Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A ferjem negyest akar

Trudyfrog
Létrehozva: 2016. május 20. 11:06

Sziasztok! A ferjem felvetette, hogy kiprobalna egy negyest egy masik parral, ismerjunk meg egy part az interneten. Alapvetoen nem vagyok ellene, megis ledobbentett. Szerintetek ez nagy riziko a kapcsolatunkra? Utasitsam vissza? Volt valaki mar ilyen szituacioban? Amugy 10 eve vagyunk egyutt, nyilvan a szex nem olyan izgalmas, mint az elejen. Petra

  1. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. július 20. 09:2851.

    Szenved a franc. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (50)
    2016-07-20  08:46
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. július 20. 08:4650.

    és akik még tegnap 18 évesek voltak


    azok mára húúbammeg lettek és már nagykorúként nagykanállal hamizzák a faszokat


    20 éves korig dugjuk a korosztályunkat és az elvetemültebbeket 30ig


    majd később 3-4 évente jönnek a felnövő feltörekvők


    miközben a korosztályunk női egyre jobban szenvednek, mert megvénülnek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (49)
    2016-07-19  21:56
  3. 2016. július 19. 21:5649.

    "amugy a ferfiak unjak a legszebb not is 10 ev utan "


     


    mit 10 ev?


    3 nap! Minden csoda 3 napig tart!

    előzmény:
    bukmor (48)
    2016-07-19  18:45
  4. 2016. július 19. 18:4548.

    Hat az biztos ,hogy szexualisan mar nem vonzodik hozzad.  Azert keri,hogy a beleegyezeseddel dughasson mast, amugy a ferfiak unjak a legszebb not is 10 ev utan ...ha nem engeded akkor tuti megcsal, ha engeded akkor meg milyen mar hogy mast dug? Undorito elegge, nem lennek a helyedben.Ne altadsd magad, szerintem ha van erod valtsd le mielott szeretot fog keresni

    előzmény:
    Trudyfrog (1)
    2016-05-20  11:06
  5. 2016. július 11. 15:5247.

    Nem vállalnám. Fel sem merült volna benned a kérdés, ha igazán akarnád. Akik ilyen beállítottságúak, azok megtalálják egymást puszta élvezetből. A kapcsolatok túlnyomó része nem ilyen alapokra jön létre. Ahol ez idő közben megjelenik az egyiknél, ott általában csak gond lesz belőle a másiknál. Ne ess az önbecsapás hibájába, véletlenül se győzd meg magadat! Később megbánnád, főleg ha nem maradtok együtt. Szerencsére ez a felállás a legtöbb embernél nem számít normálisnak és szerintem ezzel semmi gond nincs. Nekem sem kellene. Ha akkora a gond otthon, akkor meg jobb külön. Egyszerű amúgy minden, csak az emberek túlbonyolítják és szenvednek.  A te tested, más kedvéért ne pecsételd meg. 

  6. 2016. július 4. 21:1546.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_790530 (45)
    2016-06-21  17:53
  7. Torolt_felhasznalo_790530
    Torolt_felhasznalo_790530
    2016. június 21. 17:5345.

    Pont most dobtam ki egy fiatalkát, már másodjára, mert azzal meg nem lehet rendes programot csinálni. :(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (26)
    2016-06-04  19:51
  8. Torolt_felhasznalo_790530
    Torolt_felhasznalo_790530
    2016. június 21. 17:4244.

    Hát nemtom de ma zenészek között voltam, úgy tűnt, inkább mintha ki lennének éhezve egy jó kis 35+-osra...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (42)
    2016-06-17  19:49
  9. 2016. június 17. 23:4743.

    Es eltudod kapni?Plane ha 100kilo felett vannak?Jo eros egy ficko lehetsz!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (42)
    2016-06-17  19:49
  10. 2016. június 17. 19:4942.

