Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MOZDONJ

gyaloggos
Létrehozva: 2016. augusztus 19. 15:09

NEM ma vagyok első alkalommal az nlc fórumán.


MÁR nem a hőskorszakban, jóval később láttam a MOZDONJ nevű nick-ket.


DE!


ÖNMAGÁBAN mit sem, mi több, semmit sem jelentene, ha a topikokban nem negatív figuraként emlegetné mindenki.


JÓMAGAM  is találkoztam már véle évekkel lezelőtt a különböző topikokban, de ő nem volt tényező nálam. 


MÁR töpikban olvasom mostanság is, hogy MOZDONJ csak rombol.


1./ AZT GONDOLÁM, hogy MOZDONJ az nlc munkatársa. Egyébként nem töltene itt ennyi időt, mint amennyit itt tölt.


2./ AZ nlc munkatársának miért kell mindent rombolni?


Hm....?


 

  1. 2019. november 20. 18:5776.

    higyj nekem ! Mozdonj koszono jol van es se a Te se az en segitsegemre nem szorul es nem tart igenyt . En aki nem egy  vagy ket vagy 3 forumot olvasok nagyon orulnek ha mozdonjbol tobb lenne . Kulonben tanultal  disputat? valamirol allitani es ugyanazt tagadni is megtanulnak . Ha  " mozdonj " fobiad van arrol tartok tole nem O tehetakarsz rola beszelni ? 

    előzmény:
    RókaÚr (75)
    2019-11-20  18:27
  2. 2019. november 20. 18:2775.

    Mit foglakozol Te egy nickkel ? nem mindegy Neked h ki kicsoda ? A neten hozzaszolas van es nem erdekes ki mondta. Mindenkinek joga van sajat velemenyehez , Neked meg jogod van ervelni vagy cafolni azt  szerintem mozdonj koszono jol van azt hiszem 

    idézet:
    terdszelikatica (74)
    2019-11-20 10:40:24

    "Mit foglakozol Te egy nickkel?" => "Mindenkinek joga van sajat velemenyehez."


    Igen, joga van, addig, amíg azzal jogszabályokat nem sért.


    Amíg azzal az adott fórum, weboldal, szolgáltató szabályait nem sérti meg.


    "Nem mindegy Neked h ki kicsoda?" => Ebben igazad van, mert a fórum szabályzat leírja, hogy tilos: "idetartozik a más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala". De én nem tudom ki Mozdonj, nem is ez volt a célom a lentiekkel (mind teljesen nyilvános adat, forráslinkekkel kiegészítve). Hanem, hogy jobban megismerhessük, megérthessük őt. Ettől függetlenül, amit én eddig ide írtam, azt tudnám névvel vállalni (pl. a helyi szépségversenyről alkotott véleményemet is).


    Ez is lehetne fórumokon egy íratlan szabály, hogy amit névvel, arccal nem tudsz felvállani, ahhoz ne szólj hozzá, vagy ne írj róla.


    Én ezt értem.:


    "Harmadik személyekre vonatkozó személyes adatok (valós név, lakcím, telefonszám, e-mailcím, idézett levél, telefonbeszélgetés- vagy e-mailrészlet) elhelyezése még az érintett beleegyezésével sem megengedett. Ide tartozik más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala, beleértve annak jelszavát is."


    Tehát itt nem lehet leírni valós személynek pl. a nevét. Hmm... Azt hiszem ezt lent megszegtem -nem Mozdonj-ról van szó, az ő nevét nem tudom és ha tudnám is, akkor sem nyilvános, hanem pl. kutatók,  tudósok, közszereplők nyilvános neveiről-, de nem tudtam, hogy itt ez ilyen szigorú. Szerintem, már majdnem jogásznak kell lenni, hogy ide a szabályokat betartva, teljesen tisztán tudj hozzászólást írni.


    Közszereplőnek sem lehet leírni a nevét?


    Pl. egy tudósra hivatkoztam az egyik hsz-ben, akkor ez most szabályos? Linkeltem a tudományos cikkét, amiben benne van a nyilvános e-mail címe és a nyilvános munkahelyi címe is (amit direkt azért adtak meg, hogy a munkájával kapcsolatban megkereshessék).


