Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 1. 17:07426.

    a sajtcica labai mibol vannak? meg a farka??? 

    előzmény:
    hus (420)
    2017-06-01  03:13
  2. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. június 1. 17:05425.

    szia husika! :)


    hat gondolom hogy a nagy tojasban 2 sargaja van, ugye? jo lesz suteshez!!! 

    előzmény:
    hus (419)
    2017-06-01  03:10
  3. hus
    hus
    2017. június 1. 03:52424.

    Kepzeld, javaslatodra elkezdtem nezni a Szulejmant.  Igazan tetszik , szep szerelmetes, tele  noi kigyosagokkal,  emberi armanysagokkal, gyuloletekkel es az akkori kor tortenelmi  es kegyetlenseggel tele kepeivel.  


    Jaj, igy nezve,  a harem meg szinte elkepzelhetetlen eletet adhatott azoknak a lanyoknak, akiket oda vittek. A ruhak olyan gyonyoruek, nagyon tetszenek. A szereplok jok,  nemelyik szinte utalatot erdemelne kivalo munkajaert. 


    Te hol nezted meg?  


    A masikat amit ajanlottal is meg fogom nezni, de mikor? 

  4. hus
    hus
    2017. június 1. 03:34423.

    Ez a nlc egyre  esik szet.


    Az elobb ugrott  iras  kozben egyet a gep es 2x kuldte ela hozzaszolast, de kozben meg irtam.  hat hiaba, ez van.

  5. hus
    hus
    2017. június 1. 03:29422.

    Igen,  Orban ott mosolygott  a kozelebe. Talan az este neztem a fox-ot es az egyik musorvezeto ugy orult, hogy igy kell ezt csinalni es meg sok minden jot mondott. 


    Igen, a naaaagy vorosszonyeg le lett teritve  Trumpnak Izraelben es ki lett jelentve, hogy regen volt ilyen jo kapcsolatuk az USA-val. 


    Remelni tudom csak, hogy ki tudnak valamit alakitani a bekes ut fele a palesztini vezetessel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (417)
    2017-05-27  06:30
  6. hus
    hus
    2017. június 1. 03:21421.

    Nem erdekel a privid.  Erezd magad jol, az a lenyege az eletnek. 

  7. hus
    hus
    2017. június 1. 03:13420.

    Mrs. Pelosi mar tavaly is nagyon rossz borben volt politikailag, most ABC-be rendezne a dolgokat. El kellene ot engedni a munkajabol, inkabb fizetni kellene neki, csak hagyja abba. Nekem mar az is gyanus, hogy az, amikor ra szavaztak, az nem volt esetleg tulszamlalas a szavazatoknal?   Mert o mar nagyon olyanos.


     


     


     


    Nezd, hogy mekkora kulonbsegek vannak a tyuktojasok kozott. 


    Ezt a sajtcicat a menyem keszitette, en ettem le a mintat a netrol. Borsoszemem imadna egy macskat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (418)
    2017-05-27  06:37
  8. hus
    hus
    2017. június 1. 03:10419.

    Mrs. Pelosi mar tavaly is nagyon rossz borben volt politikailag, most ABC-be rendezne a dolgokat. El kellene ot engedni a munkajabol, inkabb fizetni kellene neki, csak hagyja abba. Nekem mar az is gyanus, hogy az, amikor ra szavaztak, az nem volt esetleg tulszamlalas a szavazatoknal?   Mert o mar nagyon olyanos.


     


    Nezd, hogy mekkora kulonbsegek vannak a tyuktojasok kozott. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (418)
    2017-05-27  06:37
  9. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 27. 06:37418.

    Kooky California Democratic Rep. Nancy Pelosi has gone grown so much in her hatred for President Trump that she is now complaining and criticizing the order in which he visits countries…


    If Trump were to begin visiting foreign countries by alphabetical order, he would first visit Afghanistan, followed by Albania, Algeria, Andorra and Angola.


