Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Visszavárjam őt?

Chana
Létrehozva: 2016. augusztus 20. 22:26

Sziasztok! Egy nagy problémámban szeretném, ha segítenétek élesebben látni. 


Hosszú idő után váratlanul belépett az életembe egy pasi. Teljesen spontán randi, jópofa volt, de nem kifejezetten az esetem. Jókat nevetgéltünk, beszélgettünk, sétáltunk, egyre szimpatikusabbá vált számomra. Ahogy hazaértem, még folytattuk a beszélgetést, nagyon megdicsért, hogy jól érezte magát és nagyon tetszem neki. 


Másnap kora este jött az üzenet, hogy a városban egy kávézóban ül a barátjával, lenne-e kedvem találkozni. Nagyon örültem neki, hogy ilyen szintre léptünk ilyen gyorsan, hogy bemutat a barátjának, így örömmel mentem el találkozni. Jó is volt minden egy darabig, csakhogy kiderült a beszélgetésükből, hogy egy nő miatt búsul az én tegnapi randim, akit nagyon régóta ismer, de csak 3 hónapja próbálkozik nála, a lány meg csak játszik vele, barátként kezeli, de közben cicázik. Szomorúan mentem haza, elkönyveltem, hogy ebből mégsem lesz semmi.


Másnap este hívott, hogy van-e kedvem találkozni vele, mondta, hogy értem jön majd, elmegyünk valahová. A természet közbeszólt, hatalmas vihar kerekedett, így bejött hozzám, együtt vártuk, hogy elüljön a vihar. Hozott nekem rózsát, beszélgettünk, majd egyszercsak megkérdezte, megcsókolhat-e. csókból együttalvás lett, egy szuper éjszaka, ami épp elég volt ahhoz, hogy rájöjjek, mindent nagyon szeretek vele csinálni, amit eddig megtapasztaltam belőle.


Másnap csak fél órája volt, de felugrott hozzám, és megismételtük az előző napit. Utána egy kanbuliba volt hivatalos, de onnan megírta, hogy legszívesebben velem lenne most is.


Utána tartottuk a kapcsolatot, majd rá két nappal elmentünk kettesben egy kicsit pihengetni a hétvégi házunkba. Itt nagyon jól éreztük magunkat, de rájött, hogy én kezdek közeledni felé, rá is kérdezett erre. Én bevallottam neki, hogy igen, kezdek többet érezni, ő pedig elmondta, hogy nagyon szeret velem együtt lenni, de neki túl merev, komoly vagyok. Nos, ez nem jellemző rám, mégis igaz volt, mert elkezdtem szorongani, próbáltam magamban picikét elnyomni az érzelmeimet, hogy ne vegye észre. Mondtam neki, hogy nekem ez így nagyon nem jó, nem tudok valakivel úgy együtt lenni, hogy csak szexelünk, esetleg néha egy kis program, ha ennyire közel került a szívemhez, és kértem, legyünk ezen túl barátok. Ő belement ebbe, bár nagyon fájt, hogy gondolkodás nélkül igent mondott erre.


Hazajöttünk, majd folytattuk a beszélgetést, elmondta, hogy nagyon hiányzom neki, és nem csak a szex, hanem az együttalvások is.


Pár nappal később megkérdezte, mit csinálok, majd mikor mondtam, hogy épp lasagnét sütök, meghívatta magát ebédre. Nagyon jó kis nap volt, mert utána elmentünk egy tóhoz, és itt ismét összegabalyodtunk.

  1. 2018. december 8. 14:1581.

    Túl hamar odaadtad magad neki! A pasik nem becsülik az ilyen nőket. Általában élnek a felkínált lehetőséggel, de az ilyen nőbe nem lesznek szerelmesek. Ezt a tudtodra is adta. Szeretik, amikor kaparni kell a nő után, meg kell hódítani. Tudják, hogy az az értékes, igazi nő!

  2. 2018. Április 9. 14:1180.

    előzmény:
    Kövesdiági (79)
    2018-04-09  13:06
  3. 2018. Április 9. 13:0679.

    Hova lett a csaj???

  4. 2018. Április 9. 11:1178.

    Én és jelenlegi partnereim minden héten csak a bárban találkoztak. Mindenki barátokkal jött, csak az esemény végén kezdtünk beszélgetni egymással.


    Mindig is féltem, hogy találkozzanak vele, attól tartottam, hogy még csak elküldöm. Ez fél évig tartott.

    Csak fél év után tudtam mondani, mit éreztem róla.
    Annak köszönhetően, hogy még mindig várakozik, biztosak vagyunk benne, hogy egymásra jöttek.


    A srácoknak néha időre van szükségük.

  5. 2017. Április 5. 08:0877.

    Adj még időt neki. De ha legközelebb így spontán akar veled lenni, ne érj rá.


    Mi pasik szeretjük a kiszámíthatatlan, titokzatos, humoros nőket akikben van önbecsülés.

Címlap

top