Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lehet a baj? Terhes?

Aggodalom
Létrehozva: 2016. november 9. 20:34

sziasztok! 26 éves lány vagyok. Aug 27.-en volt egy kis baleset. 36. Órában bevettem egy 72 oras esemény utanit. Meg is jött nagyjából normális időben( 1 hét múlva) , normálisan, gorcsokkel. Aztan a következő hónapban is erős alhasi gorccsel nagy alvadt ver darabokkal. Aztan két hét múlva elkezdett fájni a mellem, azt követő heten 3 naponta teszteltem, mind negativ. Voltam nogyogyasznal nem nézett meg kizárta h terhes lehetek, azert ott is csinaltattam egy tesztet. Azóta megint megjött kicsit gyengébb volt de erős gorcsokkel , elkezdtem fogamzasgatlot is szedni, ám a mellfajdalim nem múlt el. Nagyon aggaszt! Mitől lehet? Mar annyira aggódom hogy mindezek ellenére megis terhes vagyok es azert faj a cicim(egyik nap nagyon faj fel napig utána semmi, de folyamatosan érzem hogy kemények)vagy más betegség okozhatja? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Nem szeretnek babát 

  1. 2016. november 16. 22:4276.

    "Jaj, de buta vagy, óh de buta, szívem,


    hogy törődsz a világgal, ezzel, azzal,


    s közbeszólsz, reagálsz olyan ügyekre,


    melyekhez csak a csorda kapcsa fűzhet!


    Felejtetted a háborút: a szörnyű


    nagy parancsot, az egyetlent, az élet


    rettentő közönyét és zagyvaságát


    s újra fáj, hogy a gyönge jót legyűrik


    és örülsz, ha bolondok észretérnek.


    Azt mondtad, hogy únod a Földet és hogy


    már nem tartod az embert fontosabbnak,


    mint a füvet, a bogarat a fű közt


    vagy a dongó csillagokat az égen:


    árulója akartál lenni aljas


    fajtádnak, de isteni magányod


    megzavarta a gyöngeség, a részvét,


    s az idő szemete, az események.


    Jaj, de buta vagy, óh, de buta, szívem,


    megrovod, hogy a ronda ronda és hogy


    a rabló rabol és mindenki bérenc:


    mint a többiek, úgy akarsz, vitázol,


    mint a többiek, úgy remélsz, olyan vagy…


    Jaj, de buta vagy, óh, de buta, szívem!"

  2. 2016. november 16. 10:5575.

    Gondolom nem zavar, azt mondtad ettől élvezel. :D


    Ha daganat is lesz, diagnosztizáljon orvos, ne itt mi.

    előzmény:
    Nikita 666 (73)
    2016-11-15  22:49
  3. 2016. november 16. 09:0974.

    Akkor boldog leszel?

    előzmény:
    Nikita 666 (73)
    2016-11-15  22:49
  4. 2016. november 15. 22:4973.

    Ahogy elnézem, ez már csak téged érdekel. Most szép sorban jönnek az utánam totyogó kiskacsák.


    Ja igen. És mi van ha tényleg daganat?

    előzmény:
    Inez_Alvarez (72)
    2016-11-15  17:22
  5. 2016. november 15. 17:2272.

    Majd azért írd meg, hogy mit mondott a doki.

    előzmény:
    Aggodalom (61)
    2016-11-14  17:05
  6. 2016. november 15. 14:4071.

    Áhhh, francokat...


    Nikita asziszi, hogy az nlc arra jó, hogy ő hirdesse a saját különlegességét.


    Nem tudom, miért nem teszi a saját környezetében?


    Mert itt, úgy látom, senkit nem érdekel. Csak valahogy nem fogja fel.

    előzmény:
    trebaci (69)
    2016-11-15  14:10
  7. 2016. november 15. 14:1370.

    Te nem ismered ezt a fórumot.

    előzmény:
    Aggodalom (67)
    2016-11-15  12:42
  8. 2016. november 15. 14:1069.

