Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megegyeztünk, de más lett

Fanyarmandarin
Létrehozva: 2016. január 29. 11:34

Van ami szex közben nekem nagyon rosszul esik. A párommal megbeszéltük ezt, látta, hogy szenvedek, és ígéretettt tett, hogy legközelebb már nem lesz ilyen semmilyen körülmények között. Ennek ellenére mikor megint ágyba bújtunk megint megtette! A szexben szegte meg az ígéretét. Ezen kívül arra is hajlamos, hogy ha valamilyen ötlete támad azt nem osztja meg velem, nem kommunikál velem verbálisan, csak megfogja a testem és megteszi velem. Azt mondja sajnálja az egészet, és mindenféle kifogást kitalált már hogy miért tett megint úgy ahogy, hogy "azt hitte" stb. De én ezen az ígéretszegésen nem tudtam túltenni magam ezidáig.  Most megint ígérget, fogadkozik. Maradjak együtt egy ilyen emberrel? 

  1. 2016. február 2. 13:44101.

    Ilyenkor jön azzal, hogy jó-jó, de kibe mekkora átmérőjű ágyucső fér bele. Én nyertem, be-be-beeee.... 

    előzmény:
    lavender.t (100)
    2016-02-02  12:47
  2. 2016. február 2. 12:47100.

    Eddig csak olvastam ezt a magasröptű eszmecserét, néha gondolva arra, hogy billentyűt ragadok, de összefoglaltad helyettem. Minden szavaddal egyetértek

    előzmény:
    Büdösbogár (99)
    2016-02-02  12:19
  3. 2016. február 2. 12:1999.

    Utoljára írom ( de minek is ? ) : közted és a jelenlevők közötti különbség abban mutatkozik meg, hogy minket csak akkor fognak ágyucsővel b.szni, ha élvezzük és nem akkor, ha ez van a társunk kívánságlistáján és úgy érezzük vmi kisebbségi komplexus okán, hogy attól vagyunk jók, ha akkor is teljesítünk, amikor azt nem kívánjuk. Mi eltanácsoljuk azt, akivel nem illünk össze, mert más az igényszintünk,  te meg szolgai módon teljesítesz. Tényleg nagyon fejlett szexuális kultúrád lehet.....


    Azt a primitív és otromba megnyilatkozásod, amiben ide citálod valakinek a nevét, aki hozzá sem szólt, csak azért, hogy fröcsöghess, majd minősítik a jóízlésű emberek. Nekem ezzel nincs dolgom.

    előzmény:
    Nikita 666 (95)
    2016-02-02  10:37
  4. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. február 2. 11:2298.

    már unalmas a téma


    dugáskor nem hasítják be


     

    előzmény:
    Nikita 666 (97)
    2016-02-02  10:48
  5. 2016. február 2. 10:4897.

    Ha valaki amiatt tenné, az ne éljen nemi életet se.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (94)
    2016-02-02  10:37
  6. 2016. február 2. 10:4596.

    Értelmes emberek azt is tudják, hogy....


     


     


    Hát ja.... az értelmes emberek... :)))))


    Ebbe a halmazba nem tartozik bele az önjelölt szexistennő.

    idézet:
    antironia (139)
    2016-02-01 22:07:09

    Némelyikőtök úgy viselkedik, mint amikor ovis gyerekek megtámadnak egy harcművészt. Az, hogy infantilis a megnyilvánulásotok, enyhe kifejezés.

  7. 2016. február 2. 10:3795.

    Miért ne lehetnék ellentmondásban önmagammal?


    Leírtam, egy mondaton belül is lehet olyan állítás ami üti egymást, és mégis mindkettő valós.


    Gond ennek az egyszerű mondatnak az értelmezése?


    Látom, azt sem érted hogy miért írtam hogy kinek vagy a barátnője. Hát akkor ezt is kifejtem gyermekem. Csupaszt én mélyen lenézem, nem tartom többre egy kopottas használati tárgynál. Önbecsülése nulla. És TE ennek a női nemi jellegekkel bíró embernek vagy a bizalmasa. Rákérdezek, varjú a varjúnak nem vájja ki?


     

  8. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. február 2. 10:3794.

    annak is csinálják aki nem akarja nyüstölni a likat


     

    előzmény:
    Nikita 666 (92)
    2016-02-02  10:09
  9. 2016. február 2. 10:2793.

    Ha elégedett lennél önmagaddal, akkor nem lennél rám ennyire kibukva.


    Én soha nem borulok ki amiatt, ha más másban jobb, hanem elismerem.


