Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfi és Nő

Torolt_felhasznalo_541863
Torolt_felhasznalo_541863
Létrehozva: 2016. december 17. 09:12

Férfi és Nő közti baráti beszélgetés.Meddig elfogadható?Mikortól számít flörtnek?Mikortól megcsalás?

  1. 2016. december 29. 12:4552.

    Ezt milyen jól leírtad. :) Van egy "barátom", aki magát "csak" barátnak definiálja. Nem történt köztünk semmi, de egy idő után egyértelmű volt számomra, hogy többet akar. És onnantól kerültem, mert van párom és ő is észrevette, hogy nyomul. Aztán  a "barát" elkezdett nyaggatni, hogy de miért...? És pont azt mondtam neki amit írtál. Nem akarom megbántani a párom, aki kezdett féltékeny lenni. Viszont hazudni szintén nem fogok. És nem érti. (bár szerintem csak nem akarja érteni, mert ha bevallaná, hogy igenis érti, onnantól illene leállnia)

    előzmény:
    FullMoon (2)
    2016-12-17  09:54

Címlap

top