Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lesz a kapcsolattal?

daisyreydley
Létrehozva: 2016. november 28. 11:48

18 vagyok, egy hónap híján egy éve kapcsolatban. az első találkozásunkig 7 hónap telt mert, mert a barátomnak nem volt ideje (meg, ha engem kérdeztek az is benne volt, hogy félt, mert számára is én vagyok az első). az első időszakokban betegesen féltékeny volt, de ezeket úgy ahogy átvészeltem és azóta szerencsére megjavult a helyzet, két találkozás közbeni időszakban pedig több veszekedésünk is volt, sajnos nem belőlem fakadóan. úgy nézett ki, hogy fel tudok menni a fővárosba tanulni, de az anyagi helyzetünk ezt nem teszi lehetővé, és bár elmondtam neki, hogy miért csúszik ez a dolog, rossz napjain képtelen felfogni és elborítja az agyát valami. volt már, hogy lehordott mindenfélének, sírtam és nagyon rosszul esett, de aztán bocsánatot kért, kérte, hogy értsem meg és voltaképpen továbbgördült a dolog. bár nem felejtettem el őket, úgy voltam vele, hogy ezek csak hullámvölgyek. rengeteg jó időszakunk volt, alapvetően kedves és ritka fiú, tényleg szeret. aztán három héttel ezelőtt találkoztunk ismét, és bár készültünk komolyabb dolgokra is, ez több próbálkozás után nem jöhetett létre, valószínűleg a kezdeti feszültségek miatt. ennek ellenére jó nap volt, csakhogy ezután valami megváltozott. úgy volt, hogy a találkozást követő héten sikerül felutaznom Budapestre, de váratlan kiadások jöttek, és ez nem valósult meg. a hangulata viszont tartósan rossz, sokszor nem válaszol, mufurc, hiányoznak a régi viccelődős meg fesztelen beszélgetések, és ha rossz kedve van, folyton azzal jön, hogy az anyja megmondta, hogy én egy komolytalan lány vagyok (ami nem igaz, csak ő egy kissé undok nőszemély, a fiával sem valami jó a kapcsolata). aztán 3 nappal ezelőtt eljutottunk oda, hogy már nem is válaszolt. két napot végigstresszeltem, dacból nem írtam rá és aggódtam, úgy gondoltam, hogy már abszolút nem kíváncsi rám, aztán tegnap írt, hogy sajnálja nagyon, de rengeteg dolga volt. eddig is elfoglalt élete volt, de közel egy év alatt ez volt az első eset, és nem esett jól, hogy egyszerűen csak nem akart írni egy szabad másodpercében sem (ő ezt tagadta, de ez nyilvánvaló). aztán felhívott, elmondta, hogy nagyon szeret és csak nehéz a helyzet(e), és ő megint az volt, aki eddig, csakhogy bennem valami húr elmozdult. szeretem, de ezek a hangulatváltozások kiborítóak. elmondtam neki, tudja, hogy bármiben számíthat rám és őszintén szeretem, de ez rengeteg alkalommal kitörlődik a memóriájából. pénteken találkozunk, akkor szeretném elmondani neki, hogy már csak pár hónap és felköltözöm, illetve erről is szót akarok ejteni, de ezeket egyszerűen nem tudom kitörölni. nekem is voltak/vannak hibáim, de rengeteg dolgot lenyeltem már tőle, és bár fontos nekem, ez az egész csak nagyon rosszul esett. megéri egyáltalán vele lenni? 

  1. 2016. november 29. 15:0376.

    És a férjed is az első 5 alkalom során gyorsan elhordott mindennek, Te pedig szép türelmesen meghallgattad? :-) (Gondolom, nem. Csak itt azért ilyen is volt...)

    előzmény:
    Babyface83 (32)
    2016-11-28  22:18
  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 29. 13:5275.

    Na, igen.Zsák a foltját.Irtó mocskos szád van.

    előzmény:
    daisyreydley (59)
    2016-11-29  00:20
  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. november 29. 13:5074.

