Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zavar a pasi szakmája?!?

zsofiacska001
Létrehozva: 2016. szeptember 29. 18:45

https://youtu.be/qUgNfvp8rm8


 


https://youtu.be/LWOIeagZZME


 
Ebben a csapatban "táncol"...
Kb. 1 hónapja ismerkedünk, már sokkal több mint barátság, de nem nevezném kapcsolatnak. Azt mondta, táncos, hát mindenre gondoltam csak ilyenre nem... Egy pár napja volt egy nagyobb fellépésük, és mondta, hogy menjek el a barátnőimmel megnézni...körübelül a negyedéig bírtam, utána felálltam és kimentem, annyira elborította az agyamat a féltékenység, még így is, hogy nem is a pasim egyelőre...
Elmondtam neki is, hogy mit gondolok erről, nyugtatott olyanokkal, hogy ez nem chippendale, meg ebben rengeteg edzés meg munka van...elhiszem neki, de basszus... Nagyon nagyon jó vele, és kezdem úgy érezni, hogy komolyak az érzéseim felé, de ez nagyon arcon csapott, így élőben...
Túlreagálom? Csajok, ti ezt hogy kezelnétek? Le lehet ezt valaha nyelni, és elfogadni? 

 

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 2. 10:3451.

    Akárminek hívják, van akit ez nem érdekel.


    A TI jött az esetleges féltékenységgel, Niki pedig kifejtette hogy lehet is.


    deborah pedig csak annyit írt, hogy biz'a nem mindenkinek fekszik ez a tánc és a doktor és mérnök urak  nem a diplomájukat használják, miközben pl te elolvadsz a gatyájuktól.

    előzmény:
    maraya (39)
    2016-10-02  00:55
  2. 2016. október 2. 10:3350.

    Miért véded a férjedet, szüksége van rá?Személy szerint kipécézték, és már megszoktad hogy felsorolod a kiemelkedő tulajdonságait?


    Hogy melyik topicban kerül elő a nickem... ha valóban évek óta olvasod a fórumot, akkor tudnád, engem nem érdekel. Igen, szociopata, szemét, és rosszindulatú vagyok. Mert hát ugyebár leírták.


    Miért ne tudnám hogy mi folyik ilyen helyeken?


    Szóval, normális munkával keresett pénz nem megy kórházaknak? Ha valóban olvasnád a fórumot tudnád, engem a kórházaknak és gyerekeknek juttatott segély nem hat meg.


    Érdekes lenne ha bárkinek az élete a te orvos férjed kezébe kerülne. Félpucéron járna rituális táncot a beteg felett? Babám, a férjed nem orvos. A férjed vonagló táncos, orvosi diplomával.


    Még önmagadnak sem mered bevallani, a te férjednek csak ennyire tellett a tudásából.


     


     

    előzmény:
    maraya (36)
    2016-10-01  18:58
  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 2. 10:3049.

    Pontosan.

    előzmény:
    deborah22 (43)
    2016-10-02  08:59
  4. 2016. október 2. 10:1548.

    Ahogy olvaslak,te biztosan nem az eszedből élsz,mert az neked tuti nincs. Sem logikával,sem értelemmel,sem tudással nem rendelkezel.


    Ráadásul parlagon hagyott,kielégületlen,esetleg csak időnként rosszul dugott,nyomorult nőnemű vagy.


    Jobban járnál,ha csöndben otthon legalább néha maszturbálnál,akár ilyen klasszul kidolgozott testű,izmos,gusztusos,jóképű férfiak látványára is. Talán így néha összejönne neked egy orgazmus is (ha tudnád,mi is az) és hidd el,legalább megnyugodnál. Szegényke,ha egyáltalán képes lennél legalább maszturbálni.


    Hidd el,ez nem káros az egészségre és tök normális dolog! Orvosok,pszichológusok mondják! 

    előzmény:
    deborah22 (40)
    2016-10-02  07:31
  5. 2016. október 2. 09:5647.

    Hagyd,ne törődj velük!


    Sajnos ez lett az NLC fórumból.


