Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Második gyerek vagy munka?

kviki1976
Létrehozva: 2016. március 6. 14:08

Sziasztok,


Azok jelentkezését, véleményét várom, akik mostanában vagy a közelmúltban kerültek olyan helyzetbe, hogy meg kellett hozniuk a döntést, hogy merre tovább, hogyan tovább: második (sokadik) gyerek szülés, és emiatt esetleg elveszíti a munkáját, vagy a munka.


Én most vagyok abban a helyzetben, hogy lejár a gyes, eddig volt "helyettesem", és mennem kellene vissza dolgozni. Viszont szeretnénk második babát is, ami nagyon nem akar összejönni (már 40 múltam), járunk kezelésre, de így is idő, míg siker lehet belőle.


Szóval ha visszamegyek, de közben mégis sikerülne, akkor tutira elbúcsúzhatnék az állásomtól, amit szerettem...és hát valljuk be gyerekkel (gyerekekkel) nem könnyű új állást találni. Vagy mondjam meg most az elején, hogy tudjon róla a főnök, hogy mi a helyzet és nem lesz váratlan, ha a bűvös első 3 hónap után bejelentem a sikert (merthát reménykedem a sikerben).


Volt valaki ilyen helyzetben? Kiáncsi lennék, hogy a főnök hogy reagált....

  1. 2016. Április 24. 23:48627.

    Nekem azert tetszett  ez a tortenet,mert regen jatszodott,es mikor a bank embere mondta,hogy mi minden lehetett volna magabol,ha tudott volna irni,es olvasni,es valaszolta,hogy a regi minkaja lett volna.


    En nem mondom,hogy akinek lehetosege es kedve van,az ne tanuljon,de aki igazi tehetseg meg most is jobban ervesenyul a kitartassal stb...Bill Gates sose vegezte el a college-t....

    előzmény:
    nemérdekel (625)
    2016-04-24  12:13

Címlap

top