Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lehet a baj? Terhes?

Aggodalom
Létrehozva: 2016. november 9. 20:34

sziasztok! 26 éves lány vagyok. Aug 27.-en volt egy kis baleset. 36. Órában bevettem egy 72 oras esemény utanit. Meg is jött nagyjából normális időben( 1 hét múlva) , normálisan, gorcsokkel. Aztan a következő hónapban is erős alhasi gorccsel nagy alvadt ver darabokkal. Aztan két hét múlva elkezdett fájni a mellem, azt követő heten 3 naponta teszteltem, mind negativ. Voltam nogyogyasznal nem nézett meg kizárta h terhes lehetek, azert ott is csinaltattam egy tesztet. Azóta megint megjött kicsit gyengébb volt de erős gorcsokkel , elkezdtem fogamzasgatlot is szedni, ám a mellfajdalim nem múlt el. Nagyon aggaszt! Mitől lehet? Mar annyira aggódom hogy mindezek ellenére megis terhes vagyok es azert faj a cicim(egyik nap nagyon faj fel napig utána semmi, de folyamatosan érzem hogy kemények)vagy más betegség okozhatja? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Nem szeretnek babát 

  1. 2016. november 14. 11:5451.

    Ami ugyebár lórúgás szerű fogamzásgátlás, de semmi köze a terhesség megszakításához.


    És ismételten megkérdezem, az senkinek nem szúr szemet, hogy egy 26 éves nő ittasan él nemi életet, mindenféle védekezés nélkül? Ez elfogadható? Az hogy én cinikusan rávágtam, talán mellrákja van, az viszont nem?


    Ha ő nem tiszteli a saját testét, életét, akkor én miért tegyem?

    előzmény:
    trebaci (47)
    2016-11-14  09:45
  2. 2016. november 14. 11:4850.

    Én? Nagyon!


    Nézd meg a Minden rendbe fog jönni topicot, egy IQ bajnok nyitotta.


    Lehet szaladni jó tanácsokat osztogatni. Mert azt ugyebár nagyon tudnak a magyar asszonyok. Leállnak az út szélén, és hadonászva sopánkodnak az életen.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (49)
    2016-11-14  10:22
  3. 2016. november 14. 10:2249.

    Sajnálatos, hogy ennyire gyűlölöd magad.

    előzmény:
    Nikita 666 (46)
    2016-11-13  23:24
  4. 2016. november 14. 10:1948.

    Már megint hazudsz!


    Ha nem érdekelne mások rólad alkotott véleménye,már rég nem lennél itt és nem tépnéd itt feleslegesen a szádat napok óta. Nem veszed észre,hogy a saját árnyékoddal boxolsz és a kommentjeidnek köze sincs a topik témájához!


    EZ zavarja nagyon a fórumozókat!


    De bizony besorolható vagy,mégpedig a megalomán pszichopaták csoportjába! Ezt sajnos naponta itt is egyértelműen bizonyítod.


    Ha képes lennél felfogni ennek a betegségnek a súlyát,prognózisát,már régen szakemberhez fordultál volna!


    Sajnálatra méltó vagy minden tekintetben és bár nagyon szeretnéd,hogy irígyeljenek az emberek,de hidd el,nincs miért!

    előzmény:
    Nikita 666 (46)
    2016-11-13  23:24
  5. 2016. november 14. 09:4547.
    előzmény:
    Nikita 666 (21)
    2016-11-11  22:47
  6. 2016. november 13. 23:2446.

    De bizony, érdekel benneteket.


    Ha új vagy, nézd meg jobban a fórumot, tele van balfasz emberekkel. Átlagos IQ-jú emberek, akik életképtelenek, ha nincs aki támpontot ad nekik, utat mutat, akkor kész, megáll számukra a világ. A többség sajnálkozva és együttérzően olvassa, szegénykéket pátyolgatják.


    De vagyunk néhányan, akik már unjuk ezt az egész negatív kisugárzású szart, amit ti az életvezetéseteknek neveztek. Semmi örömötök az életben, csak az itt fáj, ott fáj, megcsalt, becsapott, elhagyott, feljelentett, kigúnyolt, lenézett, és a többi hüvelygombás történet, amit itt szépen elő is adtok.


