Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sorsfordítás, sűrgősen

ropy
Létrehozva: 2016. szeptember 18. 14:37

Mi van ha nem tudom elfogadni a sorsom,de tenni sem tudok? Mi van ha tudom,hogy mindenért az ÉN a  felelős, mégsem tudok mozdulni? Mi van, ha sem lehetőségem,sem  képességem hogy lépjek  ,de a sors már évek óta  keményen jelez,  betegséggel,hatalmas   lelki pofonokkal, hogy csinálni  kéne vmit? Hasonló gondokkal küzdő,vagy ilyenen átesett személyek véleményére tanácsára lennék kíváncsi,hátha tudunk egymásnak  segíteni.


Előre is köszönöm.

  1. 2016. október 3. 11:00133.

    Tudod, mindenki próbálkozik. a maga lehetősége és felfogása szerint. mindig változik vmi. vmikor elviselhetőbb,vmikor nehezebb. nem ítélkezhetsz a másik életéről, míg nem voltál a helyzetében. nem állt szándékomban a gyerekem betegségéről írni,nem állt szándékomban megmagyarázni,ismeretleneknek,akik nem tudják hogy élek,mit érzek,nem fogom kiteregetni a családi szennyest, mindenki csak a saját életéből merít,max az ismerőseiéből. Ez olyan mint a foci...! A lelátón mindenki okos. mindenki tudja mit kellett volna tenni. a topikkal,egyszerűen,csak arra kerestem választ, hogy ezoterikus oldalról közelítve, mit lehetne tenni. az elme oldalát,már ezerszer átrágtam. 


    és amire rájöttem: hiba megmagyarázni mit miért gondolok. ha nem akarják,úgysem értik.


    még annyit: ha sikerülne megtanulni békében lenni önmagammal, igen,segítenék annak,aki rászorul.aki kéri, a környezetemben,  aki boldogtalan.. ha vki önismeretet tanul, nem biztos hogy mindjárt az üzleten jár az esze.


    és hidd el,segít ez a sok "hókuszpókusz". lassan, lehetőséget ad arra,hogy kimásszunk a bajból. csak ez nem olyan mint egy fájdalomcsillapító,hogy rögtön hat. és persze a pzitív hozzáállás. persze ha az ember padlón van, nehéz pozitívnak lenni.


    Ha nem vagy negativ, mert elhiszem ha mondod, miért provokálod a népet? Vagy csak én érzem így? Úgy érzem, a többi hozzászólásod alapján is, mintha vitát szeretnél szítani. Erre én nem vagyok vevő.


    Érdekes,de sokat tanultam ezekből a fórumokból.. már megérte.

    idézet:
    ropy (131)
    2016-10-02 14:11:25

    Minden emberben benne van a negatív, és a pozitív energia.


    Olyan nincs hogy valaki csak pozitív, az az ember hülye.


    Mozdony írásai is attól függően hatnak valakire, hogy az illető milyen lelkiállapotban olvassa őket. Velem is ilyen volt, és most is ilyen. Én miért nem készültem ki tőle? Miért nem tartottam soha negatívnak?


    Nem provokálja a népet. Csak épp le mer írni olyasmit, amit mások nagyon nem szívesen olvasnak, mert önmagukra ismernek, és ez fáj nekik. A családi szennyesedet is magadnak kellene tisztára mosni, családi összefogással, nem pedig itt elemezgetni, külső segítséggel. Ha már használod az ezotéria szót, akkor tudd alkalmazni is. Máskülönben olyan mintha a levegőbe beszélnél.


    A lelátón nem mindenki okos. De. Van ott edző is, aki pontosan tudja hogy mit kellene tenni. Ha pedig a focista ennek ellenére idióta, akkor kérdés, hogy miért nem megy inkább a szőlőhegyre kapálni?


