan nem szeretne, de hébe-hóba a a felesége kedvére tenne.


    Adja magát a kérdés: mennyivel való előbbre egy férfi vágya egy nőénél? 

    előzmény:
    Büdösbogár (35)
    2017-07-23  12:34
  15. 2017. július 23. 12:4337.

    Én nem nem írtam a potencianövelőt, nekem nőként nem létezne ennél megalázóbb, hogy egy férfi - ráadásul életem szerelme, gyerekeim apja - csak ilyen szerekkel tudna velem lefeküdni... hát akkor inkább tényleg szeretőt tartanék vagy elhagynám. De sírnék a megalázottságtól, és nem tudnám úgy én se megkívánni, ha csak potencianövelővel menne... még elképzelni is rossz, brrr. 


    Viszont leszedálást várni a feleségtől ebben a helyzetben önzőség szerintem, ezt fenntartom. Mert akkor vagy támassza fel valahogy a természetes vágyát, vagy ha erre esély sincs, akkor engedje el a feleségét maga mellől. Túl fiatal még a gyönyörmentes élethez szerintem. Vagy éljenek nyitott házasságban (nekem egyébként az se menne, de hallottam már ellenpéldákat.) 

    előzmény:
    Büdösbogár (35)
    2017-07-23  12:34
  16. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. július 23. 12:3636.

    Na igen, a lehetőségeket végigzongorázva úgy tűnik, hogy a szex terén a férj nem is tudja és nem is nagyon akarja orvosolni a problémákat, az ő szemszögéből nézve valóban az a legkényelmesebb megoldás, ha a feleség libidóját szedálja.  Viszont ez valóban önzőség, mert tekintettel lehetne a felesége vágyaira is. Jó, ne szedjen potencianövelőt, de akkor találhatnak egyéb módokat is - akár a vibrátort - hogy ne szűnjön meg a házasélet. De ha ezért nem tesz semmit, akkor azon se háborodjon fel, ha a feleség egy idő után újra külső megoldást talál a problémára.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (32)
    2017-07-23  12:17
  17. 2017. július 23. 12:3435.

    Akkor most megkérdezném, de Borsótól is : a férj bekapja a bogyót és jól megdöngeti a feleségét, az rendben van ? Rendben van, hogy kötelességből dug és vmi szer hatására, nem magadért, mert téged kíván ? Ettől elégedett lehetne ? Attól tartok nem élted még át milyen, amikor nem tudsz kívánni egyetlen porcikáddal sem valakit, akivel valaha minden működött, ezért gondolod, hogy ez vmi olyasmi, amit meg lehet hekkelni bogyóval, gondolat irányítással. Nem lehet. Ez nem önzés, ez egy állapot, amit az ért, aki már átélte.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (34)
    2017-07-23  12:19
  18. 2017. július 23. 12:1934.

    Ja, és nem megcsalás formájában, hanem nyílt lapokkal, az okok pontos megjelölésével. Nagyon kényelmes lenne így a férjnek megmaradni ebben az önző kis posványban, hogy nem teszem ugyan boldoggá a feleségem, sőt, hagyom elsorvadni, de ő kitart mellettem, mert tisztességes és hűséges. Azért mindennek legyen már határa... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (32)
    2017-07-23  12:17
  19. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. július 23. 12:1733.

    Amúgy nem az a potencianövelő lényege, hogy beveszi és tartós merevedést idéz elő? Mindenféle külső inger vagy vágy nélkül?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (31)
    2017-07-23  12:12
  20. 2017. július 23. 12:1732.

    Az antidepresszánsoknak gyakran van libidócsökkentő (vagy megszüntető) mellékhatása, sokaktól hallottam már. Ha viszont ezért szedetné szerencsétlen feleségével, ez iszonyú nagy önzésre vallana... talán mégis kellene neki az a pofon, hogy az asszonyka elhagyja. Végülis a gyerekek már kirepültek, de a felek mégsem öregek... talán újra kéne kezdeni... valaki mással. Még ha csak átmenetileg is. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (31)
    2017-07-23  12:12
  21. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2017. július 23. 12:1231.

    Nem vagyok perfekt a potencianövelőket illetően, de úgy gondolom, hogy pont ilyen esetben használna, amikor már vágyról nem beszélhetünk, viszont a férfi szeretne(!) a felesége igényeinek is megfelelni. Végülis, beszéltek a problémáról, a férj előtt sem titok és talán jobb megoldás lenne egy fokkal, mint a feleséggel antidepresszánst szedetni (amit nem is értek, mert nem depressziós, hanem kielégítetlen.) 

    előzmény:
    Büdösbogár (28)
    2017-07-23  10:03
  22. 2017. július 23. 10:2730.

    Valahogy azt érzem a probléma komplexebb. Gyakorlatilag nincs közös programotok, úgy érzem magadnak sem vallod be mennyire eltávolodtatok egymástól. Fura, hogy csak a szex hiányzik. De az antidepresszánst felejtsd el, nincs rá szükséged.

    előzmény:
    Jenny65 (12)
    2017-07-22  22:11
  23. 2017. július 23. 10:0729.

    50-en felül is van szex, nekik nem volt szerencséjük. Az egyik hamarabb ráunt a másikra, minthogy az optimálisan az öregkori teszetoszasággal nagyjából egyszerre következett volna be a szexmentes élet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (19)
    2017-07-23  07:21
  24. 2017. július 23. 10:0328.

    Miből gondoljátok, hogy potencianövelőre van szüksége ?? Nem azt állította, hogy nem működik a szerszáma, hanem azt, hogy van akire (a felesége) nem működik. Nagyon nem mindegy ! Azon semmilyen potencianövelő nem fog segíteni, ha a konkrét emberre vetítve nincs szexuális vágya. Amit mondott az magyarra lefordítva azt jelenti, hogy szexelne, de neki nincs kivel, mert akivel lehetne azzal nem akar, nem kívánja, másért meg nem tesz egy lépést se. Ehhez minek a potencianövelő ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (23)
    2017-07-23  07:31
  25. 2017. július 23. 08:5227.

    Igen, gondoltam erre, bár semmi jelét nem mutatja, és ha így is van, saját maga számára is nagyon mélyen rejtve van. Nagyon homofób...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (26)
    2017-07-23  08:43

Címlap

top