Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. hus
    hus
    2017. június 26. 03:19551.

    Na most mar csak latjak, hogy nem  akarja a nep oket meg a penzukkel egyutt sem.


    Milyen erdekes, felnott, munkajukat hosszu evek ota vegzo emberek, a demokrata part szeretete elvakitja oket. 


    Pilacsot  kellene tartani felejuk, pilacsot azert, hogy a  szemukre nott halyogukat ne zavarja az eros feny. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (545)
    2017-06-21  16:19
  2. hus
    hus
    2017. június 26. 02:44550.

    Meg nem tudtam megnezni, de feltetlen meg fogom, mert szeretem a velemenyeit. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (540)
    2017-06-18  21:35
  3. hus
    hus
    2017. június 26. 02:43549.

      Hogy min mentunk keresztul. 

    előzmény:
    kysslina (542)
    2017-06-19  05:50
  4. 2017. június 24. 23:55548.

    Latom a Mozdony nem tudja elviselni hogy nem tud veled kotekedni. A regi Amerikas topikodban beszelget magaval, pruszkol  idezgeti es elemezi a regi beirasaidat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (546)
    2017-06-21  16:28
  5. 2017. június 24. 00:04547.

    Masnap nekikezdtem valaszolni, ugy ejfel korul, mire vegre agyba kerultem, bepotyogom nagy elannal, aztan valahogyan kitoroltem az egeszet, majd a guta utott meg. Nos vannak rajta igen torok sorozatok, mindket szultanos, meg tobb mas is. Nekem a kedvencem az Ezel volt, de szerettem azt is amelyikrol te irtal, ott az oldalon Seherezade neven fut. Most a Megtort sziveket szoktam nezni, de mar elegge ellaposodott... Ha hazaerek a sulibol, mig kitakaritom a konyhat, felrakom a kajat, akkor szoktam nezni, mert amugy nem sok idom marad sorozatokra. Az Iszlam nem "csak" vallas, hanem mindenre kiterjedo eletmod, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg. Bocsi az ekezetek hianyaert, csak nem megyek mar fel a nagy gephez a klaviaturaert, a laptopomat hasznalom.. Most egy muszlim no tanit, nagyon kedves. Vannak akik sokat dumalnak az osztalyban, toluk be szokott szedni bunteteskent penz. Kedden osszegyult neki annyi, hogy vette alapanyagokat belole, es szerdan megvendegelt minket kajaval, amit fozott a beszedett penzbol. O pakisztani, csrkehusbol keszult fasirthoz hasonlo valamit hozott, meg hasonlo toltelekkel volt valami teszta fele, olajban volt kisutve. Jo nagy vajlinggal hozott, mindenki jollakott belole. Raadasul mindezt Ramadan alatt. Tokatol bokaig le van takarva, csak az arca van szabadon. Erdekes mert szemelyszerint sokuk kedves, de nem is ez itt a gond, hanem az, hogy szinte allamilag garantaljak a szelsosegesek nyomulasat, es ezzel ezeket is kenyszeritik, hogy azok iranyitasa ala keruljenek, mert foleg ok vannak bajban, ha nem teszik. Bar nem hinnem, hogy azert annyira szeretnenek minket barmennyire is kedvesek. Olvastam egy torokorszagban elo no blogjat (magyar), hogy barmennyire is modernek, de meg a nok is kurvaknak tartjak az europai noket, hiaba oltozkodnek detto ugyanugy. Bar ahogyan elnezem kardigant, akarom mondani Erdogant hamarosan Torokorszagban is minden no be lesz bugyolalva.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (543)
    2017-06-20  03:02
  6. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 21. 16:28546.

    hallotatok hogy ez a valasztas volt az eddigi legdragabb.. mert a agybeteg libik mindent "bedobtak" hogy nyerjen a Trump ellenes jeloltjuk, akik mellesleg nem is abban a keruletben el, ahol jelolni kene hahahahaha


    a nyugati part... San Francisco, Hollywood, milliokat dobott a kalapba... HIABA!!! MEGINT, ES UJBOL VESZTETTEK.. MERT MAR CSAK AZERT IS TRUMP SUPPORTER KELL A NEPNEK!!!! HAHAHAHAHAHAHA


    szegeny Mozdony , latom forumot nyitott ahol megallas nelkul mint a CNN Trumpot szidja...hahahahahahahaha


    In Georgia, Handel reaches out to Democrats and thanks Trump


    DUNWOODY, Ga. (AP) — Republican Karen Handel declared victory in Georgia's 6th Congressional District with a promise that she'll work to gain the confidence of voters who backed her Democratic opponent.