    Mindenesetre Mozdonj, folyamatosan, szinte minden szabályát megszegi a fórumnak. Jól látom? Igen, az is megoldás, ha rajta kívül mindenki mást kitiltanak innen, aki Mozdonj tevékenységét sérelmezi és eközben vét itt-ott hibákat a helyi szabályok ellen. És akkor marad itt Mozdonj aki egyetlen szabályt sem tart be. Ez szerintem nem lenne túl etikus és életszerű. Mindenesetre a továbbiakban én jobban átolvasom majd a helyi szabályzatot és igyekszem még jobban betartani.


    Egyébként nekem az a véleményem, hogy amennyiben pl. egy fórumon úgy látod, hogy egy fórumtársad komoly bajban lehet és segítségre szorulhat, nem szégyen erre felhívni a többiek figyelmét. Én utánanéztem Mozdonj tevékenységének és nekem ez jött le, hogy gondjai lehetnek, amikkel nem tud senkihez segítségért fordulni. De ez az én magánvéleményem (és igen ne legyen igazam).

    előzmény:
    terdszelikatica (74)
    2019-11-20  10:40
  3. 2019. november 20. 10:4074.

    Mit foglakozol Te egy nickkel ? nem mindegy Neked h ki kicsoda ? A neten hozzaszolas van es nem erdekes ki mondta. Mindenkinek joga van sajat velemenyehez , Neked meg jogod van ervelni vagy cafolni azt  szerintem mozdonj koszono jol van azt hiszem 

    előzmény:
    RókaÚr (72)
    2019-11-20  02:33
  4. 2019. november 20. 10:3473.

    Minden lehet de lehet hogy semmi nem igaz 

    előzmény:
    RókaÚr (72)
    2019-11-20  02:33
  5. 2019. november 20. 02:3372.

    Lehet, hogy Mozdonj egy fiatal 23-25 éves, frissen végzett nyelvésznő, akinek anyanyelve a horvát és a magyar. Kevés barátja van, mint a fenti fórumokon mindenhol. Lehetséges, hogy alkalmazták -NLC?, más?-, de kirúgták és emiatt csinálja azt a fórumon, amit. Vagy most alkalmazzák? Vagy csak egyszerűen nincs állása és unatkozik, nem tud magával mit kezdeni? Miért a fonetikusan horvát, de magyar jelentésű nicknév? Amit ha feltesszük, hogy zömében róla van szó, elég sok helyen és következetesen használt eddig. Ha ez a helyzet segíthetnénk neki, mert lehet, hogy bajban van és nem tudja elkezdeni az életét.


    Természetesen lehet egy megkeseredett, magányos, öreg szoci UFO-hívő bácsi, vagy néni is a „pártból”... Ez esetben is lehetne neki segíteni, mert pl. ha szeret eszperente játékot játszani, itt biztosan találhat magának játszótársakat! -elnézést kérek a csúnya formátumért és a nagy sorközökért-

    előzmény:
    RókaÚr (71)
    2019-11-20  02:31
  6. 2019. november 20. 02:3171.

     


    Az SG.hu fórumon.:


     


    Mozdonj adatlapja


     


    Regisztráció időpontja: 2016. 01. 07.


     


    Utolsó üzenet időpontja: 2016. 01. 22. 18:57


     


    Utolsó látogatás időpontja: 2016. 10. 01. 08:45


     


    https://sg.hu/felhasznalo/1452191476


     


     


    És itt is az eszperente játékban.: https://sg.hu/forum/tema/1001962216


     


     


    A disqus profilja, ahova Joined Oct 5, 2016 -én csatlakozott.: https://disqus.com/by/nlc_felpercesek-d6a037f1b5a346f1ab5 10829147a67fe/comments/


     


     


    Még található valami a „mozdonj” szóra az interneten, egy 2017-es horvát (Rieka) diplomamunka.:


     



     


     


    „8.2.6.Fizička snaga•jaki kak mozdonj •jaki kak Žganjarov konj 'vrlo jak'•jaki kak bivol•guližav kak prase•guližav kak vrabec 'slaba osoba, slabić'•slabi kak starček


     


     


    Zoonimske sastavnice bivol, vol, konj oduvijek su bili simboli za snagu, moć i zbog toga su oni nositelji frazeološkog značenja frazema koji označuju fizičku snagu osobe. Mozdonj je lokomotiva koja nosi sem smiješnog, ali i nečeg zastrašujućeg. Suprotno od jakog razvija se značenje slabosti, nemoći. Vrabac i prase dva su motiva koji su ujedno i nositelji frazeološkog značenja slabosti.”


