Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lesz a kapcsolattal?

daisyreydley
Létrehozva: 2016. november 28. 11:48

18 vagyok, egy hónap híján egy éve kapcsolatban. az első találkozásunkig 7 hónap telt mert, mert a barátomnak nem volt ideje (meg, ha engem kérdeztek az is benne volt, hogy félt, mert számára is én vagyok az első). az első időszakokban betegesen féltékeny volt, de ezeket úgy ahogy átvészeltem és azóta szerencsére megjavult a helyzet, két találkozás közbeni időszakban pedig több veszekedésünk is volt, sajnos nem belőlem fakadóan. úgy nézett ki, hogy fel tudok menni a fővárosba tanulni, de az anyagi helyzetünk ezt nem teszi lehetővé, és bár elmondtam neki, hogy miért csúszik ez a dolog, rossz napjain képtelen felfogni és elborítja az agyát valami. volt már, hogy lehordott mindenfélének, sírtam és nagyon rosszul esett, de aztán bocsánatot kért, kérte, hogy értsem meg és voltaképpen továbbgördült a dolog. bár nem felejtettem el őket, úgy voltam vele, hogy ezek csak hullámvölgyek. rengeteg jó időszakunk volt, alapvetően kedves és ritka fiú, tényleg szeret. aztán három héttel ezelőtt találkoztunk ismét, és bár készültünk komolyabb dolgokra is, ez több próbálkozás után nem jöhetett létre, valószínűleg a kezdeti feszültségek miatt. ennek ellenére jó nap volt, csakhogy ezután valami megváltozott. úgy volt, hogy a találkozást követő héten sikerül felutaznom Budapestre, de váratlan kiadások jöttek, és ez nem valósult meg. a hangulata viszont tartósan rossz, sokszor nem válaszol, mufurc, hiányoznak a régi viccelődős meg fesztelen beszélgetések, és ha rossz kedve van, folyton azzal jön, hogy az anyja megmondta, hogy én egy komolytalan lány vagyok (ami nem igaz, csak ő egy kissé undok nőszemély, a fiával sem valami jó a kapcsolata). aztán 3 nappal ezelőtt eljutottunk oda, hogy már nem is válaszolt. két napot végigstresszeltem, dacból nem írtam rá és aggódtam, úgy gondoltam, hogy már abszolút nem kíváncsi rám, aztán tegnap írt, hogy sajnálja nagyon, de rengeteg dolga volt. eddig is elfoglalt élete volt, de közel egy év alatt ez volt az első eset, és nem esett jól, hogy egyszerűen csak nem akart írni egy szabad másodpercében sem (ő ezt tagadta, de ez nyilvánvaló). aztán felhívott, elmondta, hogy nagyon szeret és csak nehéz a helyzet(e), és ő megint az volt, aki eddig, csakhogy bennem valami húr elmozdult. szeretem, de ezek a hangulatváltozások kiborítóak. elmondtam neki, tudja, hogy bármiben számíthat rám és őszintén szeretem, de ez rengeteg alkalommal kitörlődik a memóriájából. pénteken találkozunk, akkor szeretném elmondani neki, hogy már csak pár hónap és felköltözöm, illetve erről is szót akarok ejteni, de ezeket egyszerűen nem tudom kitörölni. nekem is voltak/vannak hibáim, de rengeteg dolgot lenyeltem már tőle, és bár fontos nekem, ez az egész csak nagyon rosszul esett. megéri egyáltalán vele lenni? 

  1. 2016. december 3. 17:42126.

    Ja, hab a tortan, biztosan talalsz olyan huszonevest, aki nem impotens.

    előzmény:
    Sissi52 (125)
    2016-12-03  17:40
  2. 2016. december 3. 17:40125.

    Nem tudsz te sem, mas sem senkit megvaltoztatni. Period.


    Nem kell izgulni, elvezni fogod, hogy megszabadultal egy eloskodotol. Azt te csupan almodtad, hogy te kapcsolatban eltel, ilyen sosem volt.


