Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 25. 15:35401.

    ezt mar jobban szeretem 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (400)
    2017-05-25  15:34
  2. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 25. 15:34400.

    lemaradt..


    no akkor megegyszer!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (399)
    2017-05-25  15:33
  3. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 25. 15:33399.

    tegnap elfelejtettem betenni ezt a viragot, fantasztikus.


    ezuttal nem a szepsege vegett... hogy nem kene a kertemben, az is tuti! 

  4. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 25. 04:08398.

    nem tudom irtam e, megint lattam egy nagyon jo , ez modern torok film sorozatot.. olyan jo zenevel, szepseges szinesznovel, ragyogo szereplokkel.        1001 Night 


    a youtubon megtalalhatod a zenejet.. sajnos az elso resz volt csak meg, nagyon remelem jon a masodik es harmadik is, mert maskeppen nagyon pipa leszek.. a youtubon megvannak a 2 3 szezon is.. de ugye forditas nelkul :(((( 


    az a ferfi jatsza a foszerepet aki a Suleiman szultant jatszotta, a no pedig egy csodas szepseg. Gondolom ezen a sorozaton ismerkedtek meg, mert most mar hazasok tobb mint 10 eve.. kisfiuk is van. 


    szoval aki tudja, nezze meg... vegtelenul jo... 

  5. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 25. 04:01397.

    orulok hogy latlak!!!


    tudod mit mondok? hogy szegyelje magat az usa osszes media allomasa, mert mig elnok ilyet soha nem tett, hogy bejarta es biztos nem csak egy tal eteleert a harom vallas legnagyobb kepviseloit.. muszlim, zsido, kereszteny... es mindenhol kiralynak kijaro tisztelettel koszontottek, mig ez ido alatt itt a degeneralt media azon dolgozik hogy kine kirugni.. hogy a mocskos kis Hillaryt ultessek a tronra. 


    hogy nem szegyelik a pofajukat! pedig a vilag figyel.. EZT is latjak!!! 


    hogy kene levaltani... EZEN DOLGOZNAK EJJEL NAPPAL.. 


    es akkor itt van a hulye nlc "journalistaja"... persze a nevet nem meri odapeckelni, hogy Melani mit tart a fejen, es miert es mit csinal a kezevel..


    hogy SEMMI FONTOSABBAT nem tud ilyen tortenelmi vizitrol irni! gratulalok nekik.


    ------------


    huvos van nalunk is, -nem is hianyzik meg a 100 F ...majd lesz eleg belole.. most kellemes, volt egy nagy eso valamelyik ejjel, ez lehutotte. 


    persze egy Tshirt eleg.. ne kepzelj hideget.. 

    előzmény:
    Bagoly (396)
    2017-05-24  21:25
  6. 2017. május 24. 21:25396.

    Tudod mit mondok, Houstonkam? Ha nem gancsoljak el, Trump egy nagyszeru elnok lehetne. Neha bosszant az emberek hallatlan ostobasaga!  Meg csak kezedeten van a hivatasanak, majd belejon, nem ostoba, megtanulja a dolgokat. Nem kis dolog, egyszerre harom allamfovel talalkozni, s mindenhol kedves fogadtatasban reszesult!


    Mi ujsag? Orulok, hogy a te topikod meg letezik, legalabb neha-neha benezhetek egy kis csevegesre. Nem vagyok megelegedve ezzel az idovel, reggel kiultem egy kis D-vitamint szivni, aztan huvos lett. Bejottem. Kesobb ismet kimentem, szepen sutott a nap, egy darabig olvastam (Igy irtok ti)! beborult, szel kerekedett, majdnem borzongtam. Most varom, mi tortenik. Lehet, hogy eso, vihar, jeg, ho... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (395)
    2017-05-24  03:26
  7. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 24. 03:26395.

    szia husi musi... regen lattalak.. mellesleg kislanyom szoktam husikam-nak nevezni neha, mondja is hogy ilyen is csakmagyarban lehet, mert hogy a hus ugye mi is... de hat kit hivunk husikamnak... ??? akit szeretunk! mert a rossz szomszed soha nem hus vagy husika.. hahahahahaha


    no mit szolsz, 


    Budapesten leszakadt az eg! micsoda videok.. fel bicigli kerekig er a viz.. nem semmi! majd holnap felhivom az unokatesom megtudni mi tortent veluk. 


    no meg itt van Manchester. ott meg van egy unokatesom fia aki oda koltozott es el... 


