Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Zavar a pasi szakmája?!?

zsofiacska001
Létrehozva: 2016. szeptember 29. 18:45

https://youtu.be/qUgNfvp8rm8


 


https://youtu.be/LWOIeagZZME


 
Ebben a csapatban "táncol"...
Kb. 1 hónapja ismerkedünk, már sokkal több mint barátság, de nem nevezném kapcsolatnak. Azt mondta, táncos, hát mindenre gondoltam csak ilyenre nem... Egy pár napja volt egy nagyobb fellépésük, és mondta, hogy menjek el a barátnőimmel megnézni...körübelül a negyedéig bírtam, utána felálltam és kimentem, annyira elborította az agyamat a féltékenység, még így is, hogy nem is a pasim egyelőre...
Elmondtam neki is, hogy mit gondolok erről, nyugtatott olyanokkal, hogy ez nem chippendale, meg ebben rengeteg edzés meg munka van...elhiszem neki, de basszus... Nagyon nagyon jó vele, és kezdem úgy érezni, hogy komolyak az érzéseim felé, de ez nagyon arcon csapott, így élőben...
Túlreagálom? Csajok, ti ezt hogy kezelnétek? Le lehet ezt valaha nyelni, és elfogadni? 

 

  1. 2016. október 1. 09:0726.

    Megint megérkeztek a topikokat szétverő,cinikus,rosszindulatú,irígy,lelki sérült szemétkedők is.


    Megérkezett mucsáról,aki nem csak a falu szája,hanem saját elmondása szerint a család sárkánya is. Ő az,aki minden topik indulásakor azonnal "kamut" kiált,bárki,bármilyen témát hoz,cinikus,rosszindulatú beszólásaival elsők között van és mindig "zöldalmalét" ajánl a topik indítójának,mert szerinte az meghozza az eszét. (Csoda,hogy itt eddig még nem tette).


    Aztán megérkezett a másik primitív,mindig csak okoskodó,közönséges,nagypofájú,alpári,kivénhedt,szétlőtt ócska prosti is,aki imádja a nagydarab,szőrös állat külsejű pasikat,mert "csak az az igazi". (Van a fórumon egy ilyen hímnemű is,akivel egymást "erősítik" és egymásról mindig elismerően nyilatkoznak). 


    Minden más nő rajta kívül buta,a pasik lelkét,igényeit igazán csak ő ismeri,és szerinte a nők rossz szeretők is,mert "utálják az anált,meg utána az orált is,ezért aztán ne csodálkozzanak a nők,ha megcsalják őket". Bezzeg ő....


    Saját bevallása szerint is csak azért jár ide,hogy jókat röhögjön a nők problémáin,bezzeg ő....


    És arra is büszke,hogy szemétkedésben,beszólogatásban,primitív okoskodásban,mások megalázásával ő viszi a prímet,saját bevallása szerint is mindenki más "kispályás"hozzá képest. (Ehhez igyekszik társakat is verbuválni,mert szemétkedni,másokat megalázni mindig vannak hasonszőrű jelentkezők). Az a kényszerképzete,hogy nála tökéletesebb,okosabb nő nem is létezik.


    Az ilyen mentalitású emberekkel "csak" az a gond,hogy betegek,kóros önértékelési zavarban szenvednek,amit persze soha nem ismernek el. Mivel a való életben sikertelenek,feszítí őket az őrület,amit aztán más emberek alázásával,hazugságokkal igyekeznek kompenzálni. Erre a virtuális oldalak fórumai sajnos lehetőséget is adnak és egyfajta szelepként működnek.


    De ettől a fent említett beteg személyiségek még nem fognak meggyógyulni,orvosra volna szükségük.


    Mivé lett az NLC fóruma?? 

  2. 2016. október 1. 01:0825.

    Szakmája?!

  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. szeptember 30. 20:4424.


    Vizionáltam a jövő!


     


    Elképzeltem  hogy az 5 éves gyereketeket megkérdezik az oviban:


    Ovónéni: Bécike, mit dolgozik  az apukád ?


    Bécike: Az én apukán ejotikus táncos.


    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  4. 2016. szeptember 30. 20:2523.

     


    Hát ja, mert a fickó kifejezetten apatípus, úgy gondolod?


     


    Meg persze hűséges lesz hozzád, a folyton felkínálkozó nőkre rá se hederít, hanem otthon csücsül és ringatja a nyűgös gyerekeket?


     

    előzmény:
    zsofiacska001 (13)
    2016-09-29  20:01
  5. 2016. szeptember 30. 16:1422.

    Kaliber, na ja! Hapsi, pasi.


    De nem férfi! Komolyan ettől áll sok nőben tótágast a puca?

    előzmény:
    cosmopolita123 (20)
    2016-09-30  16:10
  6. 2016. szeptember 30. 16:1221.

