Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Internetes társkeresés?

GAnna65
Létrehozva: 2017. június 17. 12:15

Sziasztok! Nemrég veszítettem el páromat. Eddig sosem próbáltam még társkeresőn hirdetni (eladni?) magamat. Van aki így talált már hosszú kapcsolatot? Melyikre érdemes felmenni? Tegnap kaptam egy reklámsms-t gitwi.hu-tól, ami valami új társker, erről jutott eszembe, a tv-ben az elittársat hirdetik, gondoltam, oda felregisztrálnék, de nem tudom érdemes-e, meg azt mondják fizetős. De miért kell pontosan fizetni és mennyit? Nem csak ilyen szexéhes pasik vannak fent? A gitwit használta már valaki? Vagy még a randivonal jöhet szóba?

  1. 2018. december 30. 11:4530.

    Találtam egy elég átfogó statisztikát a netes társkeresésről. Vannak benne érdekes számok. :) Érdemes megnézni.

  2. 2017. június 23. 13:0929.

    Köszönöm szépen a tanácsokat, gratulálok nektek, Pannika! Ez fantasztikus! A tanácsaidat megfogadom, nagyon hasznos! :)

    előzmény:
    pannika:) (27)
    2017-06-23  09:30
  3. 2017. június 23. 13:0828.

    Bocsesz, huh, utólag elolvasva, tényleg reklámszagú volt az a mondat! Nem szándékos, jajj dehogy! Látom nálad kiverte a biztosítékot. :(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (25)
    2017-06-21  11:55
  4. 2017. június 23. 09:3027.

    Szia, igen, van.


    Mi 8 éve éppen itta, az akkor még létező Nők Lapja társkeresőn ismerkedtünk meg. Azóta együtt vagyunk, van egy saját vállalkozásunk, és egy 6 éves fiúnk.:)


    Kb. fél év aktív keresés után találkoztunk, és igen, van pár "szabály", ami segíthet.


    - csak fizetős oldalon nézelődj, ez eleve egy szűrő..


    - találkozzatok minél hamarabb, hogy lássátok működik-e a kémia, még mielőtt nagyon beleélitek magatokat


    - ha nincs felismerhető kép/ ha sokáig nem árulja el a nevét / ha este és hétvégén nem elérhető, csak napközben / ha nem akar telefonszámot cserélni/ ha este már nem ír vissza.. na ezek a jelek, ahol gyanús, hogy nős.


    Legalábbis én ezt tapasztaltam.


    Kínos randik.. Igen, volt olyan, ahol éreztem, hogy nem igazán jön be, ott ittunk egy teát, majd kimentettem magam, hogy most csak ennyi időm volt, és otthonról megírtam, hogy úgy érzem részemről nem működne. Persze volt olyan is, hogy én kaptam ilyen üzenetet.


    Én is találkoztam nagy lelépőkkel, nős pasikkal, linkekkel, és olyannal is, aki nekem nagyon bejött, de én neki nem. Nem szabad ezeket a szívedre venni, egy szerűen nem illik mindenki mindenkihez ( szerencsére ), de ettől még igenis megtalálhatod a párod. Sok sikert , és kitartás :)


     

Címlap

top