    Ha a gyuloletet nem erted, en elmagyarazom neked. 1. O eleve egy szemet, durva ember, ahogy irod, az anyja is olyan, hat kitol mastol tanulta volna a szemet viselkedest? 2. O soha nem szeretett teged,es soha nem is tudott elfogadni teged. Mert aki te vagy, az neki nem felel meg. Igy a te hibaidat sem birta toleralni, es eppen szemet durva termeszete miatt ki-kitort belole a lava a szitu miatt, hogy ezt valahogyan tudtodra adja. De meg veletlenul sem emberi szavakkal, (hogy nem felelsz meg),mert a durva kulso mellett odabent egy szemet gyava fereg rejtozik. Igy alattomosan lesipuskaskent tamadgatott. Masik jel, hogy se nem szeret teged, se elfogadni nem tud, hogy feled sem nezett, + szamtalanszor lemondta a talalkozot. Hogy akkor miert nem keresett mast maganak? Szimpla, ott voltal te neki keznel, akin ugy elhette kia mocskos perverz termesztet, ahogy akarta. Manipulalt teged, mert utana kedveskedett, bocsanatot kert. Kezdte elolrol az ordogi kort. O szeretni nem tud, aldozatra van szuksege, es annak te jo voltal. Kapis?


    Semmi 'miert' nincs, evvan, egyszeru, mint a faek. Ha te szeretsz valakit, meg nem bantanad, a tenyereden hordoznad es tuzbe-vizbe utana megy.


    Majd bekerul a kepbe mas, de te meg fiatal vagy, szorakoznod kellene es orulni az eletnek.


    Bizalmaddal semmi baj nincs. Akit atvertel, az te sajat magad vagy. Bizalmat idegeneknek nem osztogatunk. Ti meg az ismerkedes legeslegelso fazisaban voltatok, hogy na, lassuk a medvet. A bizalmon o mar ott elbukott, amikor legeslegeloszor gyalazott teged. Te meg tenyleg idiota vagy, hogy akkor nem forditottal neki hatat, es nem hagytad ott. Elturted, hogy kapcarongykent banjon veled, o meg verszemet kapott. Tulajdonkeppen te adtal neki ujabb meg ujabb lehetoseget arra, hogy szemetul banjon veled. Szoval, ha ebbol tanultal valamit, ha legkozelebb egy pasi ribancozik, vagy szemetul banik veled, egybol lapat. Toled fugg, milyen magasra helyezed a sajat mercedet, es mit tursz el masnak. Annyit mondhattal volna, hogy te most beszelsz envelem igy legeloszor, de legutoljara is. Ha meg akartal volna adni neki egy eselyt, bar ez mar sulyos red flag. Agyamba nem fer, hogy mereszel egy ferfi egy novel igy beszelni. Ha csak nem egy tragar lecsuszott senki.


    A bizalmat meg nem ajandekozzuk csak ugy vadidegeneknek. Az ismerkedes ilyen legelso idoszkaban bizalom meg nincs, csak lesunk, hogy na, lassuk a medvet. Aztan a bizalom majd kialakul szepen lassan, vagy nem.  Ha atveregetnek, meg visszaeelnek, meg nem becsulnek, akkor ott bizalomnak  nincs helye, sosem volt.


    Szaz szonak is egy a vege. A bizalmat onkent adtad, ahogy adtad, azt ugyanugy vissza is veheted. Az onbecsulesedet is. Mert az az, amit soha senki nem vehet el toled.