    But Handel's thank you to President Donald Trump in the same speech Tuesday night is unlikely to comfort backers of the Democrat who came to symbolize anti-Trump resistance.


    Handel won about 52 percent of the vote to quell the upstart phenomenon of Jon Ossoff, a 30-year-old Democrat who raised more than $23 million and became a symbol of opposition to Trump.


    A day after the election, Democrats are left with the bitter hope of another tighter-than-usual margin, still searching for a contest where anti-Trump energy and flush campaign coffers actually add up to victory.


    Handel, who left an abusive home as a teen, will be the first Republican woman to represent Georgia in Congress.


    Handel's tough race, combined with closer-than-usual GOP House victories in Kansas, Montana and South Carolina, suggests Trump will dominate the coming election cycle, forcing Republicans to make peace with him, for better or worse.

  7. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 21. 16:19545.

    oh... szegeny DEMOKRATAK!


    ezek mar csak VESZITENI TUDNAK!


     


    nem veszik eszre, hogy a demagogjukbol, a hazugsagukbol, a mocsokbol a NEPNEK ELEGE VAN!!!!!!!


    ujabb gyozolem szegeny Trumpnak, aki ugye buta, hulye, bohoc, csalo, orosz kem etc..etc...etc... 


    es megis a NEP MELLETTE ALL.... 


    kiveve ugye tudjuk az agymosott keleti es nyugati partot... 


    mellesleg itt egy masik "jo hir" miert is vesztenek ezek a szerencsetlenek....


    ahol ok uralkodnak, ott az allamuk BUKASBAN VAN... LASD NEW YORK... LASD CALIF ... LASD...


    Illinois Comptroller: "The State Can No Longer Function"

    With just 10 days to go until Illinois enters its third year without a budget, resulting in the state's imminent downgrade to junk status and potentially culminating in a default for the state whose unpaid bills now surpass $15 billion, Democratic Illinois Comptroller Susana Mendoza issued a warning to Illinois Gov. Rauner and other elected officials on Tuesday, saying in a letter that her office has "very serious concerns" it may no longer be able to guarantee "timely and predictable payments" for some core services.


    In the letter posted on her website, Mendoza who over the weekend warned that Illinois is "in massive crisis mode" and that "this is not a false alarm" said the state is "effectively hemorrhaging money" due to various court orders and laws that have left government spending roughly $600 million more a month than it's taking in. Mendoza said her office will continue to make debt payments as required, but indicated that services most likely to be affected include long-term care, hospice and supportive living centers for seniors. She added that managed care organizations that serve Medicaid recipients are owed more than $2.8 billion in overdue bills as of June 15.


    ------------------


    hogy a jo franc utne a politikus urakba... miert nem kerdezik meg OBAMA elvtarsat, hogy MIERT NEM ERRE KOLTETTEK A 174 BILLIO CASH-T AMIT IRANNAK ADOTT?????????????? HOL A BIZOTSAG HOGY OBAMA ELVARSAT "INVESTIGALJAK"????????????????????????????


    es mint mindig mondom, kik azok akikat azonnal "buntetnek"... A VETERANOK ES AZ IDOSEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    FUUUUUUUUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !1


    DEMOKRATAK!!!!! FUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!! MEG A REPUBIK AKIK CSAK NEZIK OLBE TETT KEZZEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

  8. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 20. 03:09544.

    ennel mar csak az szornyubb, mikor egy szabad orszagban szuletett amerikai noi onkent beteszi a fejet a bitoba...


    ez is olyan amit nem ertek. 


    mert a szerencsetlen muszlim not, akinek esetleg az elete fugg ezen a fekete lepen hordasan, azt csak sajnalom.. de az amerikai not???????????? 