    Tevedsz. Manapsag mar dobjak utannad a 35+ ost.

    előzmény:
    kekelefant (38)
    2016-06-08  23:33
  11. 2016. június 17. 16:1641.

    Erre viszont azt gondolom hogy mi van ha legkozelebb mar a negyes sem fogja "megujitani" a kapcsolatot, hanem egyre masabb es extremebb kivansagok merulnek fel?


    akkor azokat is probalja ki mert 10 ev utan ellaposodott valamennyire a kapcsolatuk a sexben?


    eleg erdekes tanacs. reszemrol nem ertek vele egyet.


     

    előzmény:
    boldogsagcentrum (39)
    2016-06-10  09:22
  12. 2016. június 17. 16:1340.

    Nem tudom mar ki de valaki azt irta itt hogy altalaban (persze ha sikerul ezt en mondom) az ember hasonlo igenyu, felfogasu part valaszt maganak.


    Ha teged megdobbentett a dolog akkor erre a keresre nem v oltal felkeszulve magyarul a te fejedben sosem fogalmazodott  volna meg egy ilyen ohaj.


    En ugy gondolom ha ez igy van akkor te egy ilyen negyesben serulni fogsz lelkileg. nagyon. hosszan tudnam taglalni hogy miert de nem latom ertelmet, foleg hogy te nem nagyon szolsz hozza a kommentekhez.


    Egyebkent pedig azt gondolom hogy teljesen mindegy hogy ki mit gondol errol a kerdesrol mert nem mi erezzuk, latjuk eljuk at az esetleges helyzetet.


    MIndenki aki itt hozzaszolt maskent elne meg vagy utasitana el elbol az otletet. Van aki kepes lenne serules nelkul latni hogy a szerelme, parja ferje felesege egy masik emberrel jut a csucsra, van akit ez taszitana, van akinek meg a gondolatatol is gorcsbe ugrik a gyomra.


    Az egyeduli szemely aki erzi hogy mi jut eszebe , milyen erzes fogja el ha RAGONDOL A SZITUACIORA  az TE vagy.


    Amit te erzel az a donto.


    Annak a rovid bevezetonek az alapjan en a helyedben nem mennek bele.


    Egyaltalan en azt gondolom hogy valamibe BELEMENNI csak azert mert a parom akarja  (de en alapbol nem lelkesedem az otletert) nagyon kockazatos dolog. Belemenni dolgokba szerintem ugy jo ha mind a ketten ugyanolyan erdeklodessel es SZIVESEN gond nelkul allnak hozza.


     

    előzmény:
    Trudyfrog (1)
    2016-05-20  11:06
  13. 2016. június 10. 09:2239.

    Kedves Trudyfrog!


    A négyesezés egy kapcsolatban nem jelent rizikót a párkapcsolatra nézve, mivel ennek felvetése 10 év elteltével már erősen azt jelzi, hogy sok tekintetben ellaposodott a kapcsolat, lényegében csak bizonyos kötelezettségvállalások tartják egyben. A négyesezés megvalósítása csupán a kapcsolatotokról alkotott illúziók lerombolását jelentheti majd. El kell döntened, hogy hozol-e silány kompromisszumokat a kapcsolat minden áron való fenntartása érdekében, vagy lépéseket teszel annak érdekében, hogy újra valódi örömökben legyen részed.


    www.boldogsagcentrum.webnode.hu

    előzmény:
    Trudyfrog (1)
    2016-05-20  11:06
  14. 2016. június 8. 23:3338.

    A korral te is fonnyadsz,azt meg a nok nem szeretik,azert keresel meg mindig...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (36)
    2016-06-08  18:51
  15. 2016. június 8. 23:2437.

    Kitort beloled az ostermeszet,igen ronda szavakat hasznalni,ez neked jo?Csak annyit kerdezett amit a legtobb no,mit keresel egy noi topikba?Nem lehet ezt civi;izaltan megvalaszolni,disznokodni kell?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (36)
    2016-06-08  18:51
  16. 2016. június 8. 18:5136.

