Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem mer szeretni...

Torolt_felhasznalo_516355
Torolt_felhasznalo_516355
Létrehozva: 2016. szeptember 5. 16:47

Sziasztok!
 
Én egy 25 éves lány vagyok és beleszerettem egy nálam 5 évvel idősebb férfiba. Kedves velem, jókat beszélgetünk mindenféléről és mindig meg tud nevettetni :). Sokat gondolok rá és hiányzik, amikor nincs velem. Nagyon jó ember, teljesen oda vagyok érte :D. Tudom, hogy tetszem neki, viszont a súlya miatt önbizalomhiányos. Ezért nem mer igazán nyitni felém és nem enged közel magához :(.
Mit tehetek még azon kívül, hogy türelmes vagyok vele?   



  1. 2016. szeptember 14. 13:25103.

    Amen, es most sajat dicsosegedtol megdicsoulve felszallsz a mennybe. Te meg a lenyeg, Mako meg Jeruzsalem. Mielott elszallsz, meg elobb szolj ra paraszt baratnodre, hogy mire fel parasztozik. Ne hagyd felbe a foldi munkadat.


     

    előzmény:
    Büdösbogár (102)
    2016-09-13  23:31
  2. 2016. szeptember 13. 23:31102.

    Nem baj Sissike, ezt neked nem is kell érteni, nekem bőven jó, ha más felfogja a lényeget.


    Hálás köszönet a részvételért és a "tartalmas" beszélgetésért. 

    előzmény:
    Sissi52 (101)
    2016-09-13  22:27

Címlap

top