Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Milyen világ ez ?

udvardi8
Létrehozva: 2015. december 22. 19:30

Röviden leírom a történetem.


Volt egy nagy csalódásom 2,5 éve, nem találtam a helyem sokáig, nem voltam nyitott sokáig. Aztán mikor úgy éreztem regisztráltam egy oldalra. Két kép volt rólam arc és egy egész alakos. De közösségi oldalon is írtak nekem.


Olyan link pasikkal "találkoztam" akikkel nemhogy a randiig, de még 2 napig sem tudtam levelezni. Én nem kezdeményeztem egyiknél sem, levélre válaszoltam. A levélnek nincs eleje se közepe se vége, olyan "szia, hali :P...." és ezek 25-26 éves felnőtt "férfiak". Szép vagyok, csókolgatna itt ott... próbáltam terelni a beszélgetést, ha már ő ilyen ostoba akkor meséljen magáról valamit, tanul, dolgozik hol lakik stb. szinte semmi válasz csak, hogy "kéne még kép XD lol." ha lehet meztelen vagy fehérneműs. Persze nem küldtem, mondtam, hogy én így ismerkedem és ilyen áron nem is szeretnék. Megsértődtek, leléptek egyből. A 1,5 napos levelezésből egy értelmes mondatot nem tudtak írni. Még én vagyok túl zárkózott stb. 


Nem tudtak írni? Nem tudnak udvarolni, nem tudnak rendesen bemutatkozni? Mi ez? Vannak olyan lányok akik egyből küldenek két bugyis képet és másnap már együtt alszanak? Aztán mehet persze mehet mindkettő a nemi beteg gondozóba... Mi ez? Milyen világ ez?

  1. 2015. december 26. 18:1126.

    Isten nem, de Sátán igen. Sátán nem fél attól hogy megmosolyogják.


    Szűkül a kör, pompás.


    Annak, hogy valaki neten ismerkedjék, és úgy kössön házasságot, jóval kisebb a valószínűsége mint annak, hogy a való életben (???) megismert személlyel kössön házasságot.


    A netes házasságok boldogsága önámítás.

    előzmény:
    Cascade (22)
    2015-12-26  17:24
  2. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2015. december 26. 18:0325.

    Akkora baromsagokat irsz, hogy faraszto. Mintha lenne egyetemes igazsag....Tok jo neked. Olyan ostoba vagy, hogy soha nincs szemernyi ketseged sem. Ez irigylesre melto, de komolyan.


    Soronkent cafolhatnam szemelyes tapasztalatokkal, de nincs kedvem, csak egyet. De, a helyesiras szamit. Na meg egyet. Az ironia lejon neten keresztul is.


    A, tokmindegy, bosszantoan buta vagy. Sztereotipiakban gondolkodsz, hogyaszongya 30 eves embernek ha nincs tarsasaga, akkor szociopata. Pedig ezer mas oka lehet. Mindegy, hagyjuk, te mar ilyen eszoszto seggfej maradsz, en meg hulye vagyok, hogy nem ignorallak.

    előzmény:
    Nikita 666 (21)
    2015-12-26  17:10
  3. 2015. december 26. 18:0224.

    Ácsi. Soha, sehol, egyetlen szóval nem írtam olyasmit, hogy a férfiak részéről a szeretet és tisztelet megadása lényegtelen.


    Hm, meg merem kockáztatni, hogy tudom miért választottál mellé.


    Gondolkodj el rajta, szerintem te is tudod. Főleg hogy azt írod, remélhetőleg lassan kinövöd. Feltételezem hogy a 27-es szám az életkorod. Huszonévesen a férfiakat már megbocsáss, de még a farkuk vezérli. Ha sikerült magukat kiélniük, belőlük lesznek a legjobb társak. Egy 30-as éveiben lévő férfit már ért annyi csalódás, fájdalom, hogy képes legyen felismerni és értékelni egy párkapcsolatra megérett nőt. De ezzel együtt a nőben azt fogja keresni, hogy az ő igényei kielégítésén kívül (mármint amit a férfi elvár a párkapcsolattól), képes-e arra, hogy azokat az utódokat akiket ő nemzett, a nő megfelelően tudja-e majd gondozni. Ez egy tudat alatti, ösztönös keresés.


