Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 5. 23:24451.

    nagyon tetszik ahogy azt a kis traktort odaallitottad a dogwood melle. 


    igen, ez csodas virag, de meg vagyok lepodva hogy Canadaban is lehet ultetni. Ez tipikus deli allamok viraga. Nalunk is van, csodas tavasszal. 


    es latom a kepen hogy viragzik... kivancsi leszek majd hogy birja a fagyot. 

    előzmény:
    hus (441)
    2017-06-04  20:43
  2. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 5. 23:22450.

    Azert tudod mikor a kis amerikai baratnom ragaszkodik hozza hogy a verzo fejet az elnoknek felmutatni... SZOLASSZABADSAG, azert kinyillt am a kisbicska a zsebembe! probaltam neki elmagyarazni hogy ennek aztan semmi koze a szolas szabadsaghoz, de hat ugye kis naiv amerikai... 


    a naivsaguk, meg a joakaratuk fogja oket a sirbe vinni, ha ez igy folyik! 

    előzmény:
    Tova (440)
    2017-06-03  05:08
  3. hus
    hus
    2017. június 5. 04:59449.

    Meg valaMI ESZEMBE JUTOTT, KERDEZTED, HOGY A sajtcica labai es ami meg nem sajtbol volt azt mivel csinaltuk a menyemmel.


    Parizsit vettem es azt formaztuk, az otletet pedig a receptkiraly nevezetu oldalrol vettem. Borsoszemem teljesen oda van egy ciciusert, de a lanyom allergias a szorere, igy nincs, nem lesz nekik.  Majd, talan kesobb, de ide a farmra veszelyes, mert ha elkodorogna valahova  felfalhatnak az allatok. Azt meg nagyon sajnalnam.

  4. hus
    hus
    2017. június 5. 04:17448.

    Houstonkam, hoztam neked valamit. Fogod szereetni ugy gondolom.


    https://www.youtube.com/watch?v=rk_qLtk0m2c


    Micsoda tehetseg! 

  5. hus
    hus
    2017. június 5. 03:28447.

    Elmentunk egy kicsit csonakazni, csinaltam par kepet, de nem mentunk el a nagy vizhez, mert jott a sotetseg es a rengeteg szunyog.


    Hiaba fujtam le magam, oda csipett, ahol nem ert a vedelem.

  6. hus
    hus
    2017. június 5. 02:33446.

    A traktorral nagy tervek vannak, de ugy gondolom jateknak lett veve. Funyirasra kis traktort hasznalunk. Nagyobb  es nehezebb dolgokat lehetne vele szallitani, de nem gondolom, hogy munkara lesz fogva. 


    Lanykamnak hosszan gyogyulo lesz a terde, meg az iden meg fogjak muteni.  Ez az eve igy telik el, ilyen szomoruan neki is es a csaladnak, mert nagyon sajnaljuk ot.


    Mennem kell, jott a vejem ertem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (439)
    2017-06-02  16:29
  7. hus
    hus
    2017. június 5. 02:25445.

    Kathy Griffin azt hiszi, hogy humoros volt ezzel az esettel? 


    Nem tudom miert, de nekem nem tetszett soha az uj evi musorban szereplese. Cooper akkorakat tudott nevetni a blod butasagain, mindig csodalkoztam, de ez az o dolguk volt.


    Ezek utan mar elkepzelheto, hogy nem csak 5-10 percet fogok nezni az ujevi kozvetitesbol? 


    http://pagesix.com/2017/06/02/kathy-griffin-feels-betraye d-by-anderson-cooper-after-cnn-firing/


    Most meg nagyon nem tetszik neki, hogy el fog maradni.


    Nem tudom, de emberek nem erzik, hogy hol a hatar?  


     


    Canada most julius elsejen lesz 150 eves. Milyen erdekes mo. kepest milyen fiatal orszag.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (429)
    2017-06-01  17:29
  8. hus
    hus
    2017. június 5. 02:04444.

    Houstonkam, milyen erdekes, nevet meg sem emlitettem es tudja, hogy rola van szo? Honnan?


    Honnan gondolja, hogy rajta kivul mas nem ir nekem?


    Minnyá utana nezek, hogy honnan ir. 

