Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfi Magasság

John Connor
Létrehozva: 2016. augusztus 6. 16:26

 


 


Mit szóltok ahhoz, hogy én minden olyan nő számára, aki 160 cm alatt van, kötelezővé tenném azt, hogy csak is 190 cm vagy afölötti férfival csinálhatna gyereket ???!!! Hisz a nőnek gondolnia kell arra, ha fiú lesz a gyerek, akkor kitől fog örökölni magasságot ??? Nem akarhatja, hogy a fia alacsony legyen. Ez alatt nem csak az alacsonyságot értem, hanem mindent ami ezzel jár egy fiú számára. Mert egy fiúnak nagyon is számít mekkora lesz !!! és persze a pénisze is !!!


 


Írok példát azért :


 


158 cm-es nő, ha 168 cm -es férfival csinál gyereket akkor vajon mekkora lesz a fiú ??  170 cm ? valószínű igen, ( hisz a fiúk szinte mindig az apjuk magasságát öröklik, vagy ritkán magasabbak lesznek ) Nem fogja elérni a 178 cm-es átlag férfi magasságot. Hogy fog szocializálódni a fiú ? Nagy valószínűséggel már általánosba frusztrált lesz, gátlásos, mivel nem nől olyan ütemben mint mások, egykorú fiuk. Minden évnyitón szembesül, hogy ő bizony nyáron nem nőtt vagy csak alig mások meg mennyit nőttek...Lehet még csúfolják is őt az iskolában, rossz esetben a lányok. Az igazi gond csak kamaszkorban jön el neki. Szeretne már barátnőt 15-16 évesen, viszont ő gyerektestben van. Nem tud odamenni a lányokhoz mert ők átlagban magasabbak mint ő....Már 14-15 éves korában befejeződik a testi fejlődése, hiszen eléri az apja magasságát, ez van a génjeibe. Azt látja , hogy a vele egykorú fiúk magasabbak nála sokkal. Lányok többsége is !!! Elkezd depressziós lenni, magába zárkózni, hogy ő ilyen lett. Tanulmányaira is rámegy ez az egész, mivel a gondolatai ezen a megoldhatatlan problémán járnak. Lelki beteg lesz. Öngyilkosság jár a fejében...Elkezdi a szüleit okolni, amiért nagyon alacsony, törpe lett, főleg apját amiért megcsinálta, anyját meg az igénytelensége miatt, hogy leállt egy törpével. Még tudnám folytatni milyen lelki nyomorék lesz a fiú, ha alacsony apától lesz. Ehhez még jön az, ha kicsi a pénisze...HÁT ILYEN ÉLETET AKAR EGY FIÚ ? NŐK NEM AKARHATJÁTOK, HOGY A FIATOK EZEKEN MENJEN KERESZTÜL !!! Persze lehet okoskodni, mennyi példa van rá, hogy ekkora az apa és a fia meg 190 cm...Ilyen esetekben más ágról örökli a fiú a magasságot, de ilyen nagyon ritkán fordul elő !!!


 


 


 


Annál több olyan esetet látok, pl : 158 cm a nő a férfi 190 cm és a fiú is akkora lesz !!! és a fiú teljesen normális életet él !!!


 

  1. 2016. augusztus 21. 23:45226.

    Abban szerencsém van, hogy amilyen területen vagyok abban nagyon jó vagyok. Olyan szakbarbár vagyok...Viszont itt Pesten érettségi nélkül nem vettek volna föl, nem kerültem volna be Egyetemre.


    Felvételiztem Bécsbe 17 évesen...Jöttek a világ minden pontjáról, de tényleg ! Tele Kínai, Japán, sőt még Dél-Amerikából is jöttek felvételizni. 10-et vettek fel velem együtt 370 valahány közül. Egyedüli magyarként bekerültem,felvettek. Nem kértek érettségit !!! Elkezdhettem az Egyetemet.  Ott a BA 4 év volt itt Pesten 3 év.


    Megkaptam a BA-t, így nevezik a kis diplomát.


