Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi lehet a baj? Terhes?

Aggodalom
Létrehozva: 2016. november 9. 20:34

sziasztok! 26 éves lány vagyok. Aug 27.-en volt egy kis baleset. 36. Órában bevettem egy 72 oras esemény utanit. Meg is jött nagyjából normális időben( 1 hét múlva) , normálisan, gorcsokkel. Aztan a következő hónapban is erős alhasi gorccsel nagy alvadt ver darabokkal. Aztan két hét múlva elkezdett fájni a mellem, azt követő heten 3 naponta teszteltem, mind negativ. Voltam nogyogyasznal nem nézett meg kizárta h terhes lehetek, azert ott is csinaltattam egy tesztet. Azóta megint megjött kicsit gyengébb volt de erős gorcsokkel , elkezdtem fogamzasgatlot is szedni, ám a mellfajdalim nem múlt el. Nagyon aggaszt! Mitől lehet? Mar annyira aggódom hogy mindezek ellenére megis terhes vagyok es azert faj a cicim(egyik nap nagyon faj fel napig utána semmi, de folyamatosan érzem hogy kemények)vagy más betegség okozhatja? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Nem szeretnek babát 

  1. 2016. november 12. 11:0426.

    Ezen a a tanyán adnak... de te annyira szánalmas vagy keressél mar magadnak valami hobbit vagy nem tudom egy kis állatot amit megkinozhatsz aztan masztizzal ra ! ;) 

    előzmény:
    Nikita 666 (21)
    2016-11-11  22:47
  2. 2016. november 12. 08:4425.

    Nem mindegy, hogy a hozzászólásaid alapján véleményt mondanak rólad vagy teljesen laikusan és hibásan állítasz fel diagnózist valakiről pár sor után.


    Ez pedig egy fórum, nem verseny, nem kell beállni senki mögé erősítésnek, de véleményt szabadon lehet nyilvánítani. Véleményt. Nem diagnózist.

    előzmény:
    Nikita 666 (22)
    2016-11-11  22:53
  3. 2016. november 11. 23:4724.

    Harman vannak,kifelejtetted a Jozsikat.......

    előzmény:
    Lédienn (11)
    2016-11-11  08:23
  4. 2016. november 11. 23:4323.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (18)
    2016-11-11  18:22
  5. 2016. november 11. 22:5322.

    Egy idióta vega, akire egy évben egyszer részegen ráfanyalodnak.


    Miért ne diagnosztizálhatnám? Ő kérte. Én NEM kértem az elmeállapotomra utaló diagnosztizálást, mégis megtették. Az nem zavar?


    Nem a többségben lévő dilisek mellé kellene állni csak azért, mert divat a másik síkhülye fejét simizgetni. Tele a fórum toprongyokkal, és mivel ők vannak többségben, azt hiszik ők a norma.

    előzmény:
    Inez_Alvarez (18)
    2016-11-11  18:22
  6. 2016. november 11. 22:4721.

    Bébike, tömörítsed ha nekem szánod. Így csak átfutottam rajta.


    És akkor most beszéljünk az ÉN sérült lelkivilágomról.


    Nem ÉN nyitottam topicot, nem az én csöcseimmel van probléma, nem én baszok ész nélkül egyszer egy évben, nem én rohantam olyan tablettát venni, amelyet NEM árulnak a gyógyszertárban. Bébike, terhességmegszakító tablettát NEM adnak csak úgy.


    Tyúkszemedre léptem, igaz?

    előzmény:
    Aggodalom (15)
    2016-11-11  16:04
  7. 2016. november 11. 22:3820.

    Hát akkor nyomorult lúzer vagyok.


    Kedvesem, nekem úgy tűnik belebetegedtél a létezésembe. Biztos vagy abban hogy folytatni szeretnéd? Engem te nem zavarsz, nem foglalkozom veled. Nem az én lelkivilágom sérült annyira, hogy mindenfélét mondjak rád.

    előzmény:
    Lédienn (14)
    2016-11-11  11:19
  8. 2016. november 11. 21:3419.

