Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

EZ TORTENIK E AMERIKABAN

Torolt_felhasznalo_715396
Torolt_felhasznalo_715396
Létrehozva: 2017. február 5. 06:07

Gyere beszelgetni, mi is tortenik E Amerikaban. Szeretettel varunk barhol is laksz. 

  1. 2017. május 8. 04:33376.

    A Carsont meg Hannitit me'g nezem, meg itt a netten a hireket, persze azok nagy resze bal libis, de szeretem olvasni a hozzaszolasokat akiknek egesz mas a velemenye.   Ezek a sorozatok amirol irsz hallottam en is hogy milyen jok, de mint irod az a baj hogy nem lehet abba hagyni...   En szeretek olvasni is, sok konyvet ujra olvasok amit meg fiatal koromba olvastam, mint pl. Jokai konyveket. Nem reg "orokoltem" egy 2 kotetes konyvet, Horthy Istvan ozvegye irta "Becsulet es kotelesseg" a cime. Politikai nezettol es fuggetlenul attol hogy kinek mi a velemenye Horthyekrol, nagyon erdekes konyv, telve sok korabeli kepekkel.  Azon kivul szeretek olvasni insparasonal dolgokat is.


    Mit szolsz ehhez (gondolom mit) a francia no nem nyerte meg a valasztast, a libik es tamogatoik erosebbek voltak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (375)
    2017-05-06  18:37
  2. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. május 6. 18:37375.

    mit szolsz a FOX-t szetrobbantjak... sorban szepen akik evek ota ezt az allomast tartottak mert nem a tobbit utanozva ugyanazt mondta, hat kerlek lassan de biztosan kiteszik a "nagyokat". Kivancsi leszek, hogy majd tulelik e . 


    es ugye hogy? 


    NOKET MULESZTALTAK, SEXUAL ABUSE CIME ALATT.


    vajon a nok, akik eloalltak , MENNYIT KAPTAK???? 


    Nekem most mar mindegy, mert nem nezem egyiket sem. Rajottem mennyivel nyugisabb lett az eletem. hahahahaha


    ---------


    mas


    ha van NETFLIX -ed, most a baratnommel ujabb torok sorozatot taltunk.. NEM LEHET ABBAHAGYNI ....


    1001 Night 


    ez a cime.. 49 reszbol all. 


    fogalmam sem volt, hogy a torokok ilyen jok sorozatban. A Magnificent Centuary-be teljesen bele voltam esve, 2 szezont lattam, egyik a Netflixen, a masikat a vejem valakitol vette akinek megvolt a forditas, Hat az is fantasztikus volt, A masodik resz 2 oras minden resz es 96 volt... 


    de hat az is olyan volt , hogy nem lehetett abbahagyni. az az egy "baj" van ezekkel a filmekkel..


    az 1001 ejszakaban, modern story, ugyan az a foszereplo, aki a Szulejman szultant jatszotta... micsoda kek szemek!!!! aki meg a no foszereplo, hat valami nagyon szep no, a valosagban a felesege... ha tudod, nezd meg.. nagyon jo! 

    előzmény:
    Tova (374)
    2017-05-05  01:20
  3. 2017. május 5. 01:20374.

    Latom a JUCA meg mindig kapaszkodik bele'd, nem tudja elviselni hogy ide nem johet utanad hulyeskedni.

  4. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 28. 20:40373.

    a Fox ugy ahogy van elmehet a tobbivel... oda.... befejeztem ....