    Nevezd akár önigazolásnak azt amit írtam, teljesen lényegtelen. Átlagos IQ-val nem látod át, hogy az az ember aki bárminemű orvosi problémájának az okát a neten, fórumon keresi, azzal valami nagyon nincs rendben. Szerencsétlen topic indító szerint, de szerintetek is én vagyok a gyenge, aki kínjában beleköt másokba. Amit te önigazolásnak hívsz, az csak rámutatás arra, hogy topic indító közel sem nevezhető kiegyensúlyozott, érett nőnek. És ez a döbbenet, 26 évesen lehetne egy nagypofájú nőnek annyi esze, hogy nem iszik alkoholt, nem hál össze senkivel felelőtlenül, és bármi fájdalma van, nem a neten keresgél hanem orvoshoz fordul. Te pedig még mindig azt hiszed hogy sarlatánkodtam? Te valóban mindent szó szerint veszel?


    Ha én valóban önigazolnék, akkor leírtam volna azt, hogy 26 éves koromra mit értem el. De ez bennetek újabb forrás lenne az utálat felé. Tehát nem írtam le semmit, aki a múltamra kíváncsi, az talál célzásokat.


    Viszont. Amit te önigazolásnak vélsz az az, hogy engem nem lehet beskatulyázni egyetlen csoportba sem.A tömör lényeg csak ez.


    És végezetül egyetlen kérdés. Vajon nem undorító dolog-e egy fórumon, ahol férfiak is megfordulnak, egy nőnek a nemi szerveinek a folyásos, trutyis, véres cafatos, bűzös gombás kis szösszeneteit részletesen ecsetelni? Soha ilyesmit, hasonló dolgot még egyetlen férfitől sem olvastam, pedig tőlük sok minden kitelik. Nincs undorítóbb állat egy nőnél.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (44)
    2016-11-13  11:39
  7. 2016. november 13. 18:0245.

    Köszönöm szepen válaszodat! Bár nem nyugodtam meg teljes mértékig, ma mar koldokom alatt egy picivel olyan erős gorcseim voltak, először azthittem csak egy kis hascsikaras de egész nap eltartott, alig birtam enni, lazam is volt totál levert vagyok. Hétfőn kerek egy SOS időpontot dokimtol, remélhetőleg holnapra enyhül egy picit mert nem tudom , hogyan fogok így dolgozni. (Nem mosogatni :D ) A melleim is fajnak a jobb talán egy kicsit jobban es oldalról. Majd megírom mi lett a valódi diagnózis, hátha valaki hasonló tünetekkel keres majd az interneten es segítségére lesz a topik, az en tapasztalataimmal. 

    előzmény:
    Lédienn (42)
    2016-11-13  08:57
  8. 2016. november 13. 11:3944.

    Helyes ez a folyamatos önigazolás, csak senkit nem érdekel.


    Topikindító több ízben is megkapta a választ, minek leírni ötödszörre is? Nem az igazságérzetem mocorog, hanem a nyilvános sarlatánkodás zavar.

    előzmény:
    Nikita 666 (37)
    2016-11-12  20:21
  9. 2016. november 13. 11:0043.

    Te legalább anyja helyett anyja vagy ennek a kislánynak.


     


    Drága Lédienn!


    Őlédiséged folyamatosan használ társalgásba nem illő szavakat. Biztos tetszik abban lenni, hogy ÉN őrjöngök?


    Ez a kislány csak mosogat külföldön. 26 éves korára nem ért el semmit.


     

    előzmény:
    Lédienn (42)
    2016-11-13  08:57
  10. 2016. november 13. 08:5742.

    Szia!


    Bocsi,hogy csak most válaszolok,de nem mindig vagyok itt.


    (Ahogy látom ez most is szerencse,mert a degenerált nick fejében megint elindult a bogár és  sikerült szétvernie ezt a topikot is. Sajnos itt már nincs moderáció és ezt is kihasználva itt tombolnak a borderline /elme/betegek. A legtöbb régi fórumozó már nem is jön ezek miatt a beteg nickek miatt. Nincs olyan téma,nincs olyan topik,ahova be ne köpnének valami mocskot és nincs olyan topik,ahol ne őrjöngenének mint ez a szerencsétlen,kivénhedt,beteg prosti is. Napi 24 órát itt vannak és ugrásra készen várnak,mikor,hova tudnak beköpni. Ha válaszolsz,az olaj nekik a tűzre,ha ignorálod,akkor is  tovább hergelik vég nélkül egyrészt önmagukat és az új kommentelőket is,majd elhal a topik).


    A kérdésedre válaszolva:


    Jó lenne,ha a nőgyógyász manuálisan is megvizsgálna,valamint ha elmennél nőgyógyászati ultrahangra is. Az UH megmutatja a méhnyálkahártya vastagságát,a petefészkek nagyságát,a peteérést is. Ajánlott egy laborvizsgálat is,(teljes vérkép,Hgb,szérum vas,teljes vaskötő kapacitás a legfontosabbak),mivel a nők és/vagy a vegetarianusok általában vashiányos vérszegények is és ezt fokozza a rendszertelen és erő vérzés és befolyásolja a táplálkozás is. 