    A mell, a teljesen "normális" cikluson belül is növekedhet, akár egy kosár méretet. Fájhat, feszülhet, keményedhet. Máskor meg semmi változás. Nekem ez a tapasztalatom.


    Én nem hagynám ezt annyiban. Nőgyógyásznál alaposabb vizsgálatot lehet kérni, ahol most élsz? Elég slendrián módon intézte el, egy terhességi teszttel a panaszod. Én nem hagynám annyiban.

  9. 2016. november 11. 18:2218.

    "-Fájnak a melleid, noha valószínűleg senki sem markolássza azokat, feszülnek, megnőttek. Ilyen panaszokkal csak azt lehet mondani, hogy kidurrant a szilikon, vagy pedig valami nagyon gyorsan elkezdett benne nőni."


     


    Talán mégsem kellene online diagnosztizálnod.

    előzmény:
    Nikita 666 (12)
    2016-11-11  09:41
  10. 2016. november 11. 16:2617.

    Ja es Ledienn!


    Most hogy befejezettkent tekintek a Nikita temara, visszaternek az eredeti topic temahoz! En is gondoltam a gyogyszerre de aggodom meg mindig a melleim miatt.Most eloszor volt´; hogy 2 napig nem fajt viszont izomlazszeru fajdalom meg mindig van. Tenyleg ennyire sulyos lehet a gyogyszer mellekhatasa? Jovoheten megyek nogyogyaszomhoz ujra, kertem idopontot ott csinalnak nekem mammografiat is ha kerem. Mar keso javaslat hogy ne szedjem a fogamzasgatlot mert elkezdtem lassan 2 hete. Vegetarianus is vagyok mivel igy kevesebb vasat viszek be gondoltam arra is, hogy erositheti a gyogyszer mellekhatasait? mit gondolsz errol?

  11. 2016. november 11. 16:0916.

    Kedves Ledienn!


    Az ilyen embereknek mint o minden negativ jelzo csak egy afrodiziakum... az ilyen jelzok spanoljak, izgatjak olyan ez neki mint egy mentalis kozosules amikor vegre felszalad az adrenalin es endorfin az agyaban akkor pororgnek a a szavak es amikor befejezi leirott kis monologjat olyan neki mint masoknak az orgazmus. Ami hathat ra az ha abszolut ignoralod, mivel a torodes az ami mozgatja: Hidd el hogy egesz eleteben leginkabb  gyermekkoraban nem kapott annyi figyelmet mint itt a forumun. Nem tehet rola!  Koszonom szepen hogy felhivtad ra a figyelmem. :D

    előzmény:
    Lédienn (14)
    2016-11-11  11:19
  12. 2016. november 11. 16:0415.

    Kedves Nikitia!