    A topikindítót és a tetteit nem tisztem véleményezni.


    Szerintem Neked és másnak sem. Megteheted, csak ez itt nem annak a helye, azt gondolom.

    előzmény:
    Nikita 666 (51)
    2016-11-14  11:54
  9. 2016. november 15. 14:0668.

    "Néhány nicket jegyezz meg magadnak, ők azok akiket nem érdemes kóstolgatni"


     


    Aztán miért nem? Mert visszaütnek, vagy mi?


    A fórum nem a te tulajdonod. Az ír ide aki akar, és azt, amit akar. Fogózz meg, az is írhat, aki téged annak lát, ami vagy. Az is, aki a te véleményedet lesz@rja.

    előzmény:
    Nikita 666 (64)
    2016-11-14  22:57
  10. 2016. november 15. 12:4267.

    Minden tiszteletem a kivételnek! Félre értés ne essék a segítőkész embereknek nagyon de nagyon köszönöm az értékes hozzászólásaikat. Csak azt akartam kihozni ebből, hogy tényleg azthittem , hogy nők fogjak megosztani velem hasonló tapasztalataikat hasonló tünetekkel, esetleg azt írják hogy ilyen meg olyan betegségem volt es ezek voltak a tünetek, ehelyett a döntéseim az eletvitelem, az intelligenciam a neveltetésem es hasonló témák kerültek megkérdőjelezére. Nem a kedves segítőkész emberek miatt nem szívesen használnám megegyszer a fórumot. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (66)
    2016-11-15  10:53
  11. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2016. november 15. 10:5366.

    Azért ez szerencsére nem ilyen fehér-fekete... :) Ha megnézed a normálisan hozzászólók és a kötözködők arányát, azt láthatod, hogy sokkal több a normális, segítőkész hozzászólás. Minden fórumon vannak, akik szerint a fórumban ők a középpont, és a többi fórumozó csak egyfajta lényegtelen kisbolygóként kering körülötte, áhítattal lesve a központi bolygó minden megnyilvánulását. Ez természetesen nincs így, de ha egy fórumozó így érzi, nem fogod tudni a megváltoztatni a véleményét. Ugyanakkor ne felejtsd el, hogy vélemény és tény nem feltétlenül ugyanaz :) Nem érdemes általánosítani, mert ezzel megbántod azokat is, akik őszintén segíteni akartad neked.

    előzmény:
    Aggodalom (65)
    2016-11-15  06:34
  12. 2016. november 15. 06:3465.

    Ne aggódj nem fogok idejárni, hogy  beszóljak idegeneknek, vagy másokon ítélkezzek! De főleg nem azert, amiért te, hogy igazoljam magamnak mennyivel több vagyok az átlagnál! En akkor voltam a legbutább amikor azthittem ez egy nőklapja fórum, nőkkel! Hogy itt a nôk egymás adnak tanácsokat... nyugodtan elheted tovább itt szánalmas kis életedet, en meg élem az igazi Életet ami nem az interneten van! Ha legközelebb bármi bajom lesz akkor sem ezt a fórumot fogom megkeresni mert ez nem igazi fórum! Óvoda! 

    előzmény:
    Nikita 666 (64)
    2016-11-14  22:57
  13. 2016. november 14. 22:5764.

    Sikerült is átugranod.


     


    Ha befejezted a bohóckodást, békén hagylak. Néhány nicket jegyezz meg magadnak, ők azok akiket nem érdemes kóstolgatni. Hogy a többi néhány kicsoda, azt majd a kis "ügyvédeid" megsúgják.

    előzmény:
    Aggodalom (62)
    2016-11-14  17:12
  14. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2016. november 14. 17:2663.

    Kitartást. És csak nyugi :)

    előzmény:
    Aggodalom (61)
    2016-11-14  17:05
  15. 2016. november 14. 17:1262.