     

  9. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 20. 03:02543.

    no, ha nehezen , de megszuletett! marmint hogy be tudtal jelenetkezni :))


    sajnos nem kaptam meg amit kuldtel, irtam piviben... pedig mar talaltam is egyet! 


    torok sorozat is van rajta??? nagyon megkedveltem oket. 


    erdekesnek tartom ezt a "vallast"... mert ahogy a filmeken elneztem, vegtelenul "vallasosak", hiszen naponta tobbszor is foldig hajolva imadkoznak. 


    nagyon tetszik ahogy a kezuket tartjak, majd az ima befejezese utan elsimitjak az arcukat, mint aki fatylat borit.. vagy letorli az aggodast, nem tudom pontosan mit jelkepez. 


    es ami erdekes, hogy ennek a nagy hitnek Alahban, megis hisznak abban hogy nem csak hogy mas nepeket megolni, de csaladon belul a gyereket (marmint a lanyat "becsulet" gyilkossag cimen"... eszbonto! 


    a nokon vegzett mutetjukert kulon utalom az arab pasikat. 


    FEMALE GENITAL MUTILATION ON THE RISE IN THE U.S.

    Globally, around 130 million women and girls are living with the effects from FGM and around 3 million undergo the procedure annually, according to the United Nations Population Fund (UNFPA). The practice, known to be performed in 29 countries and usually at the hands of midwives or physicians, involves cutting the external female genitalia for non-medical reasons. Depending on local customs, it could also include additional modifications ranging from cutting away part of the clitoris to removing the inner and outer vaginal lips before sewing the remaining skin together, leaving a small hole for urination and menstrual blood.


    The practice predates religion and has no religious significance in either Islam nor Christianity. However, communities of both faiths continue to circumcise their daughters, believing it will cleanse or purify the girl, ensure she remains sexually chaste, prevent cheating on her future husband and keep her behaving well.


    NEM ELEG HOGY FEKETE LEPELBE DUGJAK A NOIKET.. MEG EZ IS... 


    szoval meg van a velemenyem az arab pasikrol...


    de a torok filmek jok... ennek ellenere. mert szerencsere errol nincs szo. 

    előzmény:
    kysslina (542)
    2017-06-19  05:50
  10. 2017. június 19. 05:50542.

    Koszonom!!-)) Mindenkinek a segitseget, hogy bejuhassak ide-)) Most csak bekoszontem, reggel kelek koran, de majd jovok, ahogyan az idom engedi, no meg a home work mennyisege. Suliba jarok, neha annyi van itthoni munka, hogy mult het szerdan hajnal kettoig csinaltam delutan 5-tol. De most ez a dolgom, szoval nem panaszkodom. Zsuzsa, remelem sikeresen be tudtal regisztralni az oldalra, ahol sorozatok vannak. En nagyon szeretem.

  11. 2017. június 19. 01:16541.

    Ezt en is lattam, hallgattam tegnap este. Sajnos igy van, de milyen igaza van!  Business as usuall...  A washingtoni mocsarban intezodik az orszag sorsa, nem szamit mit akar a tobbseg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (540)
    2017-06-18  21:35
  12. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 18. 21:35540.

    no ma hallgattam ezt holgyet, aki egyebkent akarhogy vesszuk, nagyon kozel jar mindig az igazsaghoz. 


    nem hosszu, erdemes meghallgatni, valamilyen oknal fogva, EN MAR EZT ELEG REGEN KERDEZEM ILLETVE MONDOM.... 


    HMMMMMMMM


    van valami rokonlelek bennunk :))))


    www.youtube.com/watch?v=NWfgVXyC-ec


    megint csak , ne legyen igazam, de nem lesz ennek jo vege! 


    miert? 


    mert a washingtoni elitt nem a nep... es a nep TRUMPOT AKARJA. 

  13. hus
    hus
    2017. június 18. 19:25539.

    Azert kotyogtam most ennyit, mert kozben moi. levelvaltasok voltak, de mostanra beszeltuk meg a fontosakat, igy bucsuzom estig toled.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (536)
    2017-06-18  18:35
  14. hus
    hus
    2017. június 18. 19:20538.

    Koszonom, osszehivja szepsegem az apukakat, en meg keszitek neki turos palacsintat, azt nagyon szereti.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (536)
    2017-06-18  18:35
  15. hus
    hus
    2017. június 18. 19:17537.

    Na orulok neki. Valoszinu valami elallitodhatott, mert Bagoly, Tova be tudott jonni es nem kellett erte segitsegeert menni.


    Mozdonj az Mozdonj, de azert volt egy par beszelgetesetek, ami normalis volt.


    Most orulhet, megjottel, kiprobaltad, mukodott  es megkoszonted neki. Turelmetlen egy ember, rokkton varta, hogy megkoszond. Meg akkor is, ha nem is vagy itt. Na latod, ez figyelemre melto.