    Az összes lelki sérült,primitív,sikertelen,kielégületlen,megkeseredett idióta némber és egy-egy hímnemű is itt tombol,mert ezen a fórumon lehet. Nincs olyan téma,amire ne a beteg agyuk diktálta torz módon reagálnának,döbbenetes rosszindulattal,hazugságokkal,cinizmussal fűszerezve. Igyekeznek minden topikban szétrobbantani az addig békés fórumozókat és addig nem tágítanak onnan,amig ez meg nem történik.


    Persze közben egyre többet elárulnak nyomorult életükről,beteg lelkükről és az így kialakult kép siralmas.


    Ezek szerint mit várhatunk egy tanulatlan,gátlástalan,kivénhedt,ócska prostitól,akinek a nagydarab,sötét,szőrös kanja mellesleg nők futtatásából él. Ha primitív,provokatív beszólásaira reagálnak,vagy pont nem,akkor az idióta némber meggyőződése és ezt le is írja(!) hogy ez azért van,mert ő mindenkinél okosabb és jól "rálépett a fórumozók tyúkszemére". Ha úgy látja,hogy provokatív és értelmetlen baromságaira nem az elvárt reakciókat kapja,akkor alpári káromkodásokat,szidalmakat posztol. 


    Ebben a kategótiában van egy nagyon beteg lelkű,primitív,hazudozó,megkeseredett,öreg hímnemű is a fórumon,akivel egymást igyekeznek túllicitálni az ordenáré,másokat megalázó,primitív,rosszindulatú beszólásaikkal. Ha ez a két nick valahol megjelenik,garantált a topik szétverése. Ilyekor elégedetten és nyíltan is egymást dicsérik.


    Aztán itt van a saját bevallása szerint is nagyon mucsai házisárkány,aki minden témára kamut kiált és/vagy teljesen értelmetlen,cinikus szöveget nyom be. Komoly szövegértési hiányosságai miatt is szintén topikromboló,veszekedést szító nick. Ha valaki szól neki ezért,kínjában szintén ordenáré módon képes csak reagálni.


     


     


     


     


     

    előzmény:
    maraya (42)
    2016-10-02  08:39
  6. 2016. október 2. 09:4146.

    Igen, például. :) volt is már rá példa, és sosem leszek elég hálás érte.


    a további értekezésnek értelme pedig nincs, a részedről már úgyis kibukott az intelligencia :)

    előzmény:
    deborah22 (45)
    2016-10-02  09:36
  7. 2016. október 2. 09:3645.

    vagy anyádét. ezzel az erővel.


     

    előzmény:
    maraya (44)
    2016-10-02  09:18
  8. 2016. október 2. 09:1844.

    Miért kiabálsz, félsz?:)


    teljesen értelmesen le lett írva, hogy emellett van civil szakmájuk. Mondjuk pont megmentheti a gyereked életét.


    Ha valaki itt nem ért valamit, az te vagy.

    előzmény:
    deborah22 (43)
    2016-10-02  08:59
  9. 2016. október 2. 08:5943.

    te mit nem értesz MÉG MINDIG?????


    NEM az orvosokról van szó itt, hahó, nem tűnt fel???


    te rugózol egyes egyedül az orvosokon.


    itt a csipendéltáncosokról van szó, hogy HA esetleg van is diplomájuk, nem abból élnek, ami a szakmájuk, hanem a táncból, meg magamutogatásból, amihez leginkább esztétikus (kinek mi) test kell. 


    nem olvas fel doktori értekezéseket, miközben vonaglik valami csaj előtt a széken. 


    ugyeképes voltál felfogni?

    előzmény:
    maraya (42)
    2016-10-02  08:39
  10. 2016. október 2. 08:3942.

    mindegy nekem mi ez. a testükből élnek, nem az eszükből. 

    idézet:
    deborah22 (41)
    2016-10-02 07:33:28

    Hihetetlen dolgokag lehet tanulni ezen a fórumon. Most például azt, hogy egy mérnök, vagy egy gyerekorvos nem az eszéből él. Csodás.

    előzmény:
    deborah22 (41)
    2016-10-02  07:33
  11. 2016. október 2. 07:3341.

    mindegy nekem mi ez. a testükből élnek, nem az eszükből. 

    előzmény:
    maraya (39)
    2016-10-02  00:55
  12. 2016. október 2. 07:3140.

    te miért vagy velem ilyen rosszindulatú? oda írok, ahova akarok. esze -meszelyed kb neked van, ilyen fos dumát még nem hallottam. 


    nagyorrom sincs. 


    viszont te lehet ezekre a csipendélesekre maszturbálsz és megsértettelek? 

    előzmény:
    kekelefant (38)
    2016-10-02  00:39
  13. 2016. október 2. 00:5539.

