Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jól vagyok és pont :D

gemini2005
Létrehozva: 2016. június 6. 18:41

"Ma végre jól vagyok és pont! Nem érint meg, hogy más mit mond."


Egy kuckó a lazításra. :)


(Politika, celebek, reklámok, hittérítés és társai máshová tartoznak. )


Képek, videók, viccek amik valamit tesznek hozzá az életünkhöz - örömmel veszem, és ilyesmiket én is rakosgatok fel.


Legyen szép napod!


 

  1. 2016. június 24. 17:2451.

    Amikor rendezett kertről álmodok, akkor van benne kuglizott fa egy frankó kerti sütögető mellett. Képek, hogy milyen frappánsan, humorosan lehet a méretre vágott fát elhelyezni. Iszonyú jó... S nem gondolnám, hogy nagy befektetés lenne hozzá kalodát csináltatni vagy csinálni, de némelyikhez még az sem kell, csak igény a szépre és idő hogy fajinul összepakolják!


    Ez nem lesz vidám - valódi világ: kutya és az ember állatsága. Nem sűrűn nyúlok ehhez a témához, mert fizikailag fáj... s ahogy elnézem a híreket egy közösségi portálon, nem múlik el nap, amikor egy ilyen eset ne jutna a hatóságok tudtára. ( S mi van a többivel, amiről a nyilvánosság nem szerez tudomást...) Ezt a kutyát amikor meglátták az állatmentők, nem tudták, hogyan fogják meg, hogy ne okozzanak neki fájdalmat... A történet jól végződik, most nem sírunk a végén...


    Most jöjjek a titukák: a nagy titukák meg a kis titukák. Tigris, oroszlán, leopárd és a kis huncut házimacskák. Összehasonlító videó :) aranyos! A komment szöveg meg tanít is valamire.


     


    Főzzünk - méghozzá húst hússal! Felkaptad a fejedet ugye? (Csak zárójelben, de elárulom, ott lett elegem a médiából nyomatott egészséges ételek dumának, mikor egy kis csatorna gazdasági műsorában csak úgy mondta a gazda, hogy a zsíros tej persze, jó hát, hisz magától értetődően egészségesebb, mert a vitaminok azon része, ami zsírban oldódik, benne van. A sovány tejben meg nincs, mert lefölözték... Puff) Most pedig rántott húst rántott hússal eszünk! és szinte zéró szénhidrát - ami azért is jó, mert egy nagyon humánus fogyókúra alapja (általam kipróbálva!!!! hitelesítve) ne eméssze egy időben a gyomor a szénhidrátot és a fehérjét. Oszt jónapot, csak ezt tartsd be és elkezdesz fogyni. És jobban aludni, szebb lesz a bőröd, mert nem kínlódik annyit a bélrendszer.

  2. 2016. június 24. 16:2450.

    Szia Zsánna - tudod mi a különös az ikreknél (akik nem egypetéjűeket ismerem) szinte kivétel nélkül úgy osztja a Természet őket, hogy az egyik apa a másik anya lélekmása. Külsőre nem mindig, mert nálunk amelyik gyerkőc inkább az én mentalitásom fogja, az apukámra hasonlít nagyon :) Meg a pocakban is már a második UH-nál amikor az embriók gerincmozgása már megvan, akkor tutira látszott és úgy is maradt, hogy az egyik egy kis sajtkukac, a másiknak kell egy inspiráció és beindul vagányul. Most is így működnek. Hoztam ilyen hiperszuper baba-himbilimbis videót. Anno a fél királyságom odaadtam volna, ha van egy ilyen segédem :D (kép nem fért be :( )


    A torokének és a dobolás - egyszer belecsöppentem egy élő táltosdob bemutatóba. Soha nem felejtem el. A kezembe nyomtak egy nagy dobot és azt mondták, csak üssem, bátran. Szinte lázban égtem - hát lett is dobom :D ... a többi titok ;)


    Nikita666 - irulok-pirulok vén szamár léttemre :) de köszönöm. Akkor már volt értelme, hogy elkezdtem ezt a topikot. Legyen szép napod, hétvégéd.


     


    Rakok fel néhány képet csak úgy, no komment. Majd nézek vidiket is.


     

    előzmény:
    Zsánna (47)
    2016-06-24  07:31
  3. 2016. június 24. 09:3849.