    En nem vagyok plAyboy sajnos, eleg reg voltam mar egyaltalan szabin.


    Egyebkent visszakerdeznek,te mit keresel itt,a nyugdijas oregasszony topik az nem ez,tudtommal.


    Kislanynak egy 28 evest egyebkent nem is nagyon hivnek. Teged sem pedig szellemileg eleg visszamaradottnak tunsz.


    22-35-ig nezegetek altalaban, a felett mar nem,mert sajnos a nok kulleme elkezd fonnyadni en meg azt nem ertekelem. 


    Az erettseget meg osszekevered a hisztis picsasaggal , valoban az nalam meg csak a no kategoriaba sem esik,nemhogz tetszik.


    Na szevasz.

    előzmény:
    mickamacka (33)
    2016-06-08  03:11
  17. 2016. június 8. 16:5135.

    Ezt mondjuk kár volt.


    Egy öregedő, megkeseredett banya képe jelenik meg előttem, aki az irigységét rosszindulatba csomagolja.

    előzmény:
    mickamacka (33)
    2016-06-08  03:11
  18. 2016. június 8. 16:4734.

    Köszönöm szépen, valóban gusztusos vagyok.


    Én jobban szeretném ha te szólnál anyukámnak, úgy két méterrel a föld alatt árulkodhatsz.


    Nézd aranyom, a farod nem lenne fekáliás, ha rendesen takarítanád. Másnak nem az, próbáld meg mosni is, nem csak papírkeszkenővel szétkenni rajta a fekáliát.


    Nem szocializálódtam. Egyáltalán. Nem óhajtok az emberek többségével azonosulni, pláne a frigid nőkével nem. Egy egészséges, megbecsülésre épülő kapcsolatban nem okoz problémát a szexualitás fokainak a megmászása. Ha hiszed ha nem, létezik olyan, hogy szexuális műveltség. Márpedig aki a nemi élet változatosságát fujjolja, az bizony műveletlen-e téren.


    Egy 16 évesnek nem az a káros, hogy elolvassa a lehetőségeit, hanem az, amikor egyesek bűnt kiáltanak másokra, erkölcstelennek titulálják olyasmiért, amihez közük nincs. Nos, te merő prűdségből rákényszerítenéd másokra az akaratodat. Én nem, nem szeretnék úgy élni mint te. Érzem rajtad a görcsösséget, félelmet, megfelelni akarást.


    Istent káromlod?


    Na brávo.

    előzmény:
    mickamacka (32)
    2016-06-08  02:45
  19. 2016. június 8. 03:1133.

    Te is büszke lehetsz magadra...bizonyára egy 28 évest könnyebb hülyíteni, mint egy 35-40 éves nőt, aki ráadásnak nincs kétségbeesve, hogy te vagy az utolsó lehetősége.... egy húszas kislánynak nem kell annyit bizonyítani, ugye?! :D kevéstől is elájul. ...Nikita karaktere sztem bejönne neked... butácska, befolyásolható...lehet, pont rád pedáloz a beteg, mindenre kapható személyiségével:D


    kíváncsi lennék, honnan szeded a csajaid? Plázákból? Bárokból?


    UI.: Akartam kérdezni, mit keresel itt a nők lapján, egy női csacsogós oldalon, mint igazi playboy?


    :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_447735 (26)
    2016-06-04  19:51
  20. 2016. június 8. 02:4532.

    gratulálok! Guszta nő lehetsz...


    Büszke lehetsz magadra, okos lány vagy! Szólj anyukádnak is, tudjon róla!


