Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Időt, de mennyit?

lindia
Létrehozva: 2015. december 26. 19:12

Adott a párom, és én akivel 10 hónapja együtt vagyunk. Neki van egy nyolc éves kisfia. Amikor megismerkedtünk már két éve külön élt a volt párjától és a gyerekétől, azaz a gyereknek 5 éves kora óta nem részese a mindennapjainak!


6 hónapja közösen bérelünk egy lakást, de a gyerekkel két hete "találkozhattam" először, mert szerinte nem volt rá felkészülve addig...


A kisfiú két hetente van nála, olyankor én haza jövök anyukámhoz, és ez így történt az ünnepek alatt is! 23-24.-én délutánig nála volt a gyerek (ketten öltöztették a karácsonyfát a közös lakásunkban), csak este jött hozzám az ünnepi vacsorára (nálunk is van karácsonyfa amit én öltöztettem egyedül)...


Ma déltől újra együtt vannak holnap estig, és lehetőséget kaptam arra, hogy a nagyszülőknél "véletlenül" összefussunk és odaadjam az ajándékot!


Teljesen felemészt ez a helyzet, és soha nem kérném hogy válasszon kettőnk közül, de egyre nehezebb elfogadni, hogy nem lehetek teljes mértékben az élete része, és nem osztozhatok vele azokban az örömökben, melyek az életének meghatározó pillanatai... nem láthatom őket együtt játszani, együtt nevetni...


Nekem nincsen gyerekem, így nem tudom átérezni az Ő helyzetét, de úgy érzem ez a helyzet senkihez sem méltó,de nem tudom tudok e többet tenni azért hogy valami változzon...


 


 


 

  1. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. január 3. 17:57226.

    Egy szélhámosnak létszükséglet, hogy megszerettesse magát!


    Viszont az nagyon jó, hogy képes vagy ennyire tisztán és elfogulatlanul látni a helyzetedet, mert ez segit majd kilábalni ebből a helyzetből.


    Nagyon kevés ember mer őszintének lenni saját magával szemben, ez nagy erény!  Ha valamire, erre valóban büszke lehetsz, és ezt a vonalat erősitsd is magadban. Az élet minden területén hasznos.

    előzmény:
    lindia (224)
    2016-01-03  17:47
  2. 2016. január 3. 17:52225.

    Úgy emlékszem Te voltál a legelső aki ezt az egészet előre láttad!


    Ha valaki tisztel valakit, figyel az érzéseire, a kéréseire, arra hogy mivel okoz fájdalmat a másiknak! Tisztelni biztos nem tisztelt, azonban "büszke" lehetett, de nem rám, hanem magára, hogy talált egy olyan embert aki megalapozza, és akire alapozhatja az egész életét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (222)
    2016-01-03  17:27
  3. 2016. január 3. 17:47224.

    Semmi esetre sem fogok közösködni vele semmiben!


    Valóban hamar kiismert, és mindig pontosan tudta mi az, amivel a szívembe és a bizalmamba lophatja magát! A leges legelső pillanattól!


    Tudta, hogy a béka segge alatt van az önbizalmam, tudta, hogy ha "rajongani" fog értem akkor attól döglik a légy... és nekem ez pont elég volt! Szembe mentem mindenkivel! Családommal, barátaimmal, akik előre megmondták, hogy nem vagyunk egy szinten, és ez ki fog ütközni, és hogy nehéz eset egy gyerekes pasi... 


    Óvtak és féltettek :(


    Viszont mindenki megszerette, mert mindenkivel tudta miről, hogyan beszéljen, és tudta hogy viselkedjen!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (222)
    2016-01-03  17:27
  4. 2016. január 3. 17:28223.

    Na, eddig szerencsére nem jutottam el. Az azért nekem is furcsa volt, hogy amikor friss volt a válása, akkor az exét nem "zavarta", hogy idegen nőket, esetleg gyerekeket is felvitt magához. Most meg olyan dolgokat vizionál, hogy a brazil szappanoperák forgatókönyvírói megirigyelhetnék... 

    előzmény:
    lindia (217)
    2016-01-03  15:41
  5. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. január 3. 17:27222.

    Ez a hapsi tisztában van az adottságaival és ezt a jövőben is maximálisan ki fogja használni. Téged is hamar kiismert. A te elvárásod az volt, hogy valaki büszke legyen rád, igy ő "büszke" lett rád.