    Annyira de annyira alacsony az a kerítés!

    előzmény:
    Nikita 666 (59)
    2016-11-14  14:54
  16. 2016. november 14. 17:0561.

    Szia! Voltam bent hátha tudna ma soron kívül fogadni de szabadnapos. Szerdára kaptam időpontot ez volt a legkorábbi úgyhogy addig nem vagyok okosabb mint eddig. De ahogy ígértem mindenképpen megírom majd mi lett a diagnózis.Köszi az érdeklődést!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (60)
    2016-11-14  15:22
  17. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2016. november 14. 15:2260.

    Szia, olvastam, hogy hétfőn mégy orvoshoz. Voltál? Mondott valami okosat?

  18. 2016. november 14. 14:5459.


    Kiborult a bili?

    előzmény:
    Aggodalom (57)
    2016-11-14  12:42
  19. 2016. november 14. 13:0158.

    De ez nem az állatkert, hanem egy fórum emberekkel. Persze vannak, akik állati törvények szerint élnek, az emberek nem ilyenek. Eléggé különbözőek és eltérőek az értékrendjeik.


    Az ide írók zöme nem a társaságod, honnan akarod kiközösíteni őket?


    Ítélkezz, nem releváns. Nem mérvadó.


    A net pedig szabad, az ír ide aki csak akar.

    előzmény:
    Nikita 666 (56)
    2016-11-14  12:41
  20. 2016. november 14. 12:4257.

    Ez a nő teljes agyhalott. Most is sajat magával vitatkozik miután o lehazugozott itt több ízben vérig van sértve :D Ittasan éltem nemi életet! De nem egy vadidegennel, hónap óta randizgattunk. Na es! Fel sem fogta amit írtam! Egyszer aztirtam altalnos terhes tünet erre azt írja szerintem jellemző" buta! Aztan többször is  írta hogy terhesség megszakító meg abortusz tabletta de később meg kioktat ezzel kapcsolatban. ez no annyira ostoba es felelőtlen kijelentéseivel sajat magát hazudtolja meg. Nem diagnózist kertem tapasztalatokat! De ahhoz is hülye volt hogy szöveget értelmezzen! Leragadt idióta vénasszony netbuzi(mar bocsánat) . Hajtja itt a magáét pont mint egy paraszt aki üti az asztalt mert amit meg nem látott olyan nincs! Arra nem reagál amikor teljesen hülyeségeket irt többször is lásd: esemény utánit nem adnak csak ugy.Lehet, hogy en 26 éves buta kislány vagyok (szerinte) de meg mindig nem annyira szánalmas mint ez a nő, akit en speciel lelkiserult nő imitatornak neveznek.  

    előzmény:
    Inez_Alvarez (54)
    2016-11-14  12:18
  21. 2016. november 14. 12:4156.

    Én ítélkezhetem. Az állatvilágban is harapják, kiközösítik azt, amelyik nem a fajuknak megfelelően él.


    Nem az a norma amit én képviselek, mert akkor az emberek képesek lennének arra, hogy így éljenek. Amit ők képviselnek, az a norma, mivel az a nagy átlag. És mi még azt sem mondhatjuk ezeknek az embereknek hogy hülye vagy baszd meg, mert valóban hülyék, így felháborodnak.


    Ha egy behatárolt körön belül elszaporodnak az idióták, akkor az idiotizmus válik normává. Bármi ami attól eltér bármilyen irányba, az idióták szerint degenerált.


    Akinek nincsenek rendben az idegei, és instabil a kis cizellált lelkivilága, az ne fórumozzon, ne netezzen. Bárhol is keresgél a neten a fájdalmas mellről, ugyan mit talál? Beütötte? Szó sincs róla. Akkor pedig valami oda nem illő fejlődik benne, az nyomja az idegeket.


    Fején találtad a szöget. Hívja a barátait, szülő anyját, azok nem fogják lenézni. A net nem a Teréz anyák gyülekezete.


