Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen világ ez ?

udvardi8
Létrehozva: 2015. december 22. 19:30

Röviden leírom a történetem.


Volt egy nagy csalódásom 2,5 éve, nem találtam a helyem sokáig, nem voltam nyitott sokáig. Aztán mikor úgy éreztem regisztráltam egy oldalra. Két kép volt rólam arc és egy egész alakos. De közösségi oldalon is írtak nekem.


Olyan link pasikkal "találkoztam" akikkel nemhogy a randiig, de még 2 napig sem tudtam levelezni. Én nem kezdeményeztem egyiknél sem, levélre válaszoltam. A levélnek nincs eleje se közepe se vége, olyan "szia, hali :P...." és ezek 25-26 éves felnőtt "férfiak". Szép vagyok, csókolgatna itt ott... próbáltam terelni a beszélgetést, ha már ő ilyen ostoba akkor meséljen magáról valamit, tanul, dolgozik hol lakik stb. szinte semmi válasz csak, hogy "kéne még kép XD lol." ha lehet meztelen vagy fehérneműs. Persze nem küldtem, mondtam, hogy én így ismerkedem és ilyen áron nem is szeretnék. Megsértődtek, leléptek egyből. A 1,5 napos levelezésből egy értelmes mondatot nem tudtak írni. Még én vagyok túl zárkózott stb. 


Nem tudtak írni? Nem tudnak udvarolni, nem tudnak rendesen bemutatkozni? Mi ez? Vannak olyan lányok akik egyből küldenek két bugyis képet és másnap már együtt alszanak? Aztán mehet persze mehet mindkettő a nemi beteg gondozóba... Mi ez? Milyen világ ez?

Címlap

top