Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

3.gyerek tema...

Noklapja
Létrehozva: 2017. február 4. 21:25

Ket gyerekunk van ,4 es 9 evesek.Tunderi fiuk de elevenek is, sok sok turelem kell hozzajuk es rengeteg energiajukat kell lekotnunk.ferjem es en is dolgozunk,raadasul Ferj sokszor van akar hetekre tavol.nagyszulok messze.tobbszor volt szo meg egy gyerekrol,jo lenne egy kislany!felkialtassal de en bizonytalan vagyok...munkahely meg lenne is na de 3 gyerek az nem keves...kerlek mar meglevo nagycsaladosok de tervezgetok is irjatok,hogyan telnek mindennapok?en felek attol hogy birnam-e..ferjem persze ugy pasisan azt mondja h.megoldjuk es ha itthon van oke..na de ha nincs akkor van a tutiegyszoval nem tudom mit tegyek..vegre mar kicsit onallok,mar voltunk nelkuluk is ketten par napig,es ujra elorol kezdeni..de azt is tudom h.milyen gyorsan mennek a hetek evek es gyorsan nonek..egyszoval tapasztalatokat erveket varnek pro es kontra.koszonom elore is

  1. 2017. február 17. 17:05202.

    Én nem lepődök meg. Ha ezt ő magáénak érezné, akkor biztos, hogy jól csinálná.

    előzmény:
    Nikita 666 (201)
    2017-02-16  19:57

Címlap

top