    Carson akit meg nezek... ki tudja meddig! reszemrol boykot!


    ugysem sokat neztem, O'Reillit szoktam, ott is inkabb csak a "talking point-ot".  Hannity-t inkabb a radion hallgatom, 


    jo oreg Soros keze benne van, biztos lehetsz benne! Se a reggeli sem a du suket dumat nem nezem/hallgatom 


    ez a 3 honap szamomra megmutatta hogy az USA el van veszve! a Liberalisok jelenleg tul erosek, es nem engedik ki a kezukbol a gyeplot. Es addig amig van ember es meg 8 evi hazugsag utan elmegy es egy hazug Obama dumaert ott ul es tapsol, ahol ezert ez a f@@kalap 400,000 dollart kap egy orara... addig itt valtozas nem lesz, meg ha Jezus jonne vissza akkor sem. 


    majd egy napon, mikor a nep megunta, es kicsit "komolyabb" modon VALASZT..... akkor lesz valtozas. 


    hogy az mikor lesz? ki tudja! 


    azt tudom hogy mint republikanus IS... BEFEJEZTEM. UGYAN OLYAN OCSKA MOCSOK HAZUG BANDA MINT A MASIK. SOT, SUNYIK, HALLGATNAK MINT AZ A BIZONYOS A FUBEN. ....


     

    előzmény:
    Tova (372)
    2017-04-28  03:09
  5. 2017. Április 28. 03:09372.

    En remelem hogy nem allnak be a sorba... Amig a J Watters, Hannity es T Carlson ott vannak addig nezem a  Foxot. Hallottam hogy Hannityre is elokapartak valami no ugyet, Carlsont pedig a u.n. "neo nacik" kedvelik. Fantasztikus hogy naponta elokerulnek az oregedo nocik es elpanaszoljak hogy mi tortent veluk 20-30 evvel ezelott. Miert nem reklamaltak akkor?   O'Reillyt menesztettek mert a szponzorok visszavontak a tamogatast. Ugy nez ki oket is libik tartjak porazon.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (369)
    2017-04-23  18:02
  6. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 23. 18:07371.

    no kerem, ma a franciak valasztanak! 


    remelem jol! mert elobb utobb azert a nep csak megunja mindenhol a "szabad hatarok" fele mocskot. 

  7. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 23. 18:06370.

    Aztan ahogy elnezem, a magyar "deep state" Soros ur altal Mo. is mennek a szervezesek, felvonulasok, allam ellenes uszitas. 


    egy az egy ami itt folyik!!!! 


     

  8. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 23. 18:02369.

    no eltelt egy jo het, most nezem mit irtam... persze, mielott elkuldom kene nezni.. nem utana :)))


    bomb of mother....persze MOTHER OF BOMB akart lenni.


    no errol ennyit..


    tegnap hallgattam magyar echo tv....hat kerem erdemes... 


    mert nem csak az USA-ban tombol a deep state.. de ahogy latom Mo-n is. Eljutottam oda, hogy egyszeruen nem latom hogy lesz ennek vege..


    marmint az erejuk akkora hogy a nyugati vilagot egyertelmu hogy iranyitjak. 


    itt, a legnagyobb lepesuk O'Reilly kirugasa. Egyetlen tv volt ahol meg VALAMIT lehetett , vagy erdemes volt meghallgatni. Nem szidta ejjel nappal Trumpot... hat menni kellett.. ja.. persze, 20 ev utan kiderult hogy a noket "abusolta"... ejjel nappal, amit a Murdoch fiuk mar nem birtak elviselni.


    milyen ismeros a tema!!! Trum ellen is hoztak egy heten valami 26 not... ez most a legujabb ha valakit nagyon el kell tuntetni. Es gondolom penz mindig van eleg elohozni akar hany nociket. 


    no jo... akkor ezzel be is fejeztem Fox-t.. ahogy a CNN boykotalom, most mar a Fox -ot is. Mellesleg ahogy hallom NAGY VALTOZAS LESZ... BEALLNAK A SORBA AHOL MAS SINCS TEMA MINT TRUMP MOCSKOLASA, ES AZ OROSZOK... 


    In House of Murdoch,
    Sons Set About an
    Elaborate Overhaul

    Since taking over two years ago, James and Lachlan Murdoch seem determined
    to rid the company of the old-guard culture on which their father built his empire.




    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (367)
    2017-04-15  04:04
  9. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 15. 04:06368.

    Ezuton kivanok mindenkinek kellemes husveti unnepeket... 


    finom sonkat, tojast.. es ha van ferfi  a tajon... locsolot, hogy el ne hervadjatok! 