    Na, itt az ideje, hogy tovabblepj, itt a akaracsony, orulj, elvezd az eletet, meg menj el valami jo szilveszteri buliba. Ez a pasi nem eri meg, hogy  4 napos 'kapcsolat" itt = gyalazkodas utan meg 4 napig gyaszolgasd is. Ha eddig hittel nekem, akkor higgyel most meg jobban. Toled fugg, hogy nyalogatni akarod a nem letezo sebeidet, vagy egybol szepen talpra allsz. Nem vagyunk hulyek, hogy magunkat buntessuk mas hulyesege miatt, nem igaz? Buntetett o mar teged eleget, csupan azert, mert a vilagon vagy. Hibad van, toled fugg, melyiken hogyan akarsz valtoztatni, ki akarsz lenni az eletben. Akinek tetszik, jo, akinek nem, az tovabball. Neki meg turjon egy olyan no, akinek mindegy, csak himnemu legyen a gatyaban. Nem a te dolgod.


    Azt meg ha elmondanad, hogy en is ertsem, hogy 4 nap utan min lehetett veszekedni. Mert az nem veszekedes targya, hogy te ribanc vagy vagy nem. Ha nem vagy es o is tudja, akkor nincs min veszekedni. Ha meg az vagy, es neked igy jo, neki meg nem, akkor megint nincs min veszekedni, akkor viszlat. Csak ugy mondom, hogy ertsed. Ha neki vegkepp nem jo, amilyen te vagy, akkor megint nincs min veszekedni. Szepen megbeszelni is lhet dolgokat. Az meg normalis, ha neha az ember osszerugja a patkot, de ti meg korantsem voltatok ilyen fazisban. 4 nap utan az ember meg lesi, ki  a masik. O egybol leszogezte, hogy te ribanc vagy. Te meg elturted. Kerdes???

    előzmény:
    daisyreydley (123)
    2016-12-03  12:02
  3. 2016. december 3. 12:10124.

    Miért tenné?


    Hány éves vagy, hogy még hiszel a mesékben?


    Egy pasi vagy úgy jó, ahogy van, vagy felejtős, és jöhet a következő.


    De igen, lehet, hogy meg tud változni: Még rosszabb lesz, ha azt látja, hogy a nő eltűri a szemétkedést.

    előzmény:
    De (120)
    2016-12-03  04:39
  4. 2016. december 3. 12:02123.

    már én is rájöttem, hogy az emberek csak úgy nem változnak, én meg senkit sem tudok, és nem is fogok átformálni erőszakkal. 18 vagyok, de idősebben sem fogok efféle kereszteket cipelni. ez az egy év is egészen sok volt belőle... 
    ma sokkal jobban érzem magam. persze várhatom a hangulatingadozást, de jobb hangulatban keltem fel, mint az elmúlt napokban bármikor. és a csalódottság mellett szabadnak érzem magam, hogy nem függök a hangulatától, nem veszekszünk és nem kell stresszelnem miatta. 

    persze, hogy mondtam! :D pont te jutottál eszembe róla, mikor írtam, hogy most megszabadítom egy putris, semmirekellő ribanctól. a gyűlöletét nem értem csak, amit rajtam töltött ki, bár tiszta sor, hogy ez mind belőle eredt. nem rágódok a miérteken sokat, mert azon kívül, hogy egy frusztrált agybeteg, nem sok van. nem bánnám, ha hamarosan bekerülne a képbe más esetleg, bár most a bizalmammal vannak gondok. 

  5. 2016. december 3. 11:00122.

    Azert azt remelem megemlitetted a szakitaskor, hogy rajottel, hogy megsem valo egy idiota putris ribanc egy olyan kivalosaghoz, - legalabbis hiszi magarol-,  mint o.

  6. 2016. december 3. 09:56121.

