Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lesz a kapcsolattal?

daisyreydley
Létrehozva: 2016. november 28. 11:48

18 vagyok, egy hónap híján egy éve kapcsolatban. az első találkozásunkig 7 hónap telt mert, mert a barátomnak nem volt ideje (meg, ha engem kérdeztek az is benne volt, hogy félt, mert számára is én vagyok az első). az első időszakokban betegesen féltékeny volt, de ezeket úgy ahogy átvészeltem és azóta szerencsére megjavult a helyzet, két találkozás közbeni időszakban pedig több veszekedésünk is volt, sajnos nem belőlem fakadóan. úgy nézett ki, hogy fel tudok menni a fővárosba tanulni, de az anyagi helyzetünk ezt nem teszi lehetővé, és bár elmondtam neki, hogy miért csúszik ez a dolog, rossz napjain képtelen felfogni és elborítja az agyát valami. volt már, hogy lehordott mindenfélének, sírtam és nagyon rosszul esett, de aztán bocsánatot kért, kérte, hogy értsem meg és voltaképpen továbbgördült a dolog. bár nem felejtettem el őket, úgy voltam vele, hogy ezek csak hullámvölgyek. rengeteg jó időszakunk volt, alapvetően kedves és ritka fiú, tényleg szeret. aztán három héttel ezelőtt találkoztunk ismét, és bár készültünk komolyabb dolgokra is, ez több próbálkozás után nem jöhetett létre, valószínűleg a kezdeti feszültségek miatt. ennek ellenére jó nap volt, csakhogy ezután valami megváltozott. úgy volt, hogy a találkozást követő héten sikerül felutaznom Budapestre, de váratlan kiadások jöttek, és ez nem valósult meg. a hangulata viszont tartósan rossz, sokszor nem válaszol, mufurc, hiányoznak a régi viccelődős meg fesztelen beszélgetések, és ha rossz kedve van, folyton azzal jön, hogy az anyja megmondta, hogy én egy komolytalan lány vagyok (ami nem igaz, csak ő egy kissé undok nőszemély, a fiával sem valami jó a kapcsolata). aztán 3 nappal ezelőtt eljutottunk oda, hogy már nem is válaszolt. két napot végigstresszeltem, dacból nem írtam rá és aggódtam, úgy gondoltam, hogy már abszolút nem kíváncsi rám, aztán tegnap írt, hogy sajnálja nagyon, de rengeteg dolga volt. eddig is elfoglalt élete volt, de közel egy év alatt ez volt az első eset, és nem esett jól, hogy egyszerűen csak nem akart írni egy szabad másodpercében sem (ő ezt tagadta, de ez nyilvánvaló). aztán felhívott, elmondta, hogy nagyon szeret és csak nehéz a helyzet(e), és ő megint az volt, aki eddig, csakhogy bennem valami húr elmozdult. szeretem, de ezek a hangulatváltozások kiborítóak. elmondtam neki, tudja, hogy bármiben számíthat rám és őszintén szeretem, de ez rengeteg alkalommal kitörlődik a memóriájából. pénteken találkozunk, akkor szeretném elmondani neki, hogy már csak pár hónap és felköltözöm, illetve erről is szót akarok ejteni, de ezeket egyszerűen nem tudom kitörölni. nekem is voltak/vannak hibáim, de rengeteg dolgot lenyeltem már tőle, és bár fontos nekem, ez az egész csak nagyon rosszul esett. megéri egyáltalán vele lenni? 

  1. 2016. november 30. 15:45101.