  10. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 15. 04:04367.

    sajnos nem ertek egyet veled. 


    a bullik attol nem fogjak a gyengebbet szeretni hogy azok csendben turnek. 


    A bullik egyet ertenek: AZ EROT! 


    EZEKET CSAK UGY LEHET MAJD ELHALLGATATNI HOGY OKOLLEL VALAKI AZ ASZTALRA CSAP... es mint Trump tette, bedobta nekik a bomb of mother...


    kuss!!!! vagy kinyirlak... EZ VOLT AZ UZENET...


    az a gyerek aki kisiskolaban mar a gyengebbet bantja az is akkor hallgat el, ha egy nagyobb es erosebb jol megveri, hogy erezze milyen az! 


    nem, nem egyenlo erot mutatni, es haboruzni..


    hanem ugy odavagni hogy a masik telitegye a gatyajat! 


    mit gondolsz az europaiak meddig turik hogy a noket, asszonyokat, gyereket eroszakoljak? 


     

    előzmény:
    hus (363)
    2017-04-14  18:25
  11. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 15. 03:59366.

    egyiknek se higy! mindegyik hazudik!!!! 


    foleg a demokratak! 

    előzmény:
    hus (362)
    2017-04-14  17:57
  12. 2017. Április 14. 23:20365.

    Kellemes BEKES husveti unnepeket!  Ugy nez ki megsem lesz feher husvetunk , szep napsuteses idot josolnak.

  13. hus
    hus
    2017. Április 14. 18:32364.

    Kellemes Husveti Unnepeket kivanok  mindenkinek es egyben egy  kivalo, ragyogo  idoben  egyutt toltott  csaladi osszejovetelt is. 

  14. hus
    hus
    2017. Április 14. 18:25363.

    Nem csodalom, hogy nema csond volt a keresztenyek reszerol. Ha mondtak es mondjak is, el vannak hallgattatva, mert nem szabad uszitani ossze embereket.  Mondja a jozan esz es a Pápa.  Mondja. Mit fognak csinalni, ha elhatalmasodik a vallas vedelme, mert megtamadjak egy erosebbnek erzett  vallas hivoi?   Igazabol elkerulni alarjak a veres egymasnak eseset, mert az konyortelen lenne.


    Morgan  Trump parti es az a velemenye, mint azoknak, akik nem akarjak az iszlam vallas eroszakos atvetelet. Viszont az is igaz, hogy minden haboru kezdete a vallas es a hit  miatt kezdodott.


    Iranyitani, uralkodni  vágyás a cel mindenhol. Csak nezd meg itt a nlc forumaban sincs maskepp. Pedig hol van ez a tenyleges iranyitastol.


    Pl. itt is van iranyitas, ha akarjak. Ha nem, akkor ":nem veszik eszre". Azt es ugy iranyitanak, ahogy akarjak, az o teruletuk. Ugy es azt magyaraznak ki, amit akarnak es ahogy akarjak.  Velemenyt lehet mondani, kiveszik, vagy nem, ok az iranyitok, nem a hozzaszolok. 


    Nagyban sincs maskepp.   Ha a Pápa ereje csokken, ha nincsenek elegen a katolikusok, ha nincs eleg penz, akkor sebezhetoek.  Miben es hol van az ero? Remelem nem gondolod, hogy valoban a Pápa Trump ellensege. De nem mondhatja ki, amit igazan erez.  Azonkivul, mint vezetoje a vallasanak nem akarja, hogy gyenguljon es hatranyba szoruljon.


     Amikor mar ki fogja mondani, akkor lesz a problema, baj.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (359)
    2017-04-11  05:45
  15. hus
    hus
    2017. Április 14. 17:57362.

    Egy hajlast vettem eszre ma  reggel a balosoknal. 


    Ami meg feltunt, hogy a mai napig az oroszokra fogjak a demokratak lebukasat, hogy ok segitettek Wikileak kezere juttatni az anyagot.


