Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házas pasival kezdeni? 18L

jasmine199
Létrehozva: 2016. Április 10. 13:25

Én 18 éves vagyok, ő pedig 39. Egy hónapja ismertem meg, egy szórakozóhelyen. Egyszerűen isteni pasi, soha életembe nem találkoztam még ennyire férfias férfivel, teljesen az ideálom, nagyon nagy hatással volt rám. Tudtam a korát, ő is az enyémet,de nem érdekelt, annyira megvolt köztünk a kémia. Így utólag visszagondolva nem kellett sok, hogy lefektessen, csak aztán, pont mint egy rossz filmben, kiesett a kabátzsebéből egy gyűrű. (nyilván nem volt rajta) Kérdeztem tőle, hogy melyik búcsúban nyerte a céllövöldén, elkezdett magyarázkodni, de azért ennyire hülye nem vagyok. 12 éve házas, két gyereke van (a nagyobbik lánya csak két évvel fiatalabb nálam). Persze az első gondolatom az volt, hogy rohadt szemétláda, de azóta nem hagy békén. Írogat, hívogat, én meg, magam sem tudom miért, de nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak. Egy hónapja találkozgatunk. Nem egyszer, csak egy hajszál választott el attól, hogy lefeküdjek vele (ő mindig "készen áll", ezt el is mondja) Már rengetegszer megkérdeztem, hogy mi van a feleségeddel, erre mindig az a válasza, hogy én ezzel ne foglalkozzak, az ő dolga.


Ha az érem egyik oldalát nézem,képtelen lennék tönkretenni egy családot, két gyereket.


Ha a másikat, lehet nem is tennék tönkre semmit, valószínűleg nem lehet annyira jó a házassága, ha engem hajt. És nem tudok elmenni szó nélkül az iszonyatos vonzódás mellett, a lelkemet is eladnám egy éjszakáért vele..


Fogalmam sincs, mit tegyek, hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak. Ti mit gondoltok erről az egészről? Róla, a viszonyunkról. Minden véleményt szívesen fogadok.

  1. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. Április 29. 07:19128.

    Apukád miért nem hajtja el a retekbe a "lovagod"? Miért nem kergeti vasvillával végig az utcán, "kiheréllek te gaz csábitó, mit képzelsz, a lányom kellne neked cafkának, teeee mocsok" felkiáltással?


     


    Nem kell válaszolni, csak ironizáltam.

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  2. 2016. Április 27. 11:26127.

    Nagyon tetszik amit írtál;)

    előzmény:
    Nikita 666 (122)
    2016-04-16  19:20

Címlap

top