    Is Nancy Pelosi really advocating for a Sesame Street strategy to boost foreign relations?


     


    What a nut job!


    DE A HOZZASZOLASOK SEM ROSSZAK: :)))))


    This demented woman needs to be in a straight jacket in a funny farm. She is embarrassing herself and her party daily. What is wrong with the people who keep electing her to public office? What is wrong with the Democrats in the House for selecting this fool to lead them?

    If I were a Democrat I would be totally embarrassed by this woman she is 🦇 💩 crazy how can you even listen to her. She babbles in babbles and says absolutely nothing that makes any sense. Astonishing


    Really could this woman get anymore stupid?


    AND IT GOES ON AND ON.... EVERYBODY THINKS SHE IS STUPID.. SO HOW COME SHE IS STILL THERE? 


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (417)
    2017-05-27  06:30
  10. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 27. 06:30417.

    no en is jot nevettem rajta! 


    de nezd csak a kis Orban is ott all, rogton mellette.. 


    aztan mikozben az elnok "tortenelmi " utazast tesz, min sopankodik szegeny Pelosi? 


    "nem igy kellett volna latogatni, hanem ABC SORRENDBEN az orszagokat! 


    NANCY PELOSI: Trump Isn’t Visiting Countries in Alphabetical Order 

    Read more: 


    HAT MOST MOND, NORMALIS????????? 

    előzmény:
    hus (414)
    2017-05-27  02:54
  11. hus
    hus
    2017. május 27. 05:29416.


    https://www.youtube.com/watch?v=gVGrZb5gCbE


     


    egy hozzaszolo irta, "                          


     

    Sasha galkina20 hours ago

    grab the pussy... "
     


  12. hus
    hus
    2017. május 27. 04:30415.

    Kaptam egy privit, valaki logatja az orrat az uvegtopikunk miatt.


    Nem szoktam, de most valaszoltam ra.

  13. hus
    hus
    2017. május 27. 02:54414.

    Ha nem nezel TV-t, akkor hozok neked egy Trump jellegzetest.


    http://www.msn.com/en-ca/video/news/montenegro-leader-bru shes-off-trumps-shove/vi-BBBy88u?ocid=spartanntp


    Remelem nem marad el. A ferjem is nevetett egyet amikor meglatta.

  14. hus
    hus
    2017. május 27. 02:45413.

    Houstonkam, adjunk hálátt, hogy ilyen gyerekeink vannak , meg mindenki, amelyik csaladban a gyerekek bekeben  es szeretetben elnek egymassal. De sok esetet tudok, amikor igaz fegyver nelkul, de harcolnak a testverek egymas ellen a szulo szomorusagara. Milyen borzaszto erzes lehet ez annak, aki nem ugy szerette volna latni oket.


     


    A kutyus imadja a friss levegot.


    Ez pedig a hatborzongato tel annak, aki nem szereti.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (407)
    2017-05-26  17:45
  15. hus
    hus
    2017. május 27. 02:38412.

    Most kihasznalom az alkalmat.


     


    Az ujszulott kislibak.


    Viragbaborult aranyalmafa. (ha jol tudom)

  16. hus
    hus
    2017. május 27. 02:35411.

    Aaaaaaaaaa, remenytelen eset, oruljunk, ha sikerul feltenni kepet, vagy videot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (408)
    2017-05-26  17:54
  17. hus
    hus
    2017. május 27. 02:32410.

    Jaj nem mostani a kep, nincs most ho na;lunk, ez meg telen keszult. Mindig nagy lelkesedessel csipegettek a csizmamon levo havat.


    Nem tudom, hogy miert szerettek annyira, majd egyszer rajovok. Ma  esik az eso, majd elall es ez  egesz nap igy van. El kell ultetni a gerberakat pedig, most probaltam volna, de a szunyogok ugy elnek, mint soha maskor.  Ez az ev inkabb a szunyog eve less es az esoe. Ha mar tavaly nem esett, akkor most megkapjuk, nehogy reklamaljunk mar.