    Azt viszont soha ne feledd, az a nő, amelyik azt hirdeti hogy a szexualitás nem az egyik legfontosabb dolog egy párkapcsolatban, azt dobni kell. Az ilyen nőtől majd simán megkapja az idősödő férj, hogy ne most, fáj a fejem.

    előzmény:
    YASS_27 (18)
    2015-12-26  15:10
  4. 2015. december 26. 17:4923.

    Tulajdonképpen ez a topic engem igazol.


    Ha az ember nem jár olyan helyen, ahol inzultus érheti, akkor nincs szükség azok kivédésére sem. Természetesen előfordulhat inzultus, de az alja néptől. Ezt pedig szükségtelen figyelembe venni. Párkapcsolat indításáról beszélünk, senki, egy nő nem fog olyan férfivel szóba elegyedni, aki azzal indít hogy de megcsöcsörésznélek.


    Én is ismerek olyan embereket, akik neten ismerkedtek össze. És ezekből a fele (férfiak) folyamatosan továbbra is ismerkedik, megállás nélkül. A nők nem is tudják, vázoljam nekik a helyzetet? Hm, nem egy okos ötlet.


    Teljesen mindegy hogy az ember mennyi idős, lehet tizenévesen is érett a párkapcsolatra, és lehet 50 évesen is éretlen. teljesen mindegy hogy ki hányszor házasodik, ha nem képes tanulni a hibájából, és változtatni a gondolkodás módján.


    Egyedülálló nő... hogyan vállalhat valaki 3 gyereket úgy, hogy nem a megfelelő férfivel kötötte össze az életét? Érett nő az ilyen? Ha pedig elhunyt a férj, minden támogatást megkaphat a családtól, ismerősöktől, nem hinném hogy két műszakban kellene egy özvegy nőnek dolgoznia 3 kisgyerek mellett.


    Ismerkedéskor látod hogy az illető milyen külsővel rendelkezik, de akkor sem fogsz egy Adoniszt a kegyeidben részesíteni, ha látod hogy síkbunkó. A férfiak ugyanígy vannak ezzel, néhányszor megdugják az üres csinibabát, majd ejtik. A neten szépen beírod a magasságát, haja, szeme színét mint elvárást. Hm. Még jó hogy a pénisze méretét nem kell kicentizni. Habár, biztosan van már ilyen társkereső is.


    Tehát: vennék egy 170 cm körüli, kék szemű, dús hajú, szőke, nem dohányzó, nem alkoholizáló, feszes valagú, nem bajszos, kreol bőrű férfit. Legyen izgalmas, hűséges, gyermekszerető, családcentrikus, intelligens, jó humorú, elnéző, megértő, figyelmes...


    És mit is adok én ezért cserébe?


    A centi adott. Dús kebleim vannak. (sokba került, de ezt nem kell a férfinek tudnia) Szőke (ja, elég drága a fodrász), nem cigizem, (majd a randikon rágózok hogy ne érezze), nem iszom alkoholt (csak az első randin kivételesen az izgatottság miatt), feszes a hátsóm (jó az alakformázó gatyám), kreol a bőröm (mondjuk a hamvassága megkopott a szoli miatt, kissé ráncos de kreol), izgalmas vagyok (az orgazmusomat mindig megoldom magamnak), hűséges vagyok (úgysem tudja meg hogy még néhánnyal randizom), gyermekszerető vagyok (lesz mivel megfogni a férfit), házias vagyok (tegnap is elmosogattam miután felmelegítettem a konzervet), intelligens vagyok (merje valaki azt mondani hogy nem, majd pöcörőn rugom!), elnéző vagyok (majd úgy táncolsz kisapám ahogyan én fütyülök, akkor azt elnézegetem), figyelmes vagyok (egy FBI ügynük alaposságával fogom átnézni a levelezéseidet és a mobilod)...


    Ezt jelenti a netes társkeresés.


    Szóval, szerinted a férfiak nem párzani akarnak? Utódot nemzeni az ösztöneik szerint? Ajajj, van mit tanulnod.


     


     


     

    előzmény:
    Cascade (19)
    2015-12-26  17:05
  5. 2015. december 26. 17:2422.

    "Amit én kinyilatkoztatok, annak az igazság tartalmára mérget vehet bárki."


    Ez nem semmi! Ez maga az Isten sem merte volna ilyen határozottan kijelenteni, mert félt volna, hogy megmosolyogják.  


    Na de elárulok neked egy nagy titkot! Az Interneten ismerkedő emberek nem az Interneten kötnek házasságot, és nem az Interneten élik az életüket, hanem a valóságban.