    Aztán ezen napokig gondolkodtam, amikor próbáltam megfejteni őt, mert én szélhámosnak gondoltam.


    A következő kérdés fogalmazódott meg bennem: Büszkék lehetünk-e valakire, akit amúgy nem tisztelünk? 


    Szerintem nem. A "büszkeség" ebben az esetben színtiszta manipuláció, beetetés. 


    Szóval, vigyázz magadra és ne közösködj vele semmilyen tekintetben. 


     

    előzmény:
    lindia (213)
    2016-01-03  13:58
  6. 2016. január 3. 17:21221.

    Az én "pasim" ennél kisstílűbb volt. Más nőket említve negatív példaként, de mintha nekem címzett volna vádakat. Hogy nincs kivétel, biztosan én is olyan vagyok, mint az, akit éppen szidalmazott.

    előzmény:
    Lédienn (218)
    2016-01-03  15:54
  7. 2016. január 3. 16:57220.

    Lédiennt ismétlem én is:


    Ez nem semmi! Amit itt leírtál... Istenem...


    Melléd egy határozott, igazi férfi kell, nem egy nyámnyila, akinek sumákolni azért van esze. 


    Most még fáj, de az idő, a teljes kiábrándulás gyógyír lesz mindenre.


    Sok sikert neked!


     


    A közös vállalkozásra  mi lesz a megoldás?

  8. 2016. január 3. 16:54219.

    Igy van, inkabb tart haremet.


    Majd irok, most meg en megyek elso randira. Ha eljon, megnezzuk, ha nem, nekem tesz jot.

    előzmény:
    lindia (216)
    2016-01-03  15:05
  9. 2016. január 3. 15:54218.

    Ez nem semmi! 


     


    "2. Karácsony után hülyéskedtünk, viccelődtünk, és elkezdtem poénkodni azzal hogy mekkora színész... Ugye az ex is mindig ezt mondta róla, és nekem is elkezdtek jönni a kételyek...


     


    Erre közölte, hogy mondjam mit bármit eljátszik... Tipikus két kérés volt: vallj szerelmet, és mond hogy nem szeretsz!


     


    Az első még vicces volt. de a második, amikor a szemembe nézett, és azt mondta: nem szeretlek! félelmetes volt... Elkezdtem nevetni, erre "játékból" közölte hogy mi fa*t nevetsz, tűnj el innen a ....-ba....


     


    Ekkor a játék véget ért..."


     


    Aki így mer beszélni,ilyet mer mondani a barátnőjének,"akit szeret és vele tervezi a jövőjét",akár "játékból" is,az egy szemét,genny alak!


    És a játék sajnos nem ért véget!


    Fogadnék,hogy ez a pasi térdelve a taknyán csúszva,örök szerelmet ígérve fog neked még könyörögni a folytatásért. Ez neki semmibe nem kerül és hátha....


    Ha megsajnálod és hiszel neki,pont olyan roncs leszel,mint az exe! Ennél még az is jobb,ha valaki egyedül marad. Inkább keress egy minden tekintetben szabad pasit! 


    Egyébként nem minden elvált,gyerekes pasi ilyen jellemtelen genny alak! Csak azért írom,mert nagy az esély elvált pasit találni,sokan vannak már ebben a korban,sajnos. Nem kell eleve leírni őket,viszont érdemes nagyon óvatosnak,körültekintőnek kell lenni. 


     

    előzmény:
    lindia (213)
    2016-01-03  13:58
  10. 2016. január 3. 15:41217.

    Rengeteg előjel volt nálunk is, melyről nem akartam tudomást venni :( Nehéz elmondani amit most érzek!


    Éjszakai üzenetek, kétes hölgy ismerősök, idegen szájfény a lakásban, kimaradós este: uncsitesónál aludtam stb... Én pedig vakon bíztam!


     


     

    előzmény:
    feleselek (215)
    2016-01-03  14:39
  11. 2016. január 3. 15:05216.

    Egyszer erről is megosztotta az álláspontját: minek lezárni bármit is?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (214)
    2016-01-03  14:07
  12. 2016. január 3. 14:39215.