  9. hus
    hus
    2017. június 5. 02:00443.

    Hallgass!   Erted? Ne irogass nekem!  Nem akarod  megerteni ?


     


    Legyel es viselkedj ugy, mint egy intelligens ember, akinek csak egyszer kell mondani valamit es megerti..


     

  10. hus
    hus
    2017. június 5. 01:46442.

    Houstonkam?    Teged is szorakoztatnak priviben?    Milyen aranyosak. Nehogymá unatkozzon ez a topik igy üvegében sem.

  11. hus
    hus
    2017. június 4. 20:43441.

    Houstonkam hozok egy par kepet  az allatokrol es a farol, amit kicsereltettem es elultettem ujra, dogwood fa a neve.


    A fa olyan szep, mintha muviragok lennenek rajta.


    A buszke kakaska es a tyukok.


    Megyeg ultetek meg es jelentkezem majd kesobb.

  12. 2017. június 3. 05:08440.

    Azt tudod  a CNN kirugta otet es most sirdogal, mert otet egesz eleteben az idosebb feher ferfiak mindig nehezsegeket okoztak neki. Trump and his family bullying her... mert nem tetszesuket fejeztek ki.  Erdekes me'g a CNN-nek sem tetszett.  Mar van ugyvedje is, mert ugye a szolas szabadsagot meg kell vedeni.   Sajnos ilyen idiotaknak van szolas szabadsag, joguk minden mocskolodasra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (429)
    2017-06-01  17:29
  13. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 2. 16:29439.

    ez a traktor funyirasra, meg kert asasra is valo, ugy gondolom, csak cserelni kell hogy milyen funkciot lasson el. 


    Lanykad balesete nagyon komoly lehetett, hogy ennyire nehezen gyogyul. De hat allitolag az iny huzodas, szakadas rosszabb mint a csont tores. Az 6 het beforr es erosebb lesz mint elotte. 


    az iny huzodas honapokig eltart. hat meg akkor a szakadas, hogy vagni, muteni is kell. Nem beszelve, hogy milyen sokara kerult ra a sor.. kozben ott a dolgok azert maguktol is mar kezdtek "rendezodni" en ugy gondolom . Ha muteni kellett, akkor rogton kellett volna , nem egy ket honap mulva. 


    szerintem keves az orvos, ugy vilag viszonylatban. 


    nalunk a legujabb divat, nem viccelek, minden sarkon van egy EMERGENCY UNIT. Allitolag orvos is van benne? nem tudom, en meg sosem voltam, de nem tudom elkepzelni hogy ennyi ilyenre szukseg legyen. Majd ugy lesz mint volt a rehab korhazak. Mikor en meg dolgoztam, minden sarkon az epult. Tonkre is mentek, mert nem volt szukseg ennyire. 


    majd ezek is ugy lesznek. 

    előzmény:
    hus (434)
    2017-06-02  06:01
  14. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 2. 16:21438.

    a demokratak eljatszottak magukat, de oszinten, a republikanusok IS! 


    Hogy nem tudnak kiallni a sajat partjuk elnoke mellett, ILYEN A DEMOKKAL SOSEM TORTENT VOLNA MEG. 


    reszemrol ok is nagyon eljatszottak magukat. McCain-el a sor elejen. Ideje lenne nagyon bizony "lecsapolni" a mocsart, ami Washingtonban van. 


    de hat hiaba minden, mint tudjuk,  a PENZ NAGY HATALOM... a hirdetesek a sok hazugsaggal hogy majd mit tesznek, marmint hogy a "nepnek" nagyon sokba kerul. Igy aztan aki tovabb birja szusszal, az nyer. A nep nagy tobbsege meg tudatlan. Olyanok mennek szavazni akiknek halvany lila gozuk nincs. SEMMIROL. EZZERT van hogy ilyen Pelosik, meg McCainek meg mindig ott vannak.. holott mar regen..... egesz mashol kene legyenek..

    előzmény:
    hus (433)
    2017-06-02  04:29
  15. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 2. 16:13437.

    akkor nalatok tovabb tart az iskola. Itt a heten vege. 