    Az Internet csupán egy hely, ami a szűkebb-tágabb ismeretségi kőr kínálta lehetőségeket nagyságrendekkel kiszélesíti. Két kapcsolatot kereső ember egymásra talál, és a valóságban megismeri egymást. Pont úgy, mintha mondjuk egy házibulin futottak volna össze. Nem is értem, mi ebben az elfogadhatatlan.

    előzmény:
    Nikita 666 (21)
    2015-12-26  17:10
  6. 2015. december 26. 17:1021.

    Amit én kinyilatkoztatok, annak az igazság tartalmára mérget vehet bárki. Az már más lapra tartozik, hogy az igazság nehezen emészthető, egyes emberek számára feldolgozhatatlan.


    Azt írod, más mint a való élet. No igen. Nagyon nem mindegy hogy valaki a való életre, vagy pedig a virtuális világába keres partnert.


    A stílus átjön, a habitus már nem. Épp erre írtam, hogy mindenki a vérmérséklete szerint olvas egy írást. Rám például rengetegen rám fogják hogy dühödt vagyok, tajtékzok. Hm... kibaszott nyugodt ember vagyok, hideg vérű. De ha annak a lelkiállapota, aki olvas, épp zaklatott, akkor az egész hozzászólás úgy jelenik meg számára. Ezt jelenti a habitus. A másik ember kisugárzása, negatív vagy pozitív vibrálása nem megy át.


    A helyesírás sem számít. Önmagára egy kicsit is igényes ember nem odaveti a másiknak az üzenetét, hozzászólását, hanem minimum egyszer átnézi, és kijavítja. És ha ez sem megy, az sem jelenti azt, hogy egy helytelenül író ember ne lehetne nagyszerű társ. Egy egyszerű embernek is lehetnek olyan értékei, amelyek vetekednek néhány diplomával. Így van vagy nem így van?


    A kifejezés kézség átjön. A humorérzék már nem. Idétlen viháncolást (amit például itt oly sokan produkálnak), nem lehet humornak nevezni. Eldönthetetlen, hogy az illető valóban eszeveszetten röhög, vagy pedig idióta szegény. Ha pedig viccelünk, humorizálunk valakivel, akkor a szem, mint a lélek tükre a döntő tényező. Lehet közös hullámhosszon humorizálni, de ez még távolról sem jelenti azt, hogy az illető megfelelő társ lenne.


    De igen, van garancia. Az önismeret és az emberismeret a garancia a normális párkapcsolatra. Ha valakinek megfelelő az emberismerete, azt nem lehet megtéveszteni, nem fog csalódni. Most erre csak azt tudom példaként felhozni, hogy mi a társammal fantasztikusan megvagyunk. És rengeteg a rivális mindkettőnk részéről. De bármennyire kívánatosak, nyomulósak, lehengerlőek is, az plusz hiányzik mindegyikből, ami nálunk megvan. Sok vonzó ember szaladgál a világban, akiket társjelöltnek lehetne venni. És mégis, azzal az egy igazival nem vetekedhet egyik sem. Márpedig az az egy igazi nem neten megrendelhető árucikk.


    Én ezt nem nevezném vakszerencsének, inkább a sors kezének. Összeillő párok igen gyakran elég bizarr körülmények között akadnak egymásra.


    Egyetlen kérdés. Milyen ember az, aki 30 éves korára nem rendelkezik olyan társasággal, akik között, és az ismerőseik között nem talál megfelelő partnerre, társra? Ha a társasági kör nem ilyen, akkor az illetőnek nagyon mélyen el kellene azon gondolkodnia, hogy talán először az ő saját személyiségét kellene csiszolni, majd a társaságát lecserélni. Az is szorosan ide tartozik, hogy egy toalett őrző hölgy ne álmodozzon a felső tízezerből társról. Lehet hogy összeillenének, de a társadalmi különbség akkora közöttük, hogy még szerelemmel sem áthidalható. Ezt ne keverd most össze azzal, hogy az elején a helyesírást nélkülöző emberről írtam. Tanult emberek is képesek úgy írni, hogy az embernek égnek áll a haja, ettől függetlenül épkézláb emberek.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (17)
    2015-12-26  12:36
  7. 2015. december 26. 17:0620.

    Teljesen egyetértek veled! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (17)
    2015-12-26  12:36
  8. 2015. december 26. 17:0519.