    Ugyanakkor  Wikileaks nagyfonoke toltakozott ellene es elutasitotta, hogy nem ok segitettek nekik. Most kinek higyek,  Wiki fonoknek, vagy az amerikai medianak?  Wikileaket meg nem vettem eszre, hogy ne mondtak volna igazat.  Na ennek az eredmenyere kivancsi leszek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (358)
    2017-04-11  05:33
  16. 2017. Április 11. 20:04361.

    A feminista harcosoknak sem tetszik a muszlim nokkel valo banasmod, kellemetlen helyzetben vannak, kulonosen Europaban. Felnek felszolalni, mert nem akarjak hogy szelso jobbnak, izlam ellenesnek, rasszistanak, nacinak (kihagytam meg valamit?) titulaljak oket. Tehat bolcs dolog csendben maradni. Tobbek kozott ezeket az arc takarokat me'g azert kifogasolom mert mivel az orruk is be van takarva, szerintem lelegezni sem lehet normalisan, vagy kint a szabadban friss levegot szivni. A testnek is szuksege van, ha nem is tulzottan, egy kis napsutesre, levegozesre. Sajnos o"naluk ez csak a ferfiaknak adatik meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (360)
    2017-04-11  06:03
  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 11. 06:03360.

    muszlim fobia?????????? bigot???????? aki engem annak hivna... annak annyit adok a velemenyere mint mikor a kutyuskam pusszant egyet! 


    vagyis... ki figyel oda! :))))))))))))


    hanyszor hallottatok tolem, hogy (annelkul hogy egy arab krapekot szemelyesen ismernek!) KI NEM ALLHATOM OKET... AMIT A NOKKEL TESZNEK. 


    ezt pofazom evek ota.. hogy amiket lattam, tapasztaltam repteren, 110 F melegben.. hogy a lanyom Abidabiban hogutat kapott majdnem a fekete rongyaikban... hogy SZABAD ORSZAGBAN AZ USA-BAN NEM TOLERALNAM HOGY A NOKET LETAKARJAK A RASZOLGA TARTOIK..A FERFIAK! 


    ITT A STORYM ISMET...


    tegnap , vegre sikerult kis csaladomnak osszejonni, nyilt egy uj Meditaran Buffee .. hat menjunk oda.. 


    no kerlek, ugye gorog/arab ki tudja mi ... sok fele, lehetett valogatni.. volt amit nem is nezett ki jol... de volt ami igen, mindengyikunk megtalalta a szamitasat.. 


    mikozben eszegetunk 6-an voltunk, jott egy csalad... papa... 1 teenger lany, 2 teenager fiu.. es a MAMA... 


    Ket asztallal odebb ultek le, fiuk nekem hattal... mama nekem szembe... 


    mindenki fedetlen volt.. KIVEVE A MAMA... AKIN SZEMUVEG VOLT, ES PONT ANNYI VOLT KI BELOLE... igaz, becsulere legyen mondva, nem fekete shit volt hanem sotet kek valami feher mintaval. De feje, vala, arca , homloka MINDEN TAKARVA, KIVEVE A SZEMUVEG HELYE. 


    no most hogy igy kozlekedik, nekem az is sok... HOL VANNAK A FEMINISTA HARCOSOK??? MIERT NEM ALLNAK KI EZEKERT A NOKERT?????


    HELLLLLLLLLLLLLOOOO HILLARY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EGYSZER NEM HALLOTTALAK ERROL BESZELNI... LE AZ ARCOT TAKARO, BULLSHIT-EL...EGY SZABAD DEMOKRATIKUS ALLAMBAN...NEM A TEVESZAROS ARAB VILALGBAN VAGYTOK.


    szoval, figyeltem oket, lanyom legnagyobb dobbenesere.. o nagyon "ovatos/politikailag korrekt"  nekem mar NEM DIRIGAL SENKI. 