     


     


    Ezt a dolgozatot Valerija Pintarić készítette. Méghozzá a nyelvészet, viszonylag fiatal ágának, a frazeológiának a területén.:


     


     


    A hölgyről szinte semmi sem található nyilvánosan, egyetlen fénykép sem.: https://twitter.com/valerijaaal


     


     


    „Education


     


    Faculty of humanites and social sciences Rijeka


     


    2014 – 2019


     


    Gimnazija Čakovec


     


    2010 – 2014” forrás: https://hr.linkedin.com/in/valerija-pintaric-294729176


     


    Csáktornyán járt középiskolába, relatíve közel a magyar határhoz.


     


     


    Természetesen nyilván semmi köze a Mozdonj nickhez, de érdekes, hogy eszperente játék, nyelvész hallgató lány, aki közel a magyar határhoz járt gimnáziumban és nagyjából abban az időszakban, amikor a Mozdonj felhasználónéven különféle fórumokon valaki intenzíven eszperente játékot játszott vélhetően más lányokkal (barátnőkkel). -folytatom-


     


     


    előzmény:
    RókaÚr (70)
    2019-11-20  02:28
  7. 2019. november 20. 02:2870.

     


    Tej: pl.: Tehenek kellemes meleg leve.


     


    Csoki: pl.: Gyerekek kedvenc eledele.


     


    Vaj: pl.: Kenyered kened vele.)


     


    Profilja itt: https://canadahun.com/tagok/mozdonj.180276/


     


    Itt követi a „Prof. Dr. Nagy György” nicken fent lévő tagot és a „Bujtás Margó” -ügyvéd dr?- néven regisztrált tagot.


     


    Róluk nem írok semmit, linkeket teszek ide (vigyázat tömény hülyeség következik, UFU hívő szoci ex BM-esek és hasonlók..., minden mindennel összemosva).:


     



     


    http://pilisvorosvar.hu/vorosvariujsag-regi/2004/marcius /13.htm


     


    https://www.delmagyar.hu/sztarvilag/dobbenet-volt-bm-osz talyvezeto-beszelt-a-foldonkivuliekrol-a-nagyhatalmak-vedik- a-bolygonkat-toluk-video-4440414/


     


    http://realzoldek.hu/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=2885


     


    https://forum.szkeptikus.hu/viewtopic.php?t=518&start=800


     


    A kanadai magyar fórumon követei a boholino és sabangela nickeket, akik ilyen elmés eszperente alkotásokat írnak és tesznek közzé ott.:


     


    „A hollóról meg a pávákról HELTAI GÁSPÁR


     


    Egyszer egy fekete pelyhesnek elege lett.


     


    Nem szeretem fekete pelyhezetemet ,


     


    nem szeretem velem egypelyheseket,


     


    ezekkel egy helyen restellek ,


     


    nem erre lettem teremtve ,


     


    nekem feljebb , szebb pelyhesekkel kell egy hely .


     


    Felszerelt szebb pelyheket, enyvvel,


     


    s elment Szebbpelyhesekhez.


     


    Szebbpelyhesekhez keveredve , lesett erre s lesett emerre ,


     


    meg-megjegyzett egy-egy nem kellemeset .


     


    Ezek lestek : ej!


     


    E kellemetlen nem egy legszebbpelyhes.


     


    Ez egy cseles , legszebbpelyheket felvett feketepelyhes !


     


    S nem lettek restek : seregesen mentek erre s meg lett verve ,


     


    legszebbpelyhezete s felfedezett feketepelyhezete le lett szedve


     


    s meztelen , veres-testnedvesen el lett kergetve.


     


    Feketepelyheseknek sem kellett , mert veszekedve ment el , meg szebbpelyheseknek sem . Egyesben kesereghetett.


     


    Mesemester megjegyezte : legyen eleged Legszentebb teremtette testeddel, helyzeteddel.


     


    Csellel , fekete lelkesen , nem nyerhetsz helyet feljebb : helyes cselekedetekkel nyered meg Legszentebbet , tegyen egyre feljebb. ” - forrás: https://canadahun.com/xfa-blogs/boholino.13286/


     


    De őt csak Zacsimacsi felhasználó követi ott.