    Tudom, hogy igazad van, vigyaznom kellene jobban, de mit tudjak csinalni? Meg az a szerencse, hogy kepes vagyok meg segiteni akkor, amikor szukseg van ra. Azon kivul ki is segitene a lanyomon, ha nem en? Fizetni is fizethetne valakinek, de inkabb a terapiat fizesse, az a legfontosabb. Ferj, lanyok mar tudjak a kisebb dolgokat elvegezni.


    A tobbit mar nem is mondom. Ugy is tudom, hogy abban  igazad van, hogy csokkentsek. Szeretnek. Plane akkor, amikor a bokam nem akarja birni azt, amit eloirok magamnak. Aaaaa, a feneben is, addig jo, mig mozgunk, utana mar gubbaszkodhatunk, sopankodhatunk, ha nem megy. Esetleg.


    Tavaly osszel jatszottak a libak, nezegettem oket eleg sokaig, olyan szepen felsorakoztak egymas utan.


    Ez pedig egy teli kep.  ( testveremet ilyenekkel remisztem, imadja a meleget)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (405)
    2017-05-26  17:32
  18. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 26. 17:58409.

    no probaljuk meg megegyszer


    sajnos nem tudom, tul nagy...azt irja.. :(((


    egy kis video clip volt cicak hogy ebresztik a gazdit reggel... es nem youtube video... sajnos nem megy...


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (408)
    2017-05-26  17:54
  19. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 26. 17:54408.

    remelem sikerul berakni...


     

  20. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 26. 17:45407.

    en valahogy ugy gondolom, hogy a vilagon minden ember Isten gyermeke, es mint anya, elkepzelem hogy ha a 2 gyerekem harcolna egymas ellen, meg gyilkolna egymast, az rettenetes lenne. 


    akkor ugy gondolom, hogy a jo Isten is nagyon nehezen viseli hogy a gyermekei a NEVE ALATT egymast gyilkolja. A vilagon talan a legtobb emberi gyulolet, haboru vallasi vitak miatt volt.. keresztes haboru, boszorkany uldozes, katolikusok/protestansok , keresztenyek, muszlimok.. szoval 


    baj van a vilaggal... nagyon beteg!!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (406)
    2017-05-26  17:40
  21. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 26. 17:40406.

    Aztan itt van egy hir, amirol ugyan a tv meg a hazug media kussol.. 


    csodalkozom hogy az nlc kozli... 


     


    Merényletet követtek el Egyiptomban egy kopt keresztényeket szállító busz ellen. Legalább 23-an meghaltak, és még többen megsebesültek.


    tudod az ember eleteben sok minden tortenik, en mar regen nem vallom magam vallasosnak.. 


    nem azert mert nem hiszek Istenben, hanem mert nem hiszek az emberi gyarlosagban hogy Isten neve alatt gyilkoljuk egymast. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (405)
    2017-05-26  17:32
  22. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 26. 17:32405.

    jaj Istenem, nem eleg a csalad... meg kisgazda farmer szerepet is betoltesz... mered is, mennyi meg az energia, husikam???


    tudod, mindenkinel van egy veges.. ne told ki a szeleig! 


    szepek a tyukocskak, de hogy majus vegen meg HAVAT csipegetnek!!!! mi lesz a gyumolcsfakkal ? meg van az idojaras bolondulva. Persze tudom, mert mondjak, hogy GLOBALIS FELMELEGEDES van.. de hat azert mar majus vegen talan megsem kene havazni...


    nalunk meg tart a szep ido, nem panaszkodhatunk, eddig csak 70-max 90 F ertunk el, ami csodas. Es mar jovoheten junius... szoval nem panaszkodom idojarasra.


    a hirek... hat tudod nem vagyok egyedul, ugy az itteni barataim, mint otthon (Mo.) azt allitjak NEM HALLGATNAK HIREKET. 


    minek? ugyis tudjuk hogy HAZUDNAK!!!! tartsak meg maguknak, egy szavukat nem hiszem. 