    aztan itt van Roger Moor.. meghalt.. hat valamikor az Angyal nagy filmek voltak, szerettem en is oket.. o is rakban halt meg. 


    es akkor itt van Trump... 


    tudod most miota az O'Reillyt kirugtak a Fox-t sem nezem.. igy csak a fo szavakbol tudom mi tortenik meg a radiobol a Rush Limbought hallgatom neha. Most mond, hogy nem tud a mocsok media mivel foglalkozni itthon .... a z oroszokkal valo paktalasrol, never mind hogy SEMMI bizonyitek nincs, ok csak fujjak a sz@@@t... hat nincs mit nezni rajta..


    most hogy ilyen utra kellt Trump, mint Rush mondta, ilyet meg elnok nem tett.. a 3 major vallasi allam latogatasa..egyszerre..muszlim, zsido , es kereszteny.. es mindehol kiralyi vendeglatassal fogadjak oket.. ugyan mivel foglalkozzon a mocsok liberalis media.. hat visel kendot vagy nem Meloni


    megfogja a kezet, vagy nem Trumpnak..


    TE EZEK ANNYIRA LESULLYEDTEK MAR A BEKA FENEKE ALA, HOGY CSODALOM HOGY MEG CIKK IRONAK MERIK MAGUKAT NEVEZNI.. 


    ocska pletyka lap, ocska pletyka szint meg a CCN is. 


    csodalom hogy meg van aki nezi oket!!!! 


    ----------------


    no mindennel sokkal fontosabb amit irtal a lanyodnak megvolt a mutet. Hat valami nagyon nagy balesete volt, hogy ennyire osszetortek dolgok, hogy meg a mutet utan is ujbol kell majd valamit igazitani. Es persze a labadozas hosszu ideig tart, mert ugye az ember azon jar.. marmint a laban. 


    jobbulast kivanok neki, neked pedig egy kis pihenest, mert nagyon radferne... ahogy olvasom amiket irsz. 


     


     

  8. hus
    hus
    2017. május 22. 18:54394.

    Mit irok en ide, neked, a sajat kenyelmemrol pontosabban. Erezrem, hogy valami nem stimmel, de mar akkor rakattintottam.


    Az a gyonyoru madardal es ejjeli zene, amit a bekaka adnak, szinte az egesz napot megtoltik. Elojottek a kislibak, az egyik csaladnal 11 kicsi, a masiknak 5 van a setajuknal. Megusztatjak oket es mennek tovabb. Persze a Lillyt akkor nem engedem ki.

  9. hus
    hus
    2017. május 22. 18:50393.

    igen, meg volt a mutet, de kell meg egy es akkor mar fel kell cincalni a cincalni valot, nem tudjak megmuteni maskepp. Hala Isten es szerencsere kozbe jott ez az ut es igy kap a szepsegem egy osztonzest, nem keseredik el, igyekszik megtenni mindent.  Lanyok segitokeszek, aranyosak, a kicsi kefevel surolta a  padlot valamelyik nap. Erzem egyszer csak, hogy valami nagyon illatos, megyek oda, hat a szer, amivel surolta.Most valami meglepetest keszitenek az anyukajuknak, mert nem hallom a zongorat, hasznaljak a fulhallgatot. 


    Fiameknal elkeszult a korlat, le kell  festeni es johet a hivatalos atadas.  Lassan haladunk, de legalabb nem allunk meg. Kislanyoknak jon a 2 haloszoba, folyoso, furdoszoba, mososzoba es a tanulo, meg egy furnace kell es egy spajz. Persze unatkozaasarol szo sincs, csak mozgasban vagyunk.


    Neked a rozsaiddal mi tortenik? Szepek es ontjak viragukat, illatukat?


     


    Kuldok zserbot,  merhozom ra a kedved. Na a j multkor megkivantam es vettem a hentesnel.  Hat mit mondtajak, isteni volt es az ara is.  Ugy dontottem, hogy fogok sutni. Csak ne lenne  ilyen pepecs munka.


    Kompjuteremrol elment a hang, jon a fiam es megnezi. A betuim meg teljesen elkoptak, ha jon valamelyik gyerek ide irni, akkor nemtetszesuket nyilvanitjak. Lanyom megszant es vett egy utmutatot a dollarosban, hat az meg nem erre valo.  Olcso husnak hig a leve alapon mostmar gondoskodnom kell a sajat kenyelmemen.