    Kepzeld! Nemetorszagban elek szoval se a tanya se a nyocker nem jott be...most kapaszkodj meg itt csak ugy bemesz a gyogyszertarba es kersz egy esemeny utani tablettat majd megkerdezik mikor tortent a beleset ( ugye ezt olyan nok tobbsegenek talaltak ki akik nem hibatlanok mint sajat leirasod alapjan te) aztan annak fenyeben, hogy mennyi orat mondasz kapsz 72 orast vagy 5 napost. Durva ugye?! ez maris kettobol semmi, eleg passziv a tudasod...A sansz szot elirtam mivel okostelefonom van es javitja a szoveget tudod mi az? vagy teljesen a multban elsz es nem tudod elfogadni hogy manapsag mar nem szegyen internetes forumokra irni vadidegenektol kerdezni, vagy szamodra csak az elfogadott hogy ismeretleneknek meltatod az eletet a donteseit vagy a hibait? ( a sansz´szo nemet eredetu pontosan tudom mit jelent apukam nemet) Ezen a tanyan" ahol szerinted en elek :D hallgattam 2 evig pszihgologiat tudod, hogy hivjak azokat az embereket akik elvezik masok megalazasat es szimplanm kedvtelesbol a sajat maguk szorakoztatasara teszik?! pszichopatanak! Jelen esetben mivel te ezt interneten anonimkent teszed ujgeneracios elfojtott szociophata vagy!A kornyezetedet jol manipulalod mivel jol bansz a szavakkal viszont a normalis emberekben kifejlodott empatiat te sajat beteges szociphata hajlamaid kielesere forditod, aztan szarkazmus es cinizmus jelzo moge bujtatod.Ez sok dolog okozhatja trauma gyermekkorban, szexualis bantalmazas, szulok kozott bipolaris elmezavar ami egy erzelmileg osszezavarodott gyermeket ilyen felnotte tehet. En ha tippelhetnek akkor aztmondanam, hogy az anyadnak voltak ilyen hajlamai vagy az volt, ez megmagyarazza a nok iranti gyuloleteted. Gobdolom, hogy valoszinuleg utalod mert pontosan olyan vagy mint o... Az nem normalis, hogy valaki 12 orat ul az internet elött (kovetkeztettem, lehet tobb is) es ugy probalja meg helyrebillenteni naponta kis adagokban az onertekeleset, hogy elkeseredett aggodo, kivancsi vagy erzelmileg labilis, tehat sebezheto noket verbalisan molesztal! Ha lenne rolam video te mar biztos lattad volna annyi idot tolthesz az interneten...amugy az anya szot sokat hasznalod ez arul el es csak negativ szovegkornyezetben ami megintcsak egyertelmu, anyu valamit nagyon tonkretett gyermekkorban amivel nincs idod szembenezni mert az interneten keresel embereket arra hogy kielhesd beteges vagyaidat, vaószinuleg azert nem a csaladodon mert akkor tekintelyt veszitenel es nem manipulalgathatnad kedvedre oket.Tudom biztos erre is irsz majd valami nagyon frappansat meg latinszavakat hogy igy aztgondoljak ertelmesiegi vagy azt is elkepzelem hogy buszken olvasgatod a kamu barataidnbak milyen jol kiosztottal valakit?! de szerintem 2 dolgon mindenfelekeppen gondolkozz el: az egyik hogy hol kezdodik a bibi? Ha az ongyogyitas vagy egy kis meditacio nem segit megtalalni azt a pontot ahol ilyen szintu mentalis problemak gyokereznek akkor keress fel egy szakembert. a masik:Ha ezt kepes vagy belatni es ezt az energiat amit jelenleg masok beteges megalazasaba feketetsz inkabb hasznalnad pozitiv eredmenyes dolgokra! Irj konyvet vagy Blogot. Nagyon jol fogalmazolnem rossz a stilus ami moge rejted magad, ha ezt egy konyvben olvasnam tetszene, masoknak is, ha nem megszemelyesitve konkretan  sertegetned az embereket lehetne vicces es szarkasztikus is.rengeteg mentalis betegsegekkel kuzdo j´iro van es volt. Akkor vegre eszre vennenek es sokkal tobb figyelmet kapnal mint most!

    előzmény:
    Nikita 666 (12)
    2016-11-11  09:41
  13. 2016. november 11. 11:1914.

    Ha a szavaid igazak lennének, akkor minden valószínűség szerint én is úgy éldegélnék, mint ti.


    A felsorolásból egyébként kihagytad a mostani három kedvencemet, öreg vagyok, rút vagyok, és leszbikus.

    idézet:
    Nikita 666 (13)
    2016-11-11 09:49:43

    Aha!


    Érthetetlen,ha valaki olyan magasságokban képzeli magát,mint te,akkor vajon mi motiválja,hogy "leereszkedik" egy bulvár fórum közönségéhez? Ez a vicc kategória.


    Ezzel szemben a szomorú valóság veled kapcsolatban az,amit előzőleg is leírtam és amit itt rendszeresen bizonyítasz is. Ahogy itt önmagad jellemezted,az csak érintőleges.


    Csak a nyomorult,sérült lelkű,beteg,sikertelen emberek sajátossága az a stílus,mentalitás amit te itt rendszeresen megengedsz magadnak. A szemétkedés,primitív,okoskodó "magyarázataid",mások megalázása,kigúnyolása,ezzel szemben önmagad piedesztálra emelése okoz csak neked átmenetileg némi elégtételt,kielégülést. Ez betegség,de ezt sosem ismernéd be,mert ehhez intelligencia is kellene. 