    Velem szemben az asztalnal a fiam es felesege ult, idonkent osszedugtak a fejuket.. mondom kepet akarok csinalni.. erre kozelebb ulnek egymashoz.


    intek, hogy HUZODNI!!!! KEPET CSINALOK! lanyom bologat... mom....noooooooooooo


    NO NA HOGY CSINALTAM... ITT VAN!!!!!


    persze a ket csaladtagom nem tehetem be, tehat fel kellett nagyitani hogy oket ki tudjam venni, ezert a kep nem olyan tiszta mint kellene.. de igy is LATHATJATOK SZERENCSETLEN RABSZOLGAT!!!!! 


    ANYAM!!!!!!!!!!!!!!! UGY ESZIK, ISZIK, HOGY MINDEN FALATOT A RONGY MOGE KELL DUGNI!!!!! FUJJJJJJJJJJJJJJJJ hogy nem megy el az etvagya! 


    es a kedves kis csaladja, ott ul korulotte, es abszolut TERMESZETES HOGY AZ ANYJUK EGY FEDO ALATT ESZIK, ISZIK.. EL!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    ott kezdenem , ha Trump lennek, LE AZ ARCOT TAKARO RONGYOKKAL.... VAGY BEOLVADSZ, ELFOGADOD EZT AZ ORSZAGOT.. VAGY 


    KI INNEN!!!!!!!!!!!!!!!!!! 


    jo.. fasiszta, tolerans nelkuli mocsok szemet vagyok! De ha en odamegyek OTT NEKEM AZT KELL CSINALNI AMIT OK MONDANAK. 


    AKKOR NEKIK MEG AZT AMI ITT VAN! 

  18. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 11. 05:45359.

    szerintem, a CNN nagysaganal (vilag viszonylatban ott vannak mindenhol) a legtobb kart okozo allomas, az orokos hazugsagaival, felrevezetesevel.


    de ma valami tortent, majdnem leestem a szekrol. Nem hittem a szememnek meg a fulemnek. 


    Fox Tucker show-jaban Pierre Morgan-t szolaltattak meg... Mit ad Isten, tudod kirugtak innen, nagy szelsobalos riportjai voltak, mindenki megelegelte. 


    ma, az egyiptomi robbantasrol beszelt Tuckerrel. Es mit mondott? AMIT EN MAR REGEN:


    A (O ISIS-RE MONDTA) MUSZLAM HABORUBAN ALL A KERESZTENY VILAGGAL, A CELJUK A KERESZTENYSEGET KIIRTENI ES EZT NEM IS TITKOLJAK.


    MIERT NEM FIGYEL ODA A KERESZTENY VILAG... kerdezte Morgan. Miert van csend? Felrobbantanak egy templomot 43 halott, tobb mint 100 sebesult, es a media CSENDBEN....


    well...well.... HOL VOLTAL EDDIG KEDVES MORGAN UR??????????? es mint mar sokszor megkerdeztem... HOL A KERESZTENY FEHER/FEKETE AKI BEISMERJE HOGY A MUSZLAM CELJA - NEM TAGADJAK - KIIRTANI ES ATTERITENI A VILAGOT!!!!


    HELLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELLO CNN!!!!!!!! HELLOOOOOOOOOOOOOOO HOLLYWOOD!!!!!!


    HELLLLLOOOOOO BRUSSZEL!!!!!!!!!!!!!!!!! JO REGGELT!!!!!!!!!!!!!!!!!


    a suket duma hogy politikailag korrektnek lenni... hogy TOLERALJ!!!!!! majd figyeld ok - a muszlim brotherek hogy fogjak toleralni a gayeket, a liberalisokat, a fehereket/feketeket keresztenyeket!!!!!


    mondom, evek ota.. hogy a sajat nyakukra kotik a kotelet... aztan odanyujtsak.... WELCOME BOARDAL... HOGY HUZZAK MEG!


    HOVA LETT A JOZAN ESZ???????????? EZT KERDEZEM EN MAR EVEK OTA? ES NINCS RA FELELET... MOST MORGAN IS MEGKERDEZTE?