     


     

    előzmény:
    Inez_Alvarez (54)
    2016-11-14  12:18
  22. 2016. november 14. 12:2955.

    Nem probléma. Csak lenézem azokat, akik bármilyen tudat módosító szert használnak. Tele van velük a világ. Olyan utódokat hoznak létre, akik már mutánsok valamilyen szinten. És itt jön képbe a mellrák. Túl sok nő mellrákos. És fingjuk sincs arról, hogy a természet egy egyszerű megoldásával megelőzhető lenne. Időben kell szülni, és szoptatni a míg lehet. Én elmentem szűrésre mert miért ne, noha TUDTAM hogy semmi bajom. És tudod mi volt még furcsa? Sok nő ült a váróban, rettegve, magába roskadva, görcsösen, csak egyedül az én társam volt ott férfi. Vette a fáradságot és eljött velem, beszélgettünk, nevettünk. Az emberek magukra vannak utalva a testi lelki problémáikkal, sem szülő, sem társ, sem pedig gyerek nem áll az emberek többsége mellett. Tehát úgy gondolják, a másik értéktelen. Nem ér annyit, hogy figyeljenek rá, és megszakítsák miatta a napi rutinjukat.


    Mit értesz mesébe illő élet alatt?


    Ki hogyan él, azt kiérdemelte. Nekem sem mások tolták a seggem alá a jót.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (52)
    2016-11-14  12:14
  23. 2016. november 14. 12:1854.

    Azon egyszerű oknál fogva, hogy senkinek nem tiszte az ítélkezés. Még neked sem, de mégis megteszed, mert valamiért úgy érzed, hogy van egy norma amit te képviselsz, aki attól eltér, afelett pálcát kell törni. Miért? Miért zavar téged, hogy más hogy él, hogyan használja a saját testét?


    Az, hogy látatlanban laikusként kijelentesz egy konkrét betegséget, az veszélyes azokra nézve, akik mindent elhisznek a netről. Igen, ilyenek is vannak. El kell fogadni. Inkább itt kérjen tanácsot, mint sehol és öndiagnózissal félre kezelje magát.


    A legtöbb értelmes ember orvoshoz küldi, bár jelen esetben topikindítónak magától is volt ennyi esze. Ettől még simán kérdezősködhet a világhálón, nem tiltja semmi. Semmiben nem különbözik attól, mintha felhívná 5 barátját telefonon, hogy te, ez történt velem, szerinted..?

    előzmény:
    Nikita 666 (51)
    2016-11-14  11:54
  24. 2016. november 14. 12:1553.

    Jól esik hogy felkapjátok a vizet, erre élvezek.


    A kommentjeimnek valóban nincs közük a témához. Addig folytatom, amíg vagytok olyan birkák, hogy reagáltok rám. Nem én vagyok az aki feleslegesen koptatja a száját, hiszen csak ingerellek benneteket. Feltűnt? Vagy nem? És vajon mekkora lehet a fogyatékossága annak az embernek az elméjének, aki hazugnak titulál olyas valakit, akit nem ismer?


    Úgy tűnik, hogy engem érdekel, mi zavarja a fórumozókat velem kapcsolatban? Nem. Nem érdekel.


    Megalomán pszichopata? Ja. Őrült vagyok. De majd csak akkor fogok orvoshoz fordulni, amikor az ismerőseim, szeretteim mondanak rólam hasonló szépeket. De hát idáig sajnos... még senki nem szólt. Sőt. Nem irigyelnek, de nem is sajnálnak. Tudod, ők normális emberek.


     

    előzmény:
    Lédienn (48)
    2016-11-14  10:19
  25. 2016. november 14. 12:1452.

    És neked az miért probléma? Hiszen van egy mesébe illő életed.

    előzmény:
    Nikita 666 (50)
    2016-11-14  11:48

Címlap

top