    Nyomorult lúzer vagy! 

    előzmény:
    Nikita 666 (13)
    2016-11-11  09:49
  14. 2016. november 11. 09:4913.

    Ha a szavaid igazak lennének, akkor minden valószínűség szerint én is úgy éldegélnék, mint ti.


    A felsorolásból egyébként kihagytad a mostani három kedvencemet, öreg vagyok, rút vagyok, és leszbikus.

    előzmény:
    Lédienn (11)
    2016-11-11  08:23
  15. 2016. november 11. 09:4112.

    A franc fog neked litániát írni, tömörítem.


    Tehát, van egy sanzonod, hogy nem vagyok nőnemű. Óriási. Angyalbögyörő, ez nem melléütés volt nálad, hanem azt jelenti, hogy fogalmad sincs némely szavak jelentéséről. Egyem a böte agyacskádat.


    A stílusom le van védve, mindenfélének tituláltak már, szóval teljesen mindegy miként jellemzel.


    Hát hoppá. Normális városi lyány vagy, aki felháborodva kéri ki magának hogy valaki hülyének nézi. Nos, bocsánat, dehogy nézlek hülyének, hiszen a nők többsége épp olyan mint te. Úgy véled bárki követhet el baklövést. Nos, ti igen, de vannak néhányan akik nem.


    Nos, akkor nézd csak meg, hogy miért vagyok paraszt, miért háborodtál fel, a te tökéletes életeddel.


    - Nem szedsz fogamzásgátló, mert egy évig monoszexuális életet éltél.


    - Nem húztál gumit, tehát kitetted magad bármilyen fertőzésnek. Nem vagy tisztában a felelőtlen dugás következményeivel. Te azt csak gondolod. A gyerek rész csak egy része. Lehet hogy a kis aktusod már kering a neten.


    - Albán szamárrá ittad magad, és úgy közösültél.


    -Az aktus után valamikor mellékesen eszedbe jutott, hogy be kéne kapni valami tablettát, amiről a leírtak szerint fogalmad sincs hogy micsoda. Az esemény után azonnal vettél egy esemény utánit? Csak úgy? A gyógyszertárban? Mert azt csak úgy osztogatják a bolond leányoknak?


    -Fájnak a melleid, noha valószínűleg senki sem markolássza azokat, feszülnek, megnőttek. Ilyen panaszokkal csak azt lehet mondani, hogy kidurrant a szilikon, vagy pedig valami nagyon gyorsan elkezdett benne nőni.


    - És most ami a legkényesebben érint, ha anyuka beszélt volna veled arról, hogy a test hogyan működik, akkor nem itt kérnél összehasonlítási alapot, hanem meglátogatnád a mammográfiát. Mivel a mell önmagában nem fáj, kivéve ha belülről feszíti valami, vagy pedig trauma éri. Ha pedig anyuka felvilágosított volna bármiről, akkor nem itt a fórumon érdeklődnél a testedet érintő témában, hanem őt keresnéd meg a panaszaiddal.


     Kizárt hogy bármi bajod van, neked pszichológusra van szükséged, és rendszeres kielégítő nemi életre, egyből elmúlnának a fájdalmaid.


    Tehát nem vagy tanyasi. Nyócker?


     

    előzmény:
    Aggodalom (9)
    2016-11-10  21:14
  16. 2016. november 11. 08:2311.

    De,sajnos nőnemű. 


    Régebbi fórumozók már ismerik a mocsok stílusát is. Van itt egy hímnemű változata is,akivel egymást erősítve,egymást túllicitálva minden topikban csak szemétkednek. Ez a némber is csak egy hazudozó,másokat folyamatosan megalázó,beteg lelkű,frusztrált troll. Minden topikba beleköp,kötekedik és addig nem nyugszik,amíg szét nem rombolja a topikot. Végtelenségig gátlástalan,piszok,rosszindulatú és nagyon primitív. Itt igyekszik a frusztrációját "kezelni" ahelyett,hogy orvoshoz menne. A valóságban csak egy nyomoronc,beteg,sikertelen kis senki.

    előzmény:
    Aggodalom (10)
    2016-11-10  21:26
  17. 2016. november 10. 21:2610.