    Folytattam a Mastert Bécsben, nahh és itt jön az, hogy felvételiztem Pestre is az Egyetemre, érettségi nélkül ! De már Masterra. Már nem kérték az érettségit, mivel már volt ugye Bécsből BA diplomám...Mind 2 helyen 2 év ugye...nah és ez mellett már tanítottam. Mire ezeket elvégeztem már 3 diplomám volt. Egy kis diploma ( BA ) ÉS 2 nagy diploam ( MA ) ezek után ott maradtam mind kettő helyen posztgraduélison...ezt csak MA elvégzése után lehet csak megcsinálni...szóval szereztem Bécsben és Pesten és egy posztgraduális diplomát...ezek csak 1-1 évesek...megcsináltam. Mondom miért ne ? csak 1 év...így már 5 diplomám volt. Hivatalosan papírom még nem volt tanáriból...így megcsináltam azt is az Egyetemen pesten ahol az MA-t szereztem....lehetett választani 60 vagy 120 kreditesek közül. Nekem elég volt a 60 kredites mivel volt már MA-m...és nagyon nem 4 év ! 1 év volt ! 120 kredites lett volna 2 év...Ezzel már 6 diplomám volt.


    Most Grazban csinálom az MA-t...elvileg Január vagy Februárban végzek attól függ mire kapok időpontot. Még végső stádiumban van a diplomamunkám is...Jahh a másik, mindenhol írnom kellett diplomamunkát. Pesten még meg is kellett védenem, Tanárin meg előadást is kellett tartanom...gondolhatjátok teljesen kikészültem. Mindenki engem néz, a törpét, beégek, nevetnek rajtam stb...Az az érzés fogott el mint középsuliba...Ettől menekültem. És itt jön a poén !! Kint Bécsben és itt Grazban sem kell megvédeni ! Ha kb. 30 oldallal többet írok a diplomamunkámban. Így megtudtam, megtudom úszni ezt az egész védős cuccot. Ebben szerencsém van.  Ez az igazság !!!

    előzmény:
    Sissi52 (221)
    2016-08-21  18:55
  2. 2016. augusztus 21. 23:20225.

    Eltudjátok képzelni, hogy nekem még érettségim sincs ? de már a 7. diplomát fogom megszerezni ? ( ha nem ölöm meg addig...)


    Mikor a magasságom miatt nem jártam be a középsuliba mert törpe lettem a rohadt apám miatt, akkor megfordult a fejembe, mi lesz így velem ? Hogy fogom én az érettségit megszerezni ? mikor MO.-on az az első kérdés, ÉRETTSÉGI ???

    előzmény:
    Sissi52 (221)
    2016-08-21  18:55
  3. 2016. augusztus 21. 23:06224.

    hát akkor leírom...

  4. 2016. augusztus 21. 19:10223.

    Ja, meg hogy te se agyilag se testileg ( ez se igaz) semmit nem fejlodtel 14 eves korod ota, de azert elvegeztel vagy 7 egyetemet. Meg tanar is voltal 2 ev tanulassal. Csak megsugom, diploma nelkul nem alkalmaznak. Sot neked vajtak hatul a falba egy lyukat es ott osontal be eszrevetlenul az osztalyterembe. Jartal egyidoben magyar meg osztrak egyetemekre, aztan kiderul, kozben meg tanitottal is diploma meg erettsegi nelkul. Osztodassal szaporodsz? Vagy klonjaid vannak?

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  5. 2016. augusztus 21. 19:03222.

    Ugy allitod be, hogy nagyobb embertomeg nagyobb erdem. 8 cm miatt kepes vagy ongyilkos lenni? Meg viccnek is rossz, de ha neked ugy esik jol?

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  6. 2016. augusztus 21. 18:55221.

    Az mar biztos, hogy tanar nem vagy, hiszen a tanarkepzo foiskola 4 eves es le kell allamvizsgazni. Aki kozepiskolaban akar tanitani, annak 5 ev egyetem. CSak neked mondom, hogy te is tudjad. Jo tudni, majd ha eljutsz a palyavalasztasig.


    Nemet nyelvu diplomad meg persze, hogy nincs, hiszen az egyik legalapvetobb dologgal sem vagy tisztaban. Masik apro bananhej, amin egybol elcsusztal. Hat igen, aki haazudozik, annak alaposan utana kell jarnia, mit hazudik, nem eleg feltetelezni, hogy masok hulyek, mert ugyanis nem azok.


    Tenyleg semmi ertelme a diploma halmozasnak, ami megvan azt kell tovabbfejleszteni. Csak ugy mondom, Masters kepzesre sem lehet cask ugy beiratozni. A mar meglevo, alacsonyabbrendu diplomadat fejleszted magasabbrenduve ezaltal. Tehat az nem ujabb diploma, hanem ujabb fokozat. Engem is hivtak, hogy szerezzem meg a Bachelort, a Masterst, es/vagy az en szakmamban az orvosit, de en mar az en koromban nem akartam. Rakerdeztem, a Bachelor tobbet fizet, vagy legalabb nagyobb megbecsulesem lesz? Nem, semmi. Akkor minek? Meg ket!!!= ketto ujabb ev, ami foleg papirmunka, minek? A meglevo diplomam alapjan akarom a munkamat minel tokeletesebbe tenni, annak latom ertelmet. Ha fiatal lennek, nekimennek az orvosinak, de oregen nem latom ertelmet.


    Szoval en mondtam neked, hogy ugyis rajtakapjak a hazudozo embert. Sajnalom, hogy igy beszelsz a szuleidrol, nem ezt erdemlik, akik ezidaig gondoskodtak rolad. Az pedig, hogy te alacsonyabb novesu ember vagy, hat van ilyen, ettol meg lehetne teljes es boldog eleted. De egy eleted van, tenyleg ugy szurod el, ahogy akarod. En megprobaltam, probalok segiteni, de tenyleg nem lehet annak, aki nem hagyja magat.


    En akartam eletben tartani ezt a topikot, hogy mire megy ki ez a jatek. Kiugrasztani a nyulat a bokorbol. Kiugrott. Troll szaktars visszakanyarodott oda, ahonnan elindult, a trollok szokasai szerint. Sajnalatos lenyek.

    előzmény:
    John Connor (216)
    2016-08-20  15:18
  7. 2016. augusztus 21. 00:07220.

    Ezek nem diplomak,innen latszik,hogy 12 eves vagy!!!!!Erdekes,hogy ez a tini topik ilyen sokaig elhuzta .......megszakadok.....ki be jartal Ausztriabol ,mint valaha a betyarok,hogy is mukodik ez pajtika,na jonnek a szuleid,es elveszik a a    laptopodat.....

    előzmény:
    John Connor (215)
    2016-08-20  15:05
  8. 2016. augusztus 20. 23:45219.

    Csak azt nem értem hova halmozod a diplomákat. Nekem egy van, mindenki elhűl mikor hallja de mit érek vele? Egy cégnél scanelgetek és frusztrált emberekkel kell szót értsek telefonon. Mindegy egy van-e vagy tiz, sajnos attól nem nő meg az ember esélye hogy jól fizető állásba kerüljön. A lényeg hogy megbékélj önmagaddal, szeresd amit csinálsz és szeress élni. Már bocsi, de te nagyon depresszósnak tűnsz. Attól hogy a szüleid szapulod nem jutsz előbbre vagy nem tűnik el a gondod.

    előzmény:
    John Connor (215)
    2016-08-20  15:05
  9. 2016. augusztus 20. 23:23218.

    Aha, te Ausztriaba meg Pestre jartal egyszerre egyetemre, meg meg tanitottal is egy magyar falucskaban. Szoval luzer vagy, vagy superman?


    Csak arra felelj mar, hogy hanyfele melleknevragozas van a nemetben? Es peldak.


    Sajnalom a szuleidet, normalis gyerekuk is igazan szulethetett volna.

    előzmény:
    John Connor (215)
    2016-08-20  15:05
  10. 2016. augusztus 20. 16:46217.

    Na jo, te tenyleg remenytelen vagy. Mennem kell.


    Szoval hogy is van az a nemet melleknevragozas? Csak egy dolgot emlitek neked, nem jol tudod, a tanarkepzes az 4-5 ev. Masterkepzesre meg nem lehet csak ugy beiratkozni 17 evesen erettsegi nelkul. En nem ertekaz osztrak felsooktatashoz, de aneten utananezek. En csaka magyarhoz meg amerikaihoz ertek. Most szia, tovabbi jo atkozodast. Ja, volt ferjemet szerettem, es nem erdekeltek a parameterei. Nem, nem volt 190 cm.

    előzmény:
    John Connor (216)
    2016-08-20  15:18
  11. 2016. augusztus 20. 15:18216.

    Már hova keressek segítséget ? Nekem már végem van, a rohadt apám miatt meg az anyám igénytelensége miatt.


    Szüleimnek kellett volna  felkészíteni erre a borzalmas életre...


    Mondani kellett volna te nem leszel soha férfi testileg, mert mi törpék vagyunk, és te is örökölted tőlünk...én kis naívan meg vártam, hogy fejlődjek 15 évesen....gondoltam hát csak megnövök és férfivá válok, nem maradok gyerek....de tévedtem.


    Érdekes akik itt magyaráznak, senki se írja, nekem is a fiam ekkora és nincs semmi baja, vagy az ismerősöm is ekkora és nincs semmi problémája....persze hogy nem írjátok, mivel már alig van hozzám hasonló nyomorék, mivel a kis csajok is 190 cm-esekkel csináltatják föl magukat, hozzáteszem nagyon okosan !!! Nem őrájuk haragszom, sőt nagyon örülök hogy ilyen igényesek és nem kell nekik törpe...hanem a szüleimre. Apámat is zavarta az alacsonysága, az is az apjától örökölte...Anyám meg a kis naívka...22 évesen megszülte nővéremet 26 évesen meg engem...Szüzességét meg a törpének adta...Mondtam sokszor neki, miért nem éltél ? Ha alacsony vagy miért nem magassal csináltattad föl magad főleg úgy hogy fiút akartál 2-szorra ??? Ilyen fiút akartál mint a törpe ? Őneki csak az számított gyerek legyen aztán kész...Apám tisztába volt ezzel nagyon is, hogy ha neki gyereke lesz akkor az is alacsony lesz mint ő...csak gondolta kit érdekel az már az ő gondja lesz....


    Te is, biztos vagyok benne, hogy akitől lányod lett magas volt, legalábbis biztos 180 megvolt...nem tudom mekkora vagy de szerintem 160 alatti lehetsz, mivel írtad alacsony vagy. Lányod kitől örökölt volna magasságot ? írtad középmagas....

    előzmény:
    Sissi52 (214)
    2016-08-20  14:43
  12. 2016. augusztus 20. 15:05215.

    "Ha nem 170 cm es a farka nem 15 cm, akkor meg a csaladjat is."


    Nah látod, itt a lényeg...már lehet családom is lenne 29 évesen ha mindenben átlagos lennék, magasság - farok...


    Nem került neki semmibe mert diákhitelből tanultam kint, plussz melllette tanítottam itthon egy suliban...Amúgy ott jó néhány éve csak 20 euró a tandíj Semesterenként....az igaz mikor elkezdtem ott tanulni akkor átszámítva, olyan 95 ezer volt semesterenként....


    Számold már ki, bécsbe elkezdtem a BA-t...az ugye 4 év. Utána folytattam a Mastert plussz Pesten is elkezdtem a Mastert. Mire ezekkel végeztem 23 voltam ez már ugye 3 diploma...utána megcsináltam pesten és Bécsben a postgraduálisat...ezek csak 1-1- évek itt már akkor 5. diplomám van... Tanárit meg Pesten, az is csak 2 év. és januárba fejezem be Grazba a Mastert...mi olyan hihetetlen ebben ? másoknak is van ennyi.


     

    előzmény:
    Sissi52 (211)
    2016-08-20  14:25
  13. 2016. augusztus 20. 14:43214.

    Igazad van, en is latom a defektedet a leirt szavaid alapjan. A defect az agyadban van. Te krealtad, mert olyan utan vagysz, ami neked nincs, es nem is lesz soha. Nagyon vigyazz, mert ennek az utnak a vege a dilihaz. Keress surgos segitseget. A te defekted nem a centikben van, hanem a szurkeallomanyodban.


    Hat milyen orakat adsz te? Nincs is allasod. Tanarkent viszont ki kell allnod a placcra. Ha magantanitvanyokat akarsz, ahhoz nem kell allast palyazni, tehat ebben is hazudsz. Akkor nem lesz tanitvanyod, mert futotuzkent el fog terjedni, hogy ez a tanar nem szazas, ne menjetek hozza. Hozd rendbe magad, ha elni akarsz.


    Ird mar ide nekem, hanyfele melleknevragozas van a nemetben? Espedig...?


     


     

    előzmény:
    John Connor (208)
    2016-08-20  00:37
  14. 2016. augusztus 20. 14:33213.

    En nem, te vagy eltevedve. Persze, hogy fontos a kulso. De nalam ez nem centikben merheto. Hanem abban, hogy az illetoben van valami, ami engem elvarazsol.


    Volt egy helyes, jomodu pasi. A magas, szoke no volt a idealja. Kerdeztek tole, akkor neked magas, szoke baratnoid voltak? Soha, mondta nevetve. Alacsony barnak kicsi tulsullyal, mert ok ugy tudnak mosolyogni, nevetni, ami boldogga teszi a masik embert.  

    előzmény:
    John Connor (207)
    2016-08-20  00:33
  15. 2016. augusztus 20. 14:28212.

    Hat ha szellemileg nem nottel 14 eves korod ota, magad is beismered, akkor hogy akarod letomni az emberek torkan a 7 diplomadat? Testileg meg mindig noni akarsz?


    Mit erdekelne az az allas, ahova nem vesznek fel?


    Jo vicc, 29 evesen vagy palayakezdo. Hat igaz, akit a torpek eltartanak, annak jo dolga van.


    En nem vagyok magas.

    előzmény:
    John Connor (209)
    2016-08-20  00:39
  16. 2016. augusztus 20. 14:25211.

    Eddig is sejtettem, hogy a torpenek a nyakan elsz, meg annak a nonek, akit a torpe felcsinalt. Es ezek utan meg van keped oket szuleidnek nevezni? Vajon mennyi penzebe kerult szegeny torpenek kifizetni a te 4 darab ausztriai egyetemi tanulmanyaidat, mert elso allast meg most, 29 evesen palyazol? Mondjuk a hazug ember belegabalyodik a  a sajat hazugsagaiba, es mostmar nem tehetsz mast, mint kotod az ebet a karohoz. Persze, senki sem hisz neked. Ugyanis bizonyitek van a hazudozasaidra, lehetetlenseg 7X5=35 ev alatt elvegezni ennyi egyetemet annak, aki 29 eves. Innen kezdve en nem hiszek neked. Mondtam, mindenki kap eloszor hitelt, utana mar hiteltelen, barmit is mond.


    En is a hamvasztas hive vagyok, de te nem erdemled meg, hogy azok, akiket meg mar szuleidnek nevezek, gondoskodjanak rolad eletedben vagy akar halalodban.


    Nem hiszek a halal utani eletben. Ez azoknak kell, akik csupan ugy kepesek elni, hogy soha nem halnak meg. Kimondom, a gyavaknak valo. Szerintem. Es ez nem vitatema nalam.


    Egyetertek, ha meghalunk, nekunk mar tenyleg mindegy.


    Egyebkent egy eleted van, ugy szurod el, ahogy akarod. En megprobaltam segiteni, de te egy remenytelen luzer vagy es period.


    Mellesleg a sok egyetem annak kell, aki kezdeni is akar vele valamit, mondjuk elvegzese utan abban a szakmaban akar dolgozni es a megkeresett penzbol eltartja magat. Ha nem 170 cm es a farka nem 15 cm, akkor meg a csaladjat is. Ha tovabb akar fejlodni, akkor munka mellett megszerzia masodik diplomajat, aztan vagy szakmat valt, vagy lep foljebba szmarletran. Aztan ha meg tobb diplomara vagyik, akkor folytatja ugyanezt. Igaz, olyan is van, aki 75 evesen szerzi mega diplomajat, mert az elet soha nem adta meg neki elobb a lehetoseget, de ot erdekli ez atema es mindig erre vagyott.


    Mellesleg letezik onkepzes is. Valakit erdekel valami tema es ebben muveli magat. Csakhogy ez erdeklodesszint es soha nem fejlodik magas tudomanyos szintuve, ami nem is baj. Kellemes es hasznos hobby. Itt van iskola nyugdijasonak. Egyik bacsi mondta, megy iskolaba. Foldrajzt tanul, mert ot mindig is erdekelte a foldrajz. Egy masik angolra jar, mert soha nem volt jo a helyesirasa. 

    előzmény:
    John Connor (206)
    2016-08-20  00:30
  17. 2016. augusztus 20. 01:00210.

    Ne rohogtess mar! Te es diploma............

    előzmény:
    John Connor (205)
    2016-08-20  00:24
  18. 2016. augusztus 20. 00:39209.

    Szellemileg se nőttem sajnos...testileg meg már 14 éve nem...


    az egyik állás biztos a másik nem, lehet nem is hívnak oda..nem is érdekel...


    Amúgy te milyen magas vagy ?

    előzmény:
    Sissi52 (200)
    2016-08-18  12:55
  19. 2016. augusztus 20. 00:37208.

    hát nagyon lepleznem kell magam mindenki előtt, hogy ne vegyék észre a defektemet, de sajnos már olyan fokra ért ez az egész nálam, hogy látják. Amúgy tanárként nem csoportos órákat adok...még szerencse.


    Így azért lazább az egész...

    előzmény:
    Sissi52 (195)
    2016-08-17  13:17
  20. 2016. augusztus 20. 00:33207.

    Elvagy tévedve, külső mindenkinek fontos. Nő legelsőnek a magasságot és az arcot méri fel elsőnek, ha passzol és tetszik neki akkor jó, utána ha odakerülnek jön a farokméret...


    Beírhattam volna 20-as csajokat is 160 alatt...azoknak is ugyan ez van beírva. Kor az lényegtelen.


     

    előzmény:
    Sissi52 (188)
    2016-08-16  01:31
  21. 2016. augusztus 20. 00:30206.

    koporsó ??? pont a napokban mondtam szüleimnek, engem hamvasszanak el aztán kész, odaadom rá a pénzt is. Nekem nem kell sírhely, semmi.


    Azt hiszed, akik öngyilkosok lesznek a pokolra kerülnek ? Bibliában ez van amúgy....


    Így is egy pokol az életem, csak nyűg, minden nap egy szenvedés, tök mindegy mi lesz hogy lesz ha meghalok....

    előzmény:
    Sissi52 (187)
    2016-08-16  01:27
  22. 2016. augusztus 20. 00:24205.

    Én csak egyetemekre jártam, járok az egyiken januárba diplomázok...


    és nem 27 hanem 29 éves vagyok...most voltam júliusban.


    Kint a BA amúgy nem 3 év hanem 4 !!!


    Master az 2 év, mint itthon.


    7. diplomám lesz januárban.


    és igen, 4 osztrák és 3 magyar


     

    előzmény:
    mickamacka (190)
    2016-08-16  02:10
  23. 2016. augusztus 19. 13:14204.

    Ja, de hazug, onbizonytalan, luzer es szuleit gyalazo pasi nem kellene. Felolem lehet 2 meter.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  24. 2016. augusztus 19. 13:12203.

    Lehetne  a topic cime valami ferfi melynoves. Mondjuk szandekosan en sem apropasit valasztanek, de ha olyanba lennek szerelmes, akkor olyanba. Ennyi.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  25. 2016. augusztus 19. 12:52202.

    Ja, en meg anyai nagyanyam meg apai dednagyanyam vagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (201)
    2016-08-18  14:15

Címlap

top