    Az első pillanattól kezdve olvasgatom Geminit.


    Egyedi, racionális, szárnyaló gondolatokkal, engem elbűvölt.


    Olyan dolgokat lát meg, amelyek sokak előtt örökké rejtve maradnak.

    előzmény:
    Zsánna (47)
    2016-06-24  07:31
  4. 2016. június 24. 07:3348.

    Olyan kevesen találják meg, hogy a többség már hinni sem tud benne, misztikum csupán.

    előzmény:
    gemini2005 (46)
    2016-06-24  06:42
  5. 2016. június 24. 07:3147.

    Döbbenetesen nagy!


    Imádtam volna, ha ikreim születnek, szerencsés vagy!


    A természet talán legnagyvonalúbb ajándéka, amikor megduplázza az embert, hogy soha ne legyen magányos!

    előzmény:
    gemini2005 (46)
    2016-06-24  06:42
  6. 2016. június 24. 06:4246.

    Láttam ennek a fickónak Mark Gungor egyéb filmjét is - frankón igaza van, remekül tanít is az ő sajátos stílusában. DE amelyik férfinél alapból nincs meg, hogy a nő az partner, s - uram bocsá - nem háziállat, annak teljesen mindegy, mit magyaráznak. De a nőknél is ugyanez a helyzet, pepitában. Ha a pasi neki faszi meg pénztárca, falrahányt borsó. Ezt felejtettük el évszázadok-ezredekk alatt, hogy partnerek vagyunk. Nagyon más aggyal, feladattal, képességekkel - DE PARTNEREK.  Magánvélemény, de amelyik fél alapból zéró, azon át kell lépni, nem kell nevelgetni, stb. Menni kell tovább, míg meglesz az egyenlő felünk. :D


    Hoztam - ilyen lelki mélyszántás után -egy meditatív zenét. A fickó torokénekel. Engem mindig zsigerig megfog az ilyesmi, a táltosdobok is. Szóval - estére, amikor már nem lóg a belünk a forróságtól egy kis lazulós torokének!! A hangszert úgy használja, mint más a csellót, a hang pedig olyan gitárszerű.


    Nosztalgiázok, hoztam egy ikres hasat - nekem ilyen volt :D :D - aaaa annak már 11 éve is. :D de jó vót! (bakker - képet nem tudok rakni :( ) Egy gyönyörű nagy pocak,  és gyönyörű :D


     

    előzmény:
    Zsánna (45)
    2016-06-23  18:53
  7. 2016. június 23. 18:5345.

    Ezer évig sem fejtettem volna meg, minek a kakasnak a cipellő:))


    Majd kora tavasszal figyelj a gyomlálásra, mer sokkal messzebb is kel majd belőle. (pázsitviola)


    Azt gondolom, hogy egyéniség függő elsősorban, hogy kinek milyen az agya, és nem annyira nem függő.


    Egy reál beállítottságú nő lazán leveri a csak sima férfi agyat, ha úgy hozza a helyzet:), szerintem.

    előzmény:
    gemini2005 (42)
    2016-06-23  14:09
  8. 2016. június 23. 18:4344.

    Az utolsó kép mindent visz 

    előzmény:
    gemini2005 (43)
    2016-06-23  15:47
  9. 2016. június 23. 15:4743.


    Vegyszereket lemosni a citrusok héjáról. Bevallom, nagyon-nagyn ritkán használom... épp ezért. Itt adnak egy tanácsot, én hajlok rá, hogy jó ötlet. Szerintetek is?



     
    Mutatok egy képet, s felteszem a kérdést: fiatalkorából felismernéd? Biztos, ezer százalék, hogy nagyon szereted is ezt a színészt.  Na jó megmondom: Bud Spencer. Valahogy én is csak a böszme, nagy darab szőrös arcával ismertem eddig.




     


  10. 2016. június 23. 14:0942.

    Szia Zsánna - én tavaly kaptam egy tövet, most olyan nagy tenyérnyi már, s amikor megláttam, hogy ez az, úgy ráörültem! Azóta biztatom, hogy futás, mert hely az van neki!


    Ehhez a Mark Gungor-hoz mit szólsz? Férfi agy, női agy. Én már többször meghallgattam. Na amikor először - hát folyt a könnyem, és teleszájjal végig röhögtem. Na persze találva éreztem magam...