    A probléma itt csak annyi, hogy ez nem chippendale. Revü táncnak hívják, és kb. sértő egy lapon említeni a chippendale szakmával. Ebből világbajnokságot rendeznek (legutóbb pont Budapesten), chippendale vb-ről még nem hallottam.


    "ők nem tudják használni, azért csipendéleznek" Ilyet hol olvastál?

    előzmény:
    deborah22 (37)
    2016-10-01  23:15
  14. 2016. október 2. 00:3938.

    Te itt sok mindent nem ertesz,akkor minek vegyulsz?Ha nem erted akkor maradj csendben addig amig bele megy a kis -esze-meszelyedbe...ha nem jarsz az a te dolgod ne ussd a nagymeretu orrod abba amihez semmi kozod,ertjuk????

    előzmény:
    deborah22 (37)
    2016-10-01  23:15
  15. 2016. október 1. 23:1537.

    öö biztos nem szorul rá, hogy megvédjem, de:


    én sem járok "ilyen helyekre" sőt a videót sem nyitottam meg, de ha chipendale-t hallok, azonnal beugrik egy kép, hogy mi történik ott. láthattam erről videót, filmet, műsort akármikor. meg lehettem én akár lánybúcsún is, ahol ezt kapta a menyasszony.


    és ő nem általában a diplomásokat szidta, (hogy fúj orvosok) hanem a diplomás csipendélt. ők nem tudják használni, azért csipendéleznek. 


     


    mondjuk a gyerekalapítványnak hogyanmegy a pénz részt nem értem, lehet meg kellett volna néznem a videót?

    előzmény:
    maraya (36)
    2016-10-01  18:58
  16. 2016. október 1. 18:5836.

    Csak hogy véletlenül se legyek annak áldozata, hogy netán kiforgassam nemes szavaidat, maradnék annál, hogy idézek :)


     
    "hogy ismételten személyeskedés alanya lettem, nem az én problémám." ó dehogy :) 
    Évek óta olvasom ezt a fórumot, de valahogy nem lennék arra olyan büszke a helyedben, hogy egy olyan topicban is előkerül a nevem, amihez hozzá sem szóltam, csak szimplán leírták a "szociopata, szemét, rosszindulatú" szavakat. Persze ez már nem az én dolgom :) 
     
    Na de.
     
    "Intelligensek. Naná. piszok szerencse hogy tudnak írni és olvasni." 👆🏼 a fentebb említett példánál rólad, na annál biztos intelligensebbek.
     
    "Mélyen lenézem azokat a nőket, akik ilyen helyekre mászkálnak." Lenézed őket, de azért kimagasló szinten ítélkezel, ergo pontosan tudod, mik történnek ott. (vagy nem, csak látatlanban tolod a hülyeségeket, ez talán rosszabb) Hogy is van ez?
     

    "Akiknek pedig ez az undormány nem jön be, az prűd, irigy... igaz?" megsúgok valamit : ennek az undormánynak a bevétele rendszeresen gyermekalapítványoknak és kórházaknak megy. Felháborító és gusztustalan!


     


    De a kedvencem : "Diplomás emberkék. Ó hogyne. Csak épp a diplomájukat nem tudják használni." Tudod, én csak egyre kérlek. Ha majd egyszer úgy hozza az élet, hogy te, vagy ne adj'Isten a gyereked élete mondjuk pont az orvos férjem kezébe kerül - kérjek, akkor se merészelj mást mondani, csak ezt.


     


    előzmény:
    Nikita 666 (35)
    2016-10-01  15:26
  17. 2016. október 1. 15:2635.