    Bőven elég a ti hozzászólásaitokat olvasgatni ahhoz, hogy képben legyek a ti nemi életeteket illetően. Amit és amiről írtam, az nem önfényezés. Ti teszitek azzá, a ti elmétekben jelenek meg valami istennőként. A visszacsatolást a szexuális életről nem értem. E szerint te esetleg valaha megbeszélted az orgazmusodat a barátnőddel? Csak mert hogy hasonlóra gondolsz velem kapcsolatban. Az meg sem fordul a fejedben, hogy az egész úgy kerül szóba, hogy valamilyen segédeszközt, kiegészítőt keresünk, és egymástól érdeklődünk?


    Valóban nincs két egyformán összerakott ember. De ha ezt tudod, akkor miért is vétóztad meg azt, amit a prüdériáról írtam? Hm, lehet hogy prűd vagy, és szégyennek érzed még azt is? Noha iszonyatos erővel vadászol bizonyos titkok után, ennek ellenére meglehetősen gátlásosnak érezlek.


    Amikor kifejtettem hogy a nők többsége nem élvezi az együttléteket, rákérdeztél hogy honnan veszem, neked nagyon nem tetszett a dolog. Tehát némiképp nálad is beletaláltam a közepébe.

    előzmény:
    Büdösbogár (88)
    2016-02-01  21:17
  10. 2016. február 2. 10:0992.

    Azért nem császároznak, mert valakinek szűk a pinája. Szülés előtt az anya kaphat terhességi mérgezést, magas vérnyomás, a szem olyan betegsége hogy romolhat a látása, túl szűk a medencéje, több olyan betegség létezik ami miatt császárt kell végezni, de a szűk hüvely nem tartozik közéjük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (91)
    2016-02-02  06:31
  11. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. február 2. 06:3191.

    akkora marhaságon rugóztok itt


    mellesleg sok pinán nem fér ki a gyerek, azért vágják a hasat

    előzmény:
    Nikita 666 (79)
    2016-02-01  19:36
  12. 2016. február 2. 00:1790.

    Hat ez az, az is lehet, hogy zart osztalyrol irogat. Mellesleg tenyleg egyedulallokent van regisztralva. Olvastam egyszer egy tortenetet. Egy szegeny kis nyomorek no maganak irogatott szerelmes leveleket. Kirakta az iroasztalara, hogy a tobbiek lathassak. Aztan egyszer mondta, hogy elutazik a pasijaval. Ahelyett a folyoba ugrott, es a viz vitte lefele szegeny kis nyomorek testet. Csak a retikuljet talaltak meg, amiben az utolso szerelmes levelet talaltak, amit utoljara irt.

  13. 2016. február 1. 22:4689.

    Niki faj es erzekeny a gyomrom,es be vagyok havazva,ugyhogy ilyet most ne irj.Azert ne sertodj meg,szerintem ha nem jonnel biztos hianyoznal.


    Szeressuk egymast gyerekek


    a sziv a legjobb kincs


    ennel szebb szo ,hogy szeretet 


    a nagy vilagon nincs


    az elet ugyis tovaszall


    a sir magaba zar


    szeressuk egymast gyerekek


    hisz minden percert kar.

  14. 2016. február 1. 21:1788.

    "Teljesen mindegy hogy ki miben találja meg az örömöt, én csak azt fejtegetem épp, hogy kevés nőnek adatik meg, hogy megtalálja egyáltalán az örömöt a szexuális életben. A középkorú nőknél már megfigyelhető a kielégítetlenség okozta hisztéria"


    Nem másolom be a többit, mert ugyanez a lényege. Fogalmad nincs mások szexuális életéről, legfeljebb a környezetedben élők beszélnek neked róla. Bár számomra normálisnak ítélt emberek nem úgy élnek szexuális életet, hogy folyamatos visszacsatolásban vannak a környezetük felé az őket ért ingerekről és a szexuális fejlődésükről, de legyen, nyilván te mindenkiről mindent tudsz a környezetedben. Társadalmi méretű kijelentéseket tenni pár ismerős statisztikájából viszont több, mint vicces. Folyamatosan ezt teszed. 


    Ami a rám vonatkozó kérdéseket illeti, nincs ingerenciám széles publikum elé tárni plasztikusan, hogy mire és mennyire élvezek. Egyet tudok mondani, tévedésben élsz a saját különlegesnek hitt képességeid bűvöletében. Nekem nincs szükségem publikus önigazolásra, hogy többre vagyok képes, mint a szerintem vett átlag. Amíg van partnerem a saját kielégítő szexuális életemhez,  addig kb. lexarom, hogy más mit csinál. Az a tipusú fejlettségi szint, amit te állítottál mérceként, ami arról szól, hogy ki képes licitálni erogén zónák érzékenységére, vagy fejben eldőlő inger nélküli élvezetre, annak kb. nulla értelme van egészséges gondolkodású emberek számára. Mert nekik világos, hogy nincs két egyformán összerakott ember. Ahogy az se mindegy kivel csinálják. Értelmes emberek azt is tudják, hogy attól, hogy én képes vagyok egy szerintem átlagon túlmutató szexuális élményre valakivel, az nem biztos, hogy azzal is működni fog, aki ugyanarra az ingerületátvitelre és szenvedélyre képes. Csak mert fejben is helyére kerül minden partner, és aki rosszabbul pozicionált az előzőhöz képest, az nem feltétlen lesz eredményes attól, hogy belőlem amúgy ki lehet hozni amit...