    Én majdnem beleugrottam egy, a tiédhez hasonló kapcsolatba. Rossz egyedül, ezért persze, hogy az ember lánya abból választ, ami adott, s nem ábrándokat kerget. A fickó intelligens embernek tűnt, ápolt volt, a környezetére igényes, tiszta. Volt munkája, nem ivott, nem dohányzott. Tudod, ez sokat jelent akkor, mikor rengeteg olyannal is találkozol, akiknél ezek alapból hiányoznak!


    Neki is zűrös exe volt, meg alsós gyereke és mindig ővelük takarózott, hogy ő miért nem képes egy új kapcsolatra. Aztán, minél többet elmondott magáról - és minél kevesebbet kérdezett rólam... -, annál inkább úgy láttam, hogy neki az élethez való hozzáállásával van a probléma. Az ex nem véletlenül lett "zűrös"! Egy csapásra elszállt minden szimpátiám, vonzalmam, amit iránta éreztem.

    előzmény:
    lindia (213)
    2016-01-03  13:58
  13. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. január 3. 14:07214.

    Ennek még nem lesz vége. A pasi nem fogja ilyen könnyen feladni. Eddig sem az történt, amit te akarsz, neki pedig esze ágában sincs összeveszni veled (sem).

    előzmény:
    lindia (212)
    2016-01-03  13:42
  14. 2016. január 3. 13:58213.

    Most már én is azt érzem, hogy nem telt el annyi idő az életközösségük megszakadásától, mint ahogyan Ő azt előadta!


    A nő írt nekem sértő megjegyzéseket is, de nem részletezem... nem azt mondtam hogy pszichopata, hanem arra céloztam, hogy minden amit írt az egy sértettségből fakad!


    Hogy pszichopata lenne e? Igazából azon sem csodálkoznék...


    Két dolog jutott ezzel kapcsolatban az eszembe:


    1. Hónapokkal ezelőtt saját maga mesélte, hogy van egy különös képessége, amelyről senki más nem tud csak az unokatestvére! Ez nem más, mint hogy bármilyen társaságban, bárkivel szemben meg tudja találni azt a viselkedési normát amit a társaság, vagy az egyén elvár...


    Akkor nem is tulajdonítottam ennek jelentőséget, mert úgy voltam vele, hogy minden intelligens ember igyekszik alkalmazkodni egy közösséghez... DE!


    2. Karácsony után hülyéskedtünk, viccelődtünk, és elkezdtem poénkodni azzal hogy mekkora színész... Ugye az ex is mindig ezt mondta róla, és nekem is elkezdtek jönni a kételyek...


    Erre közölte, hogy mondjam mit bármit eljátszik... Tipikus két kérés volt: vallj szerelmet, és mond hogy nem szeretsz!


    Az első még vicces volt. de a második, amikor a szemembe nézett, és azt mondta: nem szeretlek! félelmetes volt... Elkezdtem nevetni, erre "játékból" közölte hogy mi fa*t nevetsz, tűnj el innen a ....-ba....


    Ekkor a játék véget ért...


     

    előzmény:
    Sissi52 (209)
    2016-01-03  13:12
  15. 2016. január 3. 13:42212.

    Igazából azért mentem oda tegnap este hogy beszéljek vele, de amikor megláttam a kedves rokont a kanapén terpeszkedve jókedvűen diskurálva a pasival... hát elborult az agyam! Szerencsére vissza tudtam fogni magam, mert csak annyit kérdeztem, hogy mi van fiúk buli van?


    A kedves rokon 30 másodperc alatt tűnt el, és a pasi közölte: épp most akartam indulni hozzád...


    Na ez volt az a pont amikor előkaptam két bőröndöt és 10 perc alatt pakoltam össze mindent!


    Közben könyörgött, hogy ne menjek el, beszéljük meg, mindent megtesz, megváltozik, de már nem akartam beszélni! Közöltem, hogy élje azt az életet mint a kedves rokon, akinek 35 éves koráig egyetlen egy kapcsolata sem volt, és legyen Ő a követendő példa, és hallgasson az Ő csajozós tanácsaira!


     

    előzmény:
    Sissi52 (211)
    2016-01-03  13:31
  16. 2016. január 3. 13:31211.