    Nekem is megfordult a fejemben a lehetőség.  Faszi megfelelően agresszív is hozzá. Ez pár találkozó alatt már kiderült.  Lehet hogy tud még meglepetést okozni. Nem feltétlenül jót.....

    előzmény:
    Sissi52 (98)
    2016-11-30  10:41
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. november 30. 14:22100.

    mindig utáltam ezt a 10millió link országát


    gondoltam, hogy majd ha szabad magyarok cseperednek fel és máshonnan érkező civilizációval is érintkeznek


    akkor csökken a baromi nagy linkség


    de eddig még nem tapasztalom


     

    előzmény:
    daisyreydley (85)
    2016-11-29  23:23
  3. 2016. november 30. 10:4499.

    fantaziamat irtam, de a computer nem erti, es hogy atvarialta - ezt is

    előzmény:
    Sissi52 (98)
    2016-11-30  10:41
  4. 2016. november 30. 10:4198.

    10 ev alatt talakozni fognak 40 napot. A szobeli abjuzolas  majd hamarosan atmegy fizikaiba, feneken rugdosasokba. Atfutott az agyamon, hogy az erdoben a pasi talan fojtogatni esetleg megfojtani akarta??? A surujeben aztan kiabalhat. Jesszum papi, osszeveri, aztan a hidegben meg is fagyhat. Van fanzatsiam, de hat ha valaki az elso randin mar leidiotazza csaladostol a 'szerelmet', attol mit lehet varni??? Mar anyos is furkal.

    előzmény:
    évi* (96)
    2016-11-30  10:14
  5. 2016. november 30. 10:3597.

    Tenyleg finom lett. Vannak idoszakok, amikor csoda finoman fozok, maskor meg a lekem is kiteszem, megsem jo. Ugy latszik, most a jo idoszakom kovetkezik. Ki erti ezt?

    előzmény:
    kekelefant (86)
    2016-11-29  23:30
  6. 2016. november 30. 10:1496.

    Mi nem ennyire egyszerű? Neked semmi nem elég? 

    előzmény:
    daisyreydley (85)
    2016-11-29  23:23
  7. 2016. november 30. 10:1295.

    Vannak emberek, akiken lehetetlen segiteni. Feladom. Ugy latszik, tenyleg vannak szuletett vesztesek is.

  8. 2016. november 30. 10:1094.

    Szoval nem valaszolsz. Jo. Vettem. Tudod, vannak szerencsetlen hulyek, akik a sajat nyomorult eletuknek a forrasai. Akkor is, ha igaz, akkor is, ha kamu a torteneted. Lehet, ezt ma meg nagyon nem latod. Velem semmikeppen nem toltal ki, csupan sajat magaddal. En mar latom, te meg majd kesobb fogod meglatni. Nem vagyunk egyformak, de engem speciel senki nem hulyez le naponta. Ha te igy szeretsz elni, lelked rajta.

  9. 2016. november 30. 00:4793.

    Miert? Aki a felnottkepzeses topikban szarakodik, az sokkal normalisabb?

    előzmény:
    kekelefant (92)
    2016-11-30  00:12
  10. 2016. november 30. 00:1292.

    Hogy mit tudsz te itt szarakodni,valamin,amibol egy szo sem igaz,mint a masik 2 topikodban,es aztan jon az ocsmany szad........menj tanulni....fejezdd vegre be a 8 altalanost.....legalabb az meglesz.

  11. 2016. november 29. 23:5791.

    Egyszer busszal utaztam. Mikor felszallatam, egy leanykanak meg volt boyfriendje, amikor leszalltam, mar nem. Ugyanis par megallon keresztul telefonon szakitott vele. Ilyen sima es egyszeru ez.

  12. 2016. november 29. 23:4990.

    Meg jo, hogy engedelyt kaptal ourasagatol a viselkedesre.  O nem ajanlotta fel, hogy o megy hozzad, ha te nem tudsz? Megszakadok.  Most akkkor kapcsolatban vagy hat az evi 4 talalka utan? A pasi ki van rugva, vagy tenyleg csupan szorakozol?

    előzmény:
    daisyreydley (85)
    2016-11-29  23:23
  13. 2016. november 29. 23:4389.