    De igen, gáz.


    Mivel a neten mindenféle ember megfordul, eltérő társadalmi háttérrel, kivédhetetlen a primitív megnyilvánulás. Ha viszont valaki jártában keltében ismerkedik, akkor már eleve ki van szűrve egy erősen nyóckeres, kisebbségi réteg. azok az emberek viszont akik onnan ismerkednének, nem fognak beülni egy többcsillagos hotelbe, meginni egy kávét. A neten a két réteg keveredik, egy kifinomult, tökéletes nőt simán megtalál egy bugaci paraszt.


    Olyan egyszerűen nem létezik, hogy idő és lehetőség hiánya miatt valaki kizárólag a neten ismerkedjen. Akkor még nem érett meg a párkapcsolatra, nem képes pár pillanat alatt felmérni a másik, idegen ember habitusát. Márpedig ismerkedésénél ez az első, lényegtelen hogy illető milyen külsővel rendelkezik.


    Azt pedig a nők a nagy romantikájukban hajlamosak elfelejteni, hogy a férfiember elsősorban párzani akar. Ha a kiszemelt nő megfelel az igényeiknek, akkor udvarolnak. Ők valahogy képesek arra, hogy ne válasszanak mellé. De a neten keresztül honnan is tudhatnák, hogy az illető hölgy képes arra, hogy kielégítse az igényeiket? Mivel írásban képtelenség kifejezni az érzelmeket, mindenki a saját lelkivilágának megfelelően olvassa a másikat, egy normális mondatot nem lehet váltani.

    idézet:
    Nikita 666 (16)
    2015-12-26 11:56:30

    "De igen, gáz."


    Ismétlem; a te véleményed szerint! Az enyém szerint viszont nem az. Mondhatnám azt is, hogy te annak tartod, én meg nem.


    Megindokolom én is a véleményemet: A valóságban is "mindenféle ember" megfordul, ott sem tudod kivédeni a primitív megnyilvánulásokat.  Az Interneten a primitív megnyilvánulásoktól sokkal egyszerűbb megszabadulni. Egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni, míg a valóságban ez sokkal több kellemetlenséggel járhat.


    Olyan egyszerűen nem létezik, hogy a lehetőségek korlátai miatt a Interneten próbáljon valaki ismerkedni? Már hogy ne létezne!? Csak magam ismerek vagy öt (de ha jobban utánaszámolnék, ez minden bizonnyal több lenne) ilyen embert. Nem érett meg a párkapcsolatra? Micsoda butaság ez? 40-50 éves emberek, számos kapcsolattal, egy-egy házassággal maguk mögött? Ha ez kevés az éréshez, éretlenül fognak meghalni! Két műszakos munka, meg mondjuk 3 kisgyermek mellett egy egyedülálló nőnek meglehetősen limitálódhatnak a lehetőségei.


    Lényegtelen, hogy milyen külsővel rendelkezik? Bizonyított tény, - bár annak belátásához elég a józan ész - hogy a személyes ismerkedéskor a kezdeményezés, vagy annak elmaradása elsősorban a külsőn múlik. Az Internet az a hely, ahol ez kisebb hangsúlyt kap, hiszen ott a személyes találkozást megelőzi egy olyanfajta megismerés, ami a másik módon - éppen a külső miatt - talán létre sem jönne.


    Amit a férfiakról, a párzásról, meg az érzelmek kifejezéséről írtál, azt nem is kommentálom. Akkora zagyvaságnak tartom, hogy nem látom értelmét ebbe belemenni.

    előzmény:
    Nikita 666 (16)
    2015-12-26  11:56
  9. 2015. december 26. 15:1018.

    "...a férfiember elsősorban párzani akar. Ha a kiszemelt nő megfelel az igényeiknek, akkor udvarolnak. Ők valahogy képesek arra, hogy ne válasszanak mellé..."

    hát köszi :D
    szerintem a szex fontos része egy párkapcsolatnak, ahogy a szeretet és a tisztelet is az.
    de hogy nem választunk mellé? háááát.... hogy is mondjam... erősen tévedsz :D
    nekem többször is összejött, remélem lassan kinövöm.
    ha valakivel nem tudsz normálisan levelezni, ne tedd, ilyen egyszerű a tészta.

    előzmény:
    Nikita 666 (16)
    2015-12-26  11:56
  10. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2015. december 26. 12:3617.

