Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Felnőttképzés

Mili19
Létrehozva: 2016. november 27. 17:53

Tobben irták h.végeztek tanfolyamot ,meg vannak jó és rossz tapasztalatok,de engem az eladói szakmai vizsga érdekel,nagyon szigoruak a vizsgáztatok?December 3 an van a vizsgám de nem tanultam semmit,csak pár szót tudok talán mondani,nagyon félek tőlle,a 20 tételből megtanultam 4et,de a boltba ahol gyakorlatoztam maradhatok dolgozni ha leadom,nem rossz bolt és rendesek a kolléganóim,szivesen maradnék de ha bukok mindenkit cserben hagyok,de lehetetlen 6 nap alatt 16 tetelt megtanulni


Köszönöm a válaszokat!

  1. 2016. november 30. 23:0652.

    Jobb is, es egyaltalan nem szegeny. Mert kell azt sajanlni, aki tanul es okosodik?

    előzmény:
    kekelefant (51)
    2016-11-30  23:00

Címlap

top