Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babaprojekt 2016

Lia30
Létrehozva: 2016. május 19. 11:59

Sziasztok!


Mi idén júliustól tervezzük a babát. Ha hasonló cipőben jártok, és az idei év második felére tervezitek a babaprojektet, gyertek, beszélgessünk, osszuk meg a tapasztalatokat, bátorítsuk egymást 

  1. 2016. július 14. 19:2553.

    Sziasztok!


    Nekem egyenlőre egy kérdésem lenne! Április óta próbálkozunk a férjemmel,eddig eredménytelenül. Ez a 2 hónap,hogy ovulációs tesztet használok.de valami mégsem stimmel. Előző hónapban 4 db tesztet most pedig 3 db tesztet használtam,ugyanis a következő dolog történt. Júniusban első nagyon halvány, 2. Erősebb, 3. Még erősebb, de nem annyira erős,mint a kontrollcsík,majd a 4. Szinte láthatatlan.júliusban ugyenez,csak ott 3 db- bal játszottam el ugyanezt. Most akkor  nem értem.nem kéne valamelyiknek ugyanolyan erősnek,vagy erősebbnek lennie,mint a kontrollcsík? Vagy rossz a csík? Vagy vehetem mindkét hónapban pozitívnak a 2 erősebbet? 

  2. 2016. június 16. 11:0852.

    Sziasztok lányok!


     


    vani: nagyon sajnálom, meglátod hamar eltelik az a fél év, a kaparás után én is úgy voltam februárban, hogy úristen, mikor lesz az még, aztán most meg már itt van lassan a július, és ha nem lenne ez akkor már állhatnánk is neki a próbálkozásnak.


    Úristen milyen degenerált orvosok vannak  nem igazán értem miért nem zárják ki a kamarából. Bár ez miatt nem feltétlen kell, mert lehet talál olyat, aki beleegyezik  Végülis közös döntés lenne :D


     


    mihokniki: barátcserjéről én is csak jókat hallottam, azt mondják nagyon sokat segít a peteérésnél, kíváncsi leszek én is hogy használ-e neked. Most lehet hogy hülyeséget írok, de azt hiszem ezek sem használnak mindig az első hónapban rögtön, hanem lehet kell neki két három hónap, mire elkezdni kifejteni a hatását. Nagyon szurkolok. :)

Címlap

top