    ... egyszer hívott már idióta p.csának, aztán idiótának, kib.szott lusta vagyok


     



     


     


    Ezt a fiút ne engedd ki a karmaid közül!!!!!!!!!Ez nagyon tudja hogy mi az élet sója!Ha neked  ez kell, mást nem is érdemelsz, és még az is lehet hogy a faszinak igaza van.

    előzmény:
    daisyreydley (36)
    2016-11-28  22:52
  4. 2016. november 29. 13:1773.

    Majd rajossz, hogy a szeretet nem eleg. Elni is tudni kell vele. A tisztelet sokkal fontosabb.


    A pohar egyszer betelik.

  5. 2016. november 29. 12:1772.

    Hat majd ha visszagondolsz, egyetlen dolgot fogsz csak sajnalni, hogy miert pocsekoltal egy evet erre az idiotara, mert aki itt idiota, az ez a pasi. Nem, nem kefelnek, mint nyulak, a tiznevesek, en sem, a lanyom sem, a baratnoi sem. Ugyintezore ne adj, ki mint el, ugy itel. O kizarolag a szexnek el, onnan latja a vilagot. Azert nem mindenki olyan, mint o, te sem. A szex velejar az elettel, nem muszaj egybol agyba repulni, de azonkivul meg mas fontos dolgok is ajajaj vannak az eletben.


    Nem vagy tokeletes, ki az? Azert meg nem kell teged a foldbe dongolni. Ha meg nem tetszel a pasinak ugy, ahogy vagy, mondja meg oszinten es menjen a p..ba, ne rabolja a te draga idodet. Attol meg felkoltozhetsz Pestre, elnek ott sokan, es tanulj, tanulj, dolgozz  es elj.


    A borderline, narcisztikus, pszichopata, szociopata elmebetegsegeket azert jol olvasgasd at, es legkozelebb menekulj!!! Rengeteg elmebeteg jar szabadon koztunk, csak meg kell tanulnunk felismerni oket.


    Gondolod, normalis fiatalember nem akar talalkozni egy fiatal lannyal ket het utan? Es mitol impotens egy 19 eves??? Ezek csupan az alapkovek. Elso ordito jelek, red flag!!! Az elso idiotazas utan le kellett volna lepned. Hagytad, de miert? Te is jol vagy?


    Na majd en itt leszek, es segitek. Azt a szepet meg ne sajnald, ami volt, lesz meg igazan szep is az eletedben. Addig meg tanulj meg egyedul is boldog lenni.


    En itt leszek es segitek, barmi baj van. Es itt sem muszaj a mocskolodokkal tarsalognod. Tudod, Posalaki bacsi: Ugordjunk.

    előzmény:
    daisyreydley (71)
    2016-11-29  09:57
  6. 2016. november 29. 09:5771.

    Ez az elso alkalom, hogy erre a forumra irok, raadasul Pesten eletemben csak parszor voltam, ugyhogy nem tudom, mi ez a sulyos uldozesi mania, de fejezd be. egyreszt ehhez nincs jogod, masreszt rengeteg ember hasonlo stilusban ir, de ettol meg nem ugyanazok a szemelyek.. atya vilag. Sissi tanacsai es erositesei pedig nagyon jol jonnek, hala neki rendesen elhataroztam magam es rajottem, hogy ez nem kapcsolat, hanem b.aszakodas egy hulyevel. 


     


    Szexelnek, mint a nyulak... hat en nem abba a tipusba tartozom, aki 15 evesen mar kinyitotta a labait, persze szeretnem mar es igenyelnem is azokat, amiket felsoroltal, de epp erre nincs lehetosegem. 

  7. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. november 29. 08:0970.

    én. én lennék. :) 

    idézet:
    daisyreydley (44)
    2016-11-28 23:21:49

    ja + + a téveszméid


    neked nincs pasid


    akinek van pasija az szexel azzal, (tízenévesen mint a nyulak) kellemesen együtt töltik az idejüket, közös szép élményeik vannak, kirándulnak, nyaralgatnak, kulturális eseményekre járnak.........


    te csak cirkuszolsz a neten egy balfasz takonnyal


    egyikőtök szava se ér semmit


    ennyi a te stroryd


     

    előzmény:
    daisyreydley (44)
    2016-11-28  23:21
  8. 2016. november 29. 01:3669.