    Attol, hogy nikita az enelcerol kinyilatkoztatja, hogy 'gaz es kesz', meg nem az. Csak mas, mint a valo elet, de lehet benne gyakorlatot szerezni. A neten is atjon a stilus, a habitus, a helyesiras, a kifejezeskeszseg, humorerzek.....aztan majd kiderul, van-e egyeb teren is osszeilles. Garancia meg se a valo eletben, se a neten indulo kapcsolatok minosegere nincs. Ahogy az idotartamra sincs, el ameddig el. Pont ugy jelen van a vakszerencse az online kapcsolatokban is, mint barhol, ez csak egy lehetseges felulet, ahol valami elindulhat. Lazan kell venni:)


    Netes tarskeresok nem tul udito helyek....de fb-n, forumokon, ahol lejon az illeto vitakulturaja, velemenyformalasi keszsege, toleranciaja, humora, nagyon jo tud lenni.


     


     

    előzmény:
    Cascade (15)
    2015-12-26  00:25
  11. 2015. december 26. 11:5616.

    De igen, gáz.


    Mivel a neten mindenféle ember megfordul, eltérő társadalmi háttérrel, kivédhetetlen a primitív megnyilvánulás. Ha viszont valaki jártában keltében ismerkedik, akkor már eleve ki van szűrve egy erősen nyóckeres, kisebbségi réteg. azok az emberek viszont akik onnan ismerkednének, nem fognak beülni egy többcsillagos hotelbe, meginni egy kávét. A neten a két réteg keveredik, egy kifinomult, tökéletes nőt simán megtalál egy bugaci paraszt.


    Olyan egyszerűen nem létezik, hogy idő és lehetőség hiánya miatt valaki kizárólag a neten ismerkedjen. Akkor még nem érett meg a párkapcsolatra, nem képes pár pillanat alatt felmérni a másik, idegen ember habitusát. Márpedig ismerkedésénél ez az első, lényegtelen hogy illető milyen külsővel rendelkezik.


    Azt pedig a nők a nagy romantikájukban hajlamosak elfelejteni, hogy a férfiember elsősorban párzani akar. Ha a kiszemelt nő megfelel az igényeiknek, akkor udvarolnak. Ők valahogy képesek arra, hogy ne válasszanak mellé. De a neten keresztül honnan is tudhatnák, hogy az illető hölgy képes arra, hogy kielégítse az igényeiket? Mivel írásban képtelenség kifejezni az érzelmeket, mindenki a saját lelkivilágának megfelelően olvassa a másikat, egy normális mondatot nem lehet váltani.

    előzmény:
    Cascade (15)
    2015-12-26  00:25
  12. 2015. december 26. 00:2515.

    "A netes ismerkedés pedig elég nagy gáz."


    Ez is egy vélemény. Az én véleményem szerint nem az, pedig én nem a neten ismerkedtem.


     

    előzmény:
    Nikita 666 (11)
    2015-12-25  19:35
  13. 2015. december 26. 00:1914.

    Szerinted! Szerintem meg nem. :-)

    előzmény:
    HataMari (9)
    2015-12-24  17:26
  14. 2015. december 25. 19:5913.

    A férfiakat a nők rontják le, mert egyszerűen nincsenek igényeik.


    Ha egy pasi link, miért kell egyáltalán szóba állni vele? Aztán meg jönni sírni? 

    előzmény:
    udvardi8 (1)
    2015-12-22  19:30
  15. 2015. december 25. 19:4412.

    Ja, ezen én is dobtam egy hátast.

    előzmény:
    Hnora (7)
    2015-12-24  10:58
  16. 2015. december 25. 19:3511.

    A férfiképző jó ötlet is lenne, ha a férfiaknak lenne egy olyan személyiségük alapból és neveltetésből, amitől nem csak anatómiailag férfiak. Férfivé már csecsemőkortól kell nevelni a fiúgyereket, márpedig ehhez mindkét szülő egészséges személyisége szükséges. Az anyától megtanulja, hogy a nőkkel hogyan kell bánnia, az apától pedig azt, hogy egyáltalán, miként viselkedik egy férfi.