    Bevalotta hogy katolikus.. es az alexandriai terror utan FELTI A PAPAT!!!!!!!!!!!


    felti a papat?????????????? PAPA OMELTOSAGA AZT UZENTE TRUMPNAK HIDAKAT KELL EPITENI ... NEM FALAT!!!!!


    HELLLLLLLLLLLOOOOOOOOOO PAPA UR! NEKED IS JO REGGELT! 

    előzmény:
    hus (357)
    2017-04-11  04:00
  19. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2017. Április 11. 05:33358.

    mikor ilyen tortenik velem is, en is ugy vagyok, mar akkor rogton nincs kedvem ujbol megirni.


    meghallgattam amiket betettel.. Ez a hackeles, amint lathatjuk... megy minden oldalrol. Jobbrol is, balrol is. De akkor legalabb maradnanak csendben 


    a baloldal. Hiszen ok is csinaljak... allandoan. 

    előzmény:
    hus (355)
    2017-04-11  03:32
  20. hus
    hus
    2017. Április 11. 04:00357.

    ... es a CNN is ... 


    https://www.youtube.com/watch?v=xf-0_dFnl-Y


    Ezt a kozel 8 percet is erdemes meghallgatnod.  Simlisek.

  21. hus
    hus
    2017. Április 11. 03:50356.


    Most mast hagyott le. Micsoda egy korulmenyes mukodes.


    https://www.youtube.com/watch?v=FSIb6xTdTkI


    Remelem most bejon.


    John Podestat pedig nem az oroszok buktattak le, hanem a Project Veritas nevezetu web,  http://projectveritas.com/  amiben   James O'Keefe keszitett filmekben mutatja be, hogy a demokratak mit muvelnek. 


    Most is adnak hirekeket.


    https://www.youtube.com/watch?v=ZMgIEQN3W4g


    Ez is valami.


    https://www.youtube.com/watch?v=09-Q1PqRzNI


  22. hus
    hus
    2017. Április 11. 03:32355.

    Nahat tudod, ez a nlc olyan lehetetlenul mukodik, hogy el se,m lehet mondani.


    Irtam egy csomot , kuldtem hallhatni valot es lenyelte ez a szerkezet. Nincs is kedvem ujra irni, de Obamat beteszem azert, mert eppen arrol beszel, hogy kezdett el utana nezetni a DNC lehallgatasoknak es miert.


    11-ik perctol kb. a 16-ig , tovabb nem hiszem, hogy turelmed lenne hallgatnod. 

  23. hus
    hus
    2017. Április 11. 03:19354.

    11-ik perctol kezdi mondani. Ez az utolso  gyulekezete volt.


    Ez pedig magyarra is van forditva, rovidke.


    https://www.youtube.com/watch?v=RbH6RouzlFE


    Tagadni meg addig fognak Obamaek, amig be nem bizonyitjak  a republikanusok, hiszen ez a   szokas. Az oroszok hacker tamadasat,  Trump kapcsolatat ,hogy is tudnak bebizonyitani Trump lehallgatasa nelkul? 


    Fognak meg ezzel foglalkozni? Nem tudom.  Egyre pitibb lesz mar az is, hiszen mar sok mindent elertek  amit akartak.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (344)
    2017-04-09  05:55
  24. 2017. Április 11. 00:00353.

    Hilary-re mar nem kell tobb penzt koltenie. Igaz hogy kolti az amerikai tuntetesekre is. Unatkozik szegeny gazdag, valamivel kell szorakozni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (348)
    2017-04-10  21:08
  25. 2017. Április 10. 23:49352.

    Nem tudom milyen lenne a kozvelemeny ha a keresztenyek, vagy vallason kivuliek muvelnenek ilyen iszonyatos dolgokat veluk pl. a Ramadan idoszakaban, vagy Meccaban a zarandoklasuk idejen.  Olvastam hogy ezek utan megallitottak Izraelbol a szokasos Passoveri zarandoklast Egyiptomba.   Ilyen oldoklesekel tonkre teszik az orszagot is, meghal a turizmus  elriasztjak a latogatokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (347)
    2017-04-10  21:04

Címlap

top