    viszont tegnap annyit hallottam a radioban, hogy az angol miniszterasszony ugy gondolja, hogy hat Istenem, ez a mai elet ezzel jar. Holott tudjak hogy hany EZER ANGOLNAK SZULETETT MUSZLAM POLGAR JAR AFRIKABA KIKEPZESRE.. MINT EZ A MOSTANI IS AZ VOLT, A CSALADJA MOST IS LIBIABAN TARTOZKODIK ugy tudom. 


    de hat nehogy mar politikailag valamit elkovessenek ami nem KORREKT... hat hadjak az egeszet, inkabb hadd IRTSAK AZ ARTATLAN ANGOL POLGART. 


    Talan azert egy napon a plgarok radobbenek hogy nem egeszen JOL VALASZTANAK... 

    előzmény:
    hus (403)
    2017-05-26  15:27
  23. hus
    hus
    2017. május 26. 15:57404.

    Milyen kedves kis kep ez. De tudod, hogy ez anyukamra  emlekeztet?  A gyongyvirag volt a kedvenc viraga, engem meg Katicanak hivott  ez  es Katalin  minden becezett neven hivott engem. 


    Olyan erdekes ez a nlc, nem mukodik ugy, ahogy kellene . Az elobb akartam fenykepet felrakni es  nem tudtam semmit csinalni, se felrakni, se elkuldeni ezt a par sort. 


     


    Csodalkozik a havon a tyukocskam.


    Imadtak csipegetni a havat a csizmamrol.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (401)
    2017-05-25  15:35
  24. hus
    hus
    2017. május 26. 15:27403.

    Nagyon koszonom a jokivansagod, feltetlen atadom a lanyomnak. Mindig nagy orommel fogadja az innen jovo uzeneteket, boldogan mosolyog azmikor atadom.


    Houstonkam, nagyon sok a dolgom, ugy, ahogy irtad. Anyosomat is  kellett vinni az orvoshoz, roggenre, hat nem unatkozom.Nalunk megvaltozott most a menetrend, de minden nap  jobbnak nez ki. Mar odaig er a javulas, hogy ma megy el lanykam a fodraszhoz.


    Kicsit megnott a haja. Mondhatom sokat jelentett az injekcio, mert tegnap elott felult a funyirora es vagta a fuvet. Micsoda ragyogas es sikerelmeny volt neki!Annyi volt a megjegyzese, hogy legkozelebb parnat fog a laba ala tenni, mert  akkor stabilabbanak fogja erezni, nem zotyog majd alatta semmi.  Engem is husikaztak,  meg en is husikazom a lanyokat. 


    Neztem a hireket valamelyik nap, hat azt a vorosszinyeget, amit Trump kapott Izraelben, az sem semmi. 


    Viszont amit a Media csinal, az egyenesen ostobasag. Normalisak ezek? Most eppen Angliat boszitettek fel. Tudod ezzel mit fognak elerni? Aztan majd csodalkoznak. Meg szidjak tovabbra is Trumpot. Meg azokat a demokratakat, akik az utobbi idoben fordultak egyet es helyeslik Trump cselekedeteit. Nesze neked demokrata egysegben az ero!  Beneztem a Foxhoz, de ezek legalabb mondjak a valosagot. Igaz a CNN-t nem neztem mar egy ideje, mert  nem azt fujjak  amit en. Teljesen kiforditanak dolgokat es ez nem megy bele az en  erzetemben.


    .


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (395)
    2017-05-24  03:26
  25. 2017. május 25. 19:36402.

    Na, ez jobban tetszik - az a masik ugy nez ki, mint egy terrorista álarcban! 


    12C fok van - zuhog az eso. Az en hibam, mert tegnapelott kitettem az oleandert az erkelyemre. Remelem, nem sinyli meg. A muskatlikat is szandekom volt, de meggondoltam magam. Talan a het vegen.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (401)
    2017-05-25  15:35

Címlap

top