    Azt a marhaságot meg ne add a számba, hogy szerintem minden nő élvez. Lécci... 

    előzmény:
    Nikita 666 (84)
    2016-02-01  20:16
  15. 2016. február 1. 20:4987.

    Irritál?


     


    Ha jól sejtem, te vagy az, aki csinálja. De nyugodtan javíts ki ha tévedek, és te se nem csinálod, se nem írsz, legfeljebb olvasgatsz róla.

  16. 2016. február 1. 20:4686.

    Az, hogy némelyek agya mit képes felfogni és mit nem, nem az én problémám. Számotokra a világ vagy fehér, vagy fekete, azt el sem tudjátok képzelni hogy egy mondaton belül két ellentétes állítás is igaz lehet. Írhatnám hogy sajnálom, szánom az ilyen embereket, de valahogy nem érdekel.


    A státuszomhoz mégis, kinek mi köze? Ez csak azokat érdekli, akiknek annyira kevés az önbecsülésük, hogy mindenáron másokhoz akarják önmagukat mérni. Kíváncsiak, kiféle, miféle a másik. Keresik a saját egojukat, és féltve őrzik a picinyke meglévőt. Aki rá mer taposni, az kíméletlen cinikus provokátor, utolsó gazember, igaz?


    Nem állja jól a sarat, egyáltalán nem. Keresi a gyenge, támadható pontomat, ezért ugrál a témák között. Én a gyenge vitapartnert egyetlen szaváról felismerem. Amikor tehetetlen dühében olyan szavakat használ, ami kulturált beszélgetés közben nem fordulhat elő, amikor szidni kezdi a másikat. Egy vitapartnernél ez a pont jelenti azt, hogy nyertem.

    előzmény:
    ladybird65 (83)
    2016-02-01  20:01
  17. 2016. február 1. 20:2585.

    Mint említettem, nem érdekel.


    De!


    Ennek a vitatkozásodnak kezd olyan érzete lenni, mintha - nem tudok mibe belekötni, belekötök hát valami másba. Nincs is ezzel semmi baj, de ha gyerekesen akarsz viselkedni, akkor szólj. 


    A két állítással mi a problémád? Felfrissíthetném a memóriádat a nyulak aprócska orgazmusáról szóló megjegyzéseitekkel, de minek? csupaszról van egy véleményem amit megtartok magamnak, te az ő barátnője vagy, tehát lelkileg közel állsz hozzá. Nálam itt kifújt a téma.

    előzmény:
    Büdösbogár (82)
    2016-02-01  19:43
  18. 2016. február 1. 20:1684.

    Ez nem statisztika, csupán azt írtam hogy átlag. Átlagnak pedig az elfogadottat nevezzük, ami nem vált ki általános megrökönyödést. Ha én azt mondom hogy szívesen veszem az anális behatolást, az még lehet átlag. De ha azt mondom hogy az anál után még szopok is, az már kiveri a biztosítékot a többségnél, tehát nem átlagos. És mivel pluszt nyújtok, átlagon aluli sem lehet. 


    Ha bent ülnék a szobában, és itt élném a kis napjaimat a gép előtt, akkor is lenne elképzelésem a nők nemi életéről ami megközelíti a valóságot. Ebben az esetben talán valós lehetne a kijelentésed hogy képzelgek. De mivel intenzív társasági életet élek, és elég nyílt vagyok ahhoz, hogy megnyíljanak nekem mások, pontosan tudom hogy milyen problémákkal néznek szembe a nők. És mivel olyan nem létezik hogy minden nő minden kétséget kizáróan élvezi a szexuális életet, noha a te hozzászólásod erre utal, én azt kérdezem hogy te mire alapozod hogy minden nő egyformán élvez? Ugyanis megkérdőjelezed az én állításomat.


    Nem, nem a végeredményért. Mint említettem, az odáig vezető út az izgalmas.


    Ismét egy szó, amit gyűlölök. Technika a szexben. Ez sem merült fel bennem.