    Ezert  a jocselekedeteert kap egy tortat apak napjara. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (535)
    2017-06-18  18:30
  16. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 18. 18:35536.

    Nagyon szep napot, es kellemes apaknapi unneplest kivanok a csalad apukainak..


    előzmény:
    hus (534)
    2017-06-18  16:55
  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 18. 18:30535.

    Mozdony tanacsa mukodott.


    egyebkent nem tudom miert van akar o akar mas a moderator topikon meglepve az "en hangnememtol". ERdekes keppen hogy Mozdony hogy szolt be  azt NEM VETTE ESZRE.


    ilyen az amikor valaki CSAK EGYOLDALUAN TUD LATNI, ES KRITIZALNI. 


    Velem ez az ember a hosszu evek ota miota a forumon vagyok EGYETLEN EGYSZER NORMALIS HANGNEMBEN NEM BESZELT. 


    fogalmam sincs nekem miert kene vele... 


    no de mindegy! 

  18. hus
    hus
    2017. június 18. 16:55534.

    Houstonkam  nekem egyaltalan nem mukodik a szemre kattintva a kis iranyitos tabla.


    Vagy nem tudja mas iranyitani, csak te. Probald meg meg egyszer es a topik cimen a szemre kattintva allitolag fel kell jonnie annak, amit szeretnel csinalni. Ha nem, akkor nalunk nem mukodik a szemes dolog. Szereloket kell hivni. 


    Nalunk nagy surges-forgas van, apak napjara keszul a menyem, o lesz a vendeglato. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (532)
    2017-06-18  04:15
  19. hus
    hus
    2017. június 18. 16:13533.

    Nem tudom mire jutottal, mindjart megnezem megint . 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (532)
    2017-06-18  04:15
  20. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 18. 04:15532.

    talan a hetvege utan jon valami okosabb is! pl egy moderator aki tudja hogy mukodik az nlc.. hiszen gondolom, ezert fizetik, hogy tanacsot tudjon adni. 


    Mit gondolsz???????? 

  21. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 18. 04:14531.

    nem tudom aki valaszolt neked husika moderat e vagy csak belekotyogo, de a valasza a O-val egyenlo. 


    en is tudtam hogy csak a forum nyito tud bevenni. DE HOL, mire tud aki beakar jonni es beleegyezek kattintani?


    ne is mondjam okos tobias rogton belepottyantotta a youknowwhat.... stupid ass! 

  22. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 17. 00:51530.

    ujabb kis talent... friss... 


    www.youtube.com/watch?v=m0J-BwkQK4A


     

    előzmény:
    hus (529)
    2017-06-16  23:10
  23. hus
    hus
    2017. június 16. 23:10529.

    Nagyon megcsinaltatta az arcat.  Vagy nem ilyenre akarta, csak igy sikerult es most bosszut all Trumpon. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (528)
    2017-06-16  21:34
  24. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 16. 21:34528.

    ez a no egy undorito fereg! 


    raadasul ronda is! 

    előzmény:
    hus (526)
    2017-06-16  19:30
  25. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 16. 21:32527.

    a joslatok szerint ez igy fog menni a kovetkezo 2 1;2 evben meg. Ma arrol beszelt Rush hogy nem csak az a cel hogy letehessek, hanem hogy ANYAGILAG IS TONKRETEGYEK ... 


    mocsoksag ami folyik, az tuti. Es a nep tudja, es semmit nem tud tenni... nesze neked nagy SZABADSAG! 


    Tenyleg nem nezek hireket, nem birom elviselni... nincs ra szuksegem. hogy idegesitsem magam a hazugsagaikon. 


    viszont a youtube-n megtalaltam a 1001 Night folytatasat, es BEFEJEZESET. 


    Nehany hianyzik, meg nem minden szereplo van rajta, de a lenyeg ott volt. Nagyon szep, igazi romantikus , szep zenevel, jo szineszekkel, szorakoztato sorozat volt. 


    tett be a megnezni valok koze!!! 


    es, igazi , nem csak film happy end! a ket foszereplo a valosagban is beleszeretett egymasba, es hazasok lettek, van egy szep kisfiuk! 


    minden jo ha a vege jo. 


    nagyon kedvelem a krapekot (o jatsza a Szulejman szultant) es a no gyonyoru! 

    előzmény:
    hus (525)
    2017-06-16  19:26

Címlap

top