    Olvasgatom itt a kommenteket, és döbbenetesnek tartom, hogy mennyi kiéhezett nő írt be.


    Ezek a "férfiak" bármennyire is tetszetősek, nem nevezhetőek Férfiaknak. Ki az a férfi, aki ringó csípővel keresi a kenyerét? Hm...


    Borotvált mellkasú, szép arcú, kigyúrt emberkék. Ha lenne valami abban az okos kis fejecskéjükben, amit ti látatlanban is megelőlegeztek, akkor lenne bőr a képükön felajzott nők ölében vonaglani?


    Kicsi babám, te biztos hogy tetszel neki. Biztos hogy nem talál olyan nőt mint te. Biztos hogy pár év múlva sem fogja elfogadni egyetlen nálad csinosabb nő felkínálkozását sem. Biztos hogy a gyerekeiteknek büszkén fog mesélni a múltjáról. Biztos hogy a barátnőid meghatódnak tőle, de a szüleid még jobban. Még a könnyük is kicsordul majd örömükben, ha választ kapnak arra hogy mit is dolgozik a te gyöngyszemed.


    Most még csak zavar a munkája, később már szégyellni is fogod.


    Az viszont elképesztő, hogy félpucér férfiak látványa mennyire el tudja venni önmagukat másoknál különbnek tartó nők eszét.


     

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  7. 2016. szeptember 30. 16:1020.

    Én meg pont az ellenkezőjét mondtam:)  Hogy legfeljebb távolról merik csodálni, leteőleg úgy, h a pasinak fel ne tűnjön. Az ilyen hapsiktól félnek a nők, mint ahogyan az ilyen kaliberű nőktől meg félnek a hapsik. Jönnek a kételyek; úgy sem kellek neki, úgysem kellek hosszú távra, úgysem stb...Előbb kel el egy átlag, hidd el, és előbb is csal meg. Sztem ne tarts tőle, hogy hűtlenkedik majd, pláne, hogy ha ilyen sűrűn van ennyi nő között akkor sztem neki nem nagy dolog. Úgyhogy hajrá ;)

    előzmény:
    zsofiacska001 (13)
    2016-09-29  20:01
  8. 2016. szeptember 30. 09:4019.

    A helyedben én inkább büszke lennék és örülnék,ha azt látom,hogy a "mariskáknak" csak csoroghat a nyáluk és elismerően nyilatkoznak az én szuper pasim láttán.


    Mert ők csak ácsingózhatnak egy ilyen jó pasiért,neked meg ott van,a tied,veled megy haza és veled bújik ágyba is.


    Ráadásul ahogy írod,tök normális,intelligens,tanult pasi,nem csak extra jó külsejű. Direkt elvitt téged is egy fellépésére,hogy lásd,miket csinál. Gondolom,jobban fizetik,mintha a saját szakmájában mérnökként dolgozna és a jó külső adottságait kihasználva most a pénzre hajt.


    Ha link lenne és nem venne téged komolyan,akkor szerintem ezt nem tette volna,nem hívott volna el a fellépésére.


    És ami még megbecsülendő,az emiatti kiborulásodat is tök normálisan kezelte!!!


    Szóval örülj ezerrel a pasinak és gondolj arra,hogy neked otthon miket fog előadni,"bemutatni" és az élmény csak a tiéd!   


     

    előzmény:
    zsofiacska001 (9)
    2016-09-29  19:31
  9. 2016. szeptember 29. 20:5518.

    Ugyanerre gondoltam én is, hogy azért feltehetőleg nem innen fog nyugdíjba menni...  Nézd zsofi, engem sokkal jobban zavarna, ha boncmester lenne, ez azért még nem a világ vége... és tényleg, az ilyen pasikra ugranak a lyánykák, de épp ezért nekik már az ilyen könnyű préda (aki magától ugrik :p) nem is igen kell.. szóval aggodalomra semmi ok. 

    előzmény:
    cosmopolita123 (6)
    2016-09-29  19:22
  10. 2016. szeptember 29. 20:1217.

    Nézegessed a carabinieriket!

    előzmény:
    Dnanga1 (15)
    2016-09-29  20:05
  11. 2016. szeptember 29. 20:1116.

    Jól van na, ne válogassál.

    előzmény:
    Dnanga1 (15)
    2016-09-29  20:05
  12. 2016. szeptember 29. 20:0515.

    Hát... izé....tényleg jól néztek ki, csak egy volt a baj. Majdnem mindegyik akkora volt mint én. Vagy olyan fiatalka, mint a fiam... vagy éppen lány volt az istenadta salvataggio.

    előzmény:
    Róza555 (11)
    2016-09-29  19:49
  13. 2016. szeptember 29. 20:0314.

    Egyetértek. Meg a carabinerik. No, de én elfogult vagyok az olaszokkal szemben. Gyönyörűnek látom a férfiakat és a nőket is. 

    előzmény:
    cosmopolita123 (12)
    2016-09-29  19:57
  14. 2016. szeptember 29. 20:0113.