    Aranyos vagy. Csak azt szeretnem tudni, hogy hany eves vagy, mert a kerdesed nagyon naiv. Az nem ugy megy, hogy az ember ripsz ropsz, holnaptol megvaltozik es mar egy teljesen mas ember. Talan keves embernek sikerul ez, de nagyon keves embernek. De ahhoz eloszor is az kell, hogy o maga felismerje, hogy ovele valami nagyon nagy baj, van, szoval gaz van. Eloszor felismerje, aztan beismerje maganak, mint tenyt, hogy o bizony agressziv es egy nagyon nagy szar ember. Aztan meg kell tanulnia a helyes viselkedest, mert ahhoz eddig lila goze sem volt. Es ez bizony idobe kerul es hosszu tanulasi folyamat. Csak akarni kell, es neki omaganak kell akarnia, es vegig kell mennie ezen a hosszu es nehez gyotrelmes folyamaton. Legtobben bele sem kezdenek, nagyon sokan elbuknak. Naivsag azt hinni, amit nagyon sok no hisz, hogy na, majd en megvaltoztatom. Valtozik, ha o akarja, de nem akarja. Legtobb be sem ismeri, hogy ovele baj van, inkabb szajon vag teged. Magara kell hagyni. Ha ugy gondolja, meg akar valtozni, sajat maga miatt tegye,es jojjon vissza kesobb, ha meg lesz, aki visszafogadja, mert masodjara mar nagyon nehez a bizalmat visszaszerezni, es bizonyitania kell, hosszu ideig. Erre ramehet a masik ember elete, es ha megsem sikerul? Te kockaztatnal? Vagy uj eletet kezdenel nelkule, akit csak 4 napig lattal eddig? Nem nehez. Probalkozzon masnal, talan nalad. De kosd fel a felkotnivalodat. Esetleg huzzal nyulcipot is.

    előzmény:
    De (120)
    2016-12-03  04:39
  7. De
    De
    2016. december 3. 04:39120.

    Nem tud valahogy megváltozni ?

    előzmény:
    daisyreydley (117)
    2016-12-02  13:16
  8. 2016. december 2. 13:45119.

    Mennem kell, majd irok, leirom ki ez az alak. Puszi

  9. 2016. december 2. 13:16118.

    mi bajod van? pláne Sissivel? ha unatkozol, azt ne rajtunk vezesd le. vonulj vissza a köreidbe, ott tuti értékelik a csodás humorod.

  10. 2016. december 2. 13:16117.

    igen, még szerencse, hogy nem lett valami komolyabb, esetleg tettlegességig fajuló történet, bár így is rengeteg időt pazaroltam el rá. az egyik régi ismerősömet már visszajelöltem, remélem, hogy nem haragszik végső soron. lassan érzem, hogy nyitnék mások felé - tudom, lehet, hogy elhamarkodott döntés, de sokáig nem fogok rágódni egy olyan ember miatt, aki szarba se vett. 

    az ünnepi készülődés jó dolog, a rajzolás a másik hobbim, talán segít. angolt is szorgosan tanulom, van egy remek ausztrál barátom a neten, ő sokat segít ebben az egészben. talán a sminkelésbe is jobban belefogok, mert jól meg akarok tanulni, és szívesen kikísérleteznék valamit, ami jó nekem. még egy személyes blogon is gondolkodtam. persze mindent csak sorjában, és még mindig lesznek unalmas perceim, de legalább kicsit lekötöm magam. az viszont nem fér a fejembe, és talán nem is fog, hogy hogyan mondhatott ilyeneket? előző nap még felhívott és áradozott, hogy szeret, aztán szembesítem a bunkó stílusával és én vagyok a putris ribanc? ráadásul áradt belőle a lenézést, mert két évet halasztottam az iskolában egy külföldi kimozdulás miatt. legszívesebben megráznám. 

    előzmény:
    Sissi52 (115)
    2016-12-02  12:29
  11. 2016. december 2. 12:38116.

    Van baja boven. A pasi agya terhelt. Nem a te dolgod foglalkozni vele. Az ilyentol menekulni kell, akar a leprastol, mert fertoz. Ill tonkretesz.

    előzmény:
    daisyreydley (114)
    2016-12-02  11:43
  12. 2016. december 2. 12:29115.

    Aspergeres nem lehet, bar kisse, borderline, narcisztikus, pszichopata, szociopata, es egesz egyszeruen szadista, durva, onkontrollal nem rendelkezo alak. 4-szer lattad eletedben es maris mekkora karokat okozott benned. Szerencsere nem ment ra az egeszseged. Ha nekem szerencse, akkor ez a karacsonyi ajandekom neked. Most menj kikapcsolodni, az is jo, ha csak setalsz a boldog tomeg  szelen, es sokat mosolyogsz. Az unnepi elokeszuletek, hangulat most mindenkeppen jo gyogyir az ember lelkere.