    Nem megmondtam, hogy gyava nyul vagy? Mi a francos nyavalyaert nem mered mar kirugni?


    Mi a fene van ilyenkor a hidegben az erdoben. Ez az urge kezd egyre hulyebb lenni. Most akkor lapat vagy nem lapat, vagy mi? Mit bansz vele kesztyus kezzel, o nem keszpenz megmondta, hogy idiota vagy csaladostul???

    előzmény:
    daisyreydley (85)
    2016-11-29  23:23
  14. 2016. november 29. 23:3688.

    Most mar egesz biztos,hogy ugyanaz.......nem mondom hogy honnan,de tuti!!!!!!


    Az erdoben csinalni valamit,megszakadok!!!!!
    kerlek irjal meg sokat,mert ennyit mar reg rohogtem.........

    előzmény:
    daisyreydley (85)
    2016-11-29  23:23
  15. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 29. 23:3087.

    Unalmas vagy.

    előzmény:
    daisyreydley (85)
    2016-11-29  23:23
  16. 2016. november 29. 23:3086.

    Most ert ide,jaj de finom!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Sissi52 (69)
    2016-11-29  01:36
  17. 2016. november 29. 23:2385.

    az a baj, hogy még ezek ellenére sem olyan egyszerű az egész. még nem tudja, hogy a pénteki találkozót le kell mondanom, de ő már azt tervezgette, hogy csinálhatnánk 1-2 dolgot az erdőben aztán náluk aludhatnék... persze megkérdezte, hogy jó-e ez nekem, de én mondjuk jobban el tudtam volna képzelni egy kézenfogva sétálós, kávézós délutánt. lelkiismeret furdalásom csak egy pici van a lemondás miatt, mert ma felhívott és elnézést kért (jaj, mint oly sokszor már) és elmondta, hogy nagyon szeret, de ő is ezerszer mondta már vissza az utolsó napokban, úgyhogy néha nekem is lehet.

    előzmény:
    Sissi52 (84)
    2016-11-29  22:40
  18. 2016. november 29. 22:4084.

    Legalabb ezt is megtanultad, hogy csak azert lenni egy pasival, hogy az ember lanya ne legyen egydul, nos ez kutyara megbosszulja magat. Ne band, en is jartam igy, es annyit tanultam belole, hogy ilyet soha tobbe nem teszek. Igy van, tanulj meg egyedul boldognak lenni, mert az ember lanyat (fiat) nem egy masik ember teszi boldogga, hanem a boldogsag bennunk van, belul, vagy nincs. Jol teszed, hogy elmegy egyedul szorakozni, o meg meg sem kerdezte, mit csinalsz a szulinapodon, a szemetlada. Tudod, mibe nez ez teged?  Hagyd a francba, ne mondj neki semmit.


    Nezd, es tenyleg nem volt semmi, ez nem volt kapcsolat, az ev 365 napjabol 4-et rad aldozott, azt is otromba szidasokkal fuszerezve, meg hogy te nem vagy eleg jo. Eleg jo vagy, es meg majd sokat fogsz fejlodni, tanulni is az elet soran. Azon meg hogy fogsz kacagni majd, hogy ez a vilag esze meg impotens is volt!!! Nehogy szomorkodj, orulj neki, hogy idejottel es ilyen hamar, ilyen konnyeden megszabadulsz tole. Most tudod mit tegyel? Ne irj neki, ne is valaszolj. Majd fut utanad, vagy ha nem, meg jobb, majd eltunk, mint Kossuth a kodben. Komolyan mondom neked, egy szgeny lany itt az enelcen nagyon sulyos beteg lett, ot is mi mentettuk meg a pasijatol, de o mar tobb eve turt egy hasonlo szemetladanak. Nagyon beteg lett szegeny lany, a pasi teljesen kikeszitette. Neked szerencsed van, meg idejeben jottel. Ill ez volt az egyik lany, o jelentkezett egy masik lany topikjaba, akit szinten megmentettunk egy hasonlo szemetladatol. A kettejuk pasijat mintha fenymasoloval keszitettek volna, detto ugyanaz, a tied a harmadik. Inkabb orulj, oromunnepet unnepelj. Boldog szulinapot!!!