    Aki a saját fekáliáját szereti nyelni, annak fejében nagy bajok vannak, de ami ennél sokkal szomorúbb, hogy akár igaz, akár nem igaz a sztorid, el tudom képzelni, hány olyan nő van, akit kezdetektől ferde emberek olyan nagyon félreszocializáltak, hogy még csak esélyük sem volt megtudni, milyen egy egészséges, megbecsülésre épülő kapcsolat...ez a történet is ilyesmi... az is szomorú, hogy gyenge személyiségű, eltévedt lányokat beteg emberek hogy kihasználnak.


    Ha igaz a történeted, ha igaz, akkor remélem, idejében észbe kapsz, mielőtt végleg tönkre vágják az énképedet, mielőtt végleg elfelejted az egészséges irányt és mielőtt olyan komoly bélfertőzést szedsz össze, amivel aztán ott állsz megszégyenülve a szürkére sápadt belgyógyász előtt és magyarázkodhatsz, honnan szedtél össze olyan baktériumokat, amiknek semmi keresnivalójuk az emésztőrendszeredben.


    Ha csak szórakozol és kamu az egész, akkor jó volna, ha leállnál, mert ezt gyerekek (a 16 éves is gyerek!) is olvashatják és nem igazán hiányzik, h bárki fejében megragadjon a hsz-ednek egyetlen részlete is és merítsenek a h.ü.l.y.e.s.égekből!


    Legyen már felelősségetek, az Istenit...

    előzmény:
    Nikita 666 (29)
    2016-06-04  21:52
  21. 2016. június 5. 08:0631.

    Véleményem szerint a feldobott témára helyes és okos választ nem lehet adni, mert ez teljes egészében egyén és kapcsolat függő. Látom, hogy sok hozzászólás a társadalmi beidegződésből születik, ami persze nem baj. Úgy gondolom, hogy aki a legjobban tiltakozik, valahol annak is tuti megfordult már a fejében egy többes játék gondolata. Lehet megijedt tőle,de szerintem ha valaki tájékozódik akkor megértheti miért is van ez így. Azt is megértheti hogy miért irtózik a gondolattól, miután beijedt, vagy esetleg undorodik.


    1-2 tény:


    Az emberiség történelmében, ha visszatekintünk nem nagyon találunk monogám társadalmat a kereszténység megjelenéséig. A monogámia szükséges volt, hiszen akkor még penicilin sem volt és a nemibetegség miatti halálozás rendkívül magas volt. Jó példa erre a viking társadalom. Ez a 2000 éve tartó társadalmi norma beidegződött a keresztény államok társadalmába.


    Más kultúrába jelen van a többnejűség, a többférjűség, aminek érdemes utánanézni.


    Nem akarom részletezni, mert érdemes utánanézni, hogyan is működött ez és hogyan működik manapság.


    Személyes véleményem az, hogy nem helyes aberrált gondolatként, vagy beteges hajlamként kezelni. Úgy gondolom, hogy az emberi lélek és a test két külön dolog. Az egyénnek az élete során csakis egy, és ismétlem EGYETLEN lelki társa lehet. Ez szerintem nem is kérdés senkinek és ez nem társadalmi norma. Amennyiben ezzel a társsal stabil alapokon áll egy kapcsolat, akkor nincs az a helyzet amiben ez meginoghat. Nem akarok belemenni olyan dolgokba, hogy önbizalom, bizalom, féltékenység...stb., mert ezzel mindenki tisztába van.


    A féltékenységet viszont kiemelem. Sokat gondolkodtam, hogy egy megcsalásnál mi okoz ekkora fájdalmat, hogy kapcsolatok mennek szét. Sokszor agyaltam rajta és rájöttem, hogy elsősorban nem attól tart az ember, hogy a a párja egy másik egyénnel létesített, vagy majdnem létesített szexuális kapcsolatot. Nem! A legnagyobb fájdalmat az a tudat okozza, hogy az egyén háta mögött, undorító hazugságban történtek a dolgok. Itt azonnal ugrik a bizalom, az önbizalom...stb. Úgy gondolom (függetlenül, hogy együtt marad-e a pár) ez a kapcsolat menthetetlen, mert az úgynevezett (normális esetben) megelőlegezett feltétlen bizalmat, amit megismerkedéskor érzünk a párunk iránt elvesztjük és (szinte)helyreállíthatatlan.