    Lehet asszociálni, gondolom menni fog.

    előzmény:
    ropy (131)
    2016-10-02  14:11
  2. 2016. október 2. 15:10132.

    ez az ok.   már csak a megoldás kéne.


    http://hasznaldfel.hu/2016/06/miert-csak-ennyi-jutott-nek ed.html


    talán lesz. kell legyen. a részemről akár le is zárom a topikot.


    sok sikert ,egészséget mindenkinek..

    előzmény:
    ropy (1)
    2016-09-18  14:37
  3. 2016. október 2. 14:11131.

    Tudod, mindenki próbálkozik. a maga lehetősége és felfogása szerint. mindig változik vmi. vmikor elviselhetőbb,vmikor nehezebb. nem ítélkezhetsz a másik életéről, míg nem voltál a helyzetében. nem állt szándékomban a gyerekem betegségéről írni,nem állt szándékomban megmagyarázni,ismeretleneknek,akik nem tudják hogy élek,mit érzek,nem fogom kiteregetni a családi szennyest, mindenki csak a saját életéből merít,max az ismerőseiéből. Ez olyan mint a foci...! A lelátón mindenki okos. mindenki tudja mit kellett volna tenni. a topikkal,egyszerűen,csak arra kerestem választ, hogy ezoterikus oldalról közelítve, mit lehetne tenni. az elme oldalát,már ezerszer átrágtam. 


    és amire rájöttem: hiba megmagyarázni mit miért gondolok. ha nem akarják,úgysem értik.


    még annyit: ha sikerülne megtanulni békében lenni önmagammal, igen,segítenék annak,aki rászorul.aki kéri, a környezetemben,  aki boldogtalan.. ha vki önismeretet tanul, nem biztos hogy mindjárt az üzleten jár az esze.


    és hidd el,segít ez a sok "hókuszpókusz". lassan, lehetőséget ad arra,hogy kimásszunk a bajból. csak ez nem olyan mint egy fájdalomcsillapító,hogy rögtön hat. és persze a pzitív hozzáállás. persze ha az ember padlón van, nehéz pozitívnak lenni.


    Ha nem vagy negativ, mert elhiszem ha mondod, miért provokálod a népet? Vagy csak én érzem így? Úgy érzem, a többi hozzászólásod alapján is, mintha vitát szeretnél szítani. Erre én nem vagyok vevő.


    Érdekes,de sokat tanultam ezekből a fórumokból.. már megérte.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (130)
    2016-10-02  13:49
  4. 2016. október 2. 13:49130.

    A gyerekeden akarsz segiteni? Mi baja is van ?


    Nem ezt irod. Belinkeltem.



    "a gyerek,még ha felnőtt is,nem tehet az én magányomról.boldogtalanságomról. de neki igy jó. kényelmes,, van apja,anyja.. míg nincs saját lakás élhet otthon..  és nem tolerálja, hogy nekem elegem van.. 2 éve majdnem elmentem.. bejelentettem neki.. teljesen kiakadt. rettegett minden naptól..  most ugy érzi nyugi van. a férjem is...  Pedig világgá mennék. van ház, munka,van mit enni, én mégis fuldoklok. és nem örülök hogy ilyen vagyok. és tanulni szeretnék, vmi "földöntúli" tudományt. segíteni a rászorulóknak, akik hozzám hasonlóan beleragadtak a sorsukba."


    Nem, nekem nincs negativ velemenyem mindenrol .
    Olvastad-e , mi a velemenyem az eletrol , az altalad nagyraertekelt elmebeteg , David Ickevel inditott topikodba irtam  ?


    Rengeteg pozitiv dolog van , amibe lehet kapaszkodni es hinni , ha rosszul erzi magat az ember a boreben...
    A harmattol vizes , libaszagu legelö es a tyukolbol kihallatszo kora reggeli szelid pityegés is tobbet uzen a vegtelenrol, arrol, hogy mindennek folytatasa van ,  mint egy sok penzert megvett  elmebeteg konyve  azzal, hogy rossza valtoztat a mindent leuralo/elozonlo foldonkivuli gyikember s bezabal... 