    Egyébként van egy sanzon , hogy nem nőnemű, ami egyértelműen lejön a megfogalmazásból is. 

    előzmény:
    Lédienn (5)
    2016-11-10  11:17
  18. 2016. november 10. 21:149.

    Írtam egy választ kedves Nikita! Mindenki masnak köszönöm a normális hozzászólásokat! Nem akartam 3 oldal regényt írni hogy minden benne legyen, de az aggodalmam nem a terhességre irányul feltétlenül, hanem arra , hogy érzem valami más. Bármi lehet en is tudom. Ezért is kertem tapasztalatokat. Azert írtam oda hogy nem szeretnek babát , hogy ne gondoljatok tevkepzetek gyártó minden áron gyereket akaró nőnek! Szoval hogy ne biztatást kapjak hanem valódi tapasztalatokat. :) Gondoltam en is a 72 oras bezavarasara a hormonhaztartasom fele , csak elbizonytalanodtam mivel az első menstruacio elott sem utan nem h jelentkezett tünet. Csakis a második utan ami igazából erősebb volt az általánosnál de rövidebb. Nem vagyok aktív sexuális életet elő sajnos vagy nem sajnos, de  ez az egy aktus volt az elmúlt 11 hónapban nagy butaság volt de mindenki hibázik, ezért is vettem rögtön esemeny utanit, mivel tisztában vagyok a felelőtlen nemi élet következményeivel. Előtte szedtem gyógyszert is. Biztos vagyok benne hogy hormonális dolog, a terhessegre csak azert gyanakodtam , mivel nőttek is a melleim es furan fajnak. Ráadásul kozepidben kezdődött es nem múlt el a menstruacio utan sem. Ez azt jelenti hogy nem a megszokott premensruacios fájdalomrol van szó (ami mellesleg nalam 5-6 éve nem jellemző) inkább izomlaz szeru , mivel ez az egyetlen szinte általános terhes tünet erre gyanakodtam. Nem zárom ki hogy bármi más is lehet!  

  19. 2016. november 10. 20:578.

    Kedves Nikita! 


    Nem vagyok vidéki! :) abszolút megértem a hozzászólásod bár a stílusod legalább annyira tahó mint egy videki parasztleanyé! (Nem haragszom emiatt remelem te sem). Tisztában vagyok a testem működésével, pont emiatt is van az aggodalom. Azert írtam le a koromat, hogy ne egy 16 éves idiótának nézzenek aki fel hogy mit szólnak a szülei. 1 éve nem éltem nemi életet ezért sem szedtem semmit, nincs kapcsolatom. Egy óriási nagy hibát követtem el , sokat ittam es ezt a másik oldalon félig kihasználva , de nyilván az en hibámból létrejött egy "baleset" . Mindenki hibázhat. Tisztában vagyok a testem működésével nagyon is. Pont azert is mert minden formában feszegettem mar a határait tudom, hogy ha valami más mint ahogyan az szokott lenni.Raadasul volt mar 2 éve spontán vetelesem, kiegyensúlyozott kapcsolatban éltem bár nem terveztük.(ezt arra írom hogy ugy "fel a terhességtol mint a pokoltol")   A családomban előfordult mar anyai felmenők kozott hogy menstrualtak. Az hogy nem szeretnek babát azert írtam oda, hogy ne biztató üzeneteket kapjak, sok fórumon olvasgattam mar szerettem volna leszögezni hogy nem a nagyon akarás okoz tevképzetek!  Hidd el nehéz leírni ilyen problémát de nem ez volt az első dolgom. Írtam is hogy tapasztalatokat is várok hátha valakivel hasonló előfordult mar. Nem az volt a cél hogy bárki megnyugtasson, hiszen akkor mar megnyugtatott volna a negativ teszt vagy az orvosom!  Tudod kedves Nikita pont azert is mert elég sokat tapasztaltam mar az életben soha semmit sem tartok lehetetlennek! Majd idővel te is rájössz, vagy kerülsz olyan helyzetekbe amik megtanítják veled , hogy nem csak az létezik amit feketén fehéren olvasol! Mellékesen csak kis történetnek a lehetetlenrol anyukám ugy szült engem hogy 16 évesen balesete volt összroncsolodott a mehe aztmondtak soha nem lehet gyereke! (Kivettek a lépét is ) ennek ellenére 6 evvel később  en megszülettem ugy hogy 2 hónapig daganatnak voltam diagnosztizalva... azóta 3! Lombikbébi program sem jött neki össze! A lehetetlenlenekrol ennyit!  vaRáadásul voltam nogyogyasznal  vizsgált 