     


    Fent van az index fórumon is.: https://forum.index.hu/User/UserDescription?u=1456277


     


    Itt 2009 óta főleg, szintén az eszperente topicba ír, itt játszik.:


     


    https://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=66&na_step=30&t=9003836&na_order=


     


    Az egyik utolsó hsz-e itt.: „Mozdonj. Creative Commons License 2016.06.15 0 0 4025


     


    telihold = ez egy test , fent fellegek felett. Reggel lemegy , este megjelenhet. Egyszer keskeny , egyszer meg tele-kerek.


     


    Telente , jeges pelyhekkel befedett kerek rengetegekben rettegett ebek , melyek nem kezesek , szemet egeknek emelve fellesnek e tele-kerek testre...s nyekeregnek , keservesen...


     


    vonyitas =”  -folytatom-


     


    előzmény:
    RókaÚr (69)
    2019-11-20  02:26
  8. 2019. november 20. 02:2669.

     


    Kicsoda Mozdonj?


     


    „lokomotiva (gőz)mozdony [(gőz)mozdonj]” - forrás: Hungarian–Croatian–Hungarian Dictionary for Tourists , Marietta Veres: https://books.google.hu/books?id=aw3YizuPLroC&pg=PA449&lpg=PA449&dq=%22Mozdonj%22&source=bl&ots=MSPDvP3GfW&sig=ACfU3U1JthG4zcPT7sfCD_ccwG55W1bK3w&hl=hu&sa=X&ved=2ahUKEwjUjumen_flAhXhsosKHUlkCf0Q6AEwEXoECAoQAQ#v=onepage&q=%22Mozdonj%22&f=false


     


    Tehát a „mozdonj” a magyar mozdony szó horvát fonetikus leirata.


     


    A cafeblog.hu-hoz legutóbb 2015-02-03-én csatlakozott. ( https://privimozdonj.cafeblog.hu/author/mozdonj/ )


     


    2011-ben ugyanitt még tudott elnézést kérni.:


     


    „Mozdonj says:


     


    2011. október 10. hétfő 21:07


     


    A Gigoczanak magyarazom a hozzaszolast


     


    Elnezest”


     


    ( https://lustanyu.cafeblog.hu/2011/04/28/a-kapalas-elhozza- a-vilagbeket/ )


     


    De ezt a fiókot a blogon vélhetően törölte.: https://mozdonj.cafeblog.hu/


     


    Majd privimozdonj néven új blogot indított (2015. február 3.).: https://privimozdonj.cafeblog.hu/


     


    A blog üres maradt. A cafeblogot is az NLC üzemeltetője működteti.


     


    A canadahun.com fórumon.:


     


    „Utoljára aktív: 2019 Augusztus 8


     


    Regisztrált: 2009 Szeptember 19Üzenet: 393Kapott Lájkok: 40


    Trófea pontok: 30


    Album: 2


    Képek: 10”


    Lakhely: kulfold (Katedra travel Budapest címe van belinkelve )


    Mottója itt a kanadai fórumon.:


    „A játék nem komoly, nem „vérre megy”, a nem igaziság tartozik hozzá,


    ez valami jó, van értelme, hozzájárul az emberi léthez ...


    Eszperente 2015-be egyetlennel szerkeszthetsz: "E"-vel!​”


    Jó látható már most, hogy kedvenc időtöltése az eszperente játék űzése.


    (Előkészület: a játékvezető megad egy szót. Pl. tej. (csoki, vaj…)


     


    Feladat: ebben a jellegzetesen magyar nyelvi játékban a játékosoknak olyan értelmes mondatokkal kell meghatározni a megadott szót, melyben magánhangzóként kizárólag az e hang, ill. betű használható. -folytatom-

  9. 2017. október 15. 15:5168.

    Hai!


     


    Na ide figyelj te kis névtelen izé...aki mozdonjként kavar.


    Bejössz a topicomba és minden háttér nélkül, azt írod nekem hogy mit tudok én a tudományról, eszik e vagy isszák??????


    Miért TE mit tudsz a guglizáson kivül? Meg mások fikázásán kivül?


    Akkora jellem vagy, hogy ide bezzeg nem jössz osztani az észt, pedig kaptál itt hideget meleget a jellemedről. Itt állj helyt pöfögikém...itt oszd az észt, ne máshol. Egyre jobban kilóg a lóláb hogy ki vagy valójában.


