Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. hus
    hus
    2017. szeptember 22. 05:27655.

    Ha van 40 perced, feltetlen nezd meg, Hannity. Ha nincs tobb idod, akkor legalabb az elso 12 percet , jo osszefoglalo.


    https://www.youtube.com/watch?v=RbWsuHcdDQ0


    Kivancsi vagyok, hogy ki fogja majd megkerdezni, hogy lehallgattak Hillaryt is? Fel kellene teteleznem.


    Ha Obama lehallgatta ot, akkor miert nem intezkedett, hogy munkajat becsuletesebben vegezze?  Obamat ki hallgatta le? 


    Wikileaks ?  Apple ? Kit es miert lehet majd megzsarolni?  Ki es mikor fogja kezdeni?


     


  2. hus
    hus
    2017. szeptember 20. 04:30654.

    Ha meg nem lattad.


    https://twitter.com/MattsIdeaShop/status/9092441855925698 56


    Ha bejon a kep, nezd meg milyen fiatal gyerekek veszik korul.

  3. hus
    hus
    2017. szeptember 20. 04:22653.

    Persze, hogy nem rossz otlet es egy igazan nagy segitseg azoknak, akik nem tudnak fizetni a biztositast es azert nem latnak el oket.


    Mivel Trump akarta, ezert nem tartottak jonak a demokratak es a republikanusok egy resze sem.


    Kepzeld el, hogy mekkora penzeket fizetnek azok akik jobban allnak anyagilag es azok, akik munkasokkal dolgoztatnak, mert minden egyes gombostunyi  dolog utan adot fizetnek. Egy uzem epitesenel, gyaraknak, minden fele felszereles es napokoig lehetne felsorolni, hopgy mennyi penzt tesz igy be az akinek penze van es mennyire konnyiti meg annak az esetleges betegnek a helyzetet, akinek az anyagi helyzete  nem a legjobb.


     


    Tehat azok a nagyon gazdag emberek, akik tudnanak intezni valamit ebben az ugyben, igen nagy segitseg lenne az egesz orszag reszere.  Ossze kellene fogniuk es hirdeteseket betenni a TV-ben , hogy ezt szeretnek a nepnek adni ajandekba, mit szolnak hozza.


    Nem pedig szervezkedni , felbiztatni es szetveretni a  varost es az embereket egymasnak ugrasztani.  Soros hirdethetne es a baratainak a figyelmet is felhivhatna. 


    Na nem tudom, hogy hallottad-e, a tultanult professzor tovabbi hiret.


    http://therightscoop.com/antifa-professor-who-tweeted-abo ut-dead-cops-suspended-after-tucker-carlson-interview/


    Kell egy ilyen "reklam", mint ez a professzor az USA-nak?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (650)
    2017-09-18  22:11
  4. 2017. szeptember 19. 23:04652.

    Jaj, jaj, felreertes! Nem friss nyugdijas vagyok (I wish) mar eleg regi...  Csak a biztositasi kiadasaimat hasonlitottam ossze a tiedevel.  Kulonosebb hobbym nincsen azon kivul hogy jarok tornazni 2x egy heten, hosszu setak, szeretek olvasni, van me'g magyar barati korunk, akikkel neha osszejovunk. Lutheranus templomba tartozom, ahol aktiv vagyok es ott is van barati korom.  No es nyaron ott van kerteszkedes es a viragaim, habar nekem nincsenek olyan szep rozsaim mint neked.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (651)
    2017-09-18  22:17

Címlap

top