    előzmény:
    daisyreydley (83)
    2016-11-29  18:17
  19. 2016. november 29. 18:1783.

    pontosan arról volt szó eddig, hogy nem akartam egyedül lenni, és mindent lenyeltem. de ezek után, hogy 2-3 napig nem keresett, hogy egy jó reggelt üzenethez is lusta, pedig eddig legalább az megvolt, vagy hogy négyszer jött le egy évben, holott diákjeggyel 80-90%-os kedvezmény van az útra, és nem is az ország másik felében lakok, hanem 2 órányira... azt mondta, a szülinapomon is lejön. nem lett semmi. nyáron kétszer jött le, holott csomószor megtehette volna, együtt tölthettünk volna egy csomó időt, hiszen tónál lakom. tudtam ezekről, csak nem akartam őket tudomásul venni. lehet idiótának nevezni, talán jogos is, de én csak hinni akartam ebben. 
    ma elmentem venni mozijegyet a kedvenc filmemre. egyedül fogok menni, mert a szüleim nem lesznek az országban - ő erről pontosan tud, de meg se kérdezte, hogy eljöjjön-e velem, legalább hogy ne legyek egyedül. szégyen az egész. 

  20. 2016. november 29. 17:3582.

    Írtam azt is, hogy az elmondása alapján nem tűnik olyan embernek a pasi, akivel én el tudnék képzelni kapcsolatot.


    A példámat csak a távkapcsolatról elhangzott sztereotípiák kapcsán hoztam fel.

    előzmény:
    évi* (76)
    2016-11-29  15:03
  21. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. november 29. 15:3781.

    Ez nem "kapcsolat". Ez így egy levelezőpartner, aki időnként boksz zsáknak használ.


    Javaslom a Kamureg c. műsort az MTV-n.


    Egy illúziót kergetsz. Hessegesd el magadtól és koncentrálj a valódi kapcsolatokra. Leírva mindig minden más mint a valóság. Skype-on is... Telefonon is... Ezért is volt neked olyan durva mástól visszaolvasni amit leírtál.


    (a káromkodást hagyjuk, szerintem annak nincs jelentősége, nem erény de nem is személyiségrajz, ha valaki csúnyán beszél, még lehet nem mond hülyeséget).


    Ennyi erővel egy poszterbe is lehetnél "szerelmes".


    Sok sikert a való élethez!

  22. 2016. november 29. 15:3480.

    Szerelmes a szerelembe, és ehhez odaképzeli a lovagot fehér lovon, de sajnos most csak ez a szerencsétlen jött helyette. De sebaj, hamar meg kell szabadulni tőle, lesz jobb is. :-)

    előzmény:
    Sissi52 (55)
    2016-11-29  00:07
  23. 2016. november 29. 15:3179.

    "mikor hogy kell hozzáállni" => Ezt is gyorsan felejtsd el! Nehogy már neked kelljen a küszöb alatt csúszni, amiért őnagysága bal lábbal kelt. Lehet valakinek rossz kedve, lehet feszült, de ez nem azt jelenti, hogy a szerettein rúg egy jó nagyot.

    előzmény:
    daisyreydley (48)
    2016-11-28  23:28
  24. 2016. november 29. 15:1778.

    Ííígy van! :-)

    előzmény:
    Sissi52 (47)
    2016-11-28  23:28
  25. 2016. november 29. 15:1477.

    A "borderline" szó itt a "tahót" helyettesíti? 


    Te ezt mind végighallgattad?! Nagyon kemény. :-(

    előzmény:
    daisyreydley (36)
    2016-11-28  22:52

Címlap

top