    Hormonális fogamzásgátló szedése azért nem szerencsés az esetedben,mert előzőleg egy "lórugás" erősségű hormonális gyógyszerrel provokáltad a szervezetedet,ami direkt soron kívüli vérzést provokált és emiatt borult fel a hormonháztartásod,melynek következtében akár hónapokra a ciklusod is. Van amikor a ciklus rendezésére adnak fogamzásgátlót,de csak akkor,ha a rendszertelen ciklust nem hormongyógyszer váltotta ki!

    előzmény:
    Aggodalom (17)
    2016-11-11  16:26
  11. 2016. november 13. 04:1741.

    Ilyen amikor nem foglalkozol valakivel?? Pfff hahahah komolyan sírva nevetek !! Hagyd abba nem bírom :))) annyit nevetek rajtad hogy lassan meggyogyulok :D 

    előzmény:
    Nikita 666 (36)
    2016-11-12  20:03
  12. 2016. november 13. 04:0940.

    Ráadásul jobban kétségbe vagy esve a problemamtol mint en magam. Próbálod itt folyamatosan visszaterelni rám a szót, hogy hátha valaki egyet ért veled abban en mennyire idióta vagyok. De nem fog. Tudod tanult felsőoktatást végzett orvosok adnak mar a neten online tanácsokat olyan idézem"buta , toprongyos, tanyasi" nőknek mint en. Fejlődnek nem pedig szappanoperába illő topic kommentekbe élik ki szociopata hajlamaikat! :) apropó tyúkszem;) legalább lenne valami összefüggés a tetteid es a szavaid kozott en komolyan vennélek :D az hogy gondolat ereje meg hullámok hat jobb ha erről te inkább melyen hallgatsz mert ha ezekhez a dolgokhoz bármi közöd lenne vagy felfognad negyed ennyi negativ energia meg gyűlölet folyna ki azon kesze-kusza agyadon angyalbögyörő! :)))

    előzmény:
    Nikita 666 (38)
    2016-11-12  20:29
  13. 2016. november 13. 04:0039.

    Te egyik szavaddal ütöd a másikat annyira egy idióta vagy az fel sem tűnik ?! Ezzel a letojnak baromsaggal meg csak engem es a vélemény diagnózisom erősíted! Azt írod nem érdekel mit gondolnak rólad,közben meg topicokban győzködöd magad a racionalizmusodrol :D hahahhaa engem nem kellene, hogy érdekeljen ?! Miert írtál ide? Miert esik neked jol idegeneket terrorizálni aztan meg itt nyavajogsz hogy te milyen racionális vagy meg nem csak egy idegen! :D annyira hülye vagy hogy mar szórakoztató is :D mesélj meg magadról ugy sem fogalalkoznak veled otthon :) en ráérek :D 

    előzmény:
    Nikita 666 (36)
    2016-11-12  20:03
  14. 2016. november 12. 20:2938.

    Kétszer vérzett már azóta.


    És meg van róla győződve, hogy a terhesség egyik "legjellemzőbb" tünete a mellfájdalom.


    Abortusz tabletta nincs. Olyan tabletta nincs, amit csak bekap valaki, és az embrió szépen kimegy belőle. A terhességeket ilyen esetekben műtéttel kell befejezni.


    És az miért nem aggasztja, hogy bármilyen fertőzést elkaphatott? Szóval nekem ez magas. Bármi lappanghat benne, ami hónapok, évek múlva jöhet elő, ami esetleg majd meddőséget okoz.


    De hááát... én vagyok a pszichopata.


     

    előzmény:
    Babyface83 (35)
    2016-11-12  19:43
  15. 2016. november 12. 20:2137.

    Miben méred topic indító eszét?


    Mi a veszélyes? A kimondott, leírt szó ereje? Azoknak semmi ereje nincs. A gondolat által keltett hullámoknak igen.


    Fórum?


    Képes vagyok úgy fogalmazni, hogy illető eléggé kínosan érezze magát, de ne legyen szabályba ütköző. Komolyan mondom, bájosan naiv vagy.


    Az, hogy mi van topic indítóval, már nem is érdekel, igaz? Az igazságérzeted mocorog...? Gondolj csak bele, ez a szerencsétlen nyitott egy topicot, ahová az egyik troll bedugta a kisujja körmét. És azóta ő...hogy is fogalmazzam finoman... le van tojva. Mit gondolsz, milyen érzés lehet neki? Fárasztó, nyomasztó, idegesítő, lehangoló. Igaz? De csak nyugodtan, folytassátok tovább.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (34)
    2016-11-12  16:10
  16. 2016. november 12. 20:0336.