    A netes ismerkedés pedig elég nagy gáz. Hiába tökéletesek az illető paraméterei, hiába kedves a hangja, hiába ír udvariasan, ha a kisugárzása csupán Paks mellett működik. Az a néhány sikeres ismeretség csak a szerencsén múlott. Az pedig hogy paraméterek és érdeklődési kör alapján keresgélnek társat emberek, röhej. A külsőségek nem számítanak. Bárki lehet szép, jóképű, csinos egy olyan ember szemeiben, aki szerelmes belé. Az érdeklődési kör pedig túlságosan leszűkíti a potenciális jelölteket. Szerelem esetén tök mindegy hogy a nő a kézművesség iránt érdeklődik, a férfi pedig a növények iránt.

    előzmény:
    szépfiu (10)
    2015-12-25  19:02
  17. 2015. december 25. 19:0210.

    Szia!


     


    Valamiért hiányzanak a férfias férfiak,talán az az ötvenezer férfi harcos hiányzik, aki Mohácsnál elesett..


    Érdekel-e valakit , szeretnék férfiképzőt nyitni?


    Nagy igény van mindkét részről, 4-8 alkalom alatt sokat fejlődhetnek, már akik akarnak. Ajánlom az NL cikkeit, " vén rókák tanácsa fiatalembereknek"


    A csalódásaid azt jelzik, rendkívűl híg a férfimezőny a virtuális piacon.. Ne add fel!


     

    előzmény:
    udvardi8 (1)
    2015-12-22  19:30
  18. 2015. december 24. 17:269.

    Manapsag azert meg az emberek eljarkalnak helyekre, igen keves szazalek van tenylegesen olyan helyzetben, hogy nem lenne eselye szemelyesen ismerkedni, annyira total el van zarva a kulvilagtol.....Persze nyitottabbnak kene lenni es merni ismerkedni, jelezni, ha tetszik valaki....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_178203 (5)
    2015-12-23  17:07
  19. 2015. december 24. 17:248.

    En teljesen egyetertek Vled. Szerintem is a szerelem nem virtualis, az egy biokemie alpokon allo valami, a kozeleben kell lenned az illetonek, hogy erezd, ha vonz, es akkor az elso kerdeseid nem a z illeto magassaga, sulya, vhany eves, van-e gyereke, milyen a stilusa stb-stb excel-tabla, hanem valami ero vonz hozza, a tobbi meg majd eldol lassankent utana.


    Plusszban meg szamomra nem is kellene olyan nyamnyila himnemu, aki eloben meg sem mer kornyekezni egy neki tetszo valakit, virtualisan meg bugyis fotokat kovetel, mert miert is ne, net moge bujva meg bator is lehet. Nekem ferfi kell, aki mer es tud udvarolni, akinek nem szall inaba a batorsaga elhivni fagyizni vagy meginni valamit egyutt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (3)
    2015-12-22  20:28
  20. 2015. december 24. 10:587.

    Ez most vicc volt úgye?....mármint a nem szereted , de kezdetű mondatod. :O

    előzmény:
    rdniki (6)
    2015-12-23  21:13
  21. 2015. december 23. 21:136.

    hát igen, elmúlt az az idő amikor a pasik udvaroltak meg virág, ajándék vacsi,idióták. Ezért nem jó a facebok. Mióta ez van azóta ilyenek! De ne add fel vannak még rendes pasik. 26 vagyok a férjem 31 van két gyerekünk, egésznap hajt hogy mindenünk meglegyen. Nem szeretem de ezért érdemes vele élni.

    előzmény:
    udvardi8 (1)
    2015-12-22  19:30
  22. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2015. december 23. 17:075.

    Miért lenne ez "húspiac"? Tegyük fel, hogy van egy célod, amit el akarsz érni. Észak, dél, nyugat, vagy kelet felé indulj? Ebben segítenek a külsőre, és az életkorra vonatkozó adatok. Tovább finomítják az irányt a érdeklődési körre, belső tulajdonságokra utaló információk. Ezen ismeretek birtokában az eredmény jóval nagyobb esélyével veheted fel a kapcsolatot valakivel, mintha csak a látottak alapján, találomra szólítanál meg egy embert.  Ha megvan az orientáció, jöhet a kapcsolatfelvétel, és eldől, hogy a sokak között végül ki lesz az igazi.


    Ez persze egy idealizált változat. Sajnos igaz, hogy a társkereső oldalak tele vannak olyan emberekkel, akik nem komoly, vagy éppen kétes szándékkal regisztráltak. Ez már egy másik kérdés. Millió dolog van az életünkben, ami szándékát, lényegét tekintve nagyon is pozitív, de mi, emberek, mocskot csinálunk belőle.


