Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért van szerető felesége

Szomor?férj
Létrehozva: 2017. február 7. 17:40

Minden oárnál így van ahol van gyerek?Vagy csak nálunk?


Sokáig türelmes voltam,de már betelt a pohár,van egy 13 hňs kislányunk már nem csecsmő de csak havi 2-3 alkalommal vagyunk együtt.Én többször akarok vele lenni de ő a gyerekre vagy valami miatt csak ilyen kevés együttlét van. Én már annyira ideges vagyok mert mindig csak várok és várok,mire már veszekedés van akkor jön mint pl. ma gyerek aludt jön hogy legyünk együtt de felkelt na igy megint várok ,mist is csak a gyereket fogja mert különben sir a gyerek vagy nem csinál semmit csak fogja és fogja én meg csak várok és várok. Mindent megadok a családombak és ennyit se kapok.


Muszálj volt le irnom nagyon nehezen viselem, nagyon szomorú vagyok ,mindig igy lesz ez?


Akkor miért vagyunk férj és feleség ha csak ilyen keveset vagyunk együtt.


Tudom gyereknevelés 24 ňrás munka de én is létezek.

  1. 2017. február 13. 17:0427.

    Ahogy én is. Csak valaki alant ezen lovagolt, ezért reagáltam rá. Mert hogy ezt egy eget verő ostobaságnak tartom.


    Ha az embernek tele a hócipője valakivel, akkor nemhogy a szexhez nincs kedve az illetővel, hanem még ránézni is nehéz.

    előzmény:
    Babyface83 (25)
    2017-02-13  09:19

Címlap

top