    Az önbizalmam akkora, hogy szükségtelen felesleges kérdéseket feltennem önmagamnak, hiszen tudom a válaszokat. Mások kérdései pedig nem érdekelnek.


    Azon ritka nők közé tartozom, akik nem emocionálisak, hanem racionálisak. Nincs olyan szó, amellyel meg lehetne bántani, lepereg rólam, ugyanis képes vagyok pillanatok alatt kielemezni hogy az illető miért mondja azt amit. És a vad szavak soha nem az én személyemnek szólnak, hanem a saját érzelmi instabilitásukat próbálják helyre billenteni.


    Számodra csak egy vagyok a több millió idegen közül. Teljesen mindegy kellene hogy legyen mit mondok. Cinikus vagyok, és morbid, nem érdekel azok véleménye, akik nem állnak közel hozzám. Ha mindent felveszel meg fogsz betegedni, előbb lelkileg majd testileg. A haragod csak annyit közölt, hogy gyenge vagy. De ezt mondanom sem kell, pontosan tudod. Ha valóban foglalkoztam volna veled, akkor annyi erőd nem lett volna hogy egyáltalán válaszolj. Nem véletlen hogy engem itt a többség kerül mint a poklot.


     

    előzmény:
    Aggodalom (33)
    2016-11-12  15:37
  17. 2016. november 12. 19:4335.

    Az esemény utáni tabletta és az "abortusztabletta" két különböző dolog. Utóbbit úgy tudom max 5-6 hetes terhességnél lehet bevetni, az esemény utáni pedig max 72 órával az "esemény" után hatásos.

    előzmény:
    Aggodalom (29)
    2016-11-12  11:25
  18. 2016. november 12. 16:1034.

    Végül is mindegy, a topikindítónak több esze van annál, hogy diagnózisként fogja fel a hülyeséged, csak ez másokra nézve veszélyes lehet.


    De, az még mindig egy fórum. Annak minden szabályával együtt.

    előzmény:
    Nikita 666 (31)
    2016-11-12  15:02
  19. 2016. november 12. 15:3733.

    Bébike" ezeket a kérdéseket magadnak kellett volna fel tenned mielőtt idekommentaltal, meg mindenhova,mivel ez akció-reakció volt... érzékeny vagyok , , vannak emberi érzéseim tudom ez számodra nagyon fura lehet...

    előzmény:
    Nikita 666 (32)
    2016-11-12  15:26
  20. 2016. november 12. 15:2632.

    Bébike, ti itt dobálóztok a szavakkal.


    Van valami értelme annak amit csináltok? Neked úgy tűnik hogy fájdalmat okoznak a szavaid? Vagy pedig úgy véled hogy én azoktól kevesebb leszek?


    Gyerek vagy te még. 26 éves túlérzékeny kislány.


     

    előzmény:
    Aggodalom (30)
    2016-11-12  12:28
  21. 2016. november 12. 15:0231.

    Véleményt mondtak volna rólam, én pedig diagnosztizáltam?


    Nos, ha valakiről kifejted hogy pszichopata, az nem diagnosztizálás? Ó dehogynem.


    Az én diagnosztizálásom pedig épp annyira felel meg a valóságnak, amennyire az ő véleményük.


    Ez már évek óta nem fórum.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (25)
    2016-11-12  08:44
  22. 2016. november 12. 12:2830.

    Egyébként ahhoz képest elég sokfélét mondtál rám :DD OSTOBA! 

    előzmény:
    Nikita 666 (20)
    2016-11-11  22:38
  23. 2016. november 12. 11:2529.

    Lehet, hogy en vagyok teljesen rosszul informálva de ugy tudom ez nem abortusz tabletta. A beteg tájékoztatóban az állt,  hogy beindítja a tuszorepedest, vagyis a menstruaciom így megakadályozva a terhesség létrejöttét. Az is benne volt, hogy mar létrejött terhességet nem szakít meg rgo: nem abortusztabletta. Ugy tudom volt egy ilyen tablettatol is szo de végül nem engedélyeztek a forgalomba kerülését.

  24. 2016. november 12. 11:0928.

    Teljesen ostoba ez az ember... lehet hogy fizet neki a nők lapja hogy forgalmazza a topicokat? Tényleg nem akarom elhinni hogy ennyire beteg es meg senki nem tiltotta ki innen vagy hívott neki egy orvost?! :D

    előzmény:
    kekelefant (24)
    2016-11-11  23:47
  25. 2016. november 12. 11:0527.

    Köszönöm szepen Róza! :) 


     

    előzmény:
    Róza555 (19)
    2016-11-11  21:34

Címlap

top