    Hat most sompolyogjal vissza azokhoz az emberekhez, akiket hanyagoltal miatta, Jesszus, maris??? es kerj bocsanatot. Aki barat meg szeret, megbocsajt. Mas is volt mar idiota szerelmes? Akit elkapott mar a gepszij, talan megert teged. Hamar rendbejossz, akarj rendbejonni, es szolj, amikor mar csak  tudsz rajta. Aztan meg keress ujabb fiukat, itt az unnepi szezon, kemeny melo egy rendeset talalni, de ott lapul valahol. Ha meg nem talalsz meg, raersz, csak orulj az eletnek. Nevess sokat. Szorakozz, ismerkedj, randizgass, meg nem muszaj egyaltalan lekotni magadat.

    előzmény:
    daisyreydley (114)
    2016-12-02  11:43
  13. 2016. december 2. 11:43114.

    nem is értem. szerintem valami baja lehet, szociopata vagy Asperger szindrómás, vagy csak szimplán egy agresszív idióta, de ez az önmagából való kifordulás minden alkalommal egyszerűen lehetetlen. hányingerem van, hogy egyáltalán kezdtem egy ilyen emberrel... rengeteg mindenkit kitöröltem miatta, megszakítottam emberekkel a kapcsolatot, csak hogy ne legyen féltékeny, és hagytam magam. hát, legalább ez egy jó lecke volt arra, hogy soha többé ne tegyem. 

    most egyedül csak furcsa, hogy ez a helyzet. nem hiányzik, egyszerűen idegesít a tudat, hogy ilyeneket mondott. de majd túllendülök rajta. köszönöm a támogatásod ismét, a Te erősítésed nélkül nem menne/ment volna :) attól, hogy a dolognak vége, még nem hagyom el ezt a topikot. úgy érzem, most egy ideig szükségem lesz támogatásra és társaságra. 

    előzmény:
    Sissi52 (113)
    2016-12-01  23:24
  14. 2016. december 1. 23:24113.

    Jol van kicsim, ugyes vagy. Azt a szemet utolso gane gazembert. Hat legalabb latod, milyen. Ez egy kolat sajnalja a beledbol. Latod, mar nemcsupan idiota vagy, mar le is kurvazott 4 talalkozas utan. Ez aztan nem semmi.


    Ugyintezore ne adjal. O tudod milyen pasas? Egy ven kujon. Kivenhedt mar, o maga irta, a bolti penztaroknal lebzsel, aztan kiles maganak egy buta not, akivel megalkuszik, hogy a no esetleg felmegy hozza egy estere aznap este egyet dugni, de csak dugni, mert o nem kolt semmire a csaj belebe. Igy foglalkozz ovele.


    A pasi meg mit kepzel? Kegyeskedett leereszkedni hozzad, egy idiota k-hoz? Na jo, ha legkozelebb ir, kuldd vissza a firkalmanyat, de egy arva szot se valszolj neki. Ugy szoktam erre mondani, ha direct szemetladat kerestel volna magadnak se talaltal volna szemetebbet.


    Ne legy csalodott, ez nem volt semmi, nem vesztettel semmit. Sot nyertel, megszabadultal egy szemet gazembertol. Jarj nyitott szemmel es majd talalsz valakit, aki tisztel, megbecsul es szeret. Raersz, tanulj, tanulj, dolgozz, es elvezd az eletet. En itt leszek neked, ha jossz, ha hulyeseget csinalsz, leszidlak, de mindig melletted leszek. te kis aranyos.

    előzmény:
    daisyreydley (111)
    2016-12-01  21:06
  15. 2016. december 1. 23:02112.

    Nem is tudsz nemetul, meghogy te nemet vagy? Typisch Ungarisch.


