Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Selyem paplan

sicceri
Létrehozva: 2016. augusztus 12. 11:05

Barátnőm ajánlott hernyóselyem töltetű paplant, amiről én nem is tudtam, hogy ilyen létezik. Azt gondoltam, hogy maximum hernyóselyem huzat kapható. Erre viszont olyan nagyon nem vágytam, gondolom, ez olyan „úri huncutság”.


Addig rágta a fülemet, hogy mégis kipróbáltam, mivel aktuális volt a paplan vásárlás nálam. Igaza volt, összehasonlíthatatlan minden mással.


Aludtam én már dunyhában, ami jó puha volt, de csak télen használható, mert nagyon meleg. Poliészter paplanban, ami, hát, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.


De ez finom, puha, lágy, könnyű! Igazán örülök, hogy megtaláltam.


Nektek van róla valami tapasztalatotok? Használtátok már?

  1. 2016. augusztus 18. 12:0428.

    Szerintem is, ezért nem veszek több paplant, abból nem kell sok, mint az ágynemű huzatból. :) Paplanból max. 2db, nyári, téli. De az legyen jó!


     

    előzmény:
    Sissi52 (26)
    2016-08-15  12:48
  2. 2016. augusztus 15. 12:5027.

    Tiszta cotton agynemu a legjobb, oszt' jonapot!

    előzmény:
    sicceri (1)
    2016-08-12  11:05

Címlap

top