Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tegyünk...

rockcica
Létrehozva: 2017. június 1. 14:48

Van egy dolog ami kb. egy éve nem hagy nyugodni engem és a Páromat. Adott egy haveri/baráti társaság. Van egy barát (Legyen A jelű)aki tizenkét éve barátja a Páromnak, az az igazi "mindenben lehet rá számítani"tipus.(kölcsönösen egymásra, párom is segít mindenben amire megkéri Őt..) De a csajozásban igazi lúzer.. Öt éve összejött társkeresőn egy csajszival,(illenek egymáshoz, a csajszi szintén nem egy bomba) akivel össze is költöztek, de elejétől látszódott, hogy a lány nem szerelemből van vele, hanem csak a "rendessége" miatt(és hát szinte minden koncertjegyet, kaját a srác áll, valamint a rezsit is, mert a csaj nem igazán ad bele, inkább hazaadja az anyjának) Adott a társaságban egy másik srác,(legyen B)aki páromnak még régebbi barátja, ezért valamivel még szorosabb a kapcsolatuk)Ő nem lúzer fajta, viszont rengeteget melózik, és egy elég hosszú párkapcsolat után egy pár éve egyedül van. Ezért minden csajnak udvarol, kedveskedik aki a közelébe jön, legyen kövér sovány, stb.  A srác tavaly egy koncert után  dicsérgette a csajszit,( A haver nem volt ott) aki mint egy tizenöt éves kis csitri komolyan vette, és azóta holt szerelmes belé. Ami ugye egy dolog, ha plátói. De! Tavaly megtörtént közöttük az, aminek nem kellett volna, lefeküdtek egymással. Mi a férjemmel tudjuk milyen a haver(A), meg is értjük valahol a leányzót(amúgy őt is kedveljük)hogy nem elég neki a jelenlegi partnere, mondtuk is anno, hogy ha így érzik, jöjjenek össze B vel, és hagyja el a másikat, éljenek boldogan. De ez nem történt meg a mai napig sem, a srác(A) úgy van a csajjal, mintha mi sem történt volna..érez valamit, de nem meri tipliztetni. A lány azt mondja nem szerelmes már, túltette magát, de nekünk a másik fiú elmond mindent, és tudjuk ez nem így van.. Mivel egy "banda" vagyunk, ezért elég sokat vagyunk együtt, de ez így tök kellemetlen, hogy tudunk mindenről, szegény kis "A" haver meg semmit. Emiatt egyre kevesebbet van kedvünk talizni velük, mert mi nem szeretjük a hűtlenkedést, de mindhármójukat szeretjük(főleg a két srácot) és nem tudjuk mi tévők legyünk..nézzük még évekig hogy a csajszi félrelép, és tartsuk a szánkat, vagy valahogy próbáljuk a z A nak a tudtára adni, (mert eléggé ki van mondjuk használva, ez a legfőbb gond az egészbe..) Volt már ilyen Nektek a körötökben? (mint említettem a csajszit is megszerettem, jó barinőm lett, de nem értek egyet vele ebben..vamzerkodni sem akarunk, csak hülye helyzet..


)

  1. 2017. június 2. 13:5426.

    Rólunk mit nyilatkozna...és miért.attól mert elmondja a hozzá közelállóknak hogy nem jó a csaj az ágyban,a barátairól sosem szól egy rossz szót sem..sőt! Mindenkinek segít amiben tud,és még pénzt sem fogad el a munkájáért

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (19)
    2017-06-02  11:25
  2. 2017. június 2. 13:5125.

    Igen,pénzügyileg szarabbul járna az tuti..és a pasik dugási szokásaira is illik amit írtál.. sok faszi lustaságból dug szar csajt' és amúgy B tényleg ilyen..csak az a durva hogy a csaj is tudja hogy mindegy kivel van..egyszet a srác összeszedett egy száz kilós nénit..nem volt pite röhögtük is mekkora fasz...hogy egy olyan nővel is..😀

  3. 2017. június 2. 13:4724.

    A második bekezdésedhez annyit fűznék,hogy szerintem ha valaki igazi barát,nyugodtan elmondhatja az intim részleteket a másiknak,nincs benne semmi. Én tudom hogy amikor összejöttem a Párommal elmesélte a két legjobb barinak hogy milyen volt velem elsőnek, de valahogy nem érdekelt..én is meséltem a barátnőmnek..Nálunk nem nagyon van tabu /mármint a társaságban../

    előzmény:
    Daisy48 (10)
    2017-06-01  16:56
  4. 2017. június 2. 13:4423.

    Igen,a csaj és a b a genya a mi véleményünk szerint is,de mint említettem mi szeretjük őket,és nem köpnénk le egyiket sem ha rendesen összejönnének,csak az A val szembeni etikátlanságuk ami zavar.

    előzmény:
    Daisy48 (10)
    2017-06-01  16:56
  5. 2017. június 2. 12:5322.