    Meg mit irjak? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (385)
    2017-05-11  15:42
  10. hus
    hus
    2017. május 22. 16:49392.

    , ja, homokzsakoztunk. Szerencsere a tonak van levezeto csatornaja, mielott aradna es a folyoba folyik, aminek meg kicsi kis vvizesert csinaltak  a termeszetvedok egy jo par evvel ezetott. De megtelt teljesen, sot meg egy kicsi karimaja is volt a szelenel.


    Lanykam laba javulgat, de nem tudja behajlitani, sajnos  sokat kinlodik vele, pedig mindeent megtesz, ami tole telik. Vissza kellett mennie a mutos orvosahoz is, o sem erti es erosebb terapiat irt elo. Egy alkalommal megneztem mit "muvelnek" vele, hat en bele sapadtam eltorzult arccal. Kepzelheted az o erzeset. De egyre tobbszor kepes manko nelkul jarni, a lenyolat is kikiserte mar a buszhoz. Lassan, nagyon lassan epul, az ut utan meg fogjak muteni megint. Szinte az egesz ev ezzel fog elmenni. Igazan vallalnak a fajdalmabol, ha tehetnem.


    A kerti munka, hat lepzelheted, a palantak egy resze meg van mar veve, a foldet el kellene rendezni hozza, de esik es nem szarad fel, panaszomnak remelem vege lesz.  Kisebb unokamnak lesz kertecskeje, de meg kell vedeni majd mindentol, amitol csak lehet, meg az is elkepzelheto, hogy kis keritest kell majd kihuznunk a teruletere. Drotot mar megvettem hozza.  Jaj de edes kicsi angyal, mar a magrol  ultetvenyei az ablakban varnak. 

    előzmény:
    Bagoly (386)
    2017-05-12  01:27
  11. hus
    hus
    2017. május 22. 16:32391.

      Most akkor mirol fogunk beszelgetni?  Idojarasrol? 


    Az most borus nalunk, tegnap esett, holnap talan napsutotte lesz. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (388)
    2017-05-12  16:25
  12. 2017. május 13. 03:42390.

    Ez kedves kis video volt, aktualis anyak napjara.


    Hallom olvasom hogy Texas a "fekete listan" mert a rendorok fel vannak hatalmazva  igazolast, bizonyitekot kerni hogy az illeto legalisan el-e az orszagban. Termeszetesen nem uton utfelen elcsipni valakit, hanem csak akkor ha valami bunozesen kapjak el.  Akiknek nem tetszik mint pl. az ACLU bojkotalasra hivjak fel a szimpatizalo polgarokat. Volt aki azt irta hogy mar csak azert is Texasban megy vakaciora! 


    Ma delutan 3 szep nagy szarvas vonult at az udvarunkon.  Ejszaka jonnek, mennek surun, de nappal ritakan latni oket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (389)
    2017-05-12  16:27
  13. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 12. 16:27389.
  14. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 12. 16:25388.

    kepzeld, nem nezek hireket. 


    ugy gondolom a tavaji valasztasok, majd a valasztas utani vegtelen sok Trump ellenes hirek, ahova neztel, es vegul a Fox valtozasok, megmergezett... beleuntam a sok blod shit-be. 


    jelenleg orulok hogy nem Hillary az elnok. reszemrol ennyi most eleg. a radioban hallok ezt azt, de ott sem hallgatom amiket szoktam, atvaltottam 


    zenere 


    de hogy az fbi nagyfonoket kirugtak, mar ideje volt, mert nagyon sokat kepzelt magarol. Mikor tavaj a Hillary sok emailjera amit a vilaga kurtolt mivel hogy magan emailen levelezgetett.. es Comey azt mondta NO INTENT SO NO PUNISHMENT... 


    hat tudod!!!!! 


    ha no intent, akkor feltetelezzem hogy Hillary ennyire BUTA? hogy nem tudja a kulonbseget hogy a magan emailen nem levelezunk classified dolgokat? 


    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............. hadjad mar.. szoval ideje volt egy kis "mocsar csapolasnak". 

    előzmény:
    Bagoly (387)
    2017-05-12  01:31
  15. 2017. május 12. 01:31387.

    Ugy latom, az elnokotok nem lanyhul, ugyanolyan hevvel munkalkodik, mint a kezdetben. Jol teszi - eros valtozasokra volt szukseg es ahogy velem, még nem fejezte be! Kivancsi vagyok a fejlemenyekre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (385)
    2017-05-11  15:42
  16. 2017. május 12. 01:27386.