    a kislanyok papaval mennek? gondolom a mamikajuk nem tud menni. Vagy valami tarsas uttal? de hat gondolom nem egyedul a ket kislany. 


    biztos nagyon sok szepet fognak latni. Nalatok az iskolaban biztos van francia nyelv tanitas ugye? 

    előzmény:
    hus (432)
    2017-06-02  04:22
  16. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 2. 16:10436.

    ezek a 18 eves feluli topikok igen erdekesek tudnak lenni. Szerintem akik ilyen ugyekben beirnak, ugy lehetnek hogy nincs egy igaz baratnojuk akivel a magan ugyet (legtobbszor "fiu" ugyet) kitargyalja. Hat akkor ugy van mint a mondas, hogy NINCS KINEK ELMONDJA, HAT ELMONDJA MINDENKINEK. 


    en is beneztem itt ott egy egy ilyenbe, elkepeszto dolgokat irnak be emberek. Sot, ugy is mondhatnam, elkepeszto eletekeket elnek emberek. 

    előzmény:
    hus (431)
    2017-06-02  04:06
  17. hus
    hus
    2017. június 2. 06:09435.

    Aki neked ir, az miert gondolja, hogy be fogod azok utan venni, miutan megszid? Miert nem elegszik meg azzal, hogy minden iromanyt lathat?  Inkabb orulhetne, hogy nem zart lett es kifogasolhat bennunket ahogy kedve tartja. Ha bevenned ugy is ki tudnad barmikor zarni, igy ertelmetlennek latom en is. Ha edes lenne es aranyos velunk, meg nagykeziccsokolomot koszonne, meg hizelegne nekunk,  talan rabeszelnelek, hogy gondold meg, de igy, hogy kioszt teged, mielott ebben a kituno tarsasagba belekeveredne, hat elgondolkodtat  engem a mereszsege. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (427)
    2017-06-01  17:09
  18. hus
    hus
    2017. június 2. 06:01434.

    Tobbszor volt benne 2 sargaja, de mar nincs csak egy sargas. Jo mindenhez az a finom tojas. Mas ize van annak a tojasnak, amikor a tyukok kint a szabadban csipegethetik a finomsagokat, szinte kremes izu a sargaja. Meg kellene nezni a zsirtartalmat milyen lehet.


    A ferjem egy ilyen traktort vett, ha le lesz festve az ove, akkor teszek majd fel mutatot neked.


    A kislibak epp kijottek a feredőből.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (425)
    2017-06-01  17:05
  19. hus
    hus
    2017. június 2. 04:29433.

    Houstonkam a demokratak eljatszottak amilyuk volt, mostmar csak ossze kellene szedniuk magukat, hogy hihetoeknek tunjenek.


    De ez az ő jatszmajuk volt, mindegy, hogy Hillary mit mond nap mint nap a heten. Neki befellegzett ugy erzem, megmarad beszelonek.'Apropo popo, hallottad, hogy Obama 2 millioert mondott beszedet?   Az arak naluk is mennek feljebb. Egyre feljebb. Sorosrol mar nem is beszelek. 


     


    Hoztam nekd egy receptet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (429)
    2017-06-01  17:29
  20. hus
    hus
    2017. június 2. 04:22432.

    Epp ma reggel ment egy masik lehetoseg utan nezni es  fog kapni egy szerkezetet, ami allitolag segiti a nyujtasban  allitolag 6-10%-ban a labat.


    Nem tudom, igaz, hogy jobban van mar, de engem nagyon aggaszt, hogy ennyire nem javul az allapota. 


    A lanykak a honap vegeig jarnak suliba es utana mar mennek is Franciao-ban par nap hijan egy honapra.  Parizsba erkeznek es ugy mennek aprodonkent vegig. Remelem jol fogjak magukat erezni es azt is, hogy szep kepeket , filmeket hoznak mamikanak.  Ha mar nem meentem. Ugy hivtak, de nem tudok menni. Sajnalom a lehetoseget, minden keppen korbe jartam ezt a temat es nem megy. Szomorkas is vagyok, meg nem is, mert tudom, hogy nem megy semmi keppen. Majd talan jovore. Igaz, tavaly is epp ezt mondtam. Hiaba, ha kozbe jon, akkor kozbe van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (430)
    2017-06-01  17:30
  21. hus
    hus
    2017. június 2. 04:06431.