    Hoztam képi humort, némelyiken elképedtem, volt amin jókat vigyorogtam, a zuram konkrétan hatalmasakat röhögött rajta. Oroszok ha problémát látnak, ... hát megoldják! De még hogy!.... huh


    Egy sorozat a lusta macskákból - halái kis pofák, ilyen önfeledten, gondtalanul aludni... bár én tudnék. Persze nem női táskában vagy csocsó asztalon :D


    Ez a cunamis téma - azóta is párszor eszembe jutott. Az én agyam a mentalista filmen gárgyult, így inkább azt mondom, hogy huncutság. Bár nem zárkózok el misztikus dolgoktól... de azokkal nagyon óvatosan kell bánni.

    előzmény:
    Zsánna (41)
    2016-06-22  20:21
  11. 2016. június 22. 20:2141.

    Nekem is van, én is nagyon szeretem a pázsitviolát.


    A rádiós paraszt székely lehetett:)


    A másik kettő témához nem tudok érdemben szólni.

    előzmény:
    gemini2005 (37)
    2016-06-21  09:27
  12. 2016. június 22. 19:3340.

    Őszintén szólva mindenkire ráférne egy pszichomókus - ha valakit ajánlanék, s legfőképpen párkapcsolati témában, akkor ő, Mark Gungor!


    Garantálom, hogy olyan dolgokat fog mondani a férfi és női agy dolgában, hogy egyrészt elcsodálkozol, másrészt könnyesre neveted magad! Ne hagy ki: Férfi agy és női agy...

  13. 2016. június 22. 08:5139.

    Celine Dion nekem mindig is egy különleges nő, énekesnő volt - most találtam ezt a videót, s ahogy megmutatja magát, nyíltan, őszintén, allűrök nélkül egy nagyon érzékeny, kényes családi helyzetben... meghatódtam. Nekem ő egy nagy betűs Ember. Férjét egy éve veszítette el, de ez a film még akkor készült, mikor 4 vetélésen/lombikon voltak túl és mindenképpen akartak még egy gyermeket. Fiacskájuk már akkor 9 éves volt. Ötödik lombikra készülnek a dokumentumfilmben, beszél a turnéjáról hogy az most hogy illeszkedik az életébe, mi a fontos nekik. Megmutatja hatalmas pocakját, a szülés előtti időt, majd a pár napos babákat... Megható, nagyon megindító - még akkor négyen, boldogan. Csodálatos ez az asszony az én szememben.

  14. 2016. június 21. 15:2638.

    Guinnes rekord - bár nem sokra becsülöm többségüket, ostoba magamutogatósdi, de ez... na ettől padlót fogtam. Jó, mert európai vagyok, meg női szemmel nézem.  Nah hát hadd szóljon - egy krapek 13 felesége MIND VÁRANDÓS, és MIND egyszerre fog szülni. Ezzel lett a fickó rekorder... Lássuk őket!


    Ez pedig egy fantasztikus természeti jelenség: vízesés a tó tükréBEN! Ritka jelenség, és valójában csak madártávlatból lehet megfigyelni. Gyönyörű és borzongató.


    Itt jön a mosoly egy szakasz baka képében, amit énekelnek szuper jóóó "We will rock you" - jeee!

  15. 2016. június 21. 09:2737.

    Viccel induljunk ma :D Bemegy a paraszt csávó a kocsmába, hóna alatt egy rádióval...


     


    Ezt a pázsitviola-folyamot ahogy megláttam... Nekem is van, igaz még csak maréknyi, de mindjárt "felboldogultam", hogy ilyen lesz! :D Jaj de széép, imádom és nem macerás növény, viszont nagyon érdemes ültetni.


     


    Megláttam és felnyerítettem - igaz, nem az, amire emlékeztet, nagyon is luxusjárgány, de akkor is. A fotós agya sem azon kattogott, hogy lehetne utazni ezzel egyet a felhők felett :D :D A britek új léghajója, innen nézve közröhej tárgya lett - köszönhetően a fotósnak. Viszont az infók a cikkben meglepőek :D


    A negyedik egy nagyon bizarr - nem azért, mert a rettenetes cunamiról készült film (Japán), hanem amit rögzített a kamera. Van ott valami, ami a racionális agyam megbolygatta. Jelöli a fotó is és benne a film is. Érdekelne olyan valakinek a véleménye, aki ebben járatos - lehet ez egy kamu? Nekem csak hitrendszerem van, de az most csődöt mondott.

