Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

DURVA VÁLÁS

bekkka
Létrehozva: 2016. október 12. 13:10

Sziasztok!


Segítségeteket szeretném kérni. Válásban vagyok és patthelyzetben, melyet szeretnék jól megoldani. Tapasztalatokat várnék azoktól, akik már voltak ilyen szituációban, hogy ti hogyan oldottátok meg. Röviden a mostani állapotról: fél éve beadtam a válókeresetet, kiskorú gyermek nálam történő elhelyezését kérve, vagyonmegosztást is egy eljárásban. Férjemmel az egyezkedés sehová sem vezetett, ki akar semmizni. 2 éve külön élünk, én költöztem el. Neki ez a helyzet nagyon kényelmes, húzni akarja az időt, az a célja, hogy anyagilag és lelkileg is kikészítsen. 2 tárgyalás volt, melyen semmit nem haladt előre az ügy. Minden hasznos tanácsot szívesen fogadok. :)

  1. 2016. október 14. 05:4453.

    en hiszek benne, nekem a 2. hazassagom igy kottetett. 6 hetig ismertuk egymast  utana osszekoltoztunk. 8 honap mulva kimondtak a valasomat az elso ferjemtol es 30 nap mulva megeskudtunk.


    Jovore leszunk 40 eves hazasok es meg mindig  nagyon szeretjuk egymast sot ha hiszed ha nem ma is megdobban a szivem  ha pl. megbeszelunk valamit hogy talalkozunk mert mindkettonknek masutt van dolga es meglatom ahogy odajon hozzam. egyikunknek sem a masik volt az elso kapcsolata viszont mind a kettonknek a masik volt a NAGY SZERELEM az eleteben. talan ezert van ma is igy, bar elismerem hogy ez eleg ritka.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_377888 (40)
    2016-10-13  13:46
  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 13. 23:1552.

    ...........mindkettőnek, akár a másik kárára is..........

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (51)
    2016-10-13  23:01

Címlap

top