    Jajj, jajj, bementem egy 18 even feluliekben. Micsoda problemak teriteken. 


    Egyik hozzaszolo tanacsot ker barataival kapcsolatban, akik parkapcsolatban vannak, de hutlenek. Mit tegyen.


    De a parja es az egyik B nevezetu fiu mindent kibeszelnek egymas kozott.  A topiokindito azt gondolja, hogy rola pedig neman hallgatnak. Hat tudod, ha valaki felnott letere nem tudja osszekapcsolni a dolgokat, akkor itt aztan igazaan mindegy, hogy ki es mit tanacsol neki. Mert ez az a dolog, ami az eg vilagon senkire nem tartozik a paron kivul.

  22. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 1. 17:30430.

    Es ami a legfontosabb.. hogy van a lanykad? javul? tornazik? 


    gyerekeknek itt a szunido, van valami program betervezve??? 


     

  23. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 1. 17:29429.

    hat en mint mondtam hireket BEFEJEZTEM.. annyit hazudnak, hogy minek nezzem. de arrol tudtam a heten, mert nagy port vert fel, hogy  a CNN egyik noje ISIS modon Trump levagott, verzo fejet mutogatta. 


    Azert tudod, a szolas szabadsag - mar legalabb is a nagypofaju liberalisoknak - mindent lehet, azt is ami mar igazan ANARCHIAT SZIT szerintem. 


    persze a nagy szolasszabadsag duma alatt, amikor conservativ iro akar beszelni Berkley egyetemen, szet verik az epuletett.. szovel EZ lett a szolasszabadsag!!!! 


    akarcsak a DEMOKRACIA... 


    SEMMI NINCS MOGOTTE!!!!


    SUKET DUMA AZ EGESZ! 

  24. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 1. 17:18428.

    jaj, nekem nagyon tetszett... foleg a munka ami mogotte volt.. 


    ertsd alatta, a kosztumok, a zene... 


    a szereplok arcjateka, a haj ekszerek, es vegeredmenyben nagyon jol koveti a tortenelmi dolgokat. 


    nagyon tetszik a Sulajmant alakito, es igen csak a ket fo noi szereplo, kulonosen Hurem. 


    nalunk van egy ugynevezett netflix... azon neztem az elso reszt, a masodikat a vejem valakitol a facebookon akivel osszebaratkozott, vette meg, nem is olcson. abban 2xszer annyi film volt mint az elso resz. 


    a 3 es negyedik szezon sajnos nincs meg sehol. illetve Mo. baratnomnek felvettek magyar forditasban stick-re a masodik reszt, allitolag majd ha vegez, visszakuldi, es felveszik neki a 3-4 reszt, es utana elkuldi nekem is. nem tudom miert ilyen komplikalt. 


    ---------


    azota talaltam egy masik torok filmet, nagyon jo volt az is, de rettenetesen bosszant hogy csak az elso szezont adjak.. 


    1001 Night 


    aki Sulejmant jatsza az a ferfi foszereplo, mai modern story Istambulban. A no csodasan szep csaj.. mint egy Madonna.. annak a zeneje is nagyon szep. 


    de abba hagyjak amikor a legjobb lett... irtam is nekik... hol a TOBBI????????


    ----------


    Es most nezek egy uj torok filmet, ebben is ismert szereplo van a szultanosbol... ez inkabb olyan kis kedves film, nem olyan nagy alkotas mint a 


    szulejmanos. LOVE BIRD a cime, ez egy szezon, 72 film. 


    a google-ben superlativokban irtak rola, mindenki 5 csillagot adott ... nem rossz, de ezek nem lattak a Magnificent Centuary-t... mert azert azzal nem lehet osszehasonlitani. 


     

    előzmény:
    hus (424)
    2017-06-01  03:52
  25. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 1. 17:09427.

    gondolom ezt annak a csajszinak irod, aki nekem is kuldozget.. hol azert hogy vegyuk be.. hol megszid.. 

    előzmény:
    hus (421)
    2017-06-01  03:21

Címlap

top