    Meg egy dologra hivnam fel a figyelmedet. Mar abban a stadiumban voltatok, hogy o mar manipulalt teged. Te, mint egy holdkoros, felrevonultal az o keresere, anyukadhoz mentel karacsonykor, mert az o erdeke igy kivanta. Nem volt egyszavad sem. Ugy allitotta be, hogy o fel, holott o prancsolt. Aztan manipulalt teged, hogy "veletlenul" osszeakadj es azert te is adj ajandekot az o gyerekenek. Te, aki a gyerekenek senki, de azert a te  ajandekod IS jol jon az o gyerekenek.


    Szilveszter, nyilvan az o ohaja szerint tortent, az o unokaoccseivel. Nem vetted eszre, hogy te nem is voltal a kepben. Anyukaddal voltal, mint "lanykorodban". Es meg o ir neked, hogy o nem mer. Galad egy gazember.


    Na, fel a fej, ugyes lany vagy, hogy igy megszabadultal tole, mielott bealltal volna roncsnak az ex melle.!!!

    előzmény:
    lindia (205)
    2016-01-03  11:50
  17. 2016. január 3. 13:17210.

    Igy van, erre mondtam neki, hogy o nem parkapcsolatra nem alkalmas, hanem emellett a pasi mellett o igy viselkedett. Egy hatarozott pasival meg lehet beszelni dolgokat, es akkor a dolgok ugy menek,ahogy ketten elterveztek, ahogy kettejuknek jo. Ebben benne van, hogy ki mikor mennyit enged, de nem mindig az egyik fel. Igaz parkapcsolatban mindket fel arra torekszik, hogy masiknak jo legyen. Es akkor neki is jo lesz.

    előzmény:
    feleselek (208)
    2016-01-03  12:20
  18. 2016. január 3. 13:12209.

    Te oriasi tevedesben vagy. Ez a no nem pszichopata. Ha higgadtan ujraolvasod, amiket ir neked, egyetlen serto szava nincs hozzad ezekben a sorokban. Leirja neked, milyen pasit kaptal. Leirja a tokeltes igazsagot, hogy ovele hogy bant a pasi, amit nem sejtettem, hanem kitalaltam, le is irtam neked. Es figyelmeztet teged, hogy ugyanarra a sorsra jutsz mellette. Csak neked ezermilliardszor konnyebb,mert nincs gyermeked tole. Azt is elhiszem, hogy egyenesen a hitvesi agybol ment hozzad a pasi. Sot azt is, hogy a karacsonyt meg szilvesztert, nem az ex-el, hanem mar egy kovetkezo novel toltotte. Elhiszem az ex-nek, hogy a pasi egy hazudozo. Es neked tenyleg boldog uj eved van, mert megszabadultal egy ilyen alaktol. Nem fogod fel, mekkora szerencsed van. Mert ez a no, ahogy mondja, mar kesz roncs emellett a pasi mellett. Csak hat ahogy mondja, ott a gyerek. O dolga, miert hagyja magat megalazni, talan valszeg anyagi oldala van a dolognak.


    Sajat fuleddel hallottad, hogy ez no kurvaz teged? Vagy az is a pasid kitalalasa volt? Hat ha elso duheben lekurvazott, meg azt is megertem. De itt egyetlen banto szava sincs hozzad.


    Hanem kapaszkodj, aki pszichopata itt, az eppen a te pasid!!!! Pszichopata ideig oraig kepes megjatszani magat, aztan beleun. Ilyenhez keptelenseg alkalmazkodni, aki a hasara ut es mar megy is a sajat feje utan. Es meg arra is van tehetsege, hogy ugy csinalja a dolgait, hogy meg te erezz buntudatot, hogy te erezd szarul magadat, hogy te rontasz el mindent. Ebreszto!!! Pelda: hazudjuk a gyereknek, hogy te egy idegen neni vagy az urbol. Hazudjuk azt, hogy veletlenul keveredtel te is a nagymamahoz... stb. Hazugsag, hogy te ne mehettel volna vele az o anyjat meglatogatni. Hazugsag, hogy ujevkor 3 oratol este 10-ig az unokaoccsevel volt... a tobbit te tudod. Ja, gondosan ugyelt azert arra is, hogy par orat azert veled IS toltson, hogy be legyen fogva a szad.


