Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jól vagyok és pont :D

gemini2005
Létrehozva: 2016. június 6. 18:41

"Ma végre jól vagyok és pont! Nem érint meg, hogy más mit mond."


Egy kuckó a lazításra. :)


(Politika, celebek, reklámok, hittérítés és társai máshová tartoznak. )


Képek, videók, viccek amik valamit tesznek hozzá az életünkhöz - örömmel veszem, és ilyesmiket én is rakosgatok fel.


Legyen szép napod!


 

  1. 2016. szeptember 15. 08:4386.

    Három gondolat és egy érdekesség. Tajvanról mi nem jut eszedbe? Például a szellemváros. Mutatom, s a történet is érdekes. A második videóját elnézve bennem felmerült az a kósza gondolat, hogy itt Mo-on már rég "gondoskodtak" volna a bontható részekről... csak és kizárólag újrahasznosítás és környezetvédelem égisze alatt...

  2. 2016. szeptember 7. 12:1085.

    Surda - nagyon szerettem, volt valami egészséges lustaság a fickóban. Életszerű volt benne minden szereplő, annak a kornak pont azt hozta, amivel azonosulni tudott. Hoztam a dalt szeretettel mindenkinek, legfőképp azoknak, akiknek megvan a régi "fíling" :)


     

  3. 2016. július 27. 16:4784.

    Hallottunk már olyan történetet, hogy valakit bezártak a diliházba, telenyomták nyugtatóval, pedig nem is volt elmebeteg? Ez az újságírónő is majdnem eltűnt a pszichiátria süllyesztőjében...


    Putyin elnök nem hülye gyerek, sok mindent lehet róla mondani, de hogy nem gyenge penge (hát aki medvékkel birkózik pl... ) de hogy tud olyasmit is, ami színpadon megállja a helyét? A Voice színpadán - tudjuk, ott a zsűri csak hallja az előadót, s ha tetszik, megfordul - hatalmas meglepetést okozott... Hatalmasat! Talán nem is az a legfontosabb kérdés, hogy hátha csak egy dublőre, hanem azt kell látni, ahogy zsigerből, elsőre a zsűri reagál. ... aham... És megsúgom, van ott egy tag, az idősebb fickó... kész voltam rajta.


    Ez meg egy édes: bűvész fickó zavarba ejti a kutyákat... De hogy mivel? Én ezen morfondíroztam közben, hogy hát a szaglásukat nem tudta félrevezetni, ergo akkor hogy mégis??? Tündéri, aranyos ahogy a kutyák reagálnak.

  4. 2016. július 26. 13:2783.

    Kávé, hogy felfrissüljünk... És a következő történet is ehhez kapcsolódik, állítólag megtörtént... A kávé tehet mindenről persze! Úgy kezdődött, hogy munkahelyen a közös hűtőben lévő tejszínt dézsmálta valaki, s a gazdája, történetesen egy kismama megunta, hogy mire ő odaér, vagy nincs vagy megint megcsapolták. Furfangosan megoldotta a kérdést. Én kíváncsi lettem volna a kolléga ábrázatára!


    Mára a második egy elmés, vicces tanmese. A békák kitalálják, hogy tornyot másznak, de ott vannak az ellendrukkerek is - na ne már, hogy ennyire hasonlítson az élethez...

  5. 2016. július 18. 21:1582.

    Emlékeztek még arra a képre, ahol a magzat kinyúl anyja méhéből és megfogja az operáló orvos kezét? Ez a fiúcska ma már 16 éves!

  6. 2016. július 13. 06:2181.
  7. 2016. július 12. 07:2180.
    A mosómedvék megint bizonyítottak: ész dolgában jutott nekik bőven!Imádom  a mosómedvéket, az a huncutság, ami beléjük szorult...

    Napi mosoly 2. Mutatok 21 képet, amikor padikra van bízva a lakberendezés!!!!!

  8. 2016. július 11. 07:5779.

    A nagymama nyilvánosan alázta kislány unokáját a metrón - történt a napokban, Magyarországon. Bicskanyitogató, gondolatban többen elképzeltük a vén banyát, ahogy vizes kanálba nyomkodjuk a képét. Nem nevezném másnak, mint lélekgyilkosnak.

  9. 2016. július 10. 17:4978.

    Vitán felül áll, hogy az állatoknak is van beszédes arckifejezése... De még mennyire olvashatunk az ő lelkivilágukból is. 15 kép, ahol kisgyerekek és állatok mulattató mimikájukból olvashatunk!


    Láttam már macskát, aki a konyha padlóján vizes tálkája mellett feküdve csak belenyúlkált a mancsával a vízbe és csöppenként "ivott". Na, itt a párja a lustaságnak, nézd meg ezt a csibész macskoszt, hogy "jön le" a lépcsőn. Istenkém, annyira kis zsivány!

  10. 2016. július 10. 07:3977.

    Főzzünk! A fasírt kicsit másként, kipróbáltam és ilyen!

Címlap

top