     

    előzmény:
    ropy (129)
    2016-10-02  12:41
  5. 2016. október 2. 12:41129.

    nem minden a pénzről szól..nem mindenkinél.  nem fogok praktizálni..de ha a gyerekemen segítek,már megérte.


    mindenről csak negatív véleményed van? az életben is így gondolkodsz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (128)
    2016-10-02  09:27
  6. 2016. október 2. 09:27128.

    Persze , hogy ki tudod tanulni a kineziologiat , s sokkal konnyebb mint a termeszetgyogyassza valas.
    Rengetegen valtak vele gazdagga...azok , akik csinaltak , persze . Azok , akik valoban betegek , azok kesobb, vagy tul keson erkeznek orvosi kezbe.
    El sem merem kepzelni, mi lesz egy beteggel, aki a Te kezeid koze kerul... egy fejfajos agydaganatos pl , egy Bajor Imre , vagy egy agardi martirkisfiu...
    Nagy felelosseg am , az ezosdoktorkodas s nem mindig sul ki, mert az ember szivos allat : ket het apolas helyett a szervezetet koptatva/terhelve  egy ev alatt is ki lehet gyogyulni nem halalos betegsegekbol...s gyogyulasra varakozva fizetni a hulyek adojat= az otthon unatkozo marineni uj ezos mestersegebol arado energia berbeadasat.....
    Az olyan dolog , a kinezologia, mint a meztelen kiraly uj ruhaja: csak ugy kell csinalni, mintha... es beszedni a penzt.
    Az egyik  faszi, aki ezt ,sikeresen kihasznalva a mediat, utnak inditotta , magat surgosen megoperaltatta , hererakkal, de a felesegenek , mellrak , bebeszelte az energiat es a gocpontokat : bele is halt a csaj...
    Igen. Dr Hamerrol beszelek, termeszetesen, arrol a Hamerrol, akinek a cuccat a mav-alkalmazott Barnai plagizalta s aki perre ment az aranyat tojo tyukja miatt a Barnai Roberto  biologikazo alakkal...
    Na ezek ma mind gazdagok s nem otthon unatkoznak szetrugva a mokuskerek békéjét...
    Egy minimum kis ész azért kell hozza, az energiagyogyitashoz , kulonben nem hiszi el a hiszekeny a szovegedet. S sok penz, mert nem adjak ingyen a tanitashoz/gyogyitashoz a jogot..huha
    Josno , az se rossz. Csak egy tancolo asztal kell hozza: ez elérhetobb lenne neked
    Ezoban keresed a hogyantovabbat.
    Csak azt nem ertem, hogy a fenebe akarsz masnak segiteni, amikor a sajat csaladodat is csak terrorizalod s szetvered az eletuket...
    Ciki.


    Azt tudod, hogy a leleknek nem csak a divatos alternativ ezosok a pasztorai ?
    A papbacsi , a pszichologus is lelekgyogyaszok.... olvashatnal pl Poppert Petert  a hüllökkel es gonosz foldonkivuliekkel ijesztgetö David Icke helyett ...


     

    előzmény:
    ropy (120)
    2016-09-24  19:52
  7. 2016. szeptember 27. 01:21127.

    Most hallgatok egy hipnózisról szóló hanganyagot. Ott azt mondja az oktató a transzba menésről, hogy ne próbáld, hanem hagyd megtörténni. Vagy fogd föl az egészet játéknak. Szerintem ugyanez a meditációra is érvényes, a kettő lényegében ugyanaz. Ja, és azt is mondta csomószor, hogy a transzállapotot a nap folyamán az ember számtalanszor átéli, anélkül, hogy tudna róla, tehát ez egy teljesen természetes tudatállapot. Az jellemzi, hogy a környezetednek ilyenkor abszolút nem vagy a tudatában, hanem a figyelmedet egyetlen dologra koncentrálod, ami teljesen leköti azt. Esetleg ez segít valamennyire?

    előzmény:
    ropy (125)
    2016-09-25  16:13

Címlap

top