    Ezt az ugyet le kell zarni, a szalakat el kell varrni es nem foglalkozni vele tobbet. Viszont tanultal, legkozelebb mar csengjen a veszcsengo a fuledben. A pszichopata az elejen vegtelenul kedves, huzza a mezesmadzagot, aztan szinte atmenet nelkul bedobja a nem a torolkozot, hanem a veres rongyot, kimutatja a foga feherjet. Onnantol kezdve te minden leszel, egesz addig, amig akarat nelkuli bab, roncs lesz beloled, mint a felesegbol. Azert vigyazat!!! Nem minden kedves ember pszichopata. !!! Pszichopata a mindentudo, a teged maga ala gyuro, ahol labdaba se rughatsz... stb... erdekes tanulmanyozni. En tanultam errol meg volt tapasztalatom is. Mindenkinel okosabbnak, mindenki folottlevonek kepzeli magat, kozben meg buta, mint a s..g. Ossze-vissza hazudozik. Egy ido utan kiismerheto, kiszamithato a kovetkezo lepese, mert primitive.


     

    előzmény:
    lindia (205)
    2016-01-03  11:50
  19. 2016. január 3. 12:20208.

    Egy gondolatot még leírnék. Nem ismerlek személyesen, így nem tudom, hogy milyen vagy.


    Felvetetted, hogy lehet, hogy ebben a kapcsolatban azért borult fel az egyensúly, mert te irányítottad a történéseket, a párodat.


    Kettőn áll a vásár! Ha te egy határozott, férfias jellem mellé kerültél volna, akkor valószínűleg belőled nem az jött volna elő, hogy harcolj vele, próbáld őt betörni. 


    Elkényelmesedett, nyámnyila alakok valóban "matrónát" keresnek, aki mindent elintéz helyettük, mindenben kiszolgálja őket, anya-gyerek felállás alakul ki. 


    Neked olyan társra lenne szükséged, aki érett személyiség és nem arra apellál, hogy te vezesd őt, hanem fordítva. 

    előzmény:
    lindia (202)
    2016-01-03  01:41
  20. 2016. január 3. 12:07207.

    Véleményem a pasi üzenetéről: kamu, hárítás, terelés! Töményen.

    előzmény:
    lindia (183)
    2016-01-02  15:55
  21. 2016. január 3. 12:04206.

    Jól tetted, hogy kiszálltál ebből a kapcsolatnak nem nevezhető valamiből. 


    Ez az ember lehet, hogy 30+ éves, de kb. egy 20 éves egyetemista szintjén van. Akinek még buli az élet, 0 felelősség, mindig azt csinálom, amihez kedvem van és akinek nem tetszik, menjen a francba!


    Itt az ex-nej meg a gyerek csak hab a tortán. Nem ismerek senkit közülük, de úgy tűnik, hogy a korábbi válás oka nem megcsalás lehetett, hanem ez a hozzáállás (általánosságban, mindenhez). 


    Az a férfi, akinek nem csak "kellemes időtöltés" egy nővel lenni, hanem "több", annak ugyanolyan erős igénye van arra, hogy minden szabad percet a kedvesével tölthessen, mint a nőnek! (Különösen az ünnepeken, de nem csak akkor!)


    Ebben nincs a nemek között különbség. Abban van, hogy egy férfi nem tudja megjátszani, ha nem szerelmes, míg egy ugyanilyen nő - pl. érdekből - cicás hízelgéssel, színlelt jókedvvel, a közös tevékenységekben mutatott "örömmel" egy ideig (!) el tudja játszani, hogy boldog egy kapcsolatban. (Mondjuk pont én nem tudom, de sokan mások igen, hajjaj!)

    előzmény:
    lindia (176)
    2016-01-02  14:59
  22. 2016. január 3. 11:50205.

    Maradok, mert sokat segítettetek abban is, hogy tisztábban lássak, és szükségem lesz a későbbiekben is arra, hogy racionális külső segítséget kapjak...


    Hát igen az ex... Hajnalig olvastam az üzeneteket, melyekben a düh és a harag csapódik le rám, azért mert elvettem a gyereke apját... és hát igen!!! Ez a hatalmas düh, akármennyire is kavarós, pszichopata a nő egy érzésből fakad, és akkor az a tény hogy velem van, erősen szíven ütötte őt...