    Ezeket az oldalakat azok használják, akiknek nincs lehetőségük a személyes ismerkedésre. Hiszem, hogy vannak komoly szándékú, értelmes társkeresők, csak egymásra kell találniuk. Ehhez idő, és türelem kell. Az, hogy közben az aberráltság létezésével kell szembesülnünk, a módszer velejáró rossza. El kell dönteni, hogy így, személyesen, vagy sehogy. Van kolléganőm, aki aki sokat tudna mesélni erről, és bizony a személyes változatról már régen kénytelen volt letenni. A környezetében egyszerűen nincs olyan férfi, aki szóba jöhet. Az ismerkedési estek, bulik pedig nem kevésbé terheltek a fejvadászoktól.


    Bizonyos kor fölött a társkeresés piszok nehéz dolog tud lenni. Az értelmes, alkalmas társak már foglaltak. Sajnos meg kell halnia valakinek, hogy szabaddá váljon egy potenciális partner, és akkor még ott van az összeillőség kérdése. Az elváltak is megoldást jelenthetnek, de ők már egyszer kudarcot vallottak. Ez nem jelent végzetes problémát, de az alkalmasság esélyét tovább rontják.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (3)
    2015-12-22  20:28
  23. 2015. december 23. 02:064.

    Egyreszt mocsok vilag, mert a nevtelenseg moge bujva mind ki meri mutatni a sajat valojat, ami tul keppen egy nagy semmi, vagy undormanysag. Sokan at hiszik, hogy tarskereson ok porno oldalon vannak. A pasik is megerik a penzuket, de gondolom, a nok is. Keresni kell tovabb, olyan ez, mint tu a szenakazalban. Ja,a sok, felesege mellett unatkozo nos pasi is igy akar libat talalni maganak. En tanacsom, amelyik igy kezdi, katt a delete gombra. Ahanyszor visszajon, annyiszor.  

    előzmény:
    udvardi8 (1)
    2015-12-22  19:30
  24. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. december 22. 20:283.

    Hát nem tudom, nekem mindig is erős fenntartásaim voltak a társkeresőkkel kapcsolatban. Hogy lehet társat találni egy Excel-táblázat alapján? Azaz pusztán számszerűsített adatok alapján? Magassága = ennyi, kora = ennyi, hobbi = ez meg ez, végzettsége = ez meg ez... Szerintem pont ezek a dolgok azok, amik a legkevésbé számítanak egy kapcsolatban. Az ilyen társkeresők sima húspiac. Engem kicsit a régi rabszolga-árverésekre emlékeztetnek. Tudom, hogy vannak, akik így találták meg életük szerelmét, de szerintem még tűt a szénakazalban keresni is eredményesebb... És a többség simán csak ingyenszexet akar, sok megcsömörlött férj ilyen helyeken keres szeretőt. Komolyan mondom, magányosként inkább bíznék Istenben meg a Sorsban, hogy majd elküldi számomra a férfit, ha itt az ideje, mint az ilyen helyekben...

    előzmény:
    ~gabi~ (2)
    2015-12-22  20:10
  25. 2015. december 22. 20:102.

    Én már túl vagyok egy regisztráción. Sikeresen. De ez nagyon nagyon nagyon sok türelem és nyugalomnak volt köszönhető.  :)


    Amíg aránylag friss a reged, addig minden idióta megtalál, bepróbálkozik. Ahogy telnek a napok és  jönnek úgy új regek csökkenek a link alakok száma. De nem tudsz fellélegezni mert akkor jönnek az aberráltak. Utána ha lepattintottad őket, jönnek az érzelmileg instabilak, akik nincsenek túl a szakításukon, válásukon, akik nem tudják mit akarnak...majd ha szerencséd van kapsz néhány normális levelet.


    Ha elfogadsz egy jó tanácsot, nem szabad túl komolyan venni. Ez is csak egy hely, ez is csak egy lehetőség. Nem szabad kudarcként megélni , nem szabad magadra venni a sértéseket ( ja igen az is lesz :D, mert miután elutasítasz valakiket azok néha besértődnek és elküldenek a bánatba)


    Egyébként nemcsak a férfiak többsége gáz a párkeresőn, hanem a nők detto ilyenek. Legalábbis én amikor ismerkedtem, férfiak olyan randi sztorikat meséltek a leveleikben hogy ámultam-bámultam.


     

    előzmény:
    udvardi8 (1)
    2015-12-22  19:30

Címlap

top