    Szerintem ebben a társaságban nem csak egy emberrel vannak gondok. Arról diskurálnak, ki milyen az ágyban, falaznak egymásnak, de a hátuk mögött kibeszélik egymást, összehaverkodnak a csajjal aki csalja a másik haverjukat.. Ez az egész nekem úgy bűzlik ahogy van, és távol tartanám magam az ilyen társaságtól. De ez én vagyok, nem véletlenül nincs sok barátom, alaposan megválogatom őket :)

    előzmény:
    évi* (20)
    2017-06-02  12:43
  6. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. június 2. 12:4921.

    Hat igen, tenyleg nem egyszeru. De a tul intim, kibeszelos, nem tul joindulatu sztoriktol el lehet azert hatarolodni. Ami szinten nem egyszeru, mert tavolsagtartassal jar csoporton belul, ahogy irod, de ez igy tenyleg nagyon gaz es torvenyszeruen robbanni fog valamikor. 

    előzmény:
    évi* (20)
    2017-06-02  12:43
  7. 2017. június 2. 12:4320.

    Igazából én is efelé hajlok, de ilyenkor mit tesz az ember, ha a teljes társaságtól nem akar elszakadni, "B" pedig annak továbbra is lelkes tagja? Távolságtartás csoporton belül?


    Milyen kellemetlen helyzet, hogy ott a társaság valami programon, ott az a szerencsétlen A, a közös csaj, meg a B, és mindenki szépen mosolyog, mintha mi sem történt volna...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (19)
    2017-06-02  11:25
  8. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. június 2. 11:2519.

    En kiszallnek ebbol a 'baratsagbol', de minimum megkernem, kimeljen meg a 'csajszarazagyba''-fele sztoriktol. Gyoker dolog. Es ne legyenek illuzioid: rolatok pont ugyanilyen stilusban nyilatkozik masoknak.

  9. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. június 2. 10:5018.

    ez is jó gondolat


    A véleményem: szerintem igénytelenség ilyen emberekkel haverkodni, szabadulj meg az ilyen "barátoktól", ha nem akarsz magadnak felesleges problémákat.


     


    csak ugye az ilyen réteg a többség minden országban


    különbség csak a % arányaikban van


    rockjóseggnek meg vigyázni kell a kemény elhatárolódással


    mert a sok faszkalap pénzéből él meg


     

    előzmény:
    Babyface83 (17)
    2017-06-02  10:15
  10. 2017. június 2. 10:1517.

    Jé, egyetértünk :)

    előzmény:
    Nikita 666 (15)
    2017-06-02  09:32
  11. 2017. június 2. 10:1516.

    Hű de szép sztori, mint valami übergagyi szappanopera, na ilyen barátokat se szeretnék magamnak. Érdekes, hogy azt kitárgyalják, hogy ki milyen az ágyban, de azt már nem, ha a párjaik csalják egymást a másikukkal. Na mindegy. A véleményem: szerintem igénytelenség ilyen emberekkel haverkodni, szabadulj meg az ilyen "barátoktól", ha nem akarsz magadnak felesleges problémákat. Bár gondolom nem ezt akartad hallani...

  12. 2017. június 2. 09:3215.

    Kibeszélni a másikat gusztustalan dolog. Nem férfias viselkedés.


    Mi már pattintottunk le ilyen "barátot", hiszen minket nem érdekel hogy mit művel, és nem érdekelnek a részletek, sem a világfájdalma. A faszságát mindenki oldja meg saját maga, az a másik fele a sztorinak hogy nektek semmi közötök az egészhez. Ha nektek kellemetlenek a találkozások, az azt jelenti hogy nem a megfelelő emberekkel haverkodtok. Saját magatoknak gyártotok problémát mások hülyeségei miatt.

  13. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. június 2. 07:4114.

    te nagyon túlképzeled az emóci vonalat, szereti nem szereti


    úgy általában is jóval több a sumákolt érdek viszony, mint az őszinte szerelmi


    "egy csajszival,(illenek egymáshoz, a csajszi szintén nem egy bomba) akivel össze is költöztek, de elejétől látszódott, hogy a lány nem szerelemből van vele, hanem csak a "rendessége" miatt(és hát szinte minden koncertjegyet, kaját a srác áll, valamint a rezsit is, mert a csaj nem igazán ad bele, inkább hazaadja az anyjának)"


     

    előzmény:
    Daisy48 (10)
    2017-06-01  16:56
  14. hus
    hus
    2017. június 2. 03:5613.


    Nem lenne szabad meghallgatni tobbet B nevezetu "baratotokat" es a "baratnotoket" sem  ilyen , sem mas  hasonlo temakban. Tudod miert?


