Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jábavaló a visszatérés?

L.Emike
Létrehozva: 2016. május 3. 14:24

Kedves barátaim!


 


Nagyon régen ódorkodtam a nők fórumán. Jábavalóság lenne visszatérnem? Iszen a régi barátaim talán már nyugdíjkorhatárt értek, és mióta angliában élek, nem volt értelme az idejövetelüknek. A fenkla is felbomlasztolódott emiatt.


Ha akarjátok tudni, a vérségi fiam már iskolás kort ért, iszen öt és fél éves. 


A vérségi lányom pedig három éves.


Ha még vannak itt barátaim, akkor induljon újra a FENKLA!

  1. 2016. május 7. 14:3455.

    Lemikeeee!


    Jó újra látni. Én is fenkla voltam még asszonynéven, de az időszakos volt ezért én is megújhódtam. Még én sem vagyok nyugdíjkorhatár, szívesen ódorkodnék a teadélutánon. Elő is keresem a T-s szatyromat. Milyen névvel van illetve az új hódításod?

    előzmény:
    L.Emike (1)
    2016-05-03  14:24
  2. 2016. május 6. 22:1954.

    Természetesen van kapcsolata. Egy ilyen korabeli férfinak ha nincs kapcsolata az vagy pszihós, vagy az anyja a kapcsolata. Megtanulhattátok volna már. A férfinak van 2 vérségi gyermeke. Én már több vérségit nem akarok, hiába tudtam nagy teherrel is csábittani. Nem vérségi ősmagyar gyermeket még mindig szeretnék importáni.

    előzmény:
    Seta Rossa (51)
    2016-05-06  14:38
  3. 2016. május 6. 16:0453.

    Direkt azt a topicot említed, amelyben én voltam az egyik aki sokat írt oda. No vajon miért is nem egy másik topicot hoztál fel példának? Azért mert behalnak?


    Már megbocsáss, de nem az én hibám hogy a fórumon csak olvasgat a többség, és egy értelmes gondolat nem jön ki a fejükből. Tudtommal senki nem lett tőlünk beteg, még senkiben nem okoztunk semmiféle testi vagy fizikai kárt. Nyugodtan írhat bárki bárhová bármit. Még azt sem mondhatjátok, hogy a helyet vesszük el tőletek.


    Nem csak reménykedni kell, hanem tenni is valamit. Nyiss egy zárt topicot, ahonnan kizárod a nemkívánatos nickeket.

    előzmény:
    ladybird65 (52)
    2016-05-06  15:52
  4. 2016. május 6. 15:5252.

    Egyre inkább hiábavalóság, igen. Pedig vannak jó kis témák, mint pl. ez a Hazudnak-é a gyerkőcök vagy valami hasonló. Végigpörgettem, természetesen ezt is ua. a két ember írta tele. Akár lenyomhatták volna priviben is a dialógot. Na mindegy. Azért még optimista vagyok, hátha egyszer....

    előzmény:
    Seta Rossa (39)
    2016-05-04  08:01

Címlap

top