    Több alkalommal felajánlottam neked gyere el egy élő adásba, semmi vágás meg egyéb, és ott mutasd meg a gugli nélkül milyen a vita technikád, milyen "tudományos" képességgel vagy képes képviselni elveidet ha van, és önmagad.


    A válasz mindig kétféle volt...


    1-Nem Magyarországon élsz. (kamu)


    2-Te olyan magasságokban vagy hogy nem mész le vitába velem. Ócska kibúvó. Mert aki évek óta rendszeresen kötekedik velem a saját topicomban, zömében baromságokkal, az mégis "lemegy" oda, ahova személyesen nem megy. Nem, mert megint két baj van ezzel.....1- Felfednéd a valódi énedet, inkognitónak vége....arctalanságnak vége...az igazi TRollok halála. 2- Mert ott nem lesz net-gugli ahol kisegíthetnéd hiányosságaidat, és akkor magadra maradnál és vesztenél. PONT.


    Leírhatnám mi vagy, mit gondolok rólad, de azonnal szaladnál a modikhoz, vagy magadhoz mint modi, és törölnéd. 


    Maradjunk annyiban, aki ismeri a tevékenységed magvas részét, az nélkülem is tudja.....


     


     


     

  10. 2017. október 11. 22:3367.

    A szóbanforgót eddig mások nevezték sunyi gerinctelen szörnyetegnek, pár hete én pedig annak nevezem, amit ide nem lehet leírni.

  11. 2017. október 11. 18:3566.

    Hai!


     


    Igen, ha nem egy elmebeteg troll, akkor az NLC munkatársa vagy megbízottja. Akinek az a dolga hogy a beírogatással pörgesse a balhét....mert akkor sok reagálás van. De ettől még nem kevés topicot és témát offolt szét. Jellemző hogy nincs bemlapja...arctalan névtelen szagtalan....na jó az nem mert messziről bűzlik a tevékenysége.

  12. 2017. október 10. 10:5665.

    Hai!


    Pöfögi egy tipikus troll.


    Kinéz magának "valakit" és mint a pióca igyekszik savazni őt okkal, ok nélkül....persze nem kis felsőbbrendű dumával, mintha ő lenne a mindent tudó Tóbiás.


    Nyomoz, keres, kutat egész nap, egy unatkozó semmittevő, aki itt él és mozog s mindenhova kéretlenül belép s osztja az észt. 


    Bármit írsz, mondasz, osztasz meg, ő megtalálja az ellenkezőjét vagy az annak vélt szarságait, vitat, kritizál, lenéző tudatosságot mímelve próbál ellehetetleníteni.


    Ő valójában, egy sajnálatra méltó, magányos, szeretetlen, elismerésre sóvárgó kitaszított lélek, akinek az egyetlen boldogsága, ITT mocskoskodni. Szánalmas lúzer.


    A legnagyobb baj azonban az, hogy a moderáció mindezt hosszú évek óta tűri neki. Számtalan usert és topicot baszott már tönkre vagy üldözött el. 


    Én már évek óta csak nevetek rajta. A pitiáner szarságai, nem osztanak vagy szoroznak az életemben. Pedig ő azt hiszi hogy húúúú de betett nekem itt ott amott.


    NEM.


    Ahhoz ő iszonyú kevés.


    Innen üzenem neked szomorú szamuráj....egy szegény, boldogtalan magányos jellemhulla vagy.


    Pont. 

  13. 2017. Április 21. 22:2164.


     


  14. 2017. Április 21. 22:1563.

    van egy par  venasszony  a  Noklapjan,  akiknek  nincs  mas  dolguk,  mint  itt  csucsulni egesz  nap,  es  osztogatjak  az  e'szt............ertsd  ez  alatt,  hogy  ezek  unatkozo nyanyusok  akiknek  mas  dolguk  sincs mit  mas  beirokat kritizalni  es  sertegetni.  Ezek  koze  tartozik,  Kekelefant,  es  az a Mozdonj nikkes  is.


    En  csak  par  napja  vagok a NL  forumok  olvasoja,  de  nagyon  vilagos,  hogy  kik  a  lelkibetegek.


    Paran  ferfinak  adjak  ki  magukat,   msok kritikus  venasszonyok.


     


    NEM  BAJ!!!  SZORAKOZZANAK!


     mindenki  mas  ugyis  csak  nevet  rajtuk.

    előzmény:
    kiértiezt (61)
    2017-04-19  07:10
  15. 2017. Április 19. 07:2262.