    "Velem is együtt van, de a gyerekem megvédem! Így is sokat szenvedtünk a hűtlensége, hazugsága miatt! De a gyerek az gyerek, ezért elviselem! Nehéz, de muszáj"


    "Nem AZ akinek te gondolod egy örök hazudozó!! sajnállak de magam meg a Kis Fiam is ...én nem vagyok rosszindulatú csak már belefáradtam amit ő csinál !a szemedbe néz és hazudik."



     

    előzmény:
    Sissi52 (204)
    2016-01-03  11:25
  23. 2016. január 3. 11:25204.

    Jobban jarsz igy. Persze, hogy faj meg, hiszen ez valahogy ugy jott, mint derus egbol a villamcsapas. Az unnepek jol megtanitottak arra, hogy mire szamithatsz vele a tovabiakban.


    Emlitettem a masik not. Hat ovele is ugyanugy bant, mint ahogy veled kezdte most. Egy darabig birt szineszkedni veled, szepen bant veled, de ezek hamar megunjak a szinlelest. Amiket elmondott a masik norol, nem hiszem el. Azt is ugyanugy ott hagyogatta, mint teged. Csakhogy neki gyereke van es nem ugralhat, a penzre meg szuksege van es eppen a gyerek miatt. Mas az, hogy a masik nonek mas a termeszete, maskent reagal le dolgokat. Ja es persze, abban is igaza van, hogy temiattad hagyta ott ot. Nem azert irom ezt, hogy barmi kozod lenne hozza, hanem csupan azert, hogy tanulj belole. Hogy konnyebb legyen ot megertened. Nem megerteni, ot, hanem a viselkedeset. Mert o ilyen. Azt is el tudom kepzelni, miket mesel majd rolad a kovetkezo nonek vagy az exnek, aki lehet mar nem is ex. De kit erdekel?


    Masreszt, remelem, te is tanultal ebbol, hogy a jovoben hogyan viszonyulj egy parkapcsolathoz. Azzal csak olajat ontesz atuzre, ha te felrevonulsz, hogy o hadd csinaljon kedvere, amit akar. Utana meg kovetelozol meg elvarsz dolgokat. Le kell ulni es megbeszelni mindent, nem elvarni. Meg azt hittem, hogy. Azt kell hinni, amit megbeszeltunk a tarsunkkal, hogy ugy legyen. Mellesleg aki tenyleg szeret, az igekszik a kedvedre tenni. Meg fiatal vagy, es ha olyat talalsz, aki hozzadvalo, talan konnyebb is lesz.


    Most meg faj persze, de egy egesz nyomorult elettol szabadultal igy meg. Vedd ugy, hogy tanulolecke volt. Meg egyedul is jobb ennel. Hiszen igy is egyedul unnepeltel. Ha ugy vesszuk, o a fiaval karacsonyozott, a szilvesztert meg az "unokatesoval" toltotte. Neked meg beintett. Ja, es hogy o "nem mer". Dehogyisnem mer.


    A pasi gyereke szokott problema lenni. Hat itt nem o az, hanem az apja.


    Gyere meg, tartjuk benned a lelket. Nem fejedet simizve, hanem utat mutatva. En legalabbis az igazat modom, mert a hazugsag nem segit.


    Gyaszold meg, de a gyaszidot csokkentsd olyan rovidre, amennyire lehetseges. Rovid az elet. Es boldog uj evet.  

    előzmény:
    lindia (203)
    2016-01-03  08:20
  24. 2016. január 3. 08:20203.

    Érzelmileg már így is eléggé off-on voltam, és valóban voltak dolgok, melyeket már nem láttam reálisan, és magamhoz is méltatlanul reagáltam le, de eddig el kellett jutni, és ezalatt az idő alatt több dolog sérült...


    Sajnos nem tudom már úgy tisztelni mint az elején, és nem tudok hinni, és bízni benne... És ez nem a gyerekről szól, hanem nagyon sok stílus jegy ennek a problémának a megoldásával ütközött ki!


    36 éves amúgy, de a helyzeten ez már nem változtat...


     


     


     

    előzmény:
    Sissi52 (193)
    2016-01-02  17:25
  25. 2016. január 3. 01:41202.

    VÉGE van! Minden fájdalomnak és tehetetlenségnek, amit ez a kapcsolat okozott!


    Elhoztam minden cuccomat... Szörnyű volt!


     

    előzmény:
    Nikita 666 (201)
    2016-01-02  23:17

Címlap

top