    En is orulok, hogy elojottel (lanyodnak gyors felgyogyulast kivanok)! - mar arra gondoltam, a kozeli patak kiaradt es homokzsakoztok! (csak viccelek). Gondolom, nagyon szep nalatok a tavasz, ja, mar akartam kerdezni, a haziallatok hogy veszeltek at a telet? Kezdodik a kerti munka? Emlekszem, tavaly olyan jo kepeket tettel fel a vetemenyekrol, valosaggal irigykedtem! A kislanykak segitenek? 

    előzmény:
    hus (384)
    2017-05-10  05:07
  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 11. 15:42385.

    ne aggodj, tudtam hogy nem felejtettel el, hanem dolgod van. Mi meg abbol a "fajtabol" vagyunk, akiknel a csalad egy, ahol kell ott jon a segitseg, hol ennek, hol annak, hogy majd ha nekunk kell, az is meglegyen. 


    nalunk is igy van. kinek, mikor kell... az kapja. 


    tegnap en be sem tudtam jonni meg korulnezni sem. Hiaba jelentkeztem be, a kedvencek nem jottek fel, nem tudtam belepni .


    a hirekkel kapcsolatban, nagyon keveset tudok. Miota az O'Reillyt kirugtak, befejeztem. Nezd, annyira ugyan azt fujja most mar minden allomas hogy kar az idoert nezni oket. 


    sot, meg a radiobol is sokkal kevesebbet hallgatok, uuuuuuuuuuuunalmas..


    hogy az fbi fonokot kirugtak, MAR IDEJE VOLT!!!!


    Nalunk most ahogy abbol a kevesbol amit hallgatok, ugy veszem ki, No Koreaval ijesztgetnek. Mindig kell egy mumus. 


    -------------


    a legfontosabb.. tehat ha beindult a gyogyulas, azt jelenti megvolt vegre a mutet?????????????? 


    mielobbi felepulest kivanok!!!!! 



    neked pedig 

    előzmény:
    hus (384)
    2017-05-10  05:07
  18. hus
    hus
    2017. május 10. 05:07384.

    A masik jo dolog, hogy a lanyokkal sokat voltunk egyutt. Minden faradsagomat megerte. Sok mindenrol beszelgettunk, sok mindent tanultak, aprosagokat, de fontos dolgokat az eletbol. Nottek sokat, Borsoszemem talan 1-2 cmorel kisebb mint en, szinte hihetetlen. Cukorbabam az utolso ket honapban megnyult. Edes, kedves gyerekek. Elviseltek nagymami  hatarozottsagat, szofogadoak voltak, igazan meglepett.


    Lanyommal jokat mosolyogtunk rajtuk, mikor szemuket osszehuztak nemtetszes vegett. Megint megtortent, engedelyem volt oket iranyitani. Elgondolkodtam egy parszor , hogy milyen szerencsesnek erezhetem magam, amikor tejhatalmat kapok nevelesuk erdekeben. Koszonom es aldom lanyomat es vejemet ezert es igazan felemelo erzes szamomra.  Maskepp is lehetne, maskepp is  erezhetnem , de nem olyan csalad am ez.  Holnap tobbet. Ja, hianyoztal, tudod-e? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (381)
    2017-05-09  02:56
  19. hus
    hus
    2017. május 10. 02:54383.

    Nem tudom mi tortent itt miota nem voltam, olyan kinkeservesen ment at az elozo hozzaszolas. Nem baj, arra jo volt, hogy figyeljek a tovabbiakban.

  20. hus
    hus
    2017. május 10. 02:48382.

    Houstonkam, jovok mar, jovok.  Meg van egy par  nagyon elfoglalt , beutemezett napom, aztan jovok rendszeresen. Most lekopogtam. 


    Nem tudok szinte semmit amig nem voltam, igen keves TV-t neztem.  Most bekapcsoltam es hallom, hogy az FBI vezetojet le fogjak cserelni. Kivancsi vagyok, hogy ki fogja betolteni ezt az allast.


    A nagyon lassu es nehezen beindolt  gyogyulasa a lanyomnak csak most kezdodott el. Ugy, de ugy sajnalom ot, mindent megtettunk, hogy legalabb magan kivul mas miatt ne aggodjon. Hogy is szoktak mondani, tartottuk a frontot. Kislanyok edesek voltak, segitettek amikor kertuk oket.