    Nocsak, nocsak.


    Ismét sikerült tyúkszemre taposnom.


    Arany bogaraim. A felett az apró, de igen fontos tényező felett elsiklottatok, hogy ezt a topicot nem én nyitottam, hanem valaki, aki kétkedik a kis ugrálós hapsijában.


    Diplomás emberkék. Ó hogyne. Csak épp a diplomájukat nem tudják használni. - Intelligensek. Naná. piszok szerencse hogy tudnak írni és olvasni. - Kidolgozott testfelépítésűek. Hááát, én egyetlen harcművészt sem ismerek, aki hajlandó lenne elmenni így táncikálni. -- képesek összeszerelni egy gyerekágyat, és elmenni az óvodába a saját gyerekükért. Még szép. Az utcanők is szoktak főzni, a gyerekeiket sem hagyják az óvodában.


    Az pedig hogy ismételten személyeskedés alanya lettem, nem az én problémám. Én attól nem leszek sem több, sem kevesebb. 


    Mélyen lenézem azokat a nőket, akik ilyen helyekre mászkálnak azt az illúziót keresve, hogy valaki az ő kegyeiket keresi. Ja igen, és ezért még fizetnek is. Sőt, ha kifognak egy ilyen hapsikát, még büszkék is rá. Milyen szép arcú. Milyen művelt, diplomás. Milyen okos, lehet vele beszélgetni. Nos igaz. Csak éppen félpucéran táncikálnak. 


    Akiknek pedig ez az undormány nem jön be, az prűd, irigy... igaz?


     

  18. 2016. október 1. 14:1834.

    Nagyjából korrekt, de nem egészen pontos.


    Ő a bűnözői életmódot folytató, gazdag cigányokat szereti. Ott divat az, hogy a nőnek kuss, csak szophat. No persze sok pénzért. Őutána szabadon... Mivelhogy ő szokott ezzel dicsekedni.

    előzmény:
    Lédienn (26)
    2016-10-01  09:07
  19. 2016. október 1. 12:4033.

    Nézd, ha csak azért zavar a  foglalkozása, mert féltékeny vagy, akkor ez netto hülyeség. Jó pasi, nyilván, minden ujjára akadna tucatnyi nő, akikért még küzdenie sem kell, csak csettint és örömest ugranak az ágyába. Ő viszont téged akar.


    A másik része, a "fincsi", az engem is zavarna....hogy úgy beszélnek a pasimról, mint egy tárgyról, vagy játékszerről.... Ennek viszont semmi köze a féltékenységhez. 

    előzmény:
    zsofiacska001 (9)
    2016-09-29  19:31
  20. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. október 1. 11:3332.

    Tiszta Flashdance csak férfiban ;)

  21. 2016. október 1. 11:2531.

    A világért sem OFFolnám szét a témát, de ha jól emlékszem, te voltál az, aki az én topicomat is teleköpködted a hülyeségeiddel, majd miután néhányan rávilágítottak, hogy nem csak arrogáns, bunkó, de buta is vagy (szövegértelmezés 1es, talán még emlékszel:) ), érdekes módon eltűntél. Ott miért nem volt ilyen nagy a szád?:) puszta kíváncsiság.


    imádnivaló ez a "más szemében a szálkát is..." dolog.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (30)
    2016-10-01  10:11
  22. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 1. 10:1130.

    Igen, például.


    Viszont szép "szakma".

    előzmény:
    az örök Éva (23)
    2016-09-30  20:25
  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. október 1. 10:0829.


    Ezt leírhattad volna az eredeti nick-eddel is.


    Kár volt  regizni egy másikkal, kilóg a lóláb..................

    előzmény:
    maraya (27)
    2016-10-01  09:47
  24. 2016. október 1. 09:5728.

    10/10-es írás, gratulálok 

    előzmény:
    maraya (27)
    2016-10-01  09:47
  25. 2016. október 1. 09:4727.

    Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot. Mindenkihez szólnék, de leginkább az utolsó 3-4, a cinizmusába majdnem belefulladó hölgyhöz.


