Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kozmetikus vállalkozás?

Pittypang22
Létrehozva: 2016. március 15. 19:31

Sziasztok! 

Mostanában gyakorló kozmetikusoktól és nem kozmetikusoktól kérdezem, hogy mennyire éri meg saját kozmetikai vállalkozást indítani. 
Budapest környéki városban élek, jelenleg babát várok, de úgy tervezem, hogy a baba mellett, kb. 1-2 éven belül indítanám a vállalkozásom, otthon. Van kozmetikusi végezettségem, korábban dolgoztam is a szakmában, mint alkalmazott, de az elmúlt 4-5 évben nem. 

Aki kozmetikusként dolgozik, milyen tapasztalatai vannak? Mennyire lehet benne dolgozni, most hogy a gazdaság talán erősödőben van? Mi szól mellette és mi ellene? 

Minden információt, gondolatot előre is köszönök!

  1. Torolt_felhasznalo_745162
    Torolt_felhasznalo_745162
    2016. március 23. 15:3777.

    Tökéletesen leírtad, mintha az én gondolataimat látnám. Én pontosan így érzek és teszek. Volt idő amikor azért váltottam kozmetikust, mert be nem állt a szája és mire készen lettem már zsongott a fejem. 

    előzmény:
    ladybird65 (76)
    2016-03-19  19:08

Címlap

top