    Lehet szigorúan gondolkodom, de szerintem nem.


    A másik dolog a topikban feldobott téma, az előre megbeszélt többes szex. Érdemes elgondolkodni, hogy van-e itt megcsalás. Persze lehet ennek is veszélye, de az akkor, vagy később jelentkezhet, de alap esetben van-e megcsalás.


    Nálam egészséges féltékenység nincs.


    Vagy élvezi a párom a feltétlen bizalmam (még akár többes szexben is), vagy nem.


    A többi csak rizsa.


    Üdv!

    előzmény:
    Trudyfrog (1)
    2016-05-20  11:06
  22. 2016. június 4. 22:4930.

    Ez az egész megbeszélés kérdése, nem kell mindenkinek mindenkivel mindent csinálni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_194589 (2)
    2016-05-20  11:26
  23. 2016. június 4. 21:5229.

    Egy másik ember vélemény nyilvánítására, ha az ránk nézve közömbös, nem illő anyázni.


    Én bizonyára korcs vagyok a te szemedben, mert képes vagyok egy sármos hímmel érzelem nélkül közösülni. Kedvelem az anális közösülést. Sőt, utána még az orált is. Tudom, egy kibaszott nagy ribanc vagyok.


    Viszont a társammal mindketten úgy gondoljuk, hogy a szexuális örömöket egymással osztjuk meg. De ha ő ki szeretne próbálni valami mást, többet mint amit én képes vagyok nyújtani mert szeretem, akkor tegye de másokkal, nem is kellene tudnom róla.


    Na, ezt add össze.


    Keress még egy olyan nőt a világon, aki nagyvonalúan szabadon engedi élni a társát. Alig találsz. Én képes vagyok rá, és ez is hozzá tartozik, hogy csak és kizárólag engem akar. 


    Egy négyes fogatra csak az adhat kimerítő választ, akiben van annyi önbizalom, hogy ne görcsösen markolja és húzza visszafelé azt a bizonyos pórázt. Ne ítélkezz soha senki felett, mert az ítéletek mindig árulkodóak.


    Egy nőnek ha feleség, a legfontosabb kell hogy legyen a férje. Ez nagy igazság. De te csak az egyik felét látod ennek az igazságnak, visszafelé ugyanúgy működik. Megkérdezem, neked, mint feleségnek, nem a férjed a legfontosabb? Ha valami szokatlant kér tőled, csípőből elutasítod, nem gondolkodsz el rajta, nem kérded meg hogy miért, ha részedről teljesíthető, nem próbálod meg?

    előzmény:
    mickamacka (18)
    2016-06-02  02:04
  24. 2016. június 4. 20:0828.

    Ezt most vegig is kene olvasnom?


    Bocs,de ha egy ilyen kakaba lep az ember,inkabb lepucolni igyekszik magarol ,nem tocsogni a suletlensegben,szoval az elso sor utan inkabb abbahagytam.Szevasz.


     

    előzmény:
    mickamacka (18)
    2016-06-02  02:04
  25. 2016. június 4. 20:0427.

    "Azt hiszem, ide csak annak kellene írni, aki járatos a témában."


    Miert? Velemenye vagy pl prekoncepcioja mindenkinek lehet. Kifejtve egyes reszleteit meg felidezhet az olvasoban olyan gondolatokat  amik korabban a sotet zonajaban voltak.


    Elvileg. Persze ezeket a mickamacka feleket (agyban nulla) skipelni kell mert csak elviszi a temat. Kar is volt valaszolnom neki , csak a nickneve miatt tettem. :(

    előzmény:
    Aliana (20)
    2016-06-03  00:45

Címlap

top