     
    Képzeljétek el, drágáim, van élet egy ilyen pasival. Szintén itt táncol a férjem (igen, képzeljétek, ezek a buta, csapodár, kirakatfiúk képesek megházasodni), a gyerekeim apja. TI, ezzel kapcsolatban írtam privátot, btw :) De akkor haladjunk szép sorban.
     
    "mennyi kiéhezett nő írt be." "Az viszont elképesztő, hogy félpucér férfiak látványa mennyire el tudja venni önmagukat másoknál különbnek tartó nők eszét. " -> nos, ha valaki attól lesz kiéhezett, hogy felkelti a figyelmét, sőt, most figyelj, még tetszik is neki egy/ez esetben több kidolgozott, szép férfi felsőtest, hát akkor én elkezdem ásni a saját síromat. Ja, nem, inkább maradok akkor "kiéhezett", sokkal jobb, mint az álszentség.
     
    "Ezek a "férfiak" bármennyire is tetszetősek, nem nevezhetőek Férfiaknak." -> persze, az már szubjektív, hogy kinek mi a "Férfi", nekem tudod mi? Aki, ha helyzet van, megoldja a kihívásait, legyen az egy babaágy összeszerelése, egy kocsi megjavítása, egy fal glettelése, tökmindegy. Akiről tudom, hogy egy biztonságos környezetet, életet tud teremteni kettőnknek, a gyerekeinknek. NA és tudod kitől látom ezeket nap, mint, nap? Kapaszkodj meg, a borotvált mellkasú, kigyúrt, nemférfi férjemtől. *ba dum tss*
     
    "Ha lenne valami abban az okos kis fejecskéjükben, amit ti látatlanban is megelőlegeztek" -> a fejecskéjükben van mérnöki diploma (lásd TI kommentje), oxyológus szakorvosi diploma -a buta izomagy férjem civilben mentőszakorvos-, sőt ismerek olyat, aki koraszülött és csecsemőosztályon ápoló civilben.
    De ha az előítéleteid, meg a negatív diszkriminációd még nincs a csúcson, ajánlom ezt a figyelmedbe : http://www.hotmendance.com/jotekonysag.html
     

    "Hát ja, mert a fickó kifejezetten apatípus, úgy gondolod? Meg persze hűséges lesz hozzád, a folyton felkínálkozó nőkre rá se hederít, hanem otthon csücsül és ringatja a nyűgös gyerekeket?" -> nyugodtan küldjétek privátban az email címeteket, nagyon szívesen továbbítom az elmúlt 6 év képeit, videókat, ahol ez a szégyenteljes, nemférfi ember az éjszaka közepén órákig kocsikázik a bébivel, vagy a gyerekszoba közepén rózsaszín koronában barbizik a kislányával. Tudom, borzasztó, hidegrázós belegondolni, hogy nekik is van olyan, hogy lélek :(


     


    "Ovónéni: Bécike, mit dolgozik  az apukád ?


    Bécike: Az én apukán ejotikus táncos." -> komoly gondok lehetnek a fejedben, ha ennyit látsz ebbe az egészbe (csak úgy megsúgom, az erotikus tánc nem éppen itt kezdődik, tudtommal, gogotáncból még nincs világbajnokság, ebből, képzeld el, van), plusz egy 5 éves gyereknek ezt így adnád elő. 


     


    Szóval, kedves lányok, sok a baj. Az álszentség, az előítéletesség, a diszkrimináció, a gyenge cinizmus-próbálkozások, amivel csak magatokat teszitek nevetségessé, nem is tudom melyik a legnagyobb baj. Ha ezt az egészet annyira gáznak, és férfiatlannak tartjátok, elvileg nem is kéne tudnotok róla semmit. És érdekes módon mindenki ától cettig vágja, hogy ez mennyire égő, olcsó és férfiatlan. 


    De tudjátok mit? Tiszta szívből kívánom, hogy miután az oldalukon végigolvastátok a látogatók véleményeit, sodorjon titeket oda az élet, hogy egyszer egy ilyen show-n fogtok ülni. Utána, majd beszélgethetünk újra.


    Üdv, egy kiéhezett feleség, és anya


     



     

Címlap

top