    Igen, egyébként ezt mondták többen is, hogy egy ilyen pasira akkor is mennének a nők, ha tudomisén, kukás lenne :D


    Meg egyébként egy full értelmes, művelt, jófej pasi, mérnöki diplomája van, csak aztán erre sodorta az élet :) 


    szóval valóban nem ellenkeznék, ha a gyerekeim apja akarna lenni 

    előzmény:
    cosmopolita123 (10)
    2016-09-29  19:35
  15. 2016. szeptember 29. 19:5712.

    Mindig a vizminetők meg a biztiőrök a legjobbak :D (na nem a közértes meg céges bizti őrök).

    előzmény:
    Róza555 (11)
    2016-09-29  19:49
  16. 2016. szeptember 29. 19:4911.


    Nem elhozhatók. Jövő nyárig várhatok. 


    Amúgy salvataggio a nevük - elírtam, de a videók és nyári emlékeim hatása alatt voltam - és ők a vízimentők az olasz tengerparton. 


    Az egész olasz tengerpart olyan, mintha a 300 című film forgatásán lenne az ember lánya. Az a néhány fakó plazmatestű kelet-európai, meg német nem tényező, hogy bezavarjon.

    előzmény:
    cosmopolita123 (7)
    2016-09-29  19:24
  17. 2016. szeptember 29. 19:3510.

    Most megnézem azt a barna borostástat (is) :D Ritka jó példányok igazi tenyészteni való bikák az tény, de nyugi lehet,h hűséges egy jelentéktelen tucat hapsi meg agyba-főbe csalna, sőt mivel szép gondolom mnetálisan és önbecsülésileg is ok a pasi, ezért éged is tisztelni és becsülni fog. Nem akarlak rábeszélni, de el ne engedd, zstem bánnád később, h ne ő lett gyerekeid apukája :D

    előzmény:
    zsofiacska001 (9)
    2016-09-29  19:31
  18. 2016. szeptember 29. 19:319.

    Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam :D


    jóó, hát nem mondom, hogy nekem ez nem tetszik, ezt a két videót már vagy 220x láttam, de nem tudom megunni 😄 csak tök más úgy nézni, hogy valamelyikkel már megvan a kötődés, aztán meg hallod mellőled a többi nőt, hogy "Mari nézd azt a barna, borostásat, fincsi" és aztán realizálod, hogy ja, amúgy, a "tiedről" beszélnek...kicsit demoralizáló. 

  19. 2016. szeptember 29. 19:278.

     ez teccett :D főleg a második klip az egyiptomi és a spártai rész

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  20. 2016. szeptember 29. 19:247.

    Mi az a salvatti-izé? Nem hoztál belőle?

    előzmény:
    Róza555 (5)
    2016-09-29  19:18
  21. 2016. szeptember 29. 19:226.

    Tipitkus :D sztem akkor is félnél tőle, h egy mezei irodakukac lenne:) az ilyen kaliberű hapsiktól tartanak a nők és fordítva. Figyi...még mindig jobb mintha mondjuk nyomozó vagy orvos lenne. Se hétköznap, se ünnep, se hétvége, se éjszaka, ráadásul nyugdíjas szakmák. Ebből meg 35.re kiöregszik. Tény. Onnan kénytelen lesz más melót nézni, de ahogy halad efelé (ti: 35 felé) egyre kevesebb melója lesz.

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  22. 2016. szeptember 29. 19:185.

    Háááát..... köszi szépen a videókat, ezen az unalmas és béna fórumon. Utoljára ilyen mennyiségi, s egyben minőségi felhozatalt, az olasz tengerparton láttam a salvattagiok személyében.


    Én azt gondolom érezzétek jól egymást! Az ilyen testben rengeteg munka van, ezekben férfiakban buzog a tesztoszteron és pörögnek ezerrel... minden területen.... ha érted mire gondolok.


    Ja, és ne járkálj el a bemutatókra, csak kiakadsz és feleslegesen agyalsz.

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  23. 2016. szeptember 29. 19:064.

    Ha már most zavar, mi lesz ha komolyabbá válik a kapcsolatotok?? Nem akarlak eltántorítani a sráctól, de vagy elfogadod vagy elengeded.


    Közönség előtt táncol, szerintem ez azért olyan sok okot nem ad a féltékenységre, nem...???

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  24. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. szeptember 29. 18:573.

    örülj ha jó faszi téged akar kettyinteni

    előzmény:
    zsofiacska001 (1)
    2016-09-29  18:45
  25. 2016. szeptember 29. 18:512.

    Huhuuu, azért ez nem volt rossz 🙈😄😄


    na, egyébként azt hiszem, ha féltékeny nem is lennék, azért engem is zavarna. 

Címlap

top