    Rendben, másképp fogalmazok, látom így nem megy a vizualitás. A szexualitás lehet előre tervezett, és lehet spontán. Az előre tervező nő az aktust szinte kizárólag ágyban, és mindkét fél intenzív részvételével, előjátékkal képzeli el, éli meg. Míg a spontán emberek bárhol és bármikor képesek szeretkezni, akár előjáték nélkül is. Ez az, amikor az egyik fél gondol egyet, és a másik belemegy.


    Ha most kérdezem, hogy veled még soha nem fordult elő, hogy egy férfi felöltözve csak téged kényeztetett volna (nem orálisan, bárhogy...) és azt olyan magas szinten végezte hogy neki is jó volt, arra tudnál igennel válaszolni? És itt jegyezném meg, hogy orgazmust nem csak a csikló és a hüvely ingerlésével lehet elérni. Ezt gondolom tudod. De vajon tapasztaltad is?


    Egyébként még mindig nem érted. Nem azt cáfolom amit te írsz, hanem pluszt teszek hozzá. Vedd már észre!


     

    előzmény:
    Büdösbogár (78)
    2016-02-01  19:35
  19. 2016. február 1. 20:0183.

    De nyugtass meg: ugye erre nem most jöttél rá, hogy ő számtalanszor durva ellentmondásba kerül önmagával?


    Ahogy a státuszát is mindig másképp írja le. Már saját magát sem tudja követni. Valószínűleg ezért nem veszi komolyan már senki. Bár ahogy nézem, te egész jól állod a sarat - vitát illetően.

    előzmény:
    Büdösbogár (82)
    2016-02-01  19:43
  20. 2016. február 1. 19:4382.

    "Bizonyára emlékszel még arra, amikor Csupasznak megemlítettem a sorozatos orgazmust. Ő nem hisz benne, röhögött rajta, te is kifejtetted hogy nem létezik."


    "Nem tanulmányozom át újra, nekem nem számít. Csupasz állította, hogy ilyesmi nem létezik. Tulajdonképpen a te barátnőd, jogod van megvédeni, habár nem érzem úgy hogy szüksége lenne rá."


    Nos, aki saját magát sem tudja követni az állításait illetően, azzal most mi a fenét kezdjek ? A többire ugyanez vonatkozik...

    előzmény:
    Nikita 666 (74)
    2016-02-01  19:14
  21. 2016. február 1. 19:4381.

    Soha nem képesek...erről beszélek, de finomabban fogalmaztam.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (77)
    2016-02-01  19:27
  22. 2016. február 1. 19:3980.

    Megmutattam a páromnak, köszi!

  23. 2016. február 1. 19:3679.

    A befeszegetés már régen rossz.


    Análnál is a megfelelő előjáték, felkészítés a fontos, akkor élvezetet nyújt. A pinánál pedig gondolj arra, ha ott egy gyerek minimum 30 centis átmérőjű feje kifér, akkor a jóval kisebb pénisz is befér rajta. Ha a nőben nincs annyi odaadás hogy nyújtja a csípőjét, csak fekszik mozdulatlanul, akkor mindegy hogy mekkora a vaginája. Ha nem nedvesedik kellően, akkor mindegy hogy mekkora a vaginája. Ha nem kívánja egyáltalán magát az aktust vagy a férfit, akkor mindegy hogy mekkora a vaginája.


    A kettő befogadására több nőnek az a válasza, hogy kitágul a hüvely. Nos, a hüvely fala izmos, lehet edzeni.


    Talán volt annyi férfi az életemben, mint ahány nő a tiédben. És azok, akikre azt mondtam hogy csapnivaló szeretők, nem a péniszük mérete miatt, hanem a fantáziátlan, és szexuális kisugárzás nélküli egyéniségük miatt voltak azok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (76)
    2016-02-01  19:23
  24. 2016. február 1. 19:3578.

    Honnan veszed a statisztikáidat ? A hangalapú elemzéshez tudok kutatási területet biztosítani neked, mert tévesek a téziseid. Nem több, mint puszta képzelgés, amikor  kijelentéseket teszel a nők élvezetére és szexuális életére vonatkozóan. 


    Miben is van igazad az én logikám szerint ? Szerinted az érett férfi az én vágyamat képes csak az én örömöm kedvéért is teljesíteni, pusztán a végeredményért, mert ha más nem a végeredmény neki is öröm. Én meg nem az önzetlen fejű technikusra gerjedek, aki a produktumába szerelmes, hanem a szenvedélyes szakácsra, aki a levest azért csinálja nekem, mert imád főzni. Nagy különbség !

    előzmény:
    Nikita 666 (72)
    2016-02-01  18:53
  25. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. február 1. 19:2777.

    te lehet remek szereplő lettél volna a teen love huge cock produkcióban


    de sokaknak hapci törpe brokija is nagyon big és a fejében is gáz van, soha nem képes élvezni


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (75)
    2016-02-01  19:17

Címlap

top