    előzmény:
    Nikita 666 (7)
    2016-11-10  15:01
  20. 2016. november 10. 15:017.

    Nem nekem kellene szégyellnem magam, hanem annak aki olyan nőt nevelt, akinek fogalma sincs a teste működéséről.


    Valóban, cinikus vagyok. Nem vagyok ép elméjű. Topic indító az ép elméjű.


    No de rosszindulatú nem vagyok, akkor azt írtam volna hogy bárcsak beteg lenne. Rosszindulat hiányában csak diagnosztizáltam, ahogyan kérte.

    előzmény:
    Lédienn (5)
    2016-11-10  11:17
  21. 2016. november 10. 14:566.

    Nem vicceltem.


    Ha valaki baszik, de fél a terhességtől mint a pokoltól, miközben a csecsével mindenféle problémája van, akkor abban a csecsben valami nem stimmel.


    És ki az az idióta, aki egy fórumon próbál szimultán diagnosztizáltatni? Kérdezte hogy terhes-e. Ha azt mondja valaki hogy igen vagy nem, az mennyivel jobb?


    Tanyasi a szentem, hogy nincs a közelben egy orvos? Hetek óta, noha furcsákat érez?


    Nem hinném hogy én lennék a kakukk tojás.


     

    előzmény:
    exb (4)
    2016-11-10  11:15
  22. 2016. november 10. 11:175.

    Off:


    A mellrák nem ilyen panaszokat okoz,ha már panaszok is vannak és nem is így kezdődik!


    Ez még viccnek is durva volt! Épeszű,normális ember soha nem így reagál.


    Döbbenetes,hogy egy nőnemű lényből megint mennyi cinizmus és rosszindulat árad. 


    Szégyelld magad! 


    On:

    előzmény:
    Nikita 666 (3)
    2016-11-10  09:34
  23. exb
    exb
    2016. november 10. 11:154.

    Nikita! Ez még viccnek is rossz!!!


     


    Ne aggódj,tuti nem terhes vagy.


    Felborult a hormon háztartás és e miatt inkabb.Szerintem menj el egy mammografiara,hogy megnyugtasson.

    előzmény:
    Nikita 666 (3)
    2016-11-10  09:34
  24. 2016. november 10. 09:343.

    Ne aggódj, nem vagy terhes.


    Lehet hogy mellrák. Annak jobban örülnél?

  25. 2016. november 10. 05:592.

    Az esemény utáni tabletta felborította az előzőleg normális hormonműködésed.


    Ez sokaknál így történik és hosszú hónapokig is tarthat,ugyanis az esemény utáni "abortusztabletta" használata egy igen drasztikus beavatkozás a hormonrendszerbe és ez a /mellék/hatása a gyógyszernek,csak erről kevesen beszélnek.


    Jobb lenne,ha semmilyen hormonális fogamzásgátlót nem használnál addig,amig ismét helyre áll a normális hormonműködésed! Tudom,ez az aktív szexuális életet élőknél nehéz,de akár óvszert,akár bármi mást kellene használni addig,amig ismét visszaáll a normális hormonműködésed,mindezt a saját egészséged érdekében!  Ellenkező esetben nagy az esélyed arra,hogy még sokáig fogsz kínlódni és a bizonytalanság miatt izgulni,idegeskedni a vérzéses,mellfeszüléses stb. tüneteid,panaszaid miatt.


    (Mindig a nők járnak rosszabbul,ezért kell sajnos mindig "ésszel" is szexelni)!


     

Címlap

top