Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90 napos 02.23 kezdés

melavon69
Létrehozva: 2016. február 14. 00:39

Sziasztok!


Ki tart velem??? 02.23-án újra elkezdem a 90 napos diétát. 9 éve sikerült végig csinálnom, akkor 15 kilót adtam le, 95 kilóval indultam és 80-ra lefogytam, az évek során 6 kiló jött vissza, jó lenne ezt most leadni. Akkor is sokat segített a fórumozás, remélem lesznek akik csatlakoznak hozzám. Miért pont február 23? telihold van és a legjobb ilyenkor kezdeni , addig van időnk felkészülni lélekben is. Összeállíthatjuk a heti menünket.  Sok receptet összegyűjtöttem, szívesen megosztom veletek. Hajrá, 9 nap van hátra addig TE is meghozhatod a döntésed. Mire vársz??? 

  1. 2016. március 1. 22:0129.

    Sziasztok Lányok!


    Eltelt 1 hét és túl vagyok a második gyümölcsnapon is. Jó érzés, eddig nagyon jól megy, a kitartás töretlen, de így este már jó arra gondolni, hogy holnap valami finomság vár rám. Reggel csirke májat fogok készíteni, ez lesz az ebédem, savanyú káposztát gondoltam saláta helyett, valahogy most ezt kívánom.  kíváncsi vagyok Ti, hogy bírjátok? Várom jelentkezéseteket. Kitartást Nektek! Küldök egy ölelést 

  2. 2016. február 25. 08:1128.

    Szoval tegnapra volt a szojatejszinben megsütött krumpli, ahhoz csinaltam estere erös tüzön megpiritott gombat, arra is öntöttem szoszt, mara tesztat föztem ki, ahhoz is csinaltam  gombat, mert valahol regen azt olvastam - meg fenymasolt leirasban, hogy gombat barmikor lehet beiktatni. 


    Es mivel szenhidrat nap van, bestauboltam a gombat, es vizzel felöntöttem. igy van szoszom, nem szaraz a teszta.


    Semmi extra recept, 10 perc alatt kesz volt. Hamarabb, mint a teszta


    Nalunk hideg van, de süt a nap, Szep napot

  3. 2016. február 24. 22:1727.

    Második nap is ki pipa! Jó volt én élveztem.


    Délben sült krumpli, ketchuppal, nem a legideálisabb, de ma ezt kívántam. Este főtt krumplit szeleteltem, lila hagymával, pici fokhagyma, paradicsom, pici olajjal nyakon öntöttem, isteni finom volt.


    Holnap paradicsomos tészta lesz az ebédem. Meggyógyultam, újra munka, holnap dobozba viszem a kajám. Nagy kihívás, előre megtervezni és elkészíteni, annak aki azt evet ami épp volt, vagy csak este.


    Kitartást mindenkinek! 

Címlap

top