    Meg nincs kesz, de ahogy kesz lesz, kuldom fenypostaval.

    előzmény:
    kekelefant (68)
    2016-11-29  01:32
  9. 2016. november 29. 01:3268.

    Idaig jon az illat,kerunk 2 kis adagot,az ablak nyitva!!!!!!!!

    előzmény:
    Sissi52 (66)
    2016-11-29  01:10
  10. 2016. november 29. 01:2167.

    Jaj, a takarodj-ot nem en mondtam neked, hanem te mondd a pasinak.

    előzmény:
    Sissi52 (62)
    2016-11-29  00:28
  11. 2016. november 29. 01:1066.

    Nekem mindegy, ha valaki szorakozik is, az o baja, akinek olyan nyomorult toprongy kis elete van, hogy csak ennyi orome lenne. En azert jottem erre a vilagra, hogy segitsek. O segitseget kert, en meg segitek. Ha neki ez szorakozas, nekem nem art vele, o meg eleteben legalabb egyszer boldog volt. De nem hiszem, hogy jatszik, ha meg igen, ismetlem, o baja. En jol vagyok. Eppen fozok, paprikas csirket.

    előzmény:
    kekelefant (65)
    2016-11-29  00:35
  12. 2016. november 29. 00:3565.

    Ez ugyanaz,a te szegeny fejed,elajul ha valaki hizeleg ,mert mas ugy sem all vele szoba.......


     

    előzmény:
    Sissi52 (62)
    2016-11-29  00:28
  13. 2016. november 29. 00:3364.

    Egy fraszt fog hianyozni. A jo oldallal vele jar a car is, mar kimondtam. 4-szer lattad, na bele ne szakadj mar az elvesztesebe. Akkor is, ilyen roved ido alatt is mar lehordott teged minden ocsmanynak, amia vilagon letezik, sot acsladod sem maradt ki. Ebredj mar fel. Egy ev alatt 4 alkalommal volt rad ideje, ne haragudj, de megszakadok a rohogestol. En annak idejen foiskolas voltam, pattantam vonatra, ahogy tudtam, irany Nemetorszag, o meg jott, ha szabija volt. Na ne ma'.

    előzmény:
    daisyreydley (60)
    2016-11-29  00:24
  14. 2016. november 29. 00:3263.

    Tehat nem csak liba vagy,hanem ocsmany szavakat is hasznalsz!Ha meg nem voltal a  pasidnal,akkor milyen kapcsolatrol beszelunk?Es foleg ne hidd ,hogy mindenki olyan lud mint te!A helyesirasi hibaidrol azonnal felismertunk....


    Nem kell itt mindenkit hulyiteni,ha unatkozol,vegre tedd le az erettsegit......

    előzmény:
    daisyreydley (59)
    2016-11-29  00:20
  15. 2016. november 29. 00:2862.

    Szegeny feje tenyleg meg van gyozodve rola, hogy te vagy az a masik lany. Mint ahogy te is meg vagy gyozodve, hogy neked jo ez a pasi. Van egy nagy sanda gyanum, hogy nem mersz, nem akarsz kilepni. Abba pedig tenyleg tonkremegy. Na, figyelj, egyetlen esetben gyozheted le ezt a pokhendi szemet urget, ha mersz vele olyan hangnemben fellepni, ahogy most kekelefanttal. Akkor sem kell vele maradni, csak megmutatni neki, hgoy merre lakik a Jo Isten. Hadd huzza mar ossze magat hangyanyira a csigahazaban. En mondom neked. Magyarul es velosen: Takarodj!!!

    előzmény:
    daisyreydley (59)
    2016-11-29  00:20
  16. 2016. november 29. 00:2461.