    ".(Férjem egyik legjobb barija lévén mindent megtárgyaltak, mindig is, ) és előadta hogy a nő szar az ágyba.."


    Azert, mert te is ki lehettel targyalva az ágyikóban tortentekrol. 


    Ha a baratok kibeszelik a tarsukat, akkor azok nem is igazan baratok es nem is igazan szeretnek benneteket.


    A jelenlegi parod az, akivel egyszer mar szet mentetek, vagy ez a jelenlegi parod az uj parod? Csak gondolkodom, ne valaszolj arra amit kerdeztem.

  15. 2017. június 1. 17:4212.

    Most alaposabban végigolvastam: Szerintem ilyen szinten nem mászhatunk bele mások dolgába / kapcsolatába.

    előzmény:
    Daisy48 (10)
    2017-06-01  16:56
  16. 2017. június 1. 17:4111.

    TI szempontjából a B a genya, mert ő rángatta bele egy számára borzasztóan kellemetlen helyzetbe.


    A csaj csak erkölcsi nulla (mármint én így gondolom, más meg máshogy), szerintem nincs mit nevelni rajta, mert semmi közünk hozzá, mit csinál.

    előzmény:
    Daisy48 (10)
    2017-06-01  16:56
  17. 2017. június 1. 16:5610.

    Én úgy érzem itt nem csak B a genya, hanem a lány is. Vele is kellene beszélnetek hogy legyen becsületes és ha már nem szereti A-t lépjen ki a kapcsolatból. Megértem hogy mindegyiket szeretitek, de először is a lánynak kellene lépnie, és ha lépett és B ezek után is akarja a kapcsolatot vele tovább akkor legyenek boldogok. A meg esetleg végre találna magának egy normális, hozzáillő nőt. 


    Lehet hogy én már öreg vagyok, de akármilyen jóban legyek valakivel, ha a legjobb haverom akkor sem beszélem ki a magánéletem intim részleteit.

  18. 2017. június 1. 16:289.

    Igazán gáz ez a helyzet.


    Nekem ebben a sztoryban B az igazi genya. Hogy erkölcsileg mit gondolok a félredugásról, az tökmindegy, mert ugye nincs közöm ennek a hármasnak a történetéhez. B viszont van annyira gátlástalan, hogy tudja, hogy Ti szeretitek A-t is, ennek ellenére belerángat egy olyan történetbe, amiből nem lehet jól kijönni.


    Én megkérném B-t, hogy ha legközelebb ilyenekkel akar szórakoztatni, akkor tegye meg azt a szívességet, hogy meghívja a beszélgetéshez A-t és a csajt is, mert úgy tiszta, mert ha ebben a formában hallgatom, akkor nekem ez magamat szembeköpős helyzetet eredményez A-val szemben.


    ...és akkor már így is többet tudok, mint szeretnék.


    Ha A nem lenne a barátom, akkor semmit, és kész. Max megvan a véleményem.

    előzmény:
    rockcica (7)
    2017-06-01  16:17
  19. 2017. június 1. 16:248.

    Ez így még durvább, igen. Még a balfaszság hagyján, de hogy ki is használja...


    Nem értem miért nem jönnek össze a másikkal..nekik sem jó "bujkálni" azért tettem idézőjelbe, mert már más is kezdi érzékelni hogy van köztük valami.. És ami még szép, hogy a srác akivel félrement, dugás után pár nappal átjött hozzánk, mesélte a sztorit.(Férjem egyik legjobb barija lévén mindent megtárgyaltak, mindig is, ) és előadta hogy a nő szar az ágyba..


    Emiatt meg őt sem értjük..ha nem jó vele, minek adja alá a lovat..


    Vagy legalább ne hangoztatná..


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (4)
    2017-06-01  15:48
  20. 2017. június 1. 16:177.

    Na ez a baj..  

    előzmény:
    saschamora (5)
    2017-06-01  16:07
  21. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. június 1. 16:166.

    Semmit.

  22. 2017. június 1. 16:075.

    nincs jo megoldas. akarmit teszel, szolsz, nem szolsz A havernak, hibazol.

  23. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. június 1. 15:484.

    én nem szoktam belefolyni a magánügyekbe, még ha világos is hogy a haver balfasz 


    1x baszattam ki egy pióca csajt


    mert az adóbevallását véletlenül a barátommal csináltatta


    és abból kiderült, hogy baromira kilopja a "szerelme" szemét


     

  24. 2017. június 1. 15:043.

    Nem tud, csak érzi hogy valami nem jó.. ha tudná, nem érdekelne minket..

    előzmény:
    évi* (2)
    2017-06-01  14:57
  25. 2017. június 1. 14:572.

    Ha A tud az alap sztoryról, akkor nincs erkölcsi dilemma hogy szóljatok-e. Max B-t kérném hogy kíméljen a további részletektől, mert ez így nagyon kellemetlen.

Címlap

top