    Ket jo dolog volt ebbol az egesz pihenobol. A lanyom kedvere olvas, pihen. Fajdalma van, elfogyott a fajdalomcsillapitoja tegnap, ejjel kevesett aludt emiatt es rememel iratott fel ma. Most jottem haza, meg nem voltam fenn nala, de elobb irni akartam neked, majd a lanyoknak a masikba is fogok kicsit kesobb.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (381)
    2017-05-09  02:56
  21. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 9. 02:56381.

    szia Bagoly.


    tudod miota Trump van, csend lett.. persze alul azert nyuzsognek a dolgok, de engem mar azok nem erdekelnek, orulok hogy Hillary nem nyert. 


    Aztan majd mindenki csinalja amit akar. Most bennunket a koreaiakkal ijesztgetnek. Valaki mindig kell hogy mumus legyen. Meg hogy az oroszok ellen haborut... MOND NORMALISAK? 


    en tudod a gyerekek feltettek a facebookra, de hamar rajottem hogy ott napot , nem csak orakat lehet eltolteni, igy aztan nem igen jarok ra. 


    tul sok idot igenyel. Te szereted a tortelmi dolgokat, ha tudod nezd a Magnificent Centuary-t. Rettenetesen jo, es koveti a tortenelmet persze kiszinezve szep holgyekkel. De a ruhak az ekszerek, a zene, elso osztalyu, a szineszek pedig SUPERB!!! 


    Nalunk nincs csak nyari zaporok, kicsit neha lehul, de altalaban napkozben 25-28 C korul van. es igen, a rozsaim nagyon szepek, mert nincs tul meleg rajuk. 


    tudod most lehet irigykedni, de majd nyaron nem, amikor bekoszont a 45 es 99% humidity. Az pokol. olyankor en mar nem kerteszkedem. Az mar nekem is sok. 


    orulok ha neha benezel. Hus nagyon el van foglalva, ket csalad dolgait kell intezze, meg a kert, gyerekek, biztos azert nem jon montanaban. 

    előzmény:
    Bagoly (378)
    2017-05-08  16:49
  22. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 9. 02:49380.

    szerintem Hanniti lesz a kovetkezo akit kirugnak.. tudod.. no ugyben! :(((


    ez most a divat.


    a franciak valasztasaval kapcsolatban csak annyit.. ezt akartak, UGY KELL NEKIK... legkozelebb hallom hany hallott... meg sirok felettuk! 


    majd az idiotanak megvalaszolok amit nekem irt a regi topikban. 


    igen, sajnos igy igaz, nem lehet csak egy reszt nezni.. "addictive" nagyon. De nagyon jok. Nem is tudtam hogy ennyire jok a torok musorok.


    es a torok szineszek. Nem bantam az olvasast, mert nincs forditas, tehat torokul hallgattam.. a "tesekurem" mar nagyon megy..koszonom azt jeleneti.." :))) de amikor a vegere ertem, rettenetes csalodas ert, mert kiderult hogy mar van 2 es 3dik resz, es a Netflixen meg nincs. Ne is mondjam hogy a legjobbnal hagytak abba . majd ezert beirok nekik, hogy mikor lesz a kovetkezo, mert ez igy nem fair!


     

    előzmény:
    Tova (376)
    2017-05-08  04:33
  23. 2017. május 8. 18:04379.

    Koszonom a meghivast. Jovok is, ha lesz valami mondanivalom. Jelen pillanatban didergek, kinn 11C fok van, itt benn --- valoszinu -11! Tobbszor gondolok rad - irigykedve - nalatok bizonyosan ragyogo napsutes van es kellemes meleg, csodalatos viragokkal.

  24. 2017. május 8. 16:49378.

    Eppen azon gondolkodtam reggel, hogy benezek ide, hatha van valami mozgas - s milyen jol tettem. Hát igen, megszüntünk. Ugy lattam, sokan atvandoroltak a FB-hoz, en magam is meg-megjelenek, habar hianyzik a regi "topik". Borzaszto arvizek vannak, arra gondoltam, vajon Hust nem erinti? Ő sem jelentkezett mar regota.

    előzmény:
    Tova (377)
    2017-05-08  04:37
  25. 2017. május 8. 04:37377.

    Bagoly mar tobb mint 1 hete nem ir a topikjaba, csak nem beteg?  Latom lassan a tobbiek is elmaradtak, kiveve a Juca.

Címlap

top