    De Ssissi,ez ugyanez,egy ezresben fogadok veled,ugyabaz a liba,unatkozik.......nem tudjuk,hogy a masik topikban Pesti volt vagy nem.ne dolj be neki,azert mert hizeleg.....okosabb vagy annal.a masik is olyan szerelmes volt mint a szivacs,amig a pasi ki nem dobta,ez egyben ugyanaz.....

    előzmény:
    Sissi52 (55)
    2016-11-29  00:07
  17. 2016. november 29. 00:2460.

    nem tudom. úgy érzem, hogy mostanság nem értékel. egy dologtól tartok, az pedig, hogy nagyon fog hiányozni a jó oldala ennek az egésznek, túlságosan is. köszönöm a kedves jelzőket egyébként, sokat jelent. 

  18. 2016. november 29. 00:2059.

    ne b.assz már fel idegileg, de komolyan. fogalmam sincs, hogy miről locsogsz és ezt fejezd be. nem kell paranoiásnak lenni csak mert egyezik valakivel a stílus. 

    előzmény:
    kekelefant (52)
    2016-11-28  23:58
  19. 2016. november 29. 00:1658.

    Figyelj mar, ennek van valakije. Egy ev alatt teged 4-szer latott. Meg akinek felesege van es szeretot tart mellette, meg az is sokkal tobbet latja a szeretot. Ez terad nem aldoz semmit, se idot, se penzt, se semmit. Te utazz a helyebe, neked semmi az utazasi koltseg, az utazas. O nem er ra, rad. Egyebkent meg impotens. Ez nem is ferfi.

  20. 2016. november 29. 00:1257.

    Valtozni? Naiv vagy. Soha nem fog megvaltozni.

    előzmény:
    daisyreydley (51)
    2016-11-28  23:49
  21. 2016. november 29. 00:1056.

    Szakitani nem ugy kell, hogy szakitok veled, de visszavarlak. Egybol rajon a gyengedre, nem hulye, es ujbol szemetul kezd jatszadozni veled, hogy a fenet akarsz te szakitani, ujra o van nyeregben. Ne csinalj magadbol bolondot. Ha meg valaha az eletben talalkoznatok is, de ne igy. Megvaltozni ez ugysem fog. Egesz nyugodtan legy csak egyedul egeszen addig, amig az igazit meg nem talalod, addig se ulj a sotet szobaban, menj ki es elj, tanulj, szorakozz, amig meg teheted.

  22. 2016. november 29. 00:0755.

    Nem az, az egy buta lany volt, meg irni sem tudott, a pasija idos volt, a Margitszigetre akarta hurcolni a pasas. Ez a pasi meg impotens, meg szex sem volt. Es egy picit idosebb a 18 eves lanynal. Ez a lany meg nem is pesti. Az egy onfeju butaliba volt, ez a kislany meg aranyos, csak meg fiatal, es szerelmes. Szerelmes?

    előzmény:
    kekelefant (53)
    2016-11-29  00:00
  23. 2016. november 29. 00:0354.

    Na ne ma', semmifele ilyesmit ne mondj, hogy valtozas. Szerinted o beismeri, hogy o egy szemetlada? Inkabb mondd azt neki, hogy reszedrol te befejezted, o meg ne kinozza tovabb magat veled. Lattal te mar pasit terden csuszva utanad, a ket kezet osszekulcsolva, a ket szeme tele konnyel? Mert en igen. De en nem doltem be, meg ennek sem. Mert en tudom, mi a szeretet. Meg mi az, ami nem az.

    előzmény:
    daisyreydley (51)
    2016-11-28  23:49
  24. 2016. november 29. 00:0053.

    Sissi,ez ugyanaz a lany,aki a nos pasijaval,sexezett,aztan a pasi lerazta.......

    előzmény:
    Sissi52 (40)
    2016-11-28  23:13
  25. 2016. november 28. 23:5852.

    Nem a baratode volt a lakas,mert o nagyon valiszinuleg nos,hanem a havere,egyben megismertelek a stilusrol.......

    előzmény:
    daisyreydley (43)
    2016-11-28  23:21

Címlap

top