    Igen, egyaltalan nem linkseg. A te eltmodod a linkseg. Nagyon is jol tudod te, mi a linkseg, szeretettel hasznalod ezt a szot.


    Egy talalkozot lemondani meg joval elotte, becsuletes viselkedes. De igen, van boven mirol beszelni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (110)
    2016-12-01  17:32
  16. 2016. december 1. 21:06111.

    milyen nagy link vagyok, hogy körülbelül egyszer mondtam le találkozót az egy év alatt, azt is csak azután, hogy mennyit tűrtem, míg ő 8 hónapig hitegetett ezzel ezerszer, nyári szünetben is csak kétszer dugta le a képét, és most is 3 hétig hárította, hogy felutazzak... de tényleg én vagyok a link.

    megmondtam neki. besokalltam és megmondtam. úgy voltam vele, hogy a reakciója lesz a döntő, de ahogy te is mondtad, Sissi, ez csak rosszabb lesz és lett. leribancozott, azt mondta, hogy takarodjak meg hogy putris vagyok... nem mintha bármit felvettem volna ezekből, de rettentően felidegesített, és bár nem kezdtem el obszcén szavakat használni, megírtam neki mindent, amit megérdemelt és ami bennem volt. hozzám vágta, hogy inkább örüljek, hogy lejött hozzám (3 alkalomtól tényleg hasra kéne esni) és fizetett mindent (ez a minden egy Meki, egy fanta, egy plüssfigura és egy naptár volt) meg még hasonló hülyeségek, aztán persze védekezett, hogy azért mondott ilyeneket csak, mert felhúztam. régen még meghatott volna, de én teljesen megundorodtam tőle. ma este visszaállított nekem valami becenevet a chaten - nem tudom, azt gondolja, hogy majd ettől megenyhülök és minden rendben lesz? soha többé nem akarom látni. 
    Sissi nélkül viszont nem lennék most itt, és ezt ezúton is köszönöm. most csak egyedül csalódott vagyok.

  17. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. december 1. 17:32110.

    typisch ungar Az meg egyaltalan nem linkseg, ha valaki lemond egy talalkozot


    nincs miről beszélni

    előzmény:
    Sissi52 (109)
    2016-12-01  13:31
  18. 2016. december 1. 13:31109.

    Mi az a 'magyarban ules'?  En valszeg 2000-ben Amerikaban eltem, ahogy en tudom, de lehet, te ezt is jobban tudod.


    Az meg egyaltalan nem linkseg, ha valaki lemond egy talalkozot, hanem inkabb becsuletesseg, mert legalabb szolt. Link inkabb, ha nem megy el es oda sem szol.


    1956-tol szamolva az durvan sokkal tobb, mint par evtizede. Az en tudomasom szerint egy par az ketto, de hat ti, mint 'deutsche people' baratostul szorostul ezt is jobban tudjatok.   Dehogynem, az egesz eletstilusod egy nagy linkseg. Link=konnyelmu, felelotlen. Osdi, szinten aluli kifejezes.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (108)
    2016-12-01  12:47
  19. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. december 1. 12:47108.

    pár évtizede barátom lakik, 1956tól én csak 90től de nekem amcsinak is tök jó te meg még valszeg 2000ben is magyarban ültél


    de mindegy is


    mert nem tudod mi a linkség


    én soha nem voltam az


    de ez a csaj link LEMONDJA amit megbeszélt

    előzmény:
    Sissi52 (106)
    2016-12-01  11:09
  20. 2016. december 1. 11:11107.

    Mikor jossz?

    előzmény:
    kekelefant (104)
    2016-11-30  22:51
  21. 2016. december 1. 11:09106.

    En nem elek amcsiban en Amerikaban elek. Es nem par eve, lassan mar par evtizede. Es nekem hiaba idezgeted vissza, amit ez lany irt. En semmifele linkseget nem latok obenne. Makacsul naiv, ostoba es hiszekeny. De semmikeppen sem felelotlen, ahogy a ficko oltogeti bele az onutalatot. Te se tedd. Te sokkal linkebb vagy, amiket irsz sajat magadrol. Es ez abszolute nem itelkezes, nem bantas, hanem teny. Eszemben sincs senkit bantani, mindenkinek megvan a sajat baja.

  22. 2016. november 30. 22:53105.

    Mondd el nekem, daisy mitol link, es te mitol? Komolyan erdekel. O ebben a szituban egy naiv, hiszekeny butaliba.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (100)
    2016-11-30  14:22
  23. 2016. november 30. 22:51104.

    Mas a lany nehezen tanul,de baromsagokat  kell bevagni egy egyszeru eladoi allasert...


    A fozeshez ihlet kell!Ne is mondd ,mert beugrok az elso gepbe.,es megyek az illat utan.....

    előzmény:
    Sissi52 (93)
    2016-11-30  00:47
  24. 2016. november 30. 22:49103.

    Nem csak neked esik rosszul, hogy a masik nem ir, masnak is rosszuleshet. Es nem pasiban kell gondolkodni, vannak meg mas emberek meg mas emberi kapcsolatok is. Pont egy pasi az, aki behelyettesitheto. Nem volt idod? En ezt nem kajalom be. 24 ora mindenkinek egy nap, tehat ido az van. Ha csak annyit irsz, lanyok megszakadok a dologban, majd irok, annyi is eleg. Annyit mondtal, hogy most nem tudtok talalkozni, es ez igy hulyeseg. Szemtol szembe nem mered megmondani neki, hogy lapat, te Jo Isten! te maris felsz ettol az urgetol. Meg csak megirni se mered neki. Jesszum papi.


    Na, vajon mit mondtal neki es o mit ert.


    Nem mondtad, hogy nem akarsz vele szakitani, de a viselkedesed teljesen arra utal. Most nem erek ra. Haha. Persze, hogy nem erdekled, miert??? eddig erdekelted? Komolyan azt hiszed? Te mentel helyebe 4-szer egy evben. Voltak erzeseid, na ja, szerelmes voltal egy alomba, amit te koritettel kore. Tudom, en is jartam mar igy, meg sokan masok.


    Te meg mindig rmenykedsz. De miben? Kivarod, mig tenyleg seggbe meg seggen rug? Elolrol meg megtamaszt? Veled kozli, hogy az o anyja szerint te egy komolytalan lany vagy.  Hat oszerinte? ja, igaz, ezt mondta, oszerinte te idiota vagy.


    Mit mondott megis, mit akart telen, hidegben veled csinalni az erdoben?


    Ha akarsz, maradj vele, en megtettem a magamet. Mindenki a sajat sorsanak kovacsa. Van, aki megassa a sajat sirjat. Es onkent belefekszik.


    Ami idot erre az alakra feccoltel hiaba, talalhattal volna egy rendes fiut is, es mara talan tudnad, mi az boldognak lenni. Meg mindig talalhatsz, csak az elfeccolt idoert kar. De ugy latom, neked egy ev elpocseklas sem volt eleg. Ha vele maradsz, oszinten szolva megerdemlitek egymast. Foleg te, amit majd kapsz tole. Nemigen tuzod ki a faliujsagra.

    előzmény:
    daisyreydley (102)
    2016-11-30  20:01
  25. 2016. november 30. 20:01102.

    Kedves Sissi, azert nem valaszoltam, mert nem volt ma idom. :)


    Termeszetesen nem talalkozok vele. megmondtam neki, hogy nem tudok, erre annyit valaszolt, hogy erti, es ezen kivul nem tortent semmi. Nincs erre szuksegem, egy percig se allitottam, hogy en ebbe benne akarok maradni. Egyenlore csak rossz erzes, hogy voltakeppen nem is erdeklem, hogy ilyen ember es mar kb egy eve huzodik ez. Konnyit  a tudat, hogy szar ember, de voltak erzeseim.

Címlap

top