  16. 2016. június 20. 21:5336.

    Bámulatosan ötletes, egyszerűen gyönyörű!


     


     

    előzmény:
    gemini2005 (35)
    2016-06-20  21:08
  17. 2016. június 20. 21:0835.

    Amit most mutatok, az valami bűbáj, igazi csoda... A történet annyi, hogy apukától egy kislány fát kért a szobájába, de olyan igazit... Nem festettet meg valami műanyag marhaságot. Apuka igazán igazit nem vihetett be, ezért ÉPÍTETT egyet! Másfél évig dolgozott rajta, s amit láttam a képeken és a videón... Szó szerint megvalósult álom... gyönyörű!

  18. 2016. június 20. 19:1034.

    Vesz a fickó virágcserepeket és az egyikből felfüggesztett virágtartó lesz (pl. melegházba el tudom képzelni) a másik meg őrült jól néz ki virágoskertben. A másodikhoz még barkács-tudomány sem kell.


    Amikor a baromságból jól megélnek - bocsánat de nekem ebből ez jött le, mert ha volt miből ezt a kiállítást összehozni, akkor gondolom nem szárazkenyeret rágcsigálnak otthon a setét sarokban... Itt jön a marhaságok kiállítása...


     

  19. 2016. június 20. 15:5233.

    Földünk gyomrában találtak egy másik világot - fantasztikus film. Vietnamban egy nehezen hozzáférhető baralngnyílást fedeztek fel, s a mélyben egy emberi kezektől érintetlen világ tárult eléjük. Szerencsére még most sem lehet oda csak úgy besétálni és bámészkodni, így remélhetőleg megőrzi csodálatos életközösségét. Saját dzsungele is van. Csodálatos...

  20. 2016. június 20. 14:4132.

    Mindig mindenhol nagy szám, ha egypetéjű ikreket látnak - mutatok néhány igencsak érdekes párost!

  21. 2016. június 20. 08:5931.

    Bögrényi sütike pár perc alatt (magyar vidivel) - imádom a gyors kajákat, semmi nagy faxni, s mégis jó!


     


    Pazar látvány, olcsó ötlet - bámulatos lesz a virágoskert! Virágfolyam - nem is tudnám másképp jellemezni.


     


    Ez a gyönyörű lámpabúra tengeri kagylókból ragasztgatva. S amit még el tudsz képzelni kagylókra. Fantasztikus kis videó.

  22. 2016. június 20. 06:2330.

    Német kastélyok, a 10 leggyönyörűbb


    És akkor legyen egy tanévzáró (magyar!) ami rendhagyó. Megnéztem... többször is meghallgattam. Azután rájöttem mitől tetszik ennyire: mert ott a gyerekek BOLDOGOK... bakker. Azt a kockafejű közoktatási és közoktatásban pancserkodók türelmes jóistenit! Nem lehetne ezt a fajta "lehet boldog a gyerek a suliban" is felfogást vinni??? Azt már meg se kérdezem: min múlik? - az ilyen fajta légkör teremtése...


     


    Vigyorgáshoz: Ufok a kandi kamerások segédletével. Nagyon jó, haláli ez a csapat.

  23. 2016. június 19. 18:5629.

    "Sok van mi csodálatos..."

    előzmény:
    gemini2005 (28)
    2016-06-19  17:41
  24. 2016. június 19. 17:4128.

    Egy magzat, aki éppen megfordul a pocakban... váóó teljesen kivehetőek a lábacskák, a kis kezek...


     


    Apák napja taták napja is - jó kis kandi kamerás poénok tatikra és mamikra! Folyt a könnyem a nevetéstől! Szeretem ezt a csatornát, nagyon jók!


     


    Ez nagyon érdekes szerelem: először lobikolták a babát, majd egy év múlva megismerkedtek és dúl-a-lavjú, összeházasodtak! Nem mindennapi története van az édesanyának, a kezdet bizony nagyon szomorú.


    előzmény:
    Zsánna (27)
    2016-06-18  16:26
  25. 2016. június 18. 16:2627.

    küszi, jó volt újra itt

    előzmény:
    gemini2005 (26)
    2016-06-18  10:16

Címlap

top