    Nem értem a topik ki lényegét . Irritál a modor,valakinek. Ha igen az irritáló megjegyzésre érdemes reagálni, de ezért nem érdemes külön topikot nyitni Ha nem személy szerint érint,. akkor pedig el kell felette suhanni.

  16. 2017. Április 19. 07:1061.

    tu es


    (biztos hogy nő?)

    előzmény:
    zsuzsi40 (60)
    2017-04-19  02:43
  17. 2017. Április 19. 02:4360.

    nous  savons que  tu est  vielle......  :-))  


     


    hulyesegekkel akarsz  mindig  felvagni de  ma  mar  mindenki  csak  nevet  rajtad.


    Te  talan  valamikor  a  SacreCoeur  "Nonne"  vagy  "mere"-jeitol  tanultal  valamit....  de  nem  sokat. 


    Modort  semmi  esetre  sem.


    Tu est  mechante!!!!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (48)
    2016-09-21  09:04
  18. 2017. március 27. 23:2659.

    Le kell irnom ,le kell irnom , le kell irnom , ki kell irnom , mert meg megart : **a**  *i , **i*ial !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. 2016. október 6. 11:2058.

    Koszonet !

    idézet:
    terdszelikatica (51)
    2016-09-21 10:50:11

    hogy fogsz ide  visszatalalni...minden hegyen-hatan

    előzmény:
    terdszelikatica (51)
    2016-09-21  10:50
  20. 2016. szeptember 30. 00:1057.

    A moderatoroknal semmi nem mutat a torlesre,tehat te es az esztelen baratnod tenyleg bepitett feltegla?


    Kertel mar bocsanatot attol a notol akit osszekevertel egy masikkal,ha ugyvedet fogad olyan perben leszel amit megerdemelsz,es egyaltalan minek szolsz abba amihez kozod nincs?Amarynda elso kezbol latja,milyenek ott a helyzetek,es en is lattam Cuba-Pediben,ahol a helyi lakossakg    reszegen fertengett az italbolt elot minden napreggel 9-kor.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (55)
    2016-09-23  09:07
  21. 2016. szeptember 28. 22:5056.

    Te mersz masokat kritizalni,amikor egy masik topikban osszekevertel 2 lanynevet,lehordtad a not mindennek,es meg Tamas nevu baratjat is hivni akartad,aztan kiderult,hogy jaj nem is az, az egy masik no,na tolotesdd ha tetszik,most en sem vagyok a partodon......valahogy a hatba szurosokat nem ertekelem....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (55)
    2016-09-23  09:07
  22. 2016. szeptember 23. 09:0755.

    Megtalaltam azt a hsz-edet, ahol nepirtasz....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (54)
    2016-09-21  16:24
  23. 2016. szeptember 21. 16:2454.

    Mar hogy ne idegesitett volna az , hogy tudok valaszolni , udvariasan , forrassal alatamasztva mindent, amit allitok... elegendo megnezni, mit is vedtel TE....


    Az , amit en vedtem , az nem trollkodas

    előzmény:
    Amarynda (52)
    2016-09-21  15:10
  24. 2016. szeptember 21. 16:0253.

    emlekszem


    Miert jo a tulszaporodas.... a vilag egyik legnagyobb okolabnyoman elo nepe neveben a napi ket liter vizet sem fogyaszto , taborban elo szerencsetleneket akartad kinyirni. Es sterilizalni...
    Ebben a topikban a hozzaszolasaim megmaradtak : Te lettel kitorolve..


    Nem volt ott trollkodas , Amarynda. Rasszizmus volt es olniakaras , reszedrol... En nem vagyok troll. Nem tetszik Neked az , hogy nem vagyok emberolokutyaszeretogyerekgyulolo nick... 

    előzmény:
    Amarynda (52)
    2016-09-21  15:10
  25. 2016. szeptember 21. 15:1052.

    egyetertek. regebben kepes volt ugy felidegesiteni hogy szet tudtam volna verni a billentyuket.


    ma mar tudom hogy nem erdemes mert egy fizetett vagy nem fizetett troll se eri meg hogy izgassam magam erte.


    Azt is gondolom hogy az NLC se eri mar meg a faradtsagot hogy akar naponta benezzen az ember.


    MInden elmulik egyszer

    előzmény